Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu polit zaključana tema

poruka: 357
|
čitano: 30.007
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu polit".
7 godina
protjeran
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
Friday kaže...
Znaci ti tvrdis da crnci nisu fizicki uglavnom superiorniji?

Nema znanstvenog dokaza za tu bedastoću.

Nisi to ti izmislio, razumijem, već te sport ne zanima, pa ti je neki LEGA rejkao u birtiji da je tako, jer je on igrao na "maliće" od prvog osnovne i super se kuži u sport a ti si to popušio.

Da, JA lično i osobno !
16 godina
odjavljen
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
Anđeo bez falinge kaže...
Friday kaže...
Znaci ti tvrdis da crnci nisu fizicki uglavnom superiorniji?

Nema znanstvenog dokaza za tu bedastoću.

Nisi to ti izmislio, razumijem, već te sport ne zanima, pa ti je neki LEGA rejkao u birtiji da je tako, jer je on igrao na "maliće" od prvog osnovne i super se kuži u sport a ti si to popušio.

 

Blago tebi livado zelena...

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
Friday kaže...

 

Znaci ti tvrdis da crnci nisu fizicki uglavnom superiorniji?

Ne nego su bijelci debeli pa im se ne vidi sixpack. Tajna sixpacka nije u vježbanju, nego u prehrani, Petko!

Rvat katolik!
7 godina
protjeran
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
Friday kaže...
Blago tebi livado zelena...

 Forumski šaljivdžija kad ostane bez argumenata, jako smiješno...

Da, JA lično i osobno !
16 godina
odjavljen
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
Anđeo bez falinge kaže...
Friday kaže...
Blago tebi livado zelena...

 Forumski šaljivdžija kad ostane bez argumenata, jako smiješno...

 

Sine, ako cemo se supstiti na ovu razinu "argumentacije":

"Nisi to ti izmislio, razumijem, već te sport ne zanima, pa ti je neki LEGA rejkao u birtiji da je tako, jer je on igrao na "maliće" od prvog osnovne i super se kuži u sport a ti si to popušio."


Onda jednako tako ja mogu napisati da mi je tvoja mama osobno rekla da kmice bolje udaraju od bijelaca.
Ali ja to necu napisati jer bi to bilo nepristojno i vjerojatno bih dobio karton.

Dakle, carry on soldier...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
Anđeo bez falinge kaže...
Friday kaže...
Znaci ti tvrdis da crnci nisu fizicki uglavnom superiorniji?

Nema znanstvenog dokaza za tu bedastoću.

Nisi to ti izmislio, razumijem, već te sport ne zanima, pa ti je neki LEGA rejkao u birtiji da je tako, jer je on igrao na "maliće" od prvog osnovne i super se kuži u sport a ti si to popušio.

 Ima, dapače radio sam na tom genetskom istraživanju.

 

Ljudi afričkih korijena imaju bolji metabolizam, odnosno prije će probaviti proteine nego bijelac te talože manje masti, a prije dobave ATP molekule nego sve ostale rase.

 

Zato u mlađim godinama (recimo 15-16) imaju u prosjeku 5% više mišićne mase samo radi bolje probave. Sukladno tome onda i jedu više, a manje se debljaju.

 

Napredniji su u ranim godinama, ali imaju peak puno prije bijelaca. To konkretno nema veze sa snagom, nego više s anaerobnim sportovima.

 

A sve što si nabrojao (ja se konkretno bavim plivanjem) je neistina. Imaš crnaca u plivanju koliko hoćeš i  tek su sad počeli klinci u Americi ubijat. Svaki sport u mlađim sekcijama će postepeno preuzet.

 

Tenis i sl. neće zato što su to više skill sportovi, nego konda.

16 godina
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
Mayo kaže...
tnakir kaže...

Nekidan smo žena i ja počeli gledat Handmaid's tale. Meni je osobno serija previše uznemirujuća i ne osjećam se ugodno dok je gledam. Ali, dok čitam ovo što neki tu pišu, izgleda mi da je slična budućnost vrlo izgledna.

 

Izađi iz svog klimatiziranog ureda i uđi danas u bilo koju kuhinju na obali ili neku preživjelu tvornicu odjeće... mani se židovske propagande.

Ja mislim da ti ne kužiš što sam htio reći. Da se vas pita samo bi muški bijelci imali prava, svi ostali bi bili podređeni istima. Jer su intelektualno i fizički inferiorni velikom bijelom "čistokrvnom" čoveku.

 

Negdje sam već čuo ovakvu priču, negdje oko 1939. Samo su tamo žene imale nekakva prava. Bijele žene, "čiste" krvi, naravno.

 

(E da, rasprava je završila na Hitleru, ali kako je krenila, nigdi drugo nije mogla ni završit)

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.8.2017 12:43 (tnakir).
 
3 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
tnakir kaže...

Ja mislim da ti ne kužiš što sam htio reći. Da se vas pita samo bi muški bijelci imali prava, svi ostali bi bili podređeni istima. Jer su intelektualno i fizički inferiorni velikom bijelom "čistokrvnom" čoveku.

 

Negdje sam već čuo ovakvu priču, negdje oko 1939. Samo su tamo žene imale nekakva prava. Bijele žene, "čiste" krvi, naravno.

Zanimljiva tema, zanimljivi argumetni ali pojma ja nemam o čemu ti i još njih par brijete? Di si ti vidio takav post (a da nije zajebancija). 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
7 godina
protjeran
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
Mitch kaže...

 Ima, dapače radio sam na tom genetskom istraživanju.

 

Ljudi afričkih korijena imaju bolji metabolizam, odnosno prije će probaviti proteine nego bijelac te talože manje masti, a prije dobave ATP molekule nego sve ostale rase.

 

Zato u mlađim godinama (recimo 15-16) imaju u prosjeku 5% više mišićne mase samo radi bolje probave.Sukladno tome onda i jedu više, a manje se debljaju.

 

Napredniji su u ranim godinama, ali imaju peak puno prije bijelaca. To konkretno nema veze sa snagom, nego više s anaerobnim sportovima.

 

A sve što si nabrojao (ja se konkretno bavim plivanjem) je neistina. Imaš crnaca u plivanju koliko hoćeš i  tek su sad počeli klinci u Americi ubijat. Svaki sport u mlađim sekcijama će postepeno preuzet.

 

Tenis i sl. neće zato što su to više skill sportovi, nego konda.

 5 % ???

Anaerobni sportovi...

Giljam s teme dok sam živ.

Da, JA lično i osobno !
16 godina
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
skank666 kaže...

Zanimljiva tema, zanimljivi argumetni ali pojma ja nemam o čemu ti i još njih par brijete? Di si ti vidio takav post (a da nije zajebancija). 

Baci oko na ovo: http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/otpusten-zaposlenik-koji-kritizira-googleovu-polit/252238.aspx?page=4&jumpto=5446677&sort=asc&view=flat

 

Nisam siguran da je to zajebancija.

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.8.2017 12:49 (tnakir).
12 godina
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p

Potrebno je znati nešto više o tome što je IQ i kako je nastao kao konstrukt u psihologiji, zašto se sa IQ-a sve više prelazi na specifične "inteligencije" (verbalne, numeričke, prostorne, socijalne, pa čak i emocionalne, itd). Također, potrebno je poznavati kulturalne pristranosti testova inteligencije i kako se sve to odražava na moguće rasne i druge razlike. IQ je najviše koristan u dijagnostici raznih poremećaja i oštećenja, i to opet ne kao ukupan IQ, već kao pojedine subskale (kratkoročno pamćenje, verbalni, neverbalni, itd.). IQ je najmanje bitan za ono za što se najviše koristi u javnosti, a to su tobožnje razlike između grupe A i grupe B. 

 

Potrebno je, recimo, znati i razliku između korelacije i objašnjenja varijance neke zavisne varijable ( u ovom slučaju uspjeha u životu, štogod to značilo). Btw, nije dovoljno napisati da nešto korelira, nešto može imati pozitivnu ili negativnu korelaciju s nečim, može imati značajnu korelaciju koja je 0.2, ili značajnu korelaciju koja je 0.8.

 

Sve to "and then some" je potrebno poznavati da bi shvatio koliko je proljeva u tvom postu, a i koliko je fino upakiranih zatucanih i neinformiranih stavova u dotičnom memorandumu. Google očigledno zna da se s takvim proljevima ne treba raspravljati, inače valjda ne bi ni bio to što jest. 

 

 

Tread softly because you tread on my dreams.
15 godina
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
Anđeo bez falinge kaže...
Mitch kaže...

 Ima, dapače radio sam na tom genetskom istraživanju.

 

Ljudi afričkih korijena imaju bolji metabolizam, odnosno prije će probaviti proteine nego bijelac te talože manje masti, a prije dobave ATP molekule nego sve ostale rase.

 

Zato u mlađim godinama (recimo 15-16) imaju u prosjeku 5% više mišićne mase samo radi bolje probave.Sukladno tome onda i jedu više, a manje se debljaju.

 

Napredniji su u ranim godinama, ali imaju peak puno prije bijelaca. To konkretno nema veze sa snagom, nego više s anaerobnim sportovima.

 

A sve što si nabrojao (ja se konkretno bavim plivanjem) je neistina. Imaš crnaca u plivanju koliko hoćeš i  tek su sad počeli klinci u Americi ubijat. Svaki sport u mlađim sekcijama će postepeno preuzet.

 

Tenis i sl. neće zato što su to više skill sportovi, nego konda.

 5 % ???

Anaerobni sportovi...

Giljam s teme dok sam živ.

 Giljaj jer očito nemaš pojma. I pročitaj o istraživanjima nad ACTN3 genu.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
Mitch kaže...

 Giljaj jer očito nemaš pojma. I pročitaj o istraživanjima nad ACTN3 genu.

 

Jedan od onih sto voli svima vikati da nemaju pojma a uopce ne zna koji stav zastupa.

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
Pa dosta je takvih na forumu pogotovo u ovoj temi.

A kad se radi o njima onda je stav potpuno drugačiji :)

9 godina
protjeran
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
Mayo kaže...
that boi kaže...
Ajar kaže...

ergo, jedno je biologija, drugo sociologija (patrijarhati, matrijarhati, i ini ijarhati) a treće (i dominantno) politika. što se mene tiče, ostajem i dalje ljubitelj žena 

 Ja bi čak rekao da ako si ljubitelj žena da bi trebao zagovarati partrijarhat, patrijarhat nije sustav gdje muškarci dominiraju nego se točno znaju uloge koje su na obostranu korist. Muškarci su oni koji se žrtvuju za svoje žene i obitelji, muškarci su oni koji umiru u ratovima i sl. 

 

 

Patrijarhat je jedino zdravo rješenje. Sve ostalo mogu zagovarati jedino mlakonje bez imalo samopoštovanja (bez uvrede prema onima koji se moraju prisilno postaviti, odnosno hiniti, kao mlakonje kako bi im bilo lakše u životu). Muškarac mora biti muškarac, bez obzira što mislim da je dobar dio žena najobičniji tip sponzoruše koja jedva čeka da te se riješi kada dođeš do određene razine bogatstva. Danas imamo problema sa ženama upravo iz razloga što u društvu dominiraju beta muškarci koji nemaju gotovo ni m od muškosti.

 Nema veze zato na bug forumu ima alpha muskarcina na bacanje. Mozda da se organizira neki meetup, gdje uz pivu i cesanja jajasca mozete diskutirati o beta i metro-seksualcima. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
Magnolia_fan kaže...
Mayo kaže...
that boi kaže...
Ajar kaže...

ergo, jedno je biologija, drugo sociologija (patrijarhati, matrijarhati, i ini ijarhati) a treće (i dominantno) politika. što se mene tiče, ostajem i dalje ljubitelj žena 

 Ja bi čak rekao da ako si ljubitelj žena da bi trebao zagovarati partrijarhat, patrijarhat nije sustav gdje muškarci dominiraju nego se točno znaju uloge koje su na obostranu korist. Muškarci su oni koji se žrtvuju za svoje žene i obitelji, muškarci su oni koji umiru u ratovima i sl. 

 

 

Patrijarhat je jedino zdravo rješenje. Sve ostalo mogu zagovarati jedino mlakonje bez imalo samopoštovanja (bez uvrede prema onima koji se moraju prisilno postaviti, odnosno hiniti, kao mlakonje kako bi im bilo lakše u životu). Muškarac mora biti muškarac, bez obzira što mislim da je dobar dio žena najobičniji tip sponzoruše koja jedva čeka da te se riješi kada dođeš do određene razine bogatstva. Danas imamo problema sa ženama upravo iz razloga što u društvu dominiraju beta muškarci koji nemaju gotovo ni m od muškosti.

 Nema veze zato na bug forumu ima alpha muskarcina na bacanje. Mozda da se organizira neki meetup, gdje uz pivu i cesanja jajasca mozete diskutirati o beta i metro-seksualcima. 

 Mozes se rugati s toga, ali dok pogledam prijatelje i poznanike koji su bili odgajani u patrijarhatu (strogi ocevi), i one koji nisu, obicno prvi izrastu u ljude s znatno otvorenijim umom, dok su potonji vecinom zatucali regresivci. 

12 godina
offline
Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu polit

Momci vi se tu prepucavate, a ja sam se sjetio jednog većeg problema vezanog uz te SJW, a to su žene, one su sve veći SJW. Ni pomisliti više ne smiješ da će ti cura oprati posuđe ili učiniti išta što su prije bili samo "ženski" poslovi, odmah te proglašava za izrabljivača. Nisu još sve takve, ali sve ih je više. Pa jbt hoću jednog dana zajedno sa ženom ići u šumu, cijepati drva, popravljati auto, mijenjati krov na kući... i to sve tako da svako odradi točno pola posla? Dečki moji u teškim vremenima živimo.

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
jurica1001 kaže...

 Mozes se rugati s toga, ali dok pogledam prijatelje i poznanike koji su bili odgajani u patrijarhatu (strogi ocevi), i one koji nisu, obicno prvi izrastu u ljude s znatno otvorenijim umom, dok su potonji vecinom zatucali regresivci. 

 

 

LOL - koji su ovo pravi mali biseri psihosocioloških istraživanja. 

 

Što kaže Wikipedija: "This article possibly contains original research."

 

Ali ovo je urnebesno kako ekipa mrtva-hladna svoje predrasude i gluposti predstavlja kao "činjenice" - od toga što je dobio pedalu zbog glupljih kolegica (iako ima osjećaj da je bio bolji), preko "marksističke infiltracije u sveučilišta", poslovni savjeti Guglotu, ali ovo "istraživanje" mi je nekako baš posebno. 

 

BTW, Hitleru je otac bio strog, pa je valjda on zato bio tako otvorenog uma. Inače, riječ "patrijarhat" ne označava strogog oca. Nema na čemu.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Patriarchy

 

 

 

 

 

This space for rent!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
Peruneph kaže...

Momci vi se tu prepucavate, a ja sam se sjetio jednog većeg problema vezanog uz te SJW, a to su žene, one su sve veći SJW. Ni pomisliti više ne smiješ da će ti cura oprati posuđe ili učiniti išta što su prije bili samo "ženski" poslovi, odmah te proglašava za izrabljivača. Nisu još sve takve, ali sve ih je više. Pa jbt hoću jednog dana zajedno sa ženom ići u šumu, cijepati drva, popravljati auto, mijenjati krov na kući... i to sve tako da svako odradi točno pola posla? Dečki moji u teškim vremenima živimo.

  Heh, meni je nana, a i baba, sve to sa didom odradila (osim popravljala auto) u mladosti... Uz sve te težačke i građevinarske poslove odrađivala je i one "ženkse". Ne zato jer je dide bio bog i batina (mogla ga je u zubima držat) nego jer je to tad bilo normalno. Kod onih koji su mogli - nije bilo baš podjele poslova. Radiš ono što možeš i znaš. 

 Osim siromaštva škoja nije da je bilo baš to tako loše.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
16 godina
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
Peruneph kaže...

Momci vi se tu prepucavate, a ja sam se sjetio jednog većeg problema vezanog uz te SJW, a to su žene, one su sve veći SJW. Ni pomisliti više ne smiješ da će ti cura oprati posuđe ili učiniti išta što su prije bili samo "ženski" poslovi, odmah te proglašava za izrabljivača. Nisu još sve takve, ali sve ih je više. Pa jbt hoću jednog dana zajedno sa ženom ići u šumu, cijepati drva, popravljati auto, mijenjati krov na kući... i to sve tako da svako odradi točno pola posla? Dečki moji u teškim vremenima živimo.

A di si sad:

http://sibenskiportal.rtl.hr/2017/08/02/sibaj-tv-na-krapnju-zene-veslaju-od-pamtivijeka-muskarci-su-bili-sacuvani-kao-licki-medvjedi/

Rvat katolik!
12 godina
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p

Trebao sam napisati "hoće jednom žena sa mnom ići..." Da, to su bila neka još malo davnija vremena gdje se nije ni pitalo tko će što, radilo se da se preživi, radilo se za jedan cilj - za ZAJEDNIČKO dobro. Nije se gledalo, žena za mene radi to i to, ja za nju to... Ne pada mi napamet ženu zvati (svaka joj čast ako se sama ponudi) da ide sa mnom raditi "muške" poslove. Al ak počne kukati kak jadna radi sve po kući, da neće ako ne sudjelujemo jednako u tim poslovima, e pa onda će me čut

9 godina
protjeran
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
Peruneph kaže...

Momci vi se tu prepucavate, a ja sam se sjetio jednog većeg problema vezanog uz te SJW, a to su žene, one su sve veći SJW. Ni pomisliti više ne smiješ da će ti cura oprati posuđe ili učiniti išta što su prije bili samo "ženski" poslovi, odmah te proglašava za izrabljivača. Nisu još sve takve, ali sve ih je više. Pa jbt hoću jednog dana zajedno sa ženom ići u šumu, cijepati drva, popravljati auto, mijenjati krov na kući... i to sve tako da svako odradi točno pola posla? Dečki moji u teškim vremenima živimo.

 Sto bi te itko sluzio, da li si invalid mozda? Uostalom skupis para za masinu za pranje sudja, pa te ne mora nitko sluziti ili plati nekoga.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.8.2017 15:33 (Magnolia_fan).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
Drago kaže...
jurica1001 kaže...

 Mozes se rugati s toga, ali dok pogledam prijatelje i poznanike koji su bili odgajani u patrijarhatu (strogi ocevi), i one koji nisu, obicno prvi izrastu u ljude s znatno otvorenijim umom, dok su potonji vecinom zatucali regresivci. 

 

 

LOL - koji su ovo pravi mali biseri psihosocioloških istraživanja. 

 

Što kaže Wikipedija: "This article possibly contains original research."

 

Ali ovo je urnebesno kako ekipa mrtva-hladna svoje predrasude i gluposti predstavlja kao "činjenice" - od toga što je dobio pedalu zbog glupljih kolegica (iako ima osjećaj da je bio bolji), preko "marksističke infiltracije u sveučilišta", poslovni savjeti Guglotu, ali ovo "istraživanje" mi je nekako baš posebno. 

 

BTW, Hitleru je otac bio strog, pa je valjda on zato bio tako otvorenog uma. Inače, riječ "patrijarhat" ne označava strogog oca. Nema na čemu.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Patriarchy

 

 

 

 

 

Ma znam da ne oznacava strogog oca, al generalno u patrijarhatskim obiteljima jesu strozi ocevi. Sigurno nisu ocevi neke mlakonje kao danas u nekim drustvima koja nisu patrijarhatska.

Pa mislim da je bio otvorenijeg uma od tebe :) 

A neke stvari je bio u pravu, neke nije, a neke nije ni on izravno kriv, ali to nije uopce tema ove rasprave. Zanimljivo kako se opet gura voda na svoj mlin. I'm out :) 

 

EDIT:

Zanimljivo i kako nisi nista komentirao na 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.8.2017 15:45 (jurica1001).
9 godina
protjeran
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
Peruneph kaže...

Trebao sam napisati "hoće jednom žena sa mnom ići..." Da, to su bila neka još malo davnija vremena gdje se nije ni pitalo tko će što, radilo se da se preživi, radilo se za jedan cilj - za ZAJEDNIČKO dobro. Nije se gledalo, žena za mene radi to i to, ja za nju to... Ne pada mi napamet ženu zvati (svaka joj čast ako se sama ponudi) da ide sa mnom raditi "muške" poslove. Al ak počne kukati kak jadna radi sve po kući, da neće ako ne sudjelujemo jednako u tim poslovima, e pa onda će me čut

 Pa ako oboje radite po cemu ti doprinosis vise, osim ako nisi fizicki radnik pa si umoran nakon posla?

9 godina
protjeran
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
jurica1001 kaže...
Drago kaže...
jurica1001 kaže...

 Mozes se rugati s toga, ali dok pogledam prijatelje i poznanike koji su bili odgajani u patrijarhatu (strogi ocevi), i one koji nisu, obicno prvi izrastu u ljude s znatno otvorenijim umom, dok su potonji vecinom zatucali regresivci. 

 

 

LOL - koji su ovo pravi mali biseri psihosocioloških istraživanja. 

 

Što kaže Wikipedija: "This article possibly contains original research."

 

Ali ovo je urnebesno kako ekipa mrtva-hladna svoje predrasude i gluposti predstavlja kao "činjenice" - od toga što je dobio pedalu zbog glupljih kolegica (iako ima osjećaj da je bio bolji), preko "marksističke infiltracije u sveučilišta", poslovni savjeti Guglotu, ali ovo "istraživanje" mi je nekako baš posebno. 

 

BTW, Hitleru je otac bio strog, pa je valjda on zato bio tako otvorenog uma. Inače, riječ "patrijarhat" ne označava strogog oca. Nema na čemu.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Patriarchy

 

 

 

 

 

Ma znam da ne oznacava strogog oca, al generalno u patrijarhatskim obiteljima jesu strozi ocevi. Sigurno nisu ocevi neke mlakonje kao danas u nekim drustvima koja nisu patrijarhatska.

Pa mislim da je bio otvorenijeg uma od tebe :) 

A neke stvari je bio u pravu, neke nije, a neke nije ni on izravno kriv, ali to nije uopce tema ove rasprave. Zanimljivo kako se opet gura voda na svoj mlin. I'm out :) 

 Pretpostavljam da si imao strogog oca, posto si tako otvoren 

12 godina
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p

To je bio samo jedan primjer. Perilica suđa je must have jadnog dana, to sam davno odlučio. Evo bolji primjer: ja na koncertu s curom, neki muški svira bubnjeve i pošto ona studira na muzičkoj pitam ju kakva je zastupljenost cura na udaraljkama tamo? Odmah svađa, kako sam mogao pomisliti da cure nisu sposobne za svirati bubnjeve, nije to samo za muške... au3pm

16 godina
offline
Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu polit

Evo jedna bubnjarica, znam je iz Trogira: http://www.portaltrogira.com/blanka-mirat-svirac-bubnjeva/

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
Peruneph kaže...

To je bio samo jedan primjer. Perilica suđa je must have jadnog dana, to sam davno odlučio. Evo bolji primjer: ja na koncertu s curom, neki muški svira bubnjeve i pošto ona studira na muzičkoj pitam ju kakva je zastupljenost cura na udaraljkama tamo? Odmah svađa, kako sam mogao pomisliti da cure nisu sposobne za svirati bubnjeve, nije to samo za muške... au3pm

 Nije bas neko pitanje na koncertu, a nije ni cura najbolje reagirala ako je bas popizdila radi gluposti. Trazi drugu ako ne valja, ne generaliziraj.

9 godina
protjeran
offline
Re: Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu p
tnakir kaže...

Evo jedna bubnjarica, znam je iz Trogira: http://www.portaltrogira.com/blanka-mirat-svirac-bubnjeva/

 Ali dokazano je da muski bubnjari u 85% slucajeva imaju bolji osjecaj za ritam, izvor: moja guzica.

12 godina
offline
Otpušten zaposlenik koji kritizira Googleovu polit

ne kuzim kako je rasprava o jednakosti u poslovnom svijetu dosla do kucnog odgoja i uloga u braku.

 

koliko znam svaka veza/brak bi se trebala zasnovati na ljubavi i poštovanju, a ne egu. onda je podijela uloga u kuci samo stvar dogovora i preferenci. npr. ja ne znam kuhat i opcenito mrzim svaku radnju koja se obavlja u kuhinji osim žderanja pa me bolja polovica na to ni ne tjera, ali joj vrlo rado pomognem s prašinom il oprat pod jer se ne osjecam ugodno kao osoba smrdeci za racunalom dok ona obavlja sve po kuci.. jbga s njom sam jer je volim, a ne da mi bude tegleca mazga za po doma. isto tako ne moram je ni pitat za masazu leđa kad vidi da sam se ubio od posla kao ni ona mene za masazu stopala nakon ubitacnog dana.. da ne nabrajam dalje pretpostavljam da ste skuzili.

ako tako ne gledate svoje zene onda ne kuzite smisao veze/braka ili ste ozenili zensku jer eto jbga ostala je trudna poslje pijane ševe u subotu pa sad do podne mrzite sebe a popodne cijeli svijet.

 

a sto se tice poslovne ravnopravnosti tu se zalazem za jednakost svih rasa i spolova. naravno postoje izuzetci koji su definirani spolnim predispozicijama ali njih je u sustini jako malo, no za sve ostalo po meni bi glavni kriterij bila sposobnost i znanje te marljivost.. a zaista me zaboli jesi li musko, zensko, srbin, hrvat, albanac, crnac, bijelac, kinez ili svemirac.

 

 

i za kraj savjet jednog "beta" muskarca za sve forumske "alfe", dajte odvedite zenu koji put na veceru il pospremite stol za sobom.. kontra efekt bi vas mogao iznenaditi 

 

 

Moj PC  
11 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice