Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio kućni

poruka: 172
|
čitano: 30.822
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio kućni ".
15 godina
neaktivan
offline
Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio kućni

Sad si dio PC master race-a.

 
15 0 hvala 0
16 godina
offline
Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio kućni

Imaš moj palac gore samo radi Life is Strange reference :D

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku

6. Odustao sam od snimanja "Uzivo iz Bug Laba"

 

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio kućni

Di si kupio te ledice? Kako to spojiš kolko košta?

našao

Milorad Rakuljić Zelov PREVARANT!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2015 12:23 (Gremlin144).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio kućni

Jbt, Davor očito ima bolju plaću nego ja programer u Irskoj...

Freak Show Inc.
 
18 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio kućni

Fino,

nego ako si posljednih 15 godina koristio PC za izvor zvuka(ako sam te dobro shvatio), koliko ti onda imaš godina sad? Meni izgledaš da imaš oko 28-29 a ne vjerujem da si imao s 13-14 godina računalo(tad valjda nije bilo takvo doba).

Ovako nešto moram i ja napraviti, samo imam problem što mi soba ima kosinu a i duguljastog je oblika pa sam onda primoren biti na jednom mjestu(također moram si kalibrirati zvučnike).

 

P.S.: Nek me bude sram, al iz koje je to igre(zadnja fotka)? :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2015 12:58 (Dex.pwn).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Dex.pwn kaže...

Fino,

nego ako si posljednih 15 godina koristio PC za izvor zvuka(ako sam te dobro shvatio), koliko ti onda imaš godina sad? Meni izgledaš da imaš oko 28-29 a ne vjerujem da si imao s 13-14 godina računalo(tad valjda nije bilo takvo doba).

Ovako nešto moram i ja napraviti, samo imam problem što mi soba ima kosinu a i duguljastog je oblika pa sam onda primoren biti na jednom mjestu(također moram si kalibrirati zvučnike).

 

P.S.: Nek me bude sram, al iz koje je to igre(zadnja fotka)? :D

 kompjutori su "standard" od kraja 90-ih, bar u mom kraju.

glavni razlog za kupnju kompa je bio "krecem u srednju skolu, treba mi komp i dobra graficka"

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2015 12:59 (nixass).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
nixass kaže...
Dex.pwn kaže...

Fino,

nego ako si posljednih 15 godina koristio PC za izvor zvuka(ako sam te dobro shvatio), koliko ti onda imaš godina sad? Meni izgledaš da imaš oko 28-29 a ne vjerujem da si imao s 13-14 godina računalo(tad valjda nije bilo takvo doba).

Ovako nešto moram i ja napraviti, samo imam problem što mi soba ima kosinu a i duguljastog je oblika pa sam onda primoren biti na jednom mjestu(također moram si kalibrirati zvučnike).

 

P.S.: Nek me bude sram, al iz koje je to igre(zadnja fotka)? :D

 kompjutori su "standard" od kraja 90-ih, bar u mom kraju.

glavni razlog za kupnju kompa je bio "krecem u srednju skolu, treba mi komp i dobra graficka"

 

Ja sam prije 15 godina kakao u pelene('99 godište sam).

16 godina
moderator
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku

Za godine se ne pita, ali svejedno ću ti reći da imam 32 :) Prvi PC mi je tata kupio 1996. godine (Pentium 120, a dotad sam imao Commodore 64, hvala na pitanju :D). Svoj prvi hi-fi sustav, koji sam spojio na kompjuter, kupio sam od prvog honorara (nije bio od Buga :P), 1999. godine. Znači zapravo sam i fulao, PC koristim kao primarni izvor glazbe 16 godina 

Selling doors, door to door.
16 godina
moderator
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Friday kaže...

Jbt, Davor očito ima bolju plaću nego ja programer u Irskoj...

 

Znaš kako kažu - nije bitna veličina (plaće), nego kako ju koristiš... 

Selling doors, door to door.
16 godina
moderator
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
nixass kaže...

6. Odustao sam od snimanja "Uzivo iz Bug Laba"

 

 

 

Laži i dezinformacije! :D To je sve što zasad smijem reći o tome 

Selling doors, door to door.
10 godina
online
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Dex.pwn kaže...

Fino,

nego ako si posljednih 15 godina koristio PC za izvor zvuka(ako sam te dobro shvatio), koliko ti onda imaš godina sad? Meni izgledaš da imaš oko 28-29 a ne vjerujem da si imao s 13-14 godina računalo(tad valjda nije bilo takvo doba).

Ovako nešto moram i ja napraviti, samo imam problem što mi soba ima kosinu a i duguljastog je oblika pa sam onda primoren biti na jednom mjestu(također moram si kalibrirati zvučnike).

 

P.S.: Nek me bude sram, al iz koje je to igre(zadnja fotka)? :D

 Ti si ozbiljan? Ne viruješ da je neko sa 13-14 godina 2000-2001 ima računalo?  Meni pari da danas manje ekipe ima PC nego onda....

16 godina
neaktivan
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Lovac kaže...

Imaš moj palac gore samo radi Life is Strange reference :D

 Znači ima još zaljubljenika u ovu odličnu igru? 

 

On topic:

Lipa konfiguracija i sami setup istoga!

 

P.S. Davore i meni je otac 1996. kupija baš Pentuim 120, 8 MB RAM sa 850 HDD kao prvi komp 

Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio kućni

Pozdrav, zašto nisi kupio GTX 970? Šta je ova 780 TI bolja?

 

Inače, lijepo sređeni komp - apsolutno pretjerivanje u svakom pogledu, ali tako je to s nama informatičarima 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio kućni

Ducky tipkovnice imaju odvojene multimedijalne tipke, a i mislim da bi estetski bolje pristajala setupu, recimo Ducky One ;)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Pozdrav, zašto nisi kupio GTX 970? Šta je ova 780 TI bolja?

 

Inače, lijepo sređeni komp - apsolutno pretjerivanje u svakom pogledu, ali tako je to s nama informatičarima 

Prva mu je uletila pod ruku u BUG redakciji 

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
12 godina
offline
Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio kućni

Svaka čast na paketu, izgleda prekrasno a vjerujem da se i uziva u njemu prekrasno

 

Za oko su mi zapele ove ledice,točno tako nešto bi mi leglo ko budali šamar.

 

IMa jos di toga za kupiti osim u ikei?

 

Nešto što ima dostvu npr.

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
RedRocco kaže...

I udebljao se 40 kg zahvaljujući što bleji u taj ekran. 

 

To je zato da bih imao osobni projekt i za 2016. 

Selling doors, door to door.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Pozdrav, zašto nisi kupio GTX 970? Šta je ova 780 TI bolja?

 

Inače, lijepo sređeni komp - apsolutno pretjerivanje u svakom pogledu, ali tako je to s nama informatičarima 

 

Tvoja zadnja rečenica - to je to, kužimo se 100%  Baš komentiram na Facebooku... netko stavlja spojlere na Jugića, netko kupuje hlače za 1.500 kuna - nas geekove veseli dobar komp 

 

Zašto 780 Ti - jer sam ju mogao nabaviti povoljnije nego GTX 970, a po performansama je u većini slučajeva za nijansu bolja. Plus, ovaj Asusov primjerak se masno overklokira, tako da sam i tu dosta dobio.

Selling doors, door to door.
16 godina
moderator
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
GrimReaperKC kaže...

Svaka čast na paketu, izgleda prekrasno a vjerujem da se i uziva u njemu prekrasno

 

Za oko su mi zapele ove ledice,točno tako nešto bi mi leglo ko budali šamar.

 

IMa jos di toga za kupiti osim u ikei?

 

Nešto što ima dostvu npr.

 

Ima po Amazonu toga kao blata, ali ništa nema omjer kvalitete i cijene kao ovaj Ikein model. Pogotovo kad uračunaš poštarinu... Rado bih preporučio nešto jednako dobro ili bolje, a također lako dostupno, ali nisam uspio pronaći ništa takvoga.

Selling doors, door to door.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Dex.pwn kaže...

(...) Meni izgledaš da imaš oko 28-29 a ne vjerujem da si imao s 13-14 godina računalo(tad valjda nije bilo takvo doba). (...)

S računalima sam se prvi put susreo 1989. godine u trećem razredu osnovne škole (šk. god 1988./1989.), na izbornom tečaju Logoa u Centru za tehničku kulturu Veruda (btw, tada je Centar bio opremljen Apple II računalima). Slijedeće godine, svi su učenici iz razreda (obavezno) bili u Centru na tečaju BASIC-a. Svoj PC imam od 1992. godine, a prvi put sam se spojio na Internet 1994. godine. Na kraju osnovne škole (1995. godine), otprilike četvrtina razreda (6-7 učenika) imala je svoje računalo kod kuće, dok je do kraja gimnazije (1999. godina) to naraslo na otprilike polovicu.

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
12 godina
odjavljen
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Davor kaže...

Za godine se ne pita, ali svejedno ću ti reći da imam 32 :) Prvi PC mi je tata kupio 1996. godine (Pentium 120, a dotad sam imao Commodore 64, hvala na pitanju :D). Svoj prvi hi-fi sustav, koji sam spojio na kompjuter, kupio sam od prvog honorara (nije bio od Buga :P), 1999. godine. Znači zapravo sam i fulao, PC koristim kao primarni izvor glazbe 16 godina 

 

Prilično mlado izgledaš...

10 godina
online
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku

hM...to je metar led trake ako se ne varam i kontroler....kontroler oko 63 kn, traka oko 20 kn (3258) ili 35 kn(5050) u Chipoteke...spojiš na molex imaš istu stvar. ili ideš na milight kontroler pa se da relativno jednostavno "krnju" verziju ambilighta napravit...

15 godina
offline
Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio kućni

ne, nije važna veličina plaće, već njezina učestalost/redovitost. a nadam se da je ovako patološki uredan kućni radni/igraći stol postavljen samo za fotografiranje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio kućni

Davore, još ovakvih "build log" članaka i postat ćeš Linus! :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Ajar kaže...

ne, nije važna veličina plaće, već njezina učestalost/redovitost. a nadam se da je ovako patološki uredan kućni radni/igraći stol postavljen samo za fotografiranje. 

 

Nije, to je tako uvijek. Već smo imali ovu raspravu prošle godine, kad sam pokazivao svoje radno mjesto u Bugu. Volim da je čisto i uredno 

Selling doors, door to door.
14 godina
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Dex.pwn kaže...
Davor kaže...

Za godine se ne pita, ali svejedno ću ti reći da imam 32 :) Prvi PC mi je tata kupio 1996. godine (Pentium 120, a dotad sam imao Commodore 64, hvala na pitanju :D). Svoj prvi hi-fi sustav, koji sam spojio na kompjuter, kupio sam od prvog honorara (nije bio od Buga :P), 1999. godine. Znači zapravo sam i fulao, PC koristim kao primarni izvor glazbe 16 godina 

 

Prilično mlado izgledaš...

 Ono kad imas 20 god pa mislis da je 32 godine staro...

14 godina
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
Davor kaže...

Za godine se ne pita, ali svejedno ću ti reći da imam 32 :) Prvi PC mi je tata kupio 1996. godine (Pentium 120, a dotad sam imao Commodore 64, hvala na pitanju :D). Svoj prvi hi-fi sustav, koji sam spojio na kompjuter, kupio sam od prvog honorara (nije bio od Buga :P), 1999. godine. Znači zapravo sam i fulao, PC koristim kao primarni izvor glazbe 16 godina 

 A nemogu virovat haha. Meni je pokojni stari uzea prvi PC, 1995. (Pentium 1 100 MHz, 32 MB RAM, i mislim da je bila Riva TNT2 unutra, sa 16 MB koliko se sjećam). I da, Philips 14C monitor, okruga ko kristalna kugla, mora sam se rotirat po sobi da gledam na njega, a još je ima nekakvu zaštitu protiv zračenja Prije toga sam isto ima Commodore 64

Davore, mlađi sam 5 ipo godina!!

Ajar kaže...

ne, nije važna veličina plaće, već njezina učestalost/redovitost. a nadam se da je ovako patološki uredan kućni radni/igraći stol postavljen samo za fotografiranje. 

 Nije važna veličina plaće, važno je koliko traje!

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2015 15:02 (LogicusMPS).
12 godina
neaktivan
offline
Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio kućni

A koju stolicu koristiš ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Davor Šuštić: U 2015. sam temeljito obnovio ku
AFARON kaže...

 Ono kad imas 20 god pa mislis da je 32 godine staro...

Pa i je.. za onog tko ima 20. 

 

btw. šteta što taj W2 nije malo ljepši i što nema ispuh na vrhu. Ovako pretpostavljam da je temp procesora ipak veća nego što bi inače bila, pogotovo prilikom igranja kad grafa sve to dodatno užari..

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2015 14:15 (Penryn).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice