Veliko proljetno osvježenje asortimana e-bicikala

poruka: 8
|
čitano: 1.919
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Veliko proljetno osvježenje asortimana e-bicikala ".
11 godina
offline
Veliko proljetno osvježenje asortimana e-bicikala

Imam dojam koda se smanjio broj ovih prometala na cesti/nogostupima...?

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Veliko proljetno osvježenje asortimana e-bicik

Hladno je, barem ujutro . Na biciklu predaliraš dok na romobilima se nemaš sa čime ugrijati.

7 godina
offline
Veliko proljetno osvježenje asortimana e-bicikala

Dobro je što je neka hrvatska tvrtka ušla u ovaj posao pa barem neka radna mjesta otvorena ali me zanima koliki je postotak dijelova koji se izrađuju u hrvatskoj ili se ode samo sklapa, a ništa ne proizvode. Kažu mi oni koji voze ovaj romobil da su ga kupili jer je lako skinuti ograničenje od 25 km/h. Možda je i to jedan od razloga dobre prodaje. Primjetio sam da su im novi modeli veći nego prije. Valjda neće izgubit na praktičnosti zbog veličine i težine.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Veliko proljetno osvježenje asortimana e-bicik
Nadimak_forumaša kaže...

Dobro je što je neka hrvatska tvrtka ušla u ovaj posao pa barem neka radna mjesta otvorena ali me zanima koliki je postotak dijelova koji se izrađuju u hrvatskoj ili se ode samo sklapa, a ništa ne proizvode. Kažu mi oni koji voze ovaj romobil da su ga kupili jer je lako skinuti ograničenje od 25 km/h. Možda je i to jedan od razloga dobre prodaje. Primjetio sam da su im novi modeli veći nego prije. Valjda neće izgubit na praktičnosti zbog veličine i težine.

 Mozes si sam odgovorit vecinu pitanja, neisplativo je da ista osim naljepnica radimo u HR.

Di2 & EPS FTW!
11 godina
offline
Re: Veliko proljetno osvježenje asortimana e-bicik
luka1002 kaže...

Hladno je, barem ujutro . Na biciklu predaliraš dok na romobilima se nemaš sa čime ugrijati.

 Ne mislim sad, trenutno...nego zadnjih mozda godinu dana...

15 godina
offline
Re: Veliko proljetno osvježenje asortimana e-bicik
Prozivodi se u HR u istoj mjeri koliko su se i "NOA" mobiteli svojedobno proizvodili u HR.
14 godina
offline
Re: Veliko proljetno osvježenje asortimana e-bicik
@nkdz, moj tata tog "proizvodjaca" zove "NOJA" 😆 Malo vece smece!!
Brkoni
14 mjeseci
offline
Re: Veliko proljetno osvježenje asortimana e-bicik
Nadimak_forumaša kaže...

Dobro je što je neka hrvatska tvrtka ušla u ovaj posao pa barem neka radna mjesta otvorena ali me zanima koliki je postotak dijelova koji se izrađuju u hrvatskoj ili se ode samo sklapa, a ništa ne proizvode. Kažu mi oni koji voze ovaj romobil da su ga kupili jer je lako skinuti ograničenje od 25 km/h. Možda je i to jedan od razloga dobre prodaje. Primjetio sam da su im novi modeli veći nego prije. Valjda neće izgubit na praktičnosti zbog veličine i težine.

 Ovdje samo sklapaju uvezene dijelove. Otkud su dijelovi? Otamo gdje su najjeftiniji.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice