Prekipjelo Mark Zuckerbergu i istaknutim tehnološk

poruka: 17
|
čitano: 1.264
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prekipjelo Mark Zuckerbergu i istaknutim tehnološk".
16 godina
offline
Prekipjelo Mark Zuckerbergu i istaknutim tehnološk

Za dobrobil europljana. Hahahahaha

 

To je za dobrobit njihovih novčanika 

 
24 0 hvala 1
8 godina
offline
Prekipjelo Mark Zuckerbergu i istaknutim tehnološk

Ukratko, oni nisu dobrotvorna ustanova. Žele naše podatke besplatno i bez puno pitanja kako bi imali na čemu trenirati svoje AI modele. Hoće li nešto korisno ispasti? Nemaju pojma, ali svejedno žele podatke

Ja rekoh
Moj PC  
18 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Prekipjelo Mark Zuckerbergu i istaknutim tehno
Probudim se rano i prva vijest koju procitam je da privatni entiteti nece moci zaraditi koliko zele radi europske zastite osobnih podataka. O, zivote!
 
13 0 hvala 0
16 godina
offline
Prekipjelo Mark Zuckerbergu i istaknutim tehnološk

Ako postoji nekaj dobroga kaj je EU napravila to je GDPR.

 

Ne dajte im ništa...

Failure is always an option...
Moj PC  
24 0 hvala 2
16 godina
offline
Prekipjelo Mark Zuckerbergu i istaknutim tehnološk

Awwwwić! Američkim korporacijama je stalo do europske AI konkurentnosti. Kako srcedrapateljno! Pa tko bi pri zdravoj pameti posumnjao u namjere iza ovakve izjave?

Gledam te!
 
9 0 hvala 0
4 godine
offline
Prekipjelo Mark Zuckerbergu i istaknutim tehnološk

Daj Europo, miči se od tih nakaza.

 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Prekipjelo Mark Zuckerbergu i istaknutim tehno
Scorpyo kaže...

Ako postoji nekaj dobroga kaj je EU napravila to je GDPR.

 

Ne dajte im ništa...

 gdpr je u teoriji dobar

u praksi sluzi za zastitu uhljeba,birokrata i politickog kriminala

15 godina
offline
Prekipjelo Mark Zuckerbergu i istaknutim tehnološk

Neka plate, pa tko voli, nek' im izvoli prodati svoje podatke. O količini, vrsti i cijeni možemo pregovarati. 

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Prekipjelo Mark Zuckerbergu i istaknutim tehno
Cim se Zuckerberg zali znaci da GDPR valja.
 
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Prekipjelo Mark Zuckerbergu i istaknutim tehnološk

Ja bi cak reka da ovdi nije problem to sta ne mogu doci do podataka iz EU, vec to sta oni moraju ulagat dodatne resurse da zapravo ne pokupe podatke od EU da nebi uslijedila neka nova tuzba i nova kazna. Ono sta oni oce je da se ne moraju zamarat koje podatke mogu skupljat a koje ne jer to istiskuje dodatne napore. A dio koji se tice toga da svaka clanica EU ne provodi zakone jednako je vezano uz to sta EU dosta toga ne stavlja kao zakon nego kao preporuku pa svak tumaci kako oce. Taj problem se ocituje i u nekim puno ozbiljnijim temama a ne samo u GDPR-u

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Prekipjelo Mark Zuckerbergu i istaknutim tehnološk

Problem je u tome da pravila regulatornih agencija nisu jasna, možeš to, ne možeš ono i točka.

Napraviš li ono, plaćaš 100 mil €.

 

Mislim da je plaćeno pismo korektno.

 

EU nejasnim pravilima u koje se američke kompanije zapetljaju, plaća svoje debeloguze birokrate.

合氣道
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Prekipjelo Mark Zuckerbergu i istaknutim tehnološk

"... kako bi se omogućilo korištenje europskih podataka u obuci umjetne inteligencije za dobrobit Europljana..."

 

LOL

Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Prekipjelo Mark Zuckerbergu i istaknutim tehnološk

Hey Zuck, why don't you leave EU market, like you once said you would?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put danas u 13:23 (gpd).
 
0 0 hvala 0
3 tjedna
offline
Re: Prekipjelo Mark Zuckerbergu i istaknutim tehno
Veliki Brat kaže...

Awwwwić! Američkim korporacijama je stalo do europske AI konkurentnosti. Kako srcedrapateljno! Pa tko bi pri zdravoj pameti posumnjao u namjere iza ovakve izjave?

 A u tekstu nabrojane, osim Mete, sve europske tvrtke.

16 godina
online
Prekipjelo Mark Zuckerbergu i istaknutim tehnološk

Uvijek kad ameri plaču kao zbog brige na europskom mogućom tehnološkom zaostalošću, sjetim se slike austrijanaca koji u svojim tradicionalnim hlačicama voze neki bijesni stroj za košenje trave po alpskoj strmini i onda ogromnom dizalicom-kandžom tovare to sijeno u kvadratnim balama u neki drveni štagalj, a sve to kao dio procesa proizvodnje sira iz tog kraja.

Pa ako si neki selak iz alpa može priuštit takvu mehanizaciju i tehnologiju i to samo od sira, stvarno mi nije jasno kako oni misle da si neće moći priuštiti bilo kakav drugi alat, tipa AI, ako će mu trebat.

 

Stoga Zuki, sak EU tuki

Poruka je uređivana zadnji put danas u 11:47 (Ges).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Prekipjelo Mark Zuckerbergu i istaknutim tehnološk

Off-Topic: jako hrabra naslovna slika uz tekst, vidi teriterij rusije. Da ne bi iz redakcije netko slučajno pao kroz prozor.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Prekipjelo Mark Zuckerbergu i istaknutim tehno
Ges kaže...

..

Stoga Zuki, sak EU tuki

- eh.. no realnost je upravo suprotna, princeza-eu dok je ujko guzi ili ako preferiraš sak.. , no pravit ćemo se da to ne znamo i zadržati dignitet .. :)

 

- a o brizi amera za dobrobit eu građana, dovoljno govori plaćeni oglas, ne vijest, dok bi autora članka trebalo proglasiti osobom nongrata tu.. :) ili barem je tad i bug mogao to nekako monetizirati, ne đabe...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice