NetFlix mi je proradio

poruka: 146
|
čitano: 93.525
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
NetFlix mi je proradio

Pozdrav,

 

ako nekoga zanima kako da mu proradi netflix (posve legalno) :

 

Treba vam VPN "Hide My Ass" (11 USD mjesečno)

Treba vam pretplata na NetFlix (8 USD mjesečno)

Treba vam PayPal

 

Zašto baš "Hide My Ass" VPN ? Zato jer omogućava spajanje na više servera, među njima USA i Canada. Zašto Canada, ubrzo o tome.

Nakon što ste kupili i pokrenuli Hide My Ass VPN, postavite server na neki u Kanadi. (nakon procesa kupnje računa na NetFlixu, ovo ćete promjeniti na USA server).

 

Slijedeći korak:

Odlazak na netflix.com, i klik na onaj "free trial".   Nakon ispunjenih podataka, obavezno odabrati sredstvo plaćanja na "PayPal".

 

Zašto ne odabrati US u VPNu ? Zato jer ćete u tom slučaju morati imati paypal račun registriran u Americi (a ne u hrvatskoj, kakvog svi imamo)

Nakon procesa kupnje, možete se prijaviti na netflix i gledati filmove i serije i što god vam srce poželi. Ovo je posve legalno.

 

Brzina interneta dok imate uključen VPN značajno će pasti. Neće vam biti omogućeno gledanje fimova u HD formatu... ali moguće je ovo zaobići jednostavnim trikom.

 

Kada vam se film ili serija na netflixu učita (tj. player sa serijom se učitao), isključite VPN. :-) ... sada ćete gledati filmove u HD kvaliteti :-))

 

Ima apsolutno svašta - od hitova, drama, trilera, ex yu filmova, crtića, ogromne količine serija - recimo i britanskih serija (father ted, red dwarf, mućke, ...)

 

Sada, na vama je odluka - plaćati 100kn mjesečno i legalno gledati sve moguće filmove (bez skidanja i čekanja), ili besplatno i ilegalno skidati torrentove (imho, ponekad je stvarno teško pronaći dobar torrent).

Drago G. moj omiljeni člankopisac ! <br/>Z-Admin Small Business CMS - http://www.z-admin.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2011 14:47 (zoran123456).
Moj PC  
5 1 hvala 5
13 godina
neaktivan
offline
Re: NetFlix mi je proradio

Imaš i puno jednostavnije i bolje rješenje. www.unblock-us.com. Ne treba ti VPN serveri nego samo promjeniš DNS-ove. Meni fenomenalno radi ne samo za Netflix nego i za hrpu ostalih američkih servisa...

12 godina
offline
NetFlix mi je proradio

imam boxee box, te me zanima sad dal bih ja mogao preko njega gledati netlix. Dal mogu sve isto napraviti kao da bih gledao na pc ili nesto drugo. Nadam se da razumijete moje pitanje jer iskreno neznam kako da ga postavim

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NetFlix mi je proradio

Imaš tu detalje how to setup i popis uređaja na kojima radi.. vidim da je na popisu i boxee box: http://www.unblock-us.com/how-to-set-up/

12 godina
offline
NetFlix mi je proradio

unblock us sam si porihtao,ali me muci netflix, idem na placanje paypalom i nemogu jer mi je paypal hrvatski a ne americki?Sto si ti napravio da si ga uspio zavarati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
Pa kad se logiraš odaberi gore umjesto croatia,US i trebalo bi radit
robimarko@gmail.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: NetFlix mi je proradio
MSN kaže...

unblock us sam si porihtao,ali me muci netflix, idem na placanje paypalom i nemogu jer mi je paypal hrvatski a ne americki?Sto si ti napravio da si ga uspio zavarati?

 Ne može ići paypalom (provjerava billing address od paypala i ako nije US onda odbija) nego mora biti obična kreditna kartica. Bitno je da billing zip code od kreditne kartice bude isti kao tvoj poštanski broj. Ja sam se npr registrirao sa nekom nepostojećom adresom u Chicagu a za karticu sam stavio poštanski broj 10000. Ako imaš problema možeš uzeti i virtualnu karticu www.entropay.com. Ja sam ju koristio dok nisam skužio ovu varijantu sam promjenom poštanskog broja.

 

Bitna stvar. Kad uspješno aktiviraš Netflix account nemoj NIKAD ali baš NIKAD (pokušat) pristupit Netflixu bez dns-ova. Ja sam npr. tako jednom htio ažurirat podatke o kartici i od tada mi više nije prihvatio ni jedan način plaćanja pa sam morao kreirat novi account.

12 godina
neaktivan
offline
Upute kako podesiti Netflix i Pandoru na routeru

Za one koji imaju više uređaja u kući cilj je da više kompova (Xboxova, Boxeea, Apple TV-a, iPhonea i sl.) pristupa Netflixu i Pandori (i Huluu), a da ostatak mreže radi normalno. S obzirom da je brzina kroz VPN oko 6 puta manja nego inače, odlučio sam podesiti na svom routeru da samo rute za Netflix i Pandoru (pokušao sam i Hulu, ali nisam uspio) idu kroz VPN, a ostalo kroz standardni gateway. Router je Asus RT-N16 s Tomato firmwareom koji preporučam svima jer je fantastičan.

 

1. Otvorite novi VPN sa sljedećim postavkama:

  • PPTP VPN Server Hostname: freecanadavpn.com
  • PPTP VPN Encryption Mode: Auto
  • PPTP VPN Username: free
  • PPTP VPN Password: <check top right corner on http://www.freecanadavpn.com/>

2. Registrirajte se na Netflix (https://www.netflix.com) sa adresom

  • Eleven Madison Avenue
  • New York, NY 10010

3. Otiđite na svoj postavke računa i pod Payment Info dodajte svoju kreditnu karticu, PAZITE DA NE IZAĐETE SA HTTPS-a! Cijena 8 US$ mjesečno.

  • Upišite broj svoje kreditne kartice
  • Pod zip kod upišite 10000


4. Otvorite Linux server na Amazonu (upute http://www.bug.hr/forum/topic/mrezni-softver/besplatan-cloud-server-amazon-linux/136412.aspx) i podesite OpenVPN (upute http://www.bug.hr/forum/topic/mrezni-softver/openvpn-besplatno-amazon-cloudu/136409.aspx)

5. Ako imate Tomato router ovo su upute. DETALJNO IH ČITAJTE, liniju po liniju:

  • Za HideMyAss VPN (nije potrebno za Amazon Linux!) pod Administration/Scripts/Init upišite sljedeće (pazi, u dva reda!):
    echo "HMAusername (zamijeni sa svojim usernameom od HideMyAss)
    HMApassword (zamijeni sa svojom lozinkom od HideMyAss)" > /tmp/openvpn-client1-userpass.conf
  • Pod VPN Tunneling/Client/Basic:
    Check "Start with WAN"
    Interface: TUN
    Protocol: TCP
    The Server Address/Port: you get from here: http://hidemyass.com/vpn-config/ or name of an Amazon Instance for example ec2-2-20-20-0.compute-1.amazonaws.com
    Firewall: "Automatic"
    Authorization Mode: "TLS"
    Extra HMAC: "Disabled"
    Create NAT on Tunnel: checked
  • Under VPN Tunneling/Client/Advanced:Poll Interval: 1
    Redirect Internet traffic: unchecked
    Accept DNS configuration: "Disabled"
    Encryption cipher: BF-CBC
    Compression: "Disabled"
    TLS Renegotiation Time: "-1"
    Connection retry: "-1"
  • Ako idete preko HideMyAss morate dodati username i password s početka linije 5 i u custom configuration dodati linije za autorizaciju (prve dvije u sljedećem kodu). Osim toga HideMyAss gura svoju konfiguraciju preko sebe, koju treba isključiti (treća linija). Za Amazon OpenVPN to sve ne treba. Ostale linije su rutanje za Netflix (hrpa linija) i Pandoru (zadnja linija). Dakle u Custom Configuration (na dnu Advanced taba) upišite sljedeće (izbacite prve 3 linije za Amazon):
    auth-nocache
    auth-user-pass /tmp/openvpn-client1-userpass.conf
    route-nopull

    route  50.16.0.0 255.255.0.0
    route  50.17.0.0 255.255.0.0
    route  50.18.0.0 255.255.192.0
    route  50.19.0.0 255.255.0.0
    route  69.164.0.0 255.255.192.0
    route  69.53.224.0 255.255.224.0
    route  75.101.128.0 255.255.128.0
    route 107.20.0.0 255.255.0.0
    route 107.21.128.0 255.255.128.0
    route 107.22.0.0 255.255.0.0
    route 174.129.0.0 255.255.0.0
    route 176.34.224.0 255.255.224.0
    route 184.72.0.0 255.254.0.0
    route 184.84.0.0 255.252.0.0

    route 208.85.40.0 255.255.255.0
  • Ključeve pronađete u fileovima koji dođu kad downloadate softver kod HideMyAss, za Amazon je opisano u uputama za postavljanje OpenVPN. Za Maca treba ući u App fileove i u folderu Contents/Resources/keys naći 3 filea sa certifikatima (ca.crt Certificate Authority, hmauser.crt Client Certificate, hmauser.key Client Key). Jedan po jedan otvoriti s notepadom i iskopirati ključeve u odgovarajuće kućice. U hmauser.crt certifikatu ima nešto viška teksta, pa ga treba izbaciti. Svi ključevi moraju počinjati s "-----BEGIN CERTIFICATE-----" i završavati s "-----END CERTIFICATE-----" osim zadnjeg koji umjesto riječi CERTIFICATE ima RSA PRIVATE KEY.

6. U QoS dodajte sljedeće pravilo i smjestite ga u odgovarajuću grupu (npr. Multimedia):

  • IP Address: 208.111.128.0-208.111.255.255 (NetFlix)
  • IP Address: 208.85.40.0-208.85.40.255 (Pandora)

 

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Upute kako podesiti Netflix i Pandoru na route
hprpic kaže...

Za one koji imaju više uređaja u kući cilj je da više kompova (Xboxova, Boxeea, Apple TV-a, iPhonea i sl.) pristupa Netflixu i Pandori (i Huluu), a da ostatak mreže radi normalno. S obzirom da je brzina kroz VPN oko 6 puta manja nego inače, odlučio sam podesiti na svom routeru da samo rute za Netflix i Pandoru (pokušao sam i Hulu, ali nisam uspio) idu kroz VPN, a ostalo kroz standardni gateway. Router je Asus RT-N16 s Tomato firmwareom koji preporučam svima jer je fantastičan.

 

1. Otvorite novi VPN sa sljedećim postavkama:

  • PPTP VPN Server Hostname: freecanadavpn.com
  • PPTP VPN Encryption Mode: Auto
  • PPTP VPN Username: free
  • PPTP VPN Password: <check top right corner on http://www.freecanadavpn.com/>

2. Registrirajte se na Netflix (https://www.netflix.com) sa adresom

  • Eleven Madison Avenue
  • New York, NY 10010

3. Otiđite na svoj postavke računa i pod Payment Info dodajte svoju kreditnu karticu, PAZITE DA NE IZAĐETE SA HTTPS-a! Cijena 8 US$ mjesečno.

  • Upišite broj svoje kreditne kartice
  • Pod zip kod upišite 10000


4. Otvorite Linux server na Amazonu (upute http://www.bug.hr/forum/topic/mrezni-softver/besplatan-cloud-server-amazon-linux/136412.aspx) i podesite OpenVPN (upute http://www.bug.hr/forum/topic/mrezni-softver/openvpn-besplatno-amazon-cloudu/136409.aspx)

5. Ako imate Tomato router ovo su upute. DETALJNO IH ČITAJTE, liniju po liniju:

  • Za HideMyAss VPN (nije potrebno za Amazon Linux!) pod Administration/Scripts/Init upišite sljedeće (pazi, u dva reda!):
    echo "HMAusername (zamijeni sa svojim usernameom od HideMyAss)
    HMApassword (zamijeni sa svojom lozinkom od HideMyAss)" > /tmp/openvpn-client1-userpass.conf
  • Pod VPN Tunneling/Client/Basic:
    Check "Start with WAN"
    Interface: TUN
    Protocol: TCP
    The Server Address/Port: you get from here: http://hidemyass.com/vpn-config/ or name of an Amazon Instance for example ec2-2-20-20-0.compute-1.amazonaws.com
    Firewall: "Automatic"
    Authorization Mode: "TLS"
    Extra HMAC: "Disabled"
    Create NAT on Tunnel: checked
  • Under VPN Tunneling/Client/Advanced:Poll Interval: 1
    Redirect Internet traffic: unchecked
    Accept DNS configuration: "Disabled"
    Encryption cipher: BF-CBC
    Compression: "Disabled"
    TLS Renegotiation Time: "-1"
    Connection retry: "-1"
  • Ako idete preko HideMyAss morate dodati username i password s početka linije 5 i u custom configuration dodati linije za autorizaciju (prve dvije u sljedećem kodu). Osim toga HideMyAss gura svoju konfiguraciju preko sebe, koju treba isključiti (treća linija). Za Amazon OpenVPN to sve ne treba. Ostale linije su rutanje za Netflix (hrpa linija) i Pandoru (zadnja linija). Dakle u Custom Configuration (na dnu Advanced taba) upišite sljedeće (izbacite prve 3 linije za Amazon):
    auth-nocache
    auth-user-pass /tmp/openvpn-client1-userpass.conf
    route-nopull

    route  50.16.0.0 255.255.0.0
    route  50.17.0.0 255.255.0.0
    route  50.18.0.0 255.255.192.0
    route  50.19.0.0 255.255.0.0
    route  69.164.0.0 255.255.192.0
    route  69.53.224.0 255.255.224.0
    route  75.101.128.0 255.255.128.0
    route 107.20.0.0 255.255.0.0
    route 107.21.128.0 255.255.128.0
    route 107.22.0.0 255.255.0.0
    route 174.129.0.0 255.255.0.0
    route 176.34.224.0 255.255.224.0
    route 184.72.0.0 255.254.0.0
    route 184.84.0.0 255.252.0.0

    route 208.85.40.0 255.255.255.0
  • Ključeve pronađete u fileovima koji dođu kad downloadate softver kod HideMyAss, za Amazon je opisano u uputama za postavljanje OpenVPN. Za Maca treba ući u App fileove i u folderu Contents/Resources/keys naći 3 filea sa certifikatima (ca.crt Certificate Authority, hmauser.crt Client Certificate, hmauser.key Client Key). Jedan po jedan otvoriti s notepadom i iskopirati ključeve u odgovarajuće kućice. U hmauser.crt certifikatu ima nešto viška teksta, pa ga treba izbaciti. Svi ključevi moraju počinjati s "-----BEGIN CERTIFICATE-----" i završavati s "-----END CERTIFICATE-----" osim zadnjeg koji umjesto riječi CERTIFICATE ima RSA PRIVATE KEY.

6. U QoS dodajte sljedeće pravilo i smjestite ga u odgovarajuću grupu (npr. Multimedia):

  • IP Address: 208.111.128.0-208.111.255.255 (NetFlix)
  • IP Address: 208.85.40.0-208.85.40.255 (Pandora)

 

 Zašto komplicirati ako može biti jednostavno... Samo se na routeru ili uređaju stave slijedeći dns-ovi (unblock-us.com):

 

Primary DNS 208.122.23.22
Secondary DNS 208.122.23.23

 

... i stvar riješena!!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Upute kako podesiti Netflix i Pandoru na route
keyless kaže...

 Zašto komplicirati ako može biti jednostavno... Samo se na routeru ili uređaju stave slijedeći dns-ovi (unblock-us.com):

 

Primary DNS 208.122.23.22
Secondary DNS 208.122.23.23

 

... i stvar riješena!!

 

Daj malo pojasni, šta radi točno unblock-us.com?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Upute kako podesiti Netflix i Pandoru na route

Radi to da mozes normalno koristit servise kao npr Netflix, Hulu, Pandora  (cijeli popis podrzanih servisa http://support.unblock-us.com/customer/portal/articles/291570 ) kao da si u americi s time da nema usporavanja veze kao kod vpn-a niti potrebe za instaliravanjem softwarea. Samo uneses njihove dns-ove i to je to.. Tehnicki informacije tome npr kako funkcionira vidi na samom sajtu..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Upute kako podesiti Netflix i Pandoru na route
keyless kaže...

Radi to da mozes normalno koristit servise kao npr Netflix, Hulu, Pandora  (cijeli popis podrzanih servisa http://support.unblock-us.com/customer/portal/articles/291570 ) kao da si u americi s time da nema usporavanja veze kao kod vpn-a niti potrebe za instaliravanjem softwarea. Samo uneses njihove dns-ove i to je to.. Tehnicki informacije tome npr kako funkcionira vidi na samom sajtu..

Naravno da to radi, samo je pitanje da li to radi putem proxyja ili putem VPN-a? Šta je s ostalim stranicama, da li se usporavaju jer i one idu kroz neki profy ili ne? Šta je sa sigurnosti? Možeš li unijeti karticu negdje bez straha da će je netko presresti? Koliko se često osvježava njihov DNS? Imao sam dosta loša iskustva s DNS-ovima koji nisu Google (8.8.8.8).

13 godina
neaktivan
offline
Re: Upute kako podesiti Netflix i Pandoru na route
hprpic kaže...
keyless kaže...

Radi to da mozes normalno koristit servise kao npr Netflix, Hulu, Pandora  (cijeli popis podrzanih servisa http://support.unblock-us.com/customer/portal/articles/291570 ) kao da si u americi s time da nema usporavanja veze kao kod vpn-a niti potrebe za instaliravanjem softwarea. Samo uneses njihove dns-ove i to je to.. Tehnicki informacije tome npr kako funkcionira vidi na samom sajtu..

Naravno da to radi, samo je pitanje da li to radi putem proxyja ili putem VPN-a? Šta je s ostalim stranicama, da li se usporavaju jer i one idu kroz neki profy ili ne? Šta je sa sigurnosti? Možeš li unijeti karticu negdje bez straha da će je netko presresti? Koliko se često osvježava njihov DNS? Imao sam dosta loša iskustva s DNS-ovima koji nisu Google (8.8.8.8).

 Da ti ne duljim vidi ove linkove:

http://support.unblock-us.com/customer/portal/articles/291515-how-unblock-us-is-different-from-strongvpn-or-hotspot-shield

http://support.unblock-us.com/customer/portal/articles/291515-how-unblock-us-is-different-from-strongvpn-or-hotspot-shield

 

A iz prakse ti mogu reći da je ovo rješenje neuspredivo bolje od proxy-a i VPN-a. Koristim unblock-us cca godinu dana na pc-u i xbox-u i jedino što mogu reći da radi fantastično. Imaš i 7 dana trial (ne traže kreditnu karticu) pa možeš isprobat da sam vidiš kak radi.. Vidi i odluči...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Upute kako podesiti Netflix i Pandoru na route
12 godina
neaktivan
offline
Re: Upute kako podesiti Netflix i Pandoru na route

Nisam probao, pa ne mogu reći da li je bolje ili lošije. Dolje ću napisati jedan po jedan odgovor na njihove tvrdnje.

 

  1. Unblock-us works with media players such as Roku, Apple TV, PS3, XBox and others, while VPN based solution works with computer only

Na način kako sam opisao i kod mene radi sve na isti način.

  1. None of your video/audio content or unrelated traffic goes through Unblock-us, therefore there is no bandwidth loss, data cap or privacy concerns.

Isto tako i kod mene.

  1. Simpler setup, VPN works only on computer, so you need to setup it on every computer in your home.

Moja konfiguracija je na routeru, dakle vrijedi za cijelu mrežu.

  1. No software to install.

Niti kod mene.

  1. Your IP remains your local IP. This may be important for other sites that you want discover your correct Geo location

I kod mene.

  1. Content from different countries is streamed transparently - no need to switch VPN

Nemam potrebe za siteovima izvan US. Ne čitam BBC.

 

Slaćem se da je ovo početnicima puno jednostavnije i svakako bih im preporučio više nego moj način. Moj je način napredniji, ali i daleko kompliciraniji za početnike.

 

Unblock review http://vpnfreedom.com/netflix/unblock-us-review/:

 

On the pro side it is easy to set up Unblock US and it works really well. It can be used on almost all devices, as it is simply a matter of changing some DNS settings. However, the service is limited to only supporting the services listed at their website. Although the list is pretty large, you will be at their mercy when a new service pops up that you want to access. Further more I don’t like routing all my net traffic trough a service with no encryption.

 

Personally I will still be sticking to my VPN connection from Hide My Ass, as I use it for more than just unblocking Netflix. My VPN connection serves as an extra layer of security when accessing Wi-Fi networks on my laptop and iPhone. These days it has become a national sport sniffing passwords and personal info from Wi-Fi networks, and by using VPN instead of a DNS service I solve two problems instead of one.

 

Anyhow that is the end of my quick Unblock US review and thoughts. If you don’t mind the limitations above you can sign up for the one week free trial here at Unblock US. Otherwise I recommend taking a look at Hide My Ass VPN instead as it is a much more diverse service with an added level of security.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Upute kako podesiti Netflix i Pandoru na route

Sjeti se samo koji je naslov teme.. Ne kazem da je varijanta koju si pronasao losa (dapace svaka cast!) nego se radi o tome da nema potrebe kompicirati kad ima jednostavnije rjesenje koje nudi isti ili bolji rezultat. Isto tako mogu reci da sam isprobao razne varijante sa proxyem i VPNom (pricam o paid varijantama) i unblock us se pokazao stabilniji i brzi (da ne kazem jeftiniji)..  

15 godina
neaktivan
offline
NetFlix mi je proradio

I kolko to trza?

&amp;lt;a href=&amp;quot;http://www.erepublik.com/en/referrer/Zerocool12&amp;quot; target=&amp;quot;_blank&amp;quot;&amp;gt; &amp;lt;img src=&amp;quot;http://erepublik.com/images/badges/erepublik-badg
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
NetFlix mi je proradio

Ima li na tom Netflixu titlova? Jer ako nema, šta će mi.

STOP ACTA!
Moj PC  
3 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NetFlix mi je proradio
zerocool12 kaže...

I kolko to trza?

 Kod mene ne trza nimalo. Dapace radi normalno i u  HD-u.

12 godina
neaktivan
offline
Re: NetFlix mi je proradio
keyless kaže...
zerocool12 kaže...

I kolko to trza?

 Kod mene ne trza nimalo. Dapace radi normalno i u  HD-u.

Meni ne radi u HD-u, radi obično na trećoj crtici (jednu prije HD-a). Titlova uglavnom ima, ali samo na engleskom.

 

Trza mi na kompu, ali mi ne trza na Xboxu i Wiiu. Veza samo mijenja kvalitetu slike. Ima od 1-3 crtice i HD. Što je brža veća to je "jači signal" i kvalitetnija slika. Ja sam recimo na DVD kvaliteti (3 crtice).

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2012 22:32 (hprpic).
13 godina
neaktivan
offline
Re: NetFlix mi je proradio
hprpic kaže...
keyless kaže...
zerocool12 kaže...

I kolko to trza?

 Kod mene ne trza nimalo. Dapace radi normalno i u  HD-u.

Meni ne radi u HD-u, radi obično na trećoj crtici (jednu prije HD-a). Titlova uglavnom ima, ali samo na engleskom.

 

Trza mi na kompu, ali mi ne trza na Xboxu i Wiiu. Veza samo mijenja kvalitetu slike. Ima od 1-3 crtice i HD. Što je brža veća to je "jači signal" i kvalitetnija slika. Ja sam recimo na DVD kvaliteti (3 crtice).

 O tom ti pričam. Kod unblock-us normalno radi na PC-u bez trzanja a na Xboxu se prikazuje HD gotovo cijelo vrijeme. Naravno, sve to pod pretpostavkom da imaš download min 4 Mbit/s.

12 godina
neaktivan
offline
Re: NetFlix mi je proradio
keyless kaže...
hprpic kaže...
keyless kaže...
zerocool12 kaže...

I kolko to trza?

 Kod mene ne trza nimalo. Dapace radi normalno i u  HD-u.

Meni ne radi u HD-u, radi obično na trećoj crtici (jednu prije HD-a). Titlova uglavnom ima, ali samo na engleskom.

 

Trza mi na kompu, ali mi ne trza na Xboxu i Wiiu. Veza samo mijenja kvalitetu slike. Ima od 1-3 crtice i HD. Što je brža veća to je "jači signal" i kvalitetnija slika. Ja sam recimo na DVD kvaliteti (3 crtice).

 O tom ti pričam. Kod unblock-us normalno radi na PC-u bez trzanja a na Xboxu se prikazuje HD gotovo cijelo vrijeme. Naravno, sve to pod pretpostavkom da imaš download min 4 Mbit/s.

Nema to veze s unblockom. Meni filmovi idu kroz hrvatski IP, američki je samo za autorizaciju.

13 godina
neaktivan
offline
Re: NetFlix mi je proradio
hprpic kaže...
keyless kaže...
hprpic kaže...
keyless kaže...
zerocool12 kaže...

I kolko to trza?

 Kod mene ne trza nimalo. Dapace radi normalno i u  HD-u.

Meni ne radi u HD-u, radi obično na trećoj crtici (jednu prije HD-a). Titlova uglavnom ima, ali samo na engleskom.

 

Trza mi na kompu, ali mi ne trza na Xboxu i Wiiu. Veza samo mijenja kvalitetu slike. Ima od 1-3 crtice i HD. Što je brža veća to je "jači signal" i kvalitetnija slika. Ja sam recimo na DVD kvaliteti (3 crtice).

 O tom ti pričam. Kod unblock-us normalno radi na PC-u bez trzanja a na Xboxu se prikazuje HD gotovo cijelo vrijeme. Naravno, sve to pod pretpostavkom da imaš download min 4 Mbit/s.

Nema to veze s unblockom. Meni filmovi idu kroz hrvatski IP, američki je samo za autorizaciju.

 Ako video ne ide preko VPN-a onda ti je očito problem sa ping-om ili brzina jako varira. Da nije nešto od toga na PC-u ti nebi trzalo a na Xbox-u bi vidio HD (netflix streaming radi bez trzanja na 512 kbps a za HD treba min 3,8 mbps).

14 godina
offline
NetFlix mi je proradio

Evo da i ja napišem svoje iskustvo....
Za registraciju na netflix sam koristio virtualnu karticu koju sam napravio preko entropay te kako je kolega napisao za zip code upisao sam 10000. Netflixu pristupam preko Tunnelbear-a(http://www.tunnelbear.com/ )malen programčić koji radi super te ima odlične brzine i super cijenu od 4,99$.

Jučer sam uzeo trial verziju od unblockus te mogu reći da su preko unblocka malo veće brzine(jer mi tu hd otvara odmah) samo me brine razina sigurnosti. 

 

Neznam kakav je vpn hide my ass po pitanju brzine i sigurnosti ali ako se uzme tunnelbear ili unblockus ispada sveukupna niža mj.cijena.

 

LP! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: NetFlix mi je proradio

graboid ima preko 300 000 filmova i radi svugdje u svijetu.

Imas free 1 mjesec gledanja, a ako imas malo mozga u glavi, mozers svaki mjesec produziti za jos mjesec besplatnoig gledanja ;)

Pogledaj na: http://pametnibloger.bloger.hr/post/preko-300-000-filmova-i-serija-besplatno-/16204649.aspx

 

11 godina
neaktivan
offline
NetFlix mi je proradio

Hvala keyles. Netflix mi je proradio. {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
NetFlix mi je proradio

Može pitanje? Što je DNS i koje bi još američke programe mogao gledati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NetFlix mi je proradio

Moje iskustvo sa netflixom...

Nedavno sam se registrirao na Netflix, a za pristup koristim Unotelly ( http://www.unotelly.com/unodns/) koji se može besplatno isprobati jedan tjedan, a poslije je cijena $3.99 mjesečno. Potrebno je samo promijeniti DNS server od Unotellyja i to je to. Inače Netflix gledam preko računala i WDTV Live.

Sa brzinom sam zadovoljan, a Netflix mi stalno streama u High HD-u.

 

Pozdrav!

 
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: NetFlix mi je proradio

odlično, probat ćemo danas!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
offline
NetFlix mi je proradio

instalirao sam na google chrome hola! addon i proradio mi je netflix, otiso sam na speedtest i brzina mi je ostala ista 4.5mbps.
sad me zanima jel cu se moc registrirat, kako to ide? jel ce skuzit da sam iz hrvatske preko kartice i jel mogu to zaobići? jel dosta 4.5mbps za gledanje hd-a? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice