Gran Turismo 5

poruka: 1.135
|
čitano: 292.920
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Gran Turismo 5

od danas sluzbeno tvrdim ga je GT5 BZVZ (da ne kazem nesto drugo)

 

isprobao sam sa civicom sedan type R na stazi chamonix po snijegu...stavio gume za snijeg, stavio SVE assiste na OFF, jedino sam pustio automatski mjenjac posto mi se nije dalo konfigurirati komande, jedino mi ABS bio an 1 od 10...

 

izadem na stazu, krenem, auto krece kao po suhom, nes sitno proklizava, ok - kazem to je zbog guma sa cavlima...dodem pred 1. zavoj, kocim, ocekujem blokiranje kotaca i zanasanje - nista od toga...udem u zavoj, auto ko na tracnicama...ono WTF? stavio sam bio damage na real i ajde jednom sam prebrzo uletio u zavoj i zabio se ne prejako, auto je bio neupravljiv (recimo realno, ali za jednu igru pretjerano) izgubio je pogon naprijed, tj isao je ali slabo, uzbrdica, mjenjac ostao u 2. na 2000okr, svi ostali me prestizu, ja zivcanim sta nisam stavio na manualno, prodem uzbrdicu auto nije mogao skretat...idem restart...opet ista prica kao gore opisano, dok u ovom zavoju sam smanjio brzinu i prosao naravno kao po tracnicama, uzbrdo auto picio kao da ima 4x4 a ne FWD...al ok...prosao krug, jako razocaran (nadao sam se boljem iskustvu)...

 

neki dan sam igrao shift i iskljucio SVE assiste i auto je pred zavoj gubio se, blokirao kotace, uglavnom bilo 10x teze...

 

jos je bio frend samnom koji se kuzi u GT vise od mene i rekao da je i on razocaran, i spomenuo je da grafika nije nista posebno - pa kad sam ja to skuzio (detalji auta, unutrasnjost mutna, brisaci kao da su nacrtani u paintu i zaljepljeni na auto, rubovi neravni) samo sam izasao u meni (koji je btw. jako jako dobar) i ostavio joypad i izasao id technomax-a

 

dakle impresionirao me oblak snijega koji se dize iza kotaca auta koji je ispred tebe, izgled i opcije menija, a ostalo ne...

 

sad nemozete rec da nisam probao i da trollam, ovo je moj dozivljaj igre

 

(ic cu jos koji put isprobat druge aute i druge staze - mozda bude bolje)

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
RE: Gran Turismo 5
RuskeGTT kaže...
 

sad nemozete rec da nisam probao i da trollam, ovo je moj dozivljaj igre

 

 

Dakle ovo dosad da shvatimo kao trolanje (na skoro svakoj stranici ove teme + pokazano očito neznanje o općenitom ponašanju automobila različitih pogona i karakteristika), a od sada kao normalno mišljenje ili?

 

Svatkome sa malo razuma je jasno da je GT prvotno "driving game", a ne hardcore sim.

 

Ovakve likove inače pitam koliko godina imaju, al ovdje mi je jasno o čemu se radi.

chiiiill homes, that's just my opinion, relax
14 godina
offline
Gran Turismo 5

ma sta ti jasno molim te? iznio sam svoje misljenje nakon igranja igre - da ne kazete da nisam probao...

 

nazalost tako je kako je, a vama to ne smeta - meni da, pogotovo nakon sta sam igrao shift isto bez assista - razlika dan i noc...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Gran Turismo 5
RuskeGTT kaže...

ma sta ti jasno molim te? iznio sam svoje misljenje nakon igranja igre - da ne kazete da nisam probao...

 

nazalost tako je kako je, a vama to ne smeta - meni da, pogotovo nakon sta sam igrao shift isto bez assista - razlika dan i noc...

 

shift i gt5  jednostavno ne mogu u istu rećenicu a ne da se usporedjuju {#}

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean6/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D.png[/img][/url]
14 godina
offline
Gran Turismo 5

naravno, i danas sam si dokazao da kad iskljucis na obje igre assiste da je shift realniji i tezi za kontrolirat aute...vjerovali vi ili ne...igrom slucaja naisao sam na verziju shifta koja mi radi na kompu - do sad nije nijedan, pa imam svjeze dojmove od obje igre...

 

to je MOJE iskustvo, svako ima svoje, ne vidim nista lose u tome...

 

naravno, jos uvijek mi to cudno, pa budem probao opet GT5, ovaj put po asfaltu isto sa iskljucenim assistima...iako vec pretpostavljam kako ce bit

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gran Turismo 5

e majke mi, ic cu sa nekime u technomax da snimi kako vozim GT5 i snimit cu na kompu kako je u shiftu, oboje BEZ assista, pa cete vidjet razliku kad ste nedokazivi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Gran Turismo 5

slusaj, ne vole ljudi GT5 bez razlogas, a i vidim kolki si gamer kad igras u tehnomax-u, uostalom igra je
nakon prvog updatea puuunoo poboljsana tako ne moj bez veze jest g****.....

Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gran Turismo 5

gle, nismo svi te srece da si mozemo priustiti ps3 konzolu sa tv-om i igru...ionako smatram da je komp korisniji od playa

 

drago mi je da sam probao igru i probat cu ju opet, znatizelja...

 

ali da sam razocaran - jesam...jbg

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Gran Turismo 5
RuskeGTT kaže...

gle, nismo svi te srece da si mozemo priustiti ps3 konzolu sa tv-om i igru...ionako smatram da je komp korisniji od playa

 

drago mi je da sam probao igru i probat cu ju opet, znatizelja...

 

ali da sam razocaran - jesam...jbg

jedan od rijetkih si.........

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
14 godina
offline
Gran Turismo 5

rijetki mozda, ali barem realan...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 5
RuskeGTT kaže...

rijetki mozda, ali barem realan...

Budi realan na kojoj igri ima 1100 automobila i svaki ima drugačija svojstva vožnje .

15 godina
offline
Gran Turismo 5

gran turismo obozavam,sad tu neke nedostatke trazit je smjesno...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gran Turismo 5
AFK kaže...
RuskeGTT kaže...

rijetki mozda, ali barem realan...

Budi realan na kojoj igri ima 1100 automobila i svaki ima drugačija svojstva vožnje .

  zato dolazimo do jedne od mojih prvih opaska o igri: previse auta...radije manje i kvalitetnije nego vise i manje kvalitetnije

DaNiTo kaže...

gran turismo obozavam,sad tu neke nedostatke trazit je smjesno...

  bas i nisu "neki" nedostatci takvi da ne osjetis snijeg pod kotacima ili da ti auto vozi i koci kao da je na tracnicama kad iskljucis sve assiste...

15 godina
offline
Re: Gran Turismo 5
RuskeGTT kaže...
AFK kaže...
RuskeGTT kaže...

rijetki mozda, ali barem realan...

Budi realan na kojoj igri ima 1100 automobila i svaki ima drugačija svojstva vožnje .

  zato dolazimo do jedne od mojih prvih opaska o igri: previse auta...radije manje i kvalitetnije nego vise i manje kvalitetnije

DaNiTo kaže...

gran turismo obozavam,sad tu neke nedostatke trazit je smjesno...

  bas i nisu "neki" nedostatci takvi da ne osjetis snijeg pod kotacima ili da ti auto vozi i koci kao da je na tracnicama kad iskljucis sve assiste...

samo malo ja uopće ne razumije,mi se ovdije prepiremo sa nekim koji ni nema gt5 i igra "ako" u igraonici

pa čovijeće ova igra je vise od igre,meni se zna desiti da po sat vremena samo kombiniram koji auto na koju stazu sa kojim postavkama pa na test voznju pa opet podešavanje

to je igra koja se igra mijesecima ako ne i godinama,to je igra zbog koje se ps3 kupuje!!!

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean6/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.2.2011 11:41 (dart_tom).
15 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Post iznad {#}

 

Ruske čim sma pročtao prvih par redova tvoga posta odmah mi se smračilo! nemožeš očekivati lokanje kotaća ako ti je ABS uključen!

Realno je da ti automobil sa prednjim pogonom proklizuje preko nosa na suhoj cesti ako pretjeraš a logički zaključujući pošto se radi o snijegu to je još učestalije!

 

Sudiš igri kao da si da zaprave vozio brzi auto po dubokom snijegu s čavlericama a znamo da nisi!

Kontinuirano kenjaš bez razloga i nerazumijvanja!

 

Općenito ovo je samo igra i trenutno najbolja igra koja virtualnim putem najviše približuje nekakav osječaj vožnje i posjedovanja skoro svih poznatih jurilica!!!

Igra neče nikada biti stvarnost,možda u dalekoj budućnosti, te se kao takva činjenica se nemože niti jedna ugrubo uspoređivat u svim kategorijama i elementima s real!!!

Ti imaš očekivanja od igre kao da će ti pritiskom tipke izaći iz Tv-a automobil s majmunom koji če te mlatit po glavai kad udarš u zid!!!

Shvati da ženska s ekrana nije isto što i uživo!

Dosadan si i Bogu i vragu sa svojim sudovima!

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.2.2011 17:36 (igyp).
 
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Gran Turismo 5

Totalno ste zaspamali temu... Dajte nesto o GT5, jel ima kakvih vjesti i tako. Kad ce ono igranje B-speca preko neta?

pwn too much... http://bfbcs.com/stats_pc/agent_00klc
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 5

Malo slika od mene!!

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.2.2011 21:49 (igyp).
16 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Baš sam i ja danas se malo igral u photo modu, pa evo i mojih.

PSN id - ManTheRamparts01
 
5 0 hvala 2
15 godina
protjeran
offline
Re: Gran Turismo 5
RuskeGTT kaže...

od danas sluzbeno tvrdim ga je GT5 BZVZ (da ne kazem nesto drugo)

 

isprobao sam sa civicom sedan type R na stazi chamonix po snijegu...stavio gume za snijeg, stavio SVE assiste na OFF, jedino sam pustio automatski mjenjac posto mi se nije dalo konfigurirati komande, jedino mi ABS bio an 1 od 10...

 

izadem na stazu, krenem, auto krece kao po suhom, nes sitno proklizava, ok - kazem to je zbog guma sa cavlima...dodem pred 1. zavoj, kocim, ocekujem blokiranje kotaca i zanasanje - nista od toga...udem u zavoj, auto ko na tracnicama...ono WTF? stavio sam bio damage na real i ajde jednom sam prebrzo uletio u zavoj i zabio se ne prejako, auto je bio neupravljiv (recimo realno, ali za jednu igru pretjerano) izgubio je pogon naprijed, tj isao je ali slabo, uzbrdica, mjenjac ostao u 2. na 2000okr, svi ostali me prestizu, ja zivcanim sta nisam stavio na manualno, prodem uzbrdicu auto nije mogao skretat...idem restart...opet ista prica kao gore opisano, dok u ovom zavoju sam smanjio brzinu i prosao naravno kao po tracnicama, uzbrdo auto picio kao da ima 4x4 a ne FWD...al ok...prosao krug, jako razocaran (nadao sam se boljem iskustvu)...

 

neki dan sam igrao shift i iskljucio SVE assiste i auto je pred zavoj gubio se, blokirao kotace, uglavnom bilo 10x teze...

 

jos je bio frend samnom koji se kuzi u GT vise od mene i rekao da je i on razocaran, i spomenuo je da grafika nije nista posebno - pa kad sam ja to skuzio (detalji auta, unutrasnjost mutna, brisaci kao da su nacrtani u paintu i zaljepljeni na auto, rubovi neravni) samo sam izasao u meni (koji je btw. jako jako dobar) i ostavio joypad i izasao id technomax-a

 

dakle impresionirao me oblak snijega koji se dize iza kotaca auta koji je ispred tebe, izgled i opcije menija, a ostalo ne...

 

sad nemozete rec da nisam probao i da trollam, ovo je moj dozivljaj igre

 

(ic cu jos koji put isprobat druge aute i druge staze - mozda bude bolje)

Ajme šta si dosadan...ako ti se ne sviđa fuking igra onda je ne igraj.Ne igram ni ja npr Hallo pa ne idem every fuking day srat u topic-u Halloa da mi se igra ne sviđa.

15 godina
protjeran
offline
Gran Turismo 5

Grand Valley vremena ? Evo me na 1:38:465,sa 787B.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Gran Turismo 5
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.2.2011 15:36 (QFlash).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 5

nice slike;).

 

Prihvačam izazov grand valley time attack!{#}

Na kojim gumama si vozio mazdu?

15 godina
protjeran
offline
Re: Gran Turismo 5
igyp kaže...

nice slike;).

 

Prihvačam izazov grand valley time attack!{#}

Na kojim gumama si vozio mazdu?

Slick soft naravno :-) googlao sam malo,gledao neke youtoube videe i izgleda je ovih 1:38 zbilja 'on the edge' za 787B,pa i općenito,ako ne računamo forumule i X naravno.Sretno ;-)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 5

Večeras ću vozit pa javim rezultate!!!

16 godina
offline
Gran Turismo 5

Pozdrav GT-aši {#}

 

Vidim da je i tu tema ipak živnula.

Evo i nekih mojih slikica:

 

Skrinsi 1

 

Skrinsi 2

 

Bembura - tad još nesređen, budem ga poslikal i sređenog, bit će još slika od mene ;)

 

Ukoliko ste se željni natjecati, dođite: GT5 Super GT TT mini cup

 

Moj PSN ID piše vam u sigu na bilo kojem od ovih gore linkova...pa se javite, tu ili tamo

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 5

evo iz trečega kruga napravio 1.37.427 i mogao bih još spustit to vrijeme, vozio sam samo s ABS na 1 bez TC!!!

Setup: gume slik soft, Full LSD, titanium exhaust i Full customisable suspenson........ mislim da je sve stock doslo sa kupljenim autom osim toga LSD(naštelan je kao stock)!!!

 

edit: službeno vrijeme 1.36.072 neslužbeno 1.35.910

Prilikom vožnje automobil je imao 831ks i 830kg,voženo na logitech g27!

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.2.2011 19:29 (igyp).
15 godina
protjeran
offline
Re: Gran Turismo 5
igyp kaže...

evo iz trečega kruga napravio 1.37.427 i mogao bih još spustit to vrijeme, vozio sam samo s ABS na 1 bez TC!!!

Setup: gume slik soft, Full LSD, titanium exhaust i Full customisable suspenson........ mislim da je sve stock doslo sa kupljenim autom osim toga LSD(naštelan je kao stock)!!!

 

edit: službeno vrijeme 1.36.072 neslužbeno 1.35.910

Prilikom vožnje automobil je imao 831ks i 830kg,voženo na logitech g27!

S Mazdom 787B ? Eh,morat ću dobro zagrijat fotelju čini mise :-P

16 godina
offline
Gran Turismo 5

Patch 1.06 je vani!

Teži 301mb, a donosi puuno promjena!

Vjerojatno najbolji patch do sad.

Više o svemu, kao i kompletan popis promjena u vijesti o tome:

 

LINK: Gran Turismo 5 - Izašao 1.06 Patch

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.2.2011 16:14 (Armor).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 5

Sa patchom je došlo i do novih promjena u seasonal event u kojemu je dodana nova staza Eifel!!!

Meni najzabavnija staza na cijelom GT-u!!!!!!

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 5
QFlash kaže...
igyp kaže...

evo iz trečega kruga napravio 1.37.427 i mogao bih još spustit to vrijeme, vozio sam samo s ABS na 1 bez TC!!!

Setup: gume slik soft, Full LSD, titanium exhaust i Full customisable suspenson........ mislim da je sve stock doslo sa kupljenim autom osim toga LSD(naštelan je kao stock)!!!

 

edit: službeno vrijeme 1.36.072 neslužbeno 1.35.910

Prilikom vožnje automobil je imao 831ks i 830kg,voženo na logitech g27!

S Mazdom 787B ? Eh,morat ću dobro zagrijat fotelju čini mise :-P

Ako voziš na đojstik sumnjam da češ odvozit moje vrijeme! Sa volanom i pedalama se vozi brže i preciznije te se lakše može kontrolirati trakcija  na ulazu i izlazu zavoja te u blažim dugim zavojima na kojima se gubi dosta stotinki ako se kao cijelina pravilno neodvozi zavoj! Kod mazde 787b i ostalih ultimativnih jurilica najbitnije je odvoziti stazu s minimalnim proklizavnjem!  To znači savršeno kontroliranje pritiska na koćnicu i gas kako bi se izbjegle nagle promijene mase vozila koje dovode do klizanja u zavojima i gubljenja idealne putanje!

 

Pravilo za spori zavoj: recimo prvi zavoj poslje ciljne ravnice. Cilj je sa kranje brzine usporiti do negdje između početka i sredina zavoja na idealnu max brzinu kojoj će se proći i najvažnije izaći što prije iz zavoja bez gubljenja trakcije!

Kočiš prije zavoja sa 3/4 sile kočenja, u početku zavoja okrečeš volan prema zavoju i otpuštaš koćnicu do 1ili2/4 da vidiš dal je prednji trap ulovio cestu, ako je, puštaš kočnicu i brzo stisneš gas do pola i držiš ga tako sve dok nevidiš u daljini lagano izravnjananje šikane s ljeve strane.......lagano pojačavaš gas i to je to. Ako trap nije ulovio csetu pojačaš kočnicu do kraja........ taj proces smirivanja automobila se mora proći izmđu početka i sredine zavoja, uprotivnom dolazi do proklizavnja preko nosa!!! Isto tako nesmiješ dati previše gasa u sredini zavoja jer če dovesti do klizanja i kasnijeg izlaska iz zavoja!!!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice