Amazonov računalni govor istovjetan ljudskome

poruka: 11
|
čitano: 3.016
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazonov računalni govor istovjetan ljudskome".
12 godina
online
Amazonov računalni govor istovjetan ljudskome

"However, due to the potential misuse of this capability, we have decided against open-sourcing this model as a precautionary measure."

 

Šmrk.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Amazonov računalni govor istovjetan ljudskome

nalikuje ali ljudi ipak dišu a skupovi algoritama (ma kako to marketingaška gamad nazivala) - ne. i intonacija je napadno umjetna. no čemu sve to? ljudi zaboravili čitati i govoriti? ili kir janja pohlepno gleda kako bi ne platio žive, ljudske glasove? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Amazonov računalni govor istovjetan ljudskome
"ma kakva inteligencija, neka on pobijedi u šahu ako može". "E, lako je šah, neka pobijedi u go". "A pa to je lako, neka proba disati dok govori".
8 godina
offline
Re: Amazonov računalni govor istovjetan ljudskome
Ajar kaže...

nalikuje ali ljudi ipak dišu a skupovi algoritama (ma kako to marketingaška gamad nazivala) - ne. i intonacija je napadno umjetna. no čemu sve to? ljudi zaboravili čitati i govoriti? ili kir janja pohlepno gleda kako bi ne platio žive, ljudske glasove? 

 da ne moraju placati ljude za audio knjige

14 godina
offline
Amazonov računalni govor istovjetan ljudskome

Bolje jest od dosadašnjih TTSova, ali nije senzacionalno. I ove priče oko moguće zlouporabe su tek jadan marketing; "naš TTS je toliko dobar da smo ga morali zabraniti". Dobro da nisu rekli da ga doktori mrze... 

Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
online
Amazonov računalni govor istovjetan ljudskome

Ako je već sempliran ljudski glas, bilo bi dobro kada bih mogao snimiti svako svoje rečenice snimljene preko mikrofona,pa neka AI govori npr mojim bogougodnim glasom. 

合氣道
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Amazonov računalni govor istovjetan ljudskome

Ajd možda se sad na yubitou bude moglo što i poslušati, jer ovo dosad je blago rečeno užas.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 mjeseci
offline
Re: Amazonov računalni govor istovjetan ljudskome
memulica kaže...

Ajd možda se sad na yubitou bude moglo što i poslušati, jer ovo dosad je blago rečeno užas.

 Sta slusas na jubitu?

16 godina
offline
Amazonov računalni govor istovjetan ljudskome

Šta nikad nisi naletio video sa računalno generiranim glasom?

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Amazonov računalni govor istovjetan ljudskome
Zaporožac kaže...

Ako je već sempliran ljudski glas, bilo bi dobro kada bih mogao snimiti svako svoje rečenice snimljene preko mikrofona,pa neka AI govori npr mojim bogougodnim glasom. 

 

Misliš ovako nešto:

 

BASE TTS is a high-fidelity model capable of mimicking speaker characteristics with just a few seconds of reference audio, providing many opportunities to enhance user experiences and support under-resourced languages. - https://arxiv.org/pdf/2402.08093.pdf

 

 

Još neka želja?

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2024 16:02 (Yuda).
13 mjeseci
offline
Re: Amazonov računalni govor istovjetan ljudskome
memulica kaže...

Šta nikad nisi naletio video sa računalno generiranim glasom?

 Pa jesam, ali to sranje odmah zatvorim. Auto-spam.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice