Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

poruka: 169
|
čitano: 50.981
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto VI
13 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Ekipa pozdrav, otvaram ovu temu jer mislim da je izlazak dugo očekivanog GTA VI sve bliže. Sa željom za komentiranjem, raspravama, informacijama, prilaganjem slika i video-zapisa.

 

Slobodno se pridružite u raspravi jer naravno tome forumi i služe

 

Ako još nista prilažem dva videa koji navodno prikazuju GTA 6 u Beta inačici a nalaze se na kanalu RockstarGamesBETA i Rockstar Games UK

 

 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

GTA V mi je stvarno ostao u lijepom sjećanju iako nisam (pre)veliki fan GTA-a. 

 

Inače, skeptičan sam oko ovih beta clipova što kolaju po netu. Mislim da novi GTA neće izaći još barem godinu-dvije, pogotovo dokle god tako dobro zarađuju na trenutnom GTA. 

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Očito je ovima iz Rocstara samo do novaca, jer je zaista sada već veliki razmak od kako se izdao GTA V....
oni dobro zarađuju (posebice na Online segmentu) te im se ziasta ne žuri s nastavkom....

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Današnje igre pout GTA zahtjevaju godine i godine developmenta. Nije to GTA kao nekad gdje su samo štancali novi svakih godinu-dvije. To su bile relativno jednostavne igre. Ovo danas je toliko detalja u igrama, gradovi, svijetovi su puno veći itd. Eto Red Dead 2 je najbolji primjer. Koliku količinu detalja ima ta igra, nije ni čudo da je bila u izradi 7-8 godina. Mislim da je GTA 6 u developmentu već godinama, ali ne vjerujem da će izaći bar još 2 godine.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

https://www.goodgame.hr/poznati-insider-tvrdi-da-je-vecina-dosadasnjih-glasina-o-gta-vi-tocna/

 

Ako će zaista biti ženski protagonost, onda sam uvjeren da se radi o spaljenoj Catalini iz San Andreasa... šteta zbog j.bene corone i cjelokupne situacije oko iste, vjerujem da bi do sada već bio i nekakav kratki official trailer...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Neće ovo do 2025. GTA Online dere već 5 godina po steamu, non stop je u top 10 najigranijih igara. Zgrću pare na shark karticama, deca kupuje da imaju za jahte i ostalu kozmetiku, a po pitanju hakera i cheatera - kita. Baniraju i poštene igrače na temelju singleplayer modova...
yippee ki-yay
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Da oživim temu..

 

Šta mislite o mogućnosti GTA trilogije remaster/remake o kojima neko vrijeme kruže tračevi po netu?

 

Kakti Ruffians games ( sada Rockstar Dundee ) već neko vrijeme radi na remaster/remjekovima trilogije i prije nego šta ih je Rstar kupio, pa je plan da to izbace da olkašaju čekanje GTA VI, bar tako ide priča..

 

 

LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Ja sam uvijek za Vice City remaster, ali pravi. Bio je mod Vice City Stories PC edition gdje su likovi VCS radili za PC i već kad je vozni model iz San Andreasa - igra je bolja. Sigurno se da. Inače već sad googlajte "GTA Vice City Definitive" ili SA ili 3. Uglavnom puno malih ali bitnih poboljšanja. Meni najdraže što su restoreali neke efekte iz PS2/Xbox verzija.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Uvijek mi je taj GTA 3D universe (Gta III, Vice City i San Andreas) bio draži od novo HD universea. Nekako je sve bilo over the top, puno kulturnih pop referenci, a tek glazba... + i nostalgija igra ulogu još od 2002.g. kada sam prvi put zaigrao Gta III na plejci 2

Vice City mi ima najbolju glazbenu podlogu i samo na temelju toga, igra zaslužuje čistu peticu, ostalo je sve samo plus 

 

Ako šestica igra imalo kao Red Dead Redemption 2, onda su napravili posao desetljeća.

I want to believe
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Jedan unpopular opinion, mene je rdr 2 baš razočarao, ta njegova grafika, svijet i detalji su super odrađeni, ali bome gameplay je kroz cijelu igru isti i dosadi nakon 10h igranja...

3 godine
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Life is meant to die. Accept your fates.
7 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
The_K kaže...

Jedan unpopular opinion, mene je rdr 2 baš razočarao, ta njegova grafika, svijet i detalji su super odrađeni, ali bome gameplay je kroz cijelu igru isti i dosadi nakon 10h igranja...

 

Rdr 2 je odlična igra da se razumijemo, hrpa detalja, odlični likovi, živi svijet, ali se vidi da je igra namijenjena konzolama i "interactive" pristupu. 

Primjer za taj "interactive" pristup je pritiskanje tipki, vrtenje analoga i svašta još kod nekih radnji kao npr: draganje konja, nekakve opcije u dijalozima pa razne interakivne animacije. Osobno nemam ništa protiv toga, igre su napredovale, ali shvaćam da takav gameplay može dosaditi jer je sve usporeno. Osobno mi je najdosadniji dio u igri bio u kampu nositi bale sijena za konje, skupljanje drva ako se dobro sjećam, pa kasnije mužnja krave, lopatanje gnoja i slično. Sama igra je dosta brza u nekim segmentima pa je nekad spora i metodična pa zahtijeva malo privikavanja.

 

Možda nevezano za ovu temu, ali osobno mi interaktivnost paše u "like a book" igrama kada slušaš dijaloge i likćeš po ekranu (point & click). Igram Chicken Police i morma priznati da dugo vremena nisam odigrao igru koja me drži za stolicom. Sve pogođeno od glazbe do atmosfere, voice over je fantastičan i cijela premisa životinja s film noirom je ovdje savršeno odrađena. Ta igra ti ipak ima spori pristup jer slušaš dijaloge, pa klikćeš po elementima na ekranu i saznaješ informacije o tome. Takvih igara nam fali 

 

 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2021 13:15 (Brki1994).
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
zabbax21 kaže...

Da oživim temu..

 

Šta mislite o mogućnosti GTA trilogije remaster/remake o kojima neko vrijeme kruže tračevi po netu?

 

Kakti Ruffians games ( sada Rockstar Dundee ) već neko vrijeme radi na remaster/remjekovima trilogije i prije nego šta ih je Rstar kupio, pa je plan da to izbace da olkašaju čekanje GTA VI, bar tako ide priča..

 

 

 GTA Trilogy Definitive edition rated u Koreji, izgleda da bi uskoro mogli svakako nešto saznati, Dvadeseta godišnijca GTA trice je 22.10

 

Nibel on Twitter: "Grant Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition has been rated in Korea https://t.co/XL9AAhOC0E https://t.co/af4rk2EfoP" / Twitter

 

LP
3 godine
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Ako je samo remaster sa boljom rezolucijom to je onda glupost. Ako bude remake onda sam day one kupac.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2021 8:16 (WadeWilson).
13 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Držim fige da je nešto veće nego blagi remaster. 

LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

*

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2021 23:52 (McSimon).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Bilo kako bilo veselim se GTA SA i Vice City na PS5

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Procurio GTA 6

 

 

Ima još masa videa po interentu 

LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Kazu da je legit za one koji ne vjeruju.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Dr.Feel kaže...

Kazu da je legit za one koji ne vjeruju.

 

da, i to je čak rekao Jason Schreier, nije rekao 100% ali da misli da je legit i da se podudara s informacijama koje je on dobio iz svojih izvora.

 

Teško je tu dati neko mišljenje, to što smo vidjeli će se promijeniti 100 puta dok dođe do izlaska. Jedino što izgleda istinito je to da ćemo igrati sa dva protagonista, muškim i ženskim, koji će valjda biti nekako u stilu Bonye i Clydea. Osobno mi se to ne sviđa, najradije bi jednog protagonista, npr. kao u rdr i rdr 2, ali eto šta bude bude, ipak je to gta

10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Ima i screenshot vlaka na kojem pise vice city metro, pa su pocele neka nagadanja da bi vc mogo biti jedan od dijelova mape.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

100% je legit, nemre ih DMCA skinut kolko ih ljudi mogu reuploadat 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Vc ce bit jedini dio mape. Originalno je igra trebala obuhvaćat dio južne amerike i vice city sa okolicom. Ovo sa j amerikom je otpalo, tako da ce se fokusirat samo na VC.
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

ima li gdje za skinuti tih 90+ leakanih videa? nemogu nac nigdje, a nisam vidio ni jedan do sad :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
RuskeGTT kaže...

ima li gdje za skinuti tih 90+ leakanih videa? nemogu nac nigdje, a nisam vidio ni jedan do sad :(

 https://www.reddit.com/r/GTA/comments/xhkc8o/gta_6_a_sorted_list_of_the_90_videos_allegedly/

 

Evo ovdje imaš svih 90 klipova kategorizirano i uploadano na Streamable

13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
I bolje da se fokusiraju na manju površinu mape koja će biti detaljna i puna aktivnosti i misija nego nekakva preseravanja sa ogromnom mapom koja je prazna i nema se što za vidjeti. Vice City mi je ionako najdraža lokacija u GTA.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
A bolje da, dosta mi je tih bloatanih mapa iz zadnjih far cry i assassins creed igara i tona generičkih misija...

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Sutra 25 godina od kako je izašao prvi GTA, bome vrijeme leti 

LP
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto VI
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice