Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?

poruka: 33
|
čitano: 11.305
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?".
13 godina
offline
Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?

Kaj se takve stranice ne mogu natrpati nečime poput adsensa pa da svako skidanje titla pridonosi nečem?

Jasno da je bez ikakve zarade bolje stranicu napustit a ne se bacat u trošak i dalje. Šteta

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?
Bilo bi šteta. Ne postoji takva kvalitetna alternativa
 
21 0 hvala 0
6 godina
offline
Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?

koliki je trošak takve jedne stranice na godišnjoj bazi?

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?

Jedna od rijetkih stranica na kojima mi je ugašen adblocker. Šteta.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?
Pa nije da stranica i hosting godišnje košta puno. Mogao je pokrenuti crowdfunding ili s reklamama pokriti troškove za više godina, ako je lova razlog.
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?

Nije sve u lovi, ima nešto i u autorskim pravima...

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.1.2024 18:55 (Yuda).
14 godina
offline
Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?

Najača stranica za titlove, nema puno google translate prijevoda, šteta.

Uplatio bih nešto bez problema da se održi...

Moj PC  
7 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?
Ljudi, imam ideju. Donirajte mi svi par ojrića, pretplatite se na sve moje kanale i s vremena na vrijeme opet šiljite penez, a ja onda preuzimam i dolazim na tron. Tu i tamo opet koja donacija i ovce na mjestu, a pastir sretan.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?
ivgrgic kaže...
Bilo bi šteta. Ne postoji takva kvalitetna alternativa

 Prebacit će se svi na podnapisi, i opensubtitles.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
2 godine
offline
Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?

A tako lijepo su se znali potući s https://www.prijevodi-online.org/,, zbog prava na titlove.

Jedni drugima su krali, na koncu je pobjedu odnio Titlovi com..

 

Sad su ovi čitam bacili sihir na Tcom i eto...

合氣道 Tražim ŽĐevojku,...oooo daleeeekooo bilooo....
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?
podnapisi da, no opensubtitle je koma
14 godina
offline
Re: Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?
Šteta, kad nema na podnapisi.net onda odem na titlovi.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?
Zasto ne uvedu preplatu recimo godisnju 10eura, pa mislim da bi hrpa ljudi se odazvalo jer ova se stranica gradila desetljecima.
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?

Misliš da bi ljudi koji dolaze po titlove za piratizirane filmove plaćali za titlove? Teško do nemoguće.

5 godina
offline
Re: Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?
Yuda kaže...

Nije sve u lovi, ima nešto i u autorskim pravima...

 Autorskim pravima na sta? Titlove? Pa sami autori objavljuju titlove....

13 godina
offline
Re: Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?
Autor objavi titl na jednoj stranici, a onda netko taj titl skine pa objavi na drugoj stranici.
8 godina
offline
Re: Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?
TibzzX kaže...

Misliš da bi ljudi koji dolaze po titlove za piratizirane filmove plaćali za titlove? Teško do nemoguće.

Određeni broj ljudi (me included) plaća RealDebrid tako da... I plaćaju piratske IPTV liste i slično. 10-12€ godišnje za pouzdane titlove? Nije puno.

 

Ili donacije, barem to za početak, da se vidi kakav je interes.

15 godina
offline
Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?

Iskreno do sada nisam ni čuo za ovu stranicu. Ne znam koliko bi ljudi bili voljni plaćati subtitlove pored mnoštva besplatnih opcija poput BS playera koji automatski pretražeuje više servisa (OpenSubtitles, Subtitles.org i sl.) u potrazi za odgovarajućim titlovima ili npr. ekstenzije VLSub za VLC player koja radi istu stvar.

Moj PC  
1 8 hvala 0
2 godine
offline
Re: Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?
nkdz kaže...

Iskreno do sada nisam ni čuo za ovu stranicu. Ne znam koliko bi ljudi bili voljni plaćati subtitlove pored mnoštva besplatnih opcija poput BS playera koji automatski pretražeuje više servisa (OpenSubtitles, Subtitles.org i sl.) u potrazi za odgovarajućim titlovima ili npr. ekstenzije VLSub za VLC player koja radi istu stvar.

??!!

 

Nisi čuo, ni vidio...

 

A što misliš otkud Bs player i ostali "povlačivači" titlova njih vuku ?

OpenSubtitles, Subtitles.org i slični su debilana za hrvatske, bosanske i srpske tiitlove.

合氣道 Tražim ŽĐevojku,...oooo daleeeekooo bilooo....
10 godina
offline
Re: Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?
Zaporožac kaže... 

A što mislišotkud Bs player i ostali "povlačivači" titlova njih vuku ?

OpenSubtitles, Subtitles.org i slični su debilana za hrvatske, bosanske i srpske tiitlove.

 

uvijek sam se čudio frendu koji je bio sretan sa BS playerom koji mu automatski povlači te titlove, reko - da, ali kakve titlove?

 

zato oduvijek imam neku naviku skinuti normalan titl od provjerenih prevoditelja sa titlovi.com ili prijevodi-online (za serije)

12 godina
offline
Re: Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?
Je nezz zasto ali meni dosta puta bs izbaci ..no subtitle…onda sek na Titlovi i nađem u sek.
AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?

Pa poklonit će site nekome tko će iz filantropije to sve plaćati, neće se ništa ugasiti...

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?
Posmatrač kaže...

 Autorskim pravima na sta? Titlove? Pa sami autori objavljuju titlove....

 

Objavljuju autori i knjige i filmove i muziku i ... pa nje da je baš sve objavljeno PD.

https://fossbytes.com/are-subtitles-illegal/

15 godina
offline
Re: Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?
Ne, nisam čuo za tu stranicu, a torrentiram tamo negdje od 2002-2003, uz napomenu da nikada ne koristim hrvatske/srb/bih titlove, moguće je da je to razlog. Gledam isključivo uz engleske titlove, njemačke stvari uz njemačke titlove, a ostale jezike (španjolski, korejski, japanski..) uz engleske titlove.
10 godina
offline
Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?

ima tamo i engleskih titlova hrpu...

stvarno si onda u debeloj manjini ako ne znaš za taj sajt

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 mjeseci
online
Re: Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?
HCMAA kaže...

koliki je trošak takve jedne stranice na godišnjoj bazi?

 teško je to procijeniti, ali ovako od oka ako stvarno imaju 1.700.000 posjeta mjesečno, onda bi trebali imati i svoj server a to je onda cifra od 200 eura mjesečno na više + održavanje servera što je još 150-200 eura.

 

gotovo 60.000 posjeta dnevno ili 2.400 na sat je solidan promet, samo ja vjerujem da je velika većina toga promet preko APIa, tako da tu nema nekakvog prezahtjevnog rada. uglavnom jako puno konekcija koje ne traju predugo.

 

Zaporožac kaže...
nkdz kaže...

Iskreno do sada nisam ni čuo za ovu stranicu. Ne znam koliko bi ljudi bili voljni plaćati subtitlove pored mnoštva besplatnih opcija poput BS playera koji automatski pretražeuje više servisa (OpenSubtitles, Subtitles.org i sl.) u potrazi za odgovarajućim titlovima ili npr. ekstenzije VLSub za VLC player koja radi istu stvar.

??!!

 

Nisi čuo, ni vidio...

 

A što misliš otkud Bs player i ostali "povlačivači" titlova njih vuku ?

OpenSubtitles, Subtitles.org i slični su debilana za hrvatske, bosanske i srpske tiitlove.

 ljudi podcjenjuju dobar prijevod i nisu niti svjesni koliko on ima utjecaja na film ili seriju. dobar prijevod zlata vrijedi, sjetimo se samo AF i Brixya.

10 godina
offline
Re: Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?
millennial kaže...

 ljudi podcjenjuju dobar prijevod i nisu niti svjesni koliko on ima utjecaja na film ili seriju. dobar prijevod zlata vrijedi, sjetimo se samo AF i Brixya.

 

^^ this...

 

ako imam opciju birati srpski ili hrvatski prijevod, uvijek odaberem srpski (i.e. Bambula) jer s nekim dobro prevedenim frazama dodatno "dignu" i dosadan film, nek se naši prevoditelji ne naljute, ali nisam vidio dobar hr titl još od legendarnih Mućki na tv-u...

 

15 godina
offline
Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?

ima tamo dobrih majstora, ali Bambula je kralj, definitivno!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i prodane duše! Crni vragovi, a i oni drugi, žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
7 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?

....

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i prodane duše! Crni vragovi, a i oni drugi, žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.1.2024 1:53 (BlackMoon).
2 godine
offline
Re: Gasi se kultni domaći servis titlovi.com?
BlackMoon kaže...

ima tamo dobrih majstora, ali Bambula je kralj, definitivno!

 slažem se.

Bambula i ekipa mogu hladno prevoditi za podnapisi.net i problem solved.

https://www.podnapisi.net/subtitles/latest/movie

合氣道 Tražim ŽĐevojku,...oooo daleeeekooo bilooo....
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.1.2024 10:44 (Zaporožac).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice