Gdje pronađete ekipu za online gaming?

poruka: 5
|
čitano: 1.768
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Gdje pronađete ekipu za online gaming?

Odnosno postoje li mjesta ili stranice gdje pronađete frendove osim ovog foruma? 

 

ja najviše igram singleplayer igre, volim dobru priču, ali glavna zapreka za multiplayer mi je što nemam baš u okruženju puno ljudi da igraju igre, pa onda i da nešto igraju nije lako ni svakome platiti odma neku novu AAA igru

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gdje pronađete ekipu za online gaming?

Discord popularnih strimera

Gale
16 godina
offline
Gdje pronađete ekipu za online gaming?

Što bi htio igrati?

 

Ima raznih Discord domaćih kanala za razno razne igre (CS, R6, OW, ...).

 

Nije loše ni solo otići igrati neku igru, ja sam na R6 našao neke dobre teammateove igrajuči solo i onda bi kasnije igrali skupa.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Gdje pronađete ekipu za online gaming?

Obično ih nađem online XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
11 godina
offline
Gdje pronađete ekipu za online gaming?

nade se ekipa online

 

davno sam cod2 igro sa ekipom iz IRL pa kako su prestajali igrat tako sam igro sa drugim nasim ljudima... iako je od cod2 proslo vise od 10 godina i dalje se cujem sa likom iz zadra sa kojim sam otiso na cugu i u zg i u maslenici

pa malo bf3 sa ekipom sa pcexpert foruma a onda sam i tu sam uponzo strane ljude na mojim najdrazim serverima sa kojima sam kasnije volio igrat

 

al jbg to su sve bili ljudi koje je iskljucivo zanimo ili cod2 ili battlefield

 

u ARK sam upozno bas dobru igru, ono upozno 1 lika na serveru pa napravili tribe pa ubacili jos jednog lika pa se spojili sa drugim tribe i tak.. 2 godine kasnije ima nas 15.... najbolje je kaj igramo sve, dotu, anthem, atlas.. kad ark malo dosadi i dok se ceka novi DLC igramo nes drugo.. od običnog tribe-a vezanog iskljucivo za ark smo postali nesto tipa gaming community.

 

jedan od tih 15 je slovenac koji je na svom ark serveru upozno curu iz portugala koja sada zivi sa njim u sloveniji

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice