Disney + u Hrvatskoj, je li moguć?

poruka: 5
|
čitano: 1.604
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Disney + u Hrvatskoj, je li moguć?

Pokušao sam s VPNom pretplatit se na Disney+, ne ide.

Je li ikako moguće gledat ga i pretplatit se odvade?

Čini mi se da je moguće jedino ako imaš račun otvoren u Americi ili razvijenim zemljama, jer ti prepozna karticu i ne da da platiš.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Disney + u Hrvatskoj, je li moguć?

Isprobana 2 načina za Disney+ pretplatu i oba provjereno rade.

Prva opcija, i ujedno jednostavnija, je kupovina Disney+ gift carda, ali mislim da njih ima samo za godišnju pretplatu.

Druga opcija, malo kompliciranija, je ta da se napravi US google play account, poveže se HR debitna/kreditna kartica s google pay-om, te se google pay-om plati pretplata na Disney+.

 

Moguće da ima još načina preko amazon i google play gift cards ali njih nisam isprobavao.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.5.2021 12:19 (Mexx).
2 godine
neaktivan
offline
Disney + u Hrvatskoj, je li moguć?

Ne mora nužno biti USA u pitanju, dostupan je i u nekim drugim zemljama, ali ti treba sredstvo plaćanja iz te zemlje. Ja sam osobno napravio akaunt preko VPNa u Nizozemskoj jer sam imao bunq karticu preko koje sam plaćao pretplatu. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Disney + u Hrvatskoj, je li moguć?

Znači dovoljno je kupit 25$ gift card na disney sluzbenoj stranici?

A ovo s GP, to preko vpn-a s mobitelom napravim račun i mogu povezat svoju hr karticu na to?

11 godina
neaktivan
offline
Disney + u Hrvatskoj, je li moguć?

Istina, ne mora biti nužno USA, Disney+ je dostupan i u dosta zemalja u EU (Italija, Nizozemska, Njemačka, Belgija, Danska, Španjolska...).

Ja sam radio US account jer sam uz Disney+ uzeo i HBO Max, i testno Paramount+ ali njega otkazao.

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice