Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira astrona

poruka: 11
|
čitano: 5.483
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira astrona".
16 godina
neaktivan
offline
Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira astrona

samo da vrata dobro zašarafe...

Indoor Vision
 
14 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira ast

ma samo malo duct-tapea oko okvira, držat će...

 

i naplatit rad i expertizu još koji milijunčić, da menažderčad u upravi ima bonuse za podijelit djeci da mogu u McD's na klopu...

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira astrona

šteta za ovo dvoje penzića. bili su dobri ljudi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira ast
Dok im neide u komercijalnoj avijaciji? Pa tek ovdje im neide. Kasne 5 godina, morali ponavljat uncrewed test. Na drugom skuzili da je na ISS bila zakacena kapsula sa zapaljivim materijalima. Jako jako hrabar treba biti da sjednes sutra u tu kapsulu.
 
6 0 hvala 1
16 godina
offline
Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira astrona

Kad se čovjek tek sjeti koje moćne aviokompanije su požderali (McDonnell Douglas, Sikorsky, Pratt & Whitney i mnoge druge) čovjek bi očekivao da će jest spaceX i ostale za doručak i sad 2024. pružati hardver za letove poput onih u 2001. odiseji. Da ne spominjem da su drugi državni subvencionaš (30 milijardi $ godišnje od države), pored prvog, Lockheed Martina (taj pak guta blizu 50 milijardi godišnje) s kojim skupa u joint venture i imaju taj ULA i opet naravno spori, skupi, s kvarovima, odgodama i poskupljenjima... kao da gledamo rvacke firme na državnoj sisi. Izgleda da kad nemaš brige za kupca i cijene, samo (pot)platiš lobiraš političare i to tako ispada.

Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
suspendiran
offline
Re: Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira ast
overhaul kaže...

Kad se čovjek tek sjeti koje moćne aviokompanije su požderali (McDonnell Douglas, Sikorsky, Pratt & Whitney i mnoge druge) čovjek bi očekivao da će jest spaceX i ostale za doručak i sad 2024. pružati hardver za letove poput onih u 2001. odiseji. Da ne spominjem da su drugi državni subvencionaš (30 milijardi $ godišnje od države), pored prvog, Lockheed Martina (taj pak guta blizu 50 milijardi godišnje) s kojim skupa u joint venture i imaju taj ULA i opet naravno spori, skupi, s kvarovima, odgodama i poskupljenjima... kao da gledamo rvacke firme na državnoj sisi. Izgleda da kad nemaš brige za kupca i cijene, samo (pot)platiš lobiraš političare i to tako ispada.

 Kažu da je lobiranje najbolji biznis na svijetu. Povrat je ne 40%, ne 400% nego puta 400. 

Ja rekoh
16 godina
offline
Re: Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira ast
Unfortunately, the parachute opened during the launch, so we cannot return you to Earth. We are working on a solution. 😏😁
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
suspendiran
offline
Re: Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira ast
overhaul kaže...

 Samo mene buni; dali je taj pojam u stvari korupcija gdje nije ovako lijepo definiran i "reguliran", ili nije?
Mislim ajde da je promocija, kao kad BUG ima, neznam recenziju nekakvog 3d printera koja se sastoji od prepričavanja superlativa iz reklamnog letka bez prave usporedbe s konkurencijom...
Ali lobisti baš ni ne ukazuju na prednosti svog promoviranog proizvoda, samo daju natuknice kako će njegovo prihvaćanje biti od (materijalne) koristi političaru i biti oku ugodno njegovom biračkom tijelu :)

 Naravno da je korupcija jer ti i ja nemamo isti pristup. Ali kad oni odluče formalizirati situaciju koja se, budimo realni, svuda i oduvijek događa, to postaje legalno, nekažnjivo. 

Ja rekoh
10 godina
offline
Re: Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira ast
Kad bi političari bili prvo znanstvenici tad bi lobiranje bilo smislenije. Ovak je sve to cosa nostra.
 
1 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Boeing svojim Starlinerom prvi put lansira ast
Feudalac kaže...

 Naravno da je korupcija jer ti i ja nemamo isti pristup. Ali kad oni odluče formalizirati situaciju koja se, budimo realni, svuda i oduvijek događa, to postaje legalno, nekažnjivo. 

A opet, lijepo je kad javno objaviš da si nekoga potplatio...

I npr. kad lažeš nekome pa mu prvo najaviš da mu lažeš.

Ne treba biti podmuklo smeće, samo pošteno.

Bolji je taj njihov sistem nego ovaj u RH, gdje je "javna tajna" tko je u kompi s kim i tko mulja od političara, pa im ništa ne možeš, ovak bar možeš iskoristiti kao protuargument u kampanji i gađati skupinu koja je protiv tog sponzora.

Npr. ako Soroš lobira kod nekoga, samo antivakserima daš link na taj dokument i imaš već hrpu glasova.

 

Step 5: profit...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice