Tetris

poruka: 13
|
čitano: 5.631
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Tetris

Mislim da ime govori za sebe ovu temu posvječujem igri tetris svako zna da je to jako stara igra ali ipak još ljudi igaju tu igru čak ima za razne konzole kao ukljućujući i ova nove generacije kao što su za

 

nintendo wii

nintendo ds

playstation 3

sony psp

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2009 18:11 (gamer2400).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tetris

Ja imam na iPhone tetris, igrica se zove "Tris"...mogu vam rec da poprilicno dobro sluzi ubijanju dosadne na nekim predavanjima :-)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Tetris
evo aj moram priznat da sam volio jako te stare igrice volim ih i danas al za tetrisom nisam bio lud jednostavno mi je dosadna bolji su mi oni tenkici i te brije :d
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
protjeran
offline
RE: Tetris
gamer2400 kaže...

Mislim da ime govori za sebe ovu tem posvječujem igri tetris svako zna da je to jako stara igra ali ipak još ljudi igaju tu igru čak ima za razne konzole kao ukljućujući i ova nove generacije kao što su za

 

nintendo wii

nintendo ds

playstation 3

sony psp

 mogu reci da nikada nisam bas previse bio zagraijan za tetris ali mi je bila dobra igra za ubiti dosade na putovanjime i sl. stvarim,
zivio tetris!!Cool
Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
15 godina
neaktivan
offline
Tetris

evo slika za xbox 360

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Tetris

tetris je najgluplja igra ikad napravljenja

 
0 5 hvala 0
16 godina
offline
Tetris

Tetris je kultna igra. Obožavao sam tetris i imao sam nebrojeno malih ''konzolica'' sa tetrisom. Onih koje su se mogle kupiti na štandovima u Maksimiru ili na proštenjima. :)

 

Zakon, tetris je zakon.

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Tetris

auuu

legendarna igrica

 

puno vremena otišlo na to čudo

xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tetris

nema igre do tetrisa.

najbolja mi je ona klasična na NESu, i one igre šta je bilo prije na placu za kupiti za 30-40 kn (ono 100u1, tetris+formulice+...), a od novijh mi je dobar EAov tetris za mobitele.

If it ain't broke, you haven't tweaked it enough.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 11:04 (niki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tetris

Jesi lud tetris je jedna od naj starijih i najboljih igrica koje če svi vjećno pamtiti

15 godina
neaktivan
offline
Tetris

Ja ovozavam tetris, to je sigurno jedna od najboljih igara ikad. Koliko se sijecam jednom sam negdje procitao da tetris pomaze pri refleksina ili nesto tako, ali uglavnom igra mi je skoro bolja od crysis.:)

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Tetris
joso1234 kaže...

tetris je najgluplja igra ikad napravljenja

Bez uvrede ali je ovo možda najgluplji komentar koji sam danas pročitao!
 
Tetris je legendaran. I dan danas se sjećam svojih prvih slaganja kockica na Game Boyu kupljenom 1992. Eh, to su vremena bila... Belji se 
...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
16 godina
neaktivan
offline
Tetris

Stvarno dobra igra - nije tolko logička,al nije ni za tupave - najbolje paše "taktičarima" Osmijeh

http://www.njuskalo.hr/oglas380962
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice