Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najpopul

poruka: 24
|
čitano: 18.831
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najpopul".
10 godina
offline
Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najpopul

:) Rain Alarm - Alarm za kišu skroz dovoljan i godinama sve bolji ..

 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najpopul

bolji je weather underground

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najpopul

Besplatna varijanta ne pokazuje mnoštvo oglasa nego je gotovo cijena aplikacija oglas. Takve aplikacije nikada neću kupiti iz principa.

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najpopul

Bio sam dugo na weather undergroundu al su je upropastili, presporo se pali i nema vise dobrog widgeta.

Sad mi je puno bolja weawow, uopce nema reklama, a moguce je birat izmedu 8 razlicitih providera.

 

A za radar koristi isto 2 razlicita providera, jedan je rain viewer a drugi je mislim windy.com, tako da je moguce birat po zelji

 
1 0 hvala 3
8 godina
offline
Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najpopul

Weather&Radar koristim godinama jer je stvarno pouzdana posebno u radarskim slikama. 

Prije par godina su je pretrpali gomilom nepotrebnog sadržaja (vijesti koje se odnose na Ameriku itd.). Čak sam kontaktirao support i nisu ništa riješili.

Ako nemate ad-blocker aplikacija je gotovo neupotrebljiva jer samo skaču reklame, čak preko cijelog ekrana.

Prednost je što ima podršku na Android Auto, iako u autu samo pokazuje radarsku sliku i ništa više. 

Šteta, jer je inače sjajna aplikacija. 

Isprobavao sam i druge, ali ni jedna nema tako dobro riješen radar. A sve imaju gomilu meni nepotrebnih podataka.

Sve ovo govorim o besplatnoj verziji. 

Nisam platio komercijalnu jer nisam siguran mogu li isključiti sve nepotrebne gluposti, a ako plaćam ne želim vidjeti stvari koje mi nisu relevantne.

Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najp
yr.no - norveški porezni obveznici financiraju odličnu prognozu. I web i app.
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najpopul

 

Dobar text. Valja probati app. Troubled times has come to my hometown... kušono razbu, rašmo itipaz

Osobni mobač je tu, skoro uvijek uz tebe, te preko ovakvih app si uvijek u toku sa kretanjem nevremena.

dzg
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najp
Ovo je kraj kaže...
yr.no - norveški porezni obveznici financiraju odličnu prognozu. I web i app.

Yr.no sam tu i tamo koristio prije 2020. jer se pokazala relativno pouzdanom. Od 2020. redovito ima totalno promašene prognoze, pa sam je i prestao koristit. Po meni su se najtočnijima pokazali The Weather Channeli i Foreca. Njih dvoje usporedim s prognozom DHMZ-a, pa uzmeš neku srednju vrijednost i to ti je poprilično točna prognoza za sljedeći dan, dva. Sve duže od toga je krivo. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.8.2023 12:46 (Marko :D).
16 godina
offline
Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najpopul

Jako dobar app, precizan, koristim već godinama. Isplati se dati par eura.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najp
Macumba kaže...

 

Prije par godina su je pretrpali gomilom nepotrebnog sadržaja (vijesti koje se odnose na Ameriku itd.). Čak sam kontaktirao support i nisu ništa riješili.

 

 ovo su zeznuli tak da ti daje vijesti prema jeziku na mobitelu. pretpostavljam da imas us english. meni dolazi hrpa vijesti iz velike britanije recimo

8 godina
offline
Re: Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najp
Nisam znao. To je totalno bez veze. Ne zanimaju me vijesti nego vrijeme - aktualno stanje i prognoza.
Nepotrebna gomila spama. Da dođem npr. do stanja peluda ili temperature mora moram skrolati brdo bezveznih "vijesti".
Life is jazz. Play it cool.
10 godina
offline
Re: Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najp
zoom.earth + weather.com i nema greške. Najpreciznija prognoza + zoom sa radarom i satelitom.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najp
Ides u OPTIONS pa CUSTOMISE WEATHER PAGE i onda odabireš koje kategorije želiš da ti prikazuje i redoslijed istih. A za pogasit reklame u free aplikacijama nađi u opcijama mobitela "Private DNS" pa upiši (bez navodnika) "dns.adguard.com"
13 godina
offline
Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najpopul

Nema boljeg i točnijeg appa za prognozu.

Uz nju jedino još sat24.org i app

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najpopul

Meni je zapravo jako točna hrt meteo, imaju i taj novi radar kojeg su pokrenuli 2022., pa su napokon prestali "kupovati" prognozu od austrijanaca čije su radare do tad koristili.

Jedino da je malo modreniziraju, ne bi ih ubilo. Oštri rubovi, nekorištenje aero estetike baca na razdoblje androida pred 10 god...

 

Al mislim da jedno 3/4 tih svih appova ionako vuče podatke sa weatherchannel.com pa je isti šit koju koristimo, bitno je samo da ne draina bateriju

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najp

Ne bi ih ubilo ni da dodaju prognozu po satima, ako ne baš svaki sat onda bar svaka tri sata kako DHMZ ima na svojim stranicama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.8.2023 21:36 (Marko :D).
16 godina
neaktivan
offline
Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najpopul

likovi su inace origigi iz njemacke, pa mozda nebi bilo lose napisati da se zapravo zovu wetteronline

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najpopul

Weather.com + blitzortung.org...... već godinama....

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najp
Najtočnija prognoza
 
6 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najp
struja1911 kaže...
Najtočnija prognoza

11:30 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.8.2023 23:45 (Marko :D).
13 godina
offline
Re: Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najp
struja1911 kaže...
Ides u OPTIONS pa CUSTOMISE WEATHER PAGE i onda odabireš koje kategorije želiš da ti prikazuje i redoslijed istih. A za pogasit reklame u free aplikacijama nađi u opcijama mobitela "Private DNS" pa upiši (bez navodnika) "dns.adguard.com"

Ja ovu opciju ne pronalazim nigdje.

2 godine
offline
Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najpopul

Zar nije za točnu prognozu bitan pružatelj servisa a ne sama aplikacija? 

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najp
Jel imas free verziju ili pro? Mozda zato, ja imam pro, kupio davno jos dok je bila na popustu.
13 godina
offline
Re: Weather&Radar - jedna od najpreciznijih i najp
El Torro kaže...

Zar nije za točnu prognozu bitan pružatelj servisa a ne sama aplikacija? 

Sve prognoze dobivaju podatke od ECMWF, pa i oni. Jedino što se razlikuje kako svaki "izvor" te podatke interpretira.

struja1911 kaže...
Jel imas free verziju ili pro? Mozda zato, ja imam pro, kupio davno jos dok je bila na popustu.

Instalirao sam besplatnu verziju, zato vjerojatno ni nema te mogućnosti. Ograničavaju besplatnu verziju, a ne daju mogućnost probne verzije. Odmah sam je deinstalirao. 🤦🏻‍♂️

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.8.2023 9:14 (Marko :D).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice