Apple kao religija

poruka: 367
|
čitano: 39.200
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple kao religija".
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
profa31 kaže...

 

 

kako misliš pucali kao ludi? ili pucaju ili ne. što se to promijenilo da sada više ne pucaju? btw. koliko je tebi poziva puknulo pa da znaš da pucaju. ah da, nemaš iphone pa ne znaš o čemu pričaš

 

Pa ne moram ja osobno imati iPhone da bi bio upućen. Guglaj Antenagate i sve će biti jasno.

 

 

https://www.youtube.com/results?search_query=iphone+4+signal+problem&aq=0&oq=iphone+4+signa

 

Uživaj.

Anti-Apple inc. koalicija
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
Stazh kaže...

Za pucanje: http://www.zdnet.com/blog/hardware/iphone-4-glass-breaking-82-more-than-3gs/9930

 

Profa31 svaka čast. Priznao si da im se greške događaju. Samo sam to želio čuti, a ne neke blijede isprike koje se uvijek čuju na sve strane kako bi se pod svaku cijenu racionaliziralo i obranilo Apple. Apple je kompanija kao i tisuće drugih. Greške se rade jer smo samo ljudi.

 

kako sam i rekao: imaš samo linkove s neta.

 

a što se priznanja tiče, nikada nisam tvrdio da je nešto savšeno. ali isto tako mi je glupo da netko tvrdi nešto za što nema argumente jr je to negdje pročitao. to je upravo glavni pokazatelj fanatizma. negdje nešto pročitaš i to je za tebe sveto pismo.

 

meni su appleovi proizvodi najbolji za korištenje. isto kao canon. ili panasonic. ili niz drugih firmi... svaku grešku ću priznati, ali neargumentirano pljuvanje (kojim se ugl. omalovažavaju korisnici, a ne sama kompanije) je idiotizam. sorry, ali je.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
Stazh kaže...

 

Nisam niti jednom spomenuo da iPhone šalje podatke svima. Moj argument je bio: pošto snima podatke koji meni NE TREBAJU, očito nekome trebaju. Logično slijedi da bi ih koristila kompanija koja proizvodi stroj ili bi ih prodali eventualno.

 

Pa ne moram ja osobno imati iPhone da bi bio upućen. Guglaj Antenagate i sve će biti jasno.

 

 

https://www.youtube.com/results?search_query=iphone+4+signal+problem&aq=0&oq=iphone+4+signa

 

Uživaj.

 

Ali to nije argument. to je tvoje razmišljanje koje se ne temelji ni na čemu osim jednoj pretpostavci. to ti niti u jednoj logičkoj argumentiranoj raspravi na svijetu nije dovoljno.

 

zašto bih guglao? imam iphone (cura ima drugi) ne pucaju nam pozivi. ne shvaćam što opet dokazuješ? da mi pucaju pozivi ali ja to nisam primjetio? ti jesi jer si guglao? wtf????

 

p.s. onog trenutka kad ću se bojati miceka kao što si ti, odgrist ću si desnu ruku... ;)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
profa31 kaže...
Stazh kaže...

Za pucanje: http://www.zdnet.com/blog/hardware/iphone-4-glass-breaking-82-more-than-3gs/9930

 

Profa31 svaka čast. Priznao si da im se greške događaju. Samo sam to želio čuti, a ne neke blijede isprike koje se uvijek čuju na sve strane kako bi se pod svaku cijenu racionaliziralo i obranilo Apple. Apple je kompanija kao i tisuće drugih. Greške se rade jer smo samo ljudi.

 

kako sam i rekao: imaš samo linkove s neta.

 

a što se priznanja tiče, nikada nisam tvrdio da je nešto savšeno. ali isto tako mi je glupo da netko tvrdi nešto za što nema argumente jr je to negdje pročitao. to je upravo glavni pokazatelj fanatizma. negdje nešto pročitaš i to je za tebe sveto pismo.

 

meni su appleovi proizvodi najbolji za korištenje. isto kao canon. ili panasonic. ili niz drugih firmi... svaku grešku ću priznati, ali neargumentirano pljuvanje (kojim se ugl. omalovažavaju korisnici, a ne sama kompanije) je idiotizam. sorry, ali je.

Dali ti sumnjaš u mene ili izvore??? Ako u mene onda si rekao sve, ako u izvore onda stvarno razgovoram sa zidom. Zavjeru čovjeće potićem...

 

Ali svi moji argumenti koje sam izneo su opće znani i nemoj molim te uplitati moju reputaciju na ovom forumu ili vlastito mišljenje o meni u kvalitetu izvora.

Anti-Apple inc. koalicija
13 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija
Ništa mi ne puca!
Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
Stazh kaže...
profa31 kaže...

 

Ali to nije argument. to je tvoje razmišljanje koje se ne temelji ni na čemu osim jednoj pretpostavci. to ti niti u jednoj logičkoj argumentiranoj raspravi na svijetu nije dovoljno.

 

zašto bih guglao? imam iphone (cura ima drugi) ne pucaju nam pozivi. ne shvaćam što opet dokazuješ? da mi pucaju pozivi ali ja to nisam primjetio? ti jesi jer si guglao? wtf????

 

p.s. onog trenutka kad ću se bojati miceka kao što si ti, odgrist ću si desnu ruku... ;)

Baš si pravi primjer i korisnika. Egocentrik do kraja. PA NISI TI JEDINI NA SVIJETU!!!! Ako tebi ne puca ne znači da drugima ne puca.

 

P.S.: Možeš početi grickati stari.

 

ne da mi se više... nema s tobom smisla ništa raspravljati. dakle: to što negdje nešto piše ne znači da je istina. statistička "istraživanja" su oduvijek bila najgluplji način dokaza bilo čega i u npr. znanstvenim krugovma ne znače ništa. mogu samo piti povod da se nešto istraži. ne postoji niti jedan konkretan dokaz da će npr. ikome u hrvatskoj na bilo kojoj mreži pucati pozivi.

 

da naučiš nešto kad si već ovdje: ako kažeš da iphonima pucaju pozivi znači da misliš da svim iphoneima pucaju pozivi (barem puno više nego drugim telefonima). znači da niti jedan uređaj nije izuzet iz toga. ako kažeš da možda nekima negdje puca poziv govoriš o izuzetku koji nije pravilo. primjer: edicija toyotinih automobila je imala kvar s kočnicama. znači svi (iz te edicije). ne neki, ne ponekada, svi iz te edicije su imali problem. neki manje, neki više. ali nije se moglo desiti da netko nema zato jer vozi npr. samo po makadamu.

 

probaj o nečemu razmišljat, a ne slijepo vjerovat (koliko god da je taj tvoj izvor poseban). inače se to zove religija. ;)

 

najbolje da sad popi.. pošalješ sve u k. i dobiješ crveni jer ionako nema smisla više s tobom pričati 

 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
profa31 kaže...

ne da mi se više... nema s tobom smisla ništa raspravljati. dakle: to što negdje nešto piše ne znači da je istina. statistička "istraživanja" su oduvijek bila najgluplji način dokaza bilo čega i u npr. znanstvenim krugovma ne znače ništa. mogu samo piti povod da se nešto istraži. ne postoji niti jedan konkretan dokaz da će npr. ikome u hrvatskoj na bilo kojoj mreži pucati pozivi.

 

da naučiš nešto kad si već ovdje: ako kažeš da iphonima pucaju pozivi znači da misliš da svim iphoneima pucaju pozivi (barem puno više nego drugim telefonima). znači da niti jedan uređaj nije izuzet iz toga. ako kažeš da možda nekima negdje puca poziv govoriš o izuzetku koji nije pravilo. primjer: edicija toyotinih automobila je imala kvar s kočnicama. znači svi (iz te edicije). ne neki, ne ponekada, svi iz te edicije su imali problem. neki manje, neki više. ali nije se moglo desiti da netko nema zato jer vozi npr. samo po makadamu.

 

probaj o nečemu razmišljat, a ne slijepo vjerovat (koliko god da je taj tvoj izvor poseban). inače se to zove religija. ;)

 

najbolje da sad popi.. pošalješ sve u k. i dobiješ crveni jer ionako nema smisla više s tobom pričati 

 

Oh dragi Profa31, ti bi onda mogao naučiti prvo čitati moje postove prije nego ih fanatički napadneš.

 

Direktan citat iz mog posta:

Činjenica je da su pozivi pucali kao ludi.

Vidiš vrijeme u kojem je korištena ova MOJA rečenica. Pozivi su pucali kao ludi. SU PUCALI KAO LUDI! Ne da pucaju u Hrvatskoj i svijetu kao ludi upravo u ovom trenutku. Normalno da su rješili problem telefona da možeš telefonirati i koristiti ga za osim da igraš Angry birds jer mislim da čak ni fanboyevi nisu toliko ludi da imaju telefon koji ne može primiti poziv... Ili jesu?!? Hm...

 

I kontekst te rečenice je bio da nataknem da je to bila jedna od grešaka u startu sa iPhoneom 4 i Apple korporacijom da dokažem da nisu nepogrešivi.

 

Čujte, ja sam izneo niz argumenata i izvora, a vi ste i dalje samo napadali moj kredibilitet na ovom forumu. Nemam smisla poslati nikogu nikuda jer mislim da sam dokazao ono što sam htio. Da fanboyevi stvarno Apple smatraju relgijskim opredjeljenjem.

 

A i za kraj, pogledaj malo rezultate glasanja za iPhone 4 na GSMAreni.... Ili je i to neki moj bezvezni izvor i varka.

Anti-Apple inc. koalicija
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.5.2011 20:03 (Stazh).
13 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
Stazh kaže...
profa31 kaže...

 

Ali to nije argument. to je tvoje razmišljanje koje se ne temelji ni na čemu osim jednoj pretpostavci. to ti niti u jednoj logičkoj argumentiranoj raspravi na svijetu nije dovoljno.

 

zašto bih guglao? imam iphone (cura ima drugi) ne pucaju nam pozivi. ne shvaćam što opet dokazuješ? da mi pucaju pozivi ali ja to nisam primjetio? ti jesi jer si guglao? wtf????

 

p.s. onog trenutka kad ću se bojati miceka kao što si ti, odgrist ću si desnu ruku... ;)

Baš si pravi primjer i korisnika. Egocentrik do kraja. PA NISI TI JEDINI NA SVIJETU!!!! Ako tebi ne puca ne znači da drugima ne puca.

 

P.S.: Možeš početi grickati stari.

Imam iphone 4 od kraja rujna i nikad mi nijedan poziv nije pukao ili takvo slično.Jesi zadovoljan? na dan ima 5-6 razgovora minimalno.

To je sve prenapuhano.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
Stazh kaže...
Oh dragi Profa31, ti bi onda mogao naučiti prvo čitati moje postove prije nego ih fanatički napadneš

Direktan citat iz mog posta:

Činjenica je da su pozivi pucali kao ludi.

Vidiš vrijeme u kojem je korištena ova MOJA rečenica. Pozivi su pucali kao ludi. SU PUCALI KAO LUDI! Ne da pucaju u Hrvatskoj i svijetu kao ludi upravo u ovom trenutku. Normalno da su rješili problem telefona da možeš telefonirati i koristiti ga za osim da igraš Angry birds jer mislim da čak ni fanboyevi nisu toliko ludi da imaju telefon koji ne može primiti poziv... Ili jesu?!? Hm...

 

I kontekst te rečenice je bio da nataknem da je to bila jedna od grešaka u startu sa iPhoneom 4 i Apple korporacijom da dokažem da nisu nepogrešivi.

 

Čujte, ja sam izneo niz argumenata i izvora, a vi ste i dalje samo napadali moj kredibilitet na ovom forumu. Nemam smisla poslati nikogu nikuda jer mislim da sam dokazao ono što sam htio. Da fanboyevi stvarno Apple smatraju relgijskim opredjeljenjem.

 

A i za kraj, pogledaj malo rezultate glasanja za iPhone 4 na GSMAreni.... Ili je i to neki moj bezvezni izvor i varka.

 

fanatički? oprosti ali ti si jedini ovdje koji si fanatik.

 

OK. znači pozivi su pucali, a sada više ne pucaju. 2 stvari

 

1. kako to da su onda pucali, a sada više ne pucaju ako je problem bio s antenom, znači hardwareske naravi. Nisu ništa promijenili na iphoneima da bi to popravili. kako je onda nestalo? što se dogodilo? budući da si pratio cijeli problem molim te da mi objasniš u čemu je bio problem i koje je bilo rješenje. hvala

 

2. ukoliko s to ispravili (na način koji ćeš ti opisati) zašto je to onda nešto što napominješ kao problem telefona? ako su na početku imali problem koji sada više nemaju znači da su ga ispravili. zašto navoditi onda to kao nedostatak firme ako je to ispravljeno tako da se više ne događa? molim te i to mi objasni. hvala

 

Kada sam ja napao tvoj kredibilitet na forumu? čime? time što sam rekao da nemaš vlastito mišljenje? nemaš. "argumentiraš" stavljajući godinu dana stare linkove o stvarima za koje sam tvrdiš da su riješeni.

 

pogledao sam. i? što bi to trebalo meni značiti u životu? ili bilo kome? 8700 ljudi je reklo da je samsung galaxy s II najbolji. ne znam koliko milijuna ljudi je kupilo iz nekog razloga iphone. ali ni to iskreno nema veze.

 

ništa ustvari nema veze s tvojim baljezganjem na forumu o stvarima o kojima ne znaš ništa. ;) 

13 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

fors

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Apple kao religija
lol, ne budi smjesan, ne postoje niti OS, niti ikoji proizvod koji je otporan na korisnicku glupost
http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
grimyHR kaže...
lol, ne budi smjesan, ne postoje niti OS, niti ikoji proizvod koji je otporan na korisnicku glupost

 

slažem se. a kome si se obraćao? :)

15 godina
protjeran
offline
Re: Apple kao religija
profa31 kaže...
grimyHR kaže...
lol, ne budi smjesan, ne postoje niti OS, niti ikoji proizvod koji je otporan na korisnicku glupost

 

slažem se. a kome si se obraćao? :)

  ima gumb nadporuka

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
Stazh kaže...

Citiram dr. Housea: "Da se sa religioznim osobama može raspravljati religije nebi bilo". Ja kada vidim da razgovaram sa zidom ga pošaljem u tri pm. Imaš sreće što je ovo internet pa se ne vidimo u četiri oka. To što sam hothead ne znači da sam u krivu.

 

Molim navedi što sam to laprdao i da nisam imao pojma?

  Koje li ironije. Citiraš imaginarnog lika koji ne postoji koji smatra da je religija imaginarna  {#}
Bar si me nasmijao.

Što se tice fanatizma, moram priznati da još nisam susreo veceg fanatika u religijskom ili

fanboyevskom smislu koji je više vremena, energije i žestine ulagao u raspravu nebi li "obranio" svoj stav,

vjeru ili predmet obožavanja, od tebe koji s toliko žestine napadaš nešto što netko možda voli, cijeni

ili jednostavno uživa.

 

Još jednom ponavljam da mi je normalnije da netko nešto voli i uživa, pa bio to i komad aluminija,

nego da netko mrzi isti taj komad aluminija.

Ljubav ne donosi ništa loše, ali mržnja je pogubna i za onoga koji mrzi i za njegovu okolinu.

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
14 godina
offline
Apple kao religija

Drago ti si genijalac, nadam se da u redakciji BUG-a postoji nešto tipa djelatnik mjeseca. Po mom slobodnom uvjerenju ti si djelatnik desetljeća i trebao bi dobiti bistu u hodniku uz obavezno orden "Dvije bubamare".

 

 

Kad čovjeka zaslijepi želja spreman je na sve. U staro doba pokretač je bila žena izgleda da se vremena mjenjaju i sex postaje manje bitna tema. Nikako mi se ne sviđa pomisao da je s druge strane kreveta kombinacija plastike, metala i stakla (dobro ima i drugih materijala ali ovi definiraju vanjštinu).

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Apple kao religija
alen-c kaže...

  Koje li ironije. Citiraš imaginarnog lika koji ne postoji koji smatra da je religija imaginarna  {#}
Bar si me nasmijao.

  a gle, netko je morao napisati scenarij za dr. house zar ne?

ja se sto se cinjenica o religiji tice pouzdajem u nekada vodeci autoritet, sada nazalost preminulog, george carlina   {#}

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.5.2011 22:43 (grimyHR).
14 godina
offline
Re: Apple kao religija
Stazh, lako ti je preko interneta prijetiti. Pojma nemas kak si smijesan. I sladak...
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
grimyHR kaže...

  a gle, netko je morao napisati scenarij za dr. house zar ne?

ja se sto se cinjenica o religiji tice pouzdajem u nekada vodeci autoritet, sada nazalost preminulog, george carlina   {#}

Pa je, ocito klasicni amer s puno fix ideja. Jer cijeli House je tako koncepiran.

Imaš jednog egoistu koji sve zna i sve zna izljeciti osim sebe {#}
Slicno kao i Uvod u anatomiju. To su serije koje baš i nemaju pretjerane veze s realnoscu i

to svaki zdravstveni djelatnik dobro zna. Ali da je serija zabavna i zgodna za vrijeme kad ti je dosadno, je.

 

A cuj svako ima svoje uvjerenje ili vjeru. Ateizam kao takav ne postoji, jer na kraju ipak vjeruješ

da Bog ne postoji a i to je neki oblik vjerovanje jer to isto nemožeš dokazati na znanstveni nacin,

kao što ni ja nemogu na taj nacin dokazati da postoji osim nekih cuda, ali to je sad sasvim druga prica.

 

Ponta svega ovoga je da je važno samo da među ljudima postoji tolerancija, poštivanje i ljubav.

Jer svako od nas je individua i na to ima pravo.

 

Isto tako i da postoji više ljudi poput navedenog pokusnog kunica, tko ima pravo da ga sudi.

Svatko ima svoje svetinje. Nekom je Bog, nekom Apple, nekom sex, nekom Google, nekom alkohol...

Svatko ocito ima popunjeno to mjesto u mozgu i ne zaslužuje našu optužbu sve dok zbog te svoje svetinje

ne pocne drugima cini nažao.

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
16 godina
offline
Re: Apple kao religija
alen-c kaže...

Svatko ima svoje svetinje. Nekom je Bog, nekom Apple, nekom sex, nekom Google, nekom alkohol...

Svatko ocito ima popunjeno to mjesto u mozgu i ne zaslužuje našu optužbu sve dok zbog te svoje svetinje

ne pocne drugima cini nažao.

A u ime vjere se to redovito čini(lo)...

16 godina
neaktivan
offline
Apple kao religija

Ako nije problem,bilo bi lijepo da se tema zaključa prije nego se cijeli forum bana. {#}

Hvala {#}

 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
Ezio kaže...
Stazh, lako ti je preko interneta prijetiti. Pojma nemas kak si smijesan. I sladak...

 

Ček, jel to stazh opet psovao ili prijetio?? A fak nisam stigao procitati sta je napisao prije nego ga isključiše... :) Simpatičan momak inače...
16 godina
offline
Apple kao religija

Ja sam na T-Mobile, iPhone 4 - pucaju pozivi, rijetko ali pucaju bez obzira sto imam 2 crtice. Doduse ne kao kod Legenda, o tom iskustvu radije nebi (kada prebacuje izmedju Edgea i 3G-a ili HSDPA bio bih bez signala par sekundi - krajnje iritirajuce).

 

Najbolji mobitel po pitanu signala bili su mi SE P1i i Nokia N97. Ta dva su u rudniku imala signala i NIKAD mi se nije dogodilo da mi je poziv puko.

Mentalist je moj idol... I torrente isto
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
tnakir kaže...

Ja sam na T-Mobile, iPhone 4 - pucaju pozivi, rijetko ali pucaju bez obzira sto imam 2 crtice. Doduse ne kao kod Legenda, o tom iskustvu radije nebi (kada prebacuje izmedju Edgea i 3G-a ili HSDPA bio bih bez signala par sekundi - krajnje iritirajuce).

 

Najbolji mobitel po pitanu signala bili su mi SE P1i i Nokia N97. Ta dva su u rudniku imala signala i NIKAD mi se nije dogodilo da mi je poziv puko.

 

Koliko je to često (rijetko)? Meni vrlo rijetko pucaju pozivi (kao i onima s druge strane linije koji god mob imali) pa to smatram vrlo zanemarivim aspektom kod većine mobitela. Najbolji koji sam imao što se signala tiče je bila neka stara motorola. Ta je izmislila signal gdjemga nije bilo. A se p1 mi je bilo najveće razočarenje mobitela ikada. Nikako mi nije sjeo.
14 godina
offline
Re: Apple kao religija
profa31 kaže...
Ezio kaže...
Stazh, lako ti je preko interneta prijetiti. Pojma nemas kak si smijesan. I sladak...

 

Ček, jel to stazh opet psovao ili prijetio?? A fak nisam stigao procitati sta je napisao prije nego ga isključiše... :) Simpatičan momak inače...

 

Ma stvarno su strogi ti bugovci. Evo i grimyhr ode a sarmu probo nije. Obojica su dobri momci i vjerojatno u dusi vole apple ali imaju neke predrasude koje ih koce i tjeraju da se ponasaju kako se ponasaju. Simpaticno.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.5.2011 23:43 (Ezio).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
naxeem kaže...

A u ime vjere se to redovito čini(lo)...

  Nažalost da. I covjek bi rekao da ce netko vec nešto nauciti iz grešaka, ali opet onda sve isto  {#}

Ezio kaže...
profa31 kaže...

 

Ček, jel to stazh opet psovao ili prijetio?? A fak nisam stigao procitati sta je napisao prije nego ga isključiše... :) Simpatičan momak inače...

 

Ma stvarno su strogi ti bugovci. Evo i grimyhr ode a sarmu probo nije. Obojica su dobri momci i vjerojatno u dusi vole apple ali imaju neke predrasude koje ih koce i tjeraju da se ponasaju kako se ponasaju. Simpaticno.

  Šta sam nešto propustio?  {#} Decki su opet na hlađenju? Ne kužim ih, kako možeš biti racionalan

a reigirati ko životinja. Neku samokontrolu bi covjek trebao posjedovati.

 

Nego da se vratimo na temu, kako se na kraju zvao taj dokumentarac?

I zar je bio problem za to mini istraživanje snimiti mozak i nekom obicnom kupcu u Apple Storeu

a za to mu platit racunalo. To bar BBC-u ili kome vec nebi trebao biti problem, a bar bi dobili koliko tolko

realnije rezultate.

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
15 godina
offline
Re: Apple kao religija
alen-c kaže...

I zar je bio problem za to mini istraživanje snimiti mozak i nekom obicnom kupcu u Apple Storeu

a za to mu platit racunalo. To bar BBC-u ili kome vec nebi trebao biti problem, a bar bi dobili koliko tolko

realnije rezultate.

Uuu idem sada zvati novu tv i ekipu iz provjerenog da to idu meni napraviti. Neka meni testiraju mozak i šta ne, a nek mi daju macbook air{#} 

Stoja
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
woodgamesfx kaže...
Mala lekcija iz povijesti :

Windows 95
1994-1995 godina :
http://www.aresluna.org/attached/pics/usability/articles/biurkonaekranie/windows95.big.png
HW zahtjevi ( službeno :) http://support.microsoft.com/kb/138349 ) :
Intel 486DX2 66MHza , 8MB Rama

MacOS 6 1985-1986 godina

http://images.wikia.com/ipod/images/9/96/Sys6screenshotbusy.png
HW zahtjevi :
Motorola 68000 8MHza
1MB Rama



šta je pjesnik htio reć?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija

 

Za kraj:

 

It just works {#}

hahahaha

 

"I have a little bug here" "Trust me, it works"

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple kao religija
sinister_axe kaže...

@artfull Nikako se ne mogu složiti s tvojim dobro argumentiranim stajalištem {#}

nema se smisla svađati oko tih gluposti ala PS3 vs. Xbox360, Mac vs. PC, iOS vs. Android... 

i ja sam se dosta žestio oko tih stvari jer mi nikako nije bilo jasno zašto bi netko kupio Mac kad je za te pare mogo složit 10x jači PC, al eto ljudi to rade.

I šta sad? idemo na pivu... {#} 

i ne samo to na taj isti 10x jaci PC nakeljit OSX legalno, al opet ljudi se odluce za Windows

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice