Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.315.589
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Xbox Series X

https://www.superpixel.com/article/94017/xbox-has-refunded-all-game-pass-ultimate-players-who-used-1-dollar-glitch

moguce je da su koristili ključeve za konverziju golda u ultimate.

 

Meni nije cancelano ali ja sam ultimate kupio direktno preko MS-a na poljskom storeu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

3 godine Brazilskog Gold-a te 1 mjesec ULTIMATE. Sve još radi.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Nesto se desava,zadnjih dana mi stizu mailovi o promjenama i pravilima koristenja raznih servisa...ne citam to nikad pa nemam pojma sta je novo.

Epic games mi nije dozvolio da kupim Dying Light 2 jer je kreditna De a drzava je Hr jer to nisam nikad promjenio posto nije smetalo...do sad.

Kako se cini postrozuju koristenje raznih servisa na globalnoj razini.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Koristim službeni Xbox wireless headset i generalno sam zadoovoljan ali jedna stvar me nenormalno irtira. Znači slušalice su bluetooth, i kad ih želim spojiti na mobitel ili bilo koji drugi uređaj koji nije Xbox, slušalice automatski pale Xbox. Znači nemoguće je spojiti ih na bilo koji drugi uređaj bez da usput automatski upališ i konzolu. I tu opciju je nemoguće isključiti. Kakva debilana.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

ja isti kupio na samom releasu

 

crkao mi za 2 dana hahahahaha, vratio ga i vratili mi pare

 

 

a za tu opciju, pa da ti budem iskren ne sjecam se da sam imao problema al ja sam ga na pcu povezivao sa onim xbox proprietary adapterom

 

 

Mislim da na samom xboxu imas neku opciju sa kojom bi to mogo regulirat

7 godina
online
Xbox Series X

Gdje ste kupili službeni xbox headset i vrijedi li te love ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ja sam kupio direktno pteko Microsofta. Što se tiče zvuka, udobnosti i prije svega jednostavnog povezivanja sa konzolom, vrijedi tih para. Za tu cijenu teško ćeš naći nešto bolje. Imam i službeni PS5 headset koji košta isto toliko i to je tu negdje što se tiče kvalitete.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Coming soon to Game Pass

Today
- Shadowrun Trilogy
- Total War: Three Kingdoms

June 23
- FIFA 22 - EA PLAY
- Naraka Bladepoint

July 1
- Far Cry 5

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Pozdrav svima,

 

razmatram kupovinu Xbox-a za sina jer je jeftiniji od PS5. Pošto nemam nikakva iskustva s tim mogu li dobiti savjet jeli mi to bolji odabir i ,koliko sam skužio po postovima, na što trebam paziti s obzirom da nije podržan u hr ? Također mi nije jasna procedura prilikom registracije te gold pretplata.

 

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X

trebas vidjeti sa sinom da li igra multiplyaer sa frendovima, jer ako frendovi nemaju xbox, mogao bi biti tuzan

 

nakon toga, uzeti 3 godine XBOX live pretplate.. dal preko vpna (brazil i sl.) ili redovni EU... cca 10ak eura vise po godini, napraviti upgrade na gamepass dok se moze i uzivati

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Mjojo kaže...

Pozdrav svima,

 

razmatram kupovinu Xbox-a za sina jer je jeftiniji od PS5. Pošto nemam nikakva iskustva s tim mogu li dobiti savjet jeli mi to bolji odabir i ,koliko sam skužio po postovima, na što trebam paziti s obzirom da nije podržan u hr ? Također mi nije jasna procedura prilikom registracije te gold pretplata.

 

Hvala unaprijed

 Sve ovisi što će sin igrati. Neke stvari su dostupne samo za PS5. Ako su te igre, Ekskluzive, tipa Gran Turismo, God Of War itd presudne, onda bolje da kupiš PS5.

 

A što se tiče Gold pretplate, sve sam opisao na stranici 74 ove teme. Samo pogledaj tamo i ako imaš kakvih nedoumica, pitaj.

 

7 godina
online
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
Ja sam kupio direktno pteko Microsofta. Što se tiče zvuka, udobnosti i prije svega jednostavnog povezivanja sa konzolom, vrijedi tih para. Za tu cijenu teško ćeš naći nešto bolje. Imam i službeni PS5 headset koji košta isto toliko i to je tu negdje što se tiče kvalitete.

 pretpostavljam da ne živiš u RH kad si kupio direktno ?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Imam ga i ja...

Kako koristi baterije bude vruće za desno uho. 

Zvuk je totalno smeće dok se ne porikta sa sliderima (ima neki reddit post gdje je lik to poriktavao).

oni jastučići (earcups) su meni osobno bili pre mali, i stiskali su mi uši, pa sam kupio platnene zamjenske za arctic 7x preko aliexpressa.

 

Uglavnom, ukoliko baš nemate neke potrebe za wireless, radije uzmite neke žičane slušalice i piknite ih u gamepad.

 

Ja ih osobno uspoređujem s hyperx cloud 2 koje imam za PC, i razlika je nebo i zemlja što se udobnosti i kvalitete zvuka tiče.

 

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
MadDogMattis kaže...
antimadridista kaže...
Ja sam kupio direktno pteko Microsofta. Što se tiče zvuka, udobnosti i prije svega jednostavnog povezivanja sa konzolom, vrijedi tih para. Za tu cijenu teško ćeš naći nešto bolje. Imam i službeni PS5 headset koji košta isto toliko i to je tu negdje što se tiče kvalitete.

 pretpostavljam da ne živiš u RH kad si kupio direktno ?

 

Evo imas i kod nas za uzeti , cijena ti je slicna  

 

https://www.gamershop.hr/xboxseries/xbox-wireless-headset

 

https://www.gamershop.hr/xboxseries/xbox-wired-stereo-headset-8li-00002-1

 

11 godina
offline
Xbox Series X

Gdje kupiti joystick za pc sa dongle od novih konzola...jel bude kad na akciji?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox Series X

U slučaju da se kupi konzola preko Amazona, ko je ovlašteni servis za Xbox i kako ide procedura ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
mkexx kaže...

U slučaju da se kupi konzola preko Amazona, ko je ovlašteni servis za Xbox i kako ide procedura ?

 Rješavaš sve s Amazonom. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Najčešće jako ugodno iskustvo.

Puno bolje nego kod običnih dućana.

13 godina
offline
Xbox Series X

Pitanjce da ne guglam... uzeo sam na enebi jljuc za tursku.. ispostavilo se da na vpnu koji koristim FastVPN nemam tursku a nemam ni na TunnelBearu ... 

 

koji VPN ima tursku? :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

UrbanVPN ali nije bas preporucljiv jer je navodno pun virusa. Valjda ti nece biti nista na par sec, meni nije...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
MarioArt kaže...

Pitanjce da ne guglam... uzeo sam na enebi jljuc za tursku.. ispostavilo se da na vpnu koji koristim FastVPN nemam tursku a nemam ni na TunnelBearu ... 

 

koji VPN ima tursku? :)

 Nord vpn

13 godina
offline
Xbox Series X

Za one koji nisu u toku, Sniper Elite 5 koji je sad na gamepassu je jako solidna stealth igra. U ovim zadnjim igrama je "sniper" poprilično zavaravajuće jer veći dio igre se prođe sa steath takedownima i silenced gunom. Nije to naravno razina jednog Hitmana ili Splinter Cella, ali nije da fanovi stealtha imaju neki ogroman izbor. Vrijedi isprobati u svakom slučaju. Možda vas iznenadi koliko je zabavna.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

ja sam u hr pa sam kupio direktno, treba ti samo vpn a nekad niti to

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Del_Boy97 kaže...

ja sam u hr pa sam kupio direktno, treba ti samo vpn a nekad niti to

 

 

malo sam uhvatio vremena sinoc i isprobao....ja sam u njemackoj, nece bez VPNa ...  nisam sad htio platiti neki VPN, jer nemam racunice, pa sam probao par njih koji daju free trial... nece ni sa jednim...

svaki mi u zagradi napise Njemacka... a zanimljivo je da ovaj Urban VPN sto je kolega spomenio nece ni otvoriti tu stranicu... otvara normalno microsoft, dozvoli da se logiram, pa kad treba uci u account samo vrti i nista ne otvara...

 

probam jos jednom danas sutra sa nekim drugim VPNom...

 

 

 

10 godina
offline
Re: Xbox Series X

ma čudljiva je i ta sama stranica microsoftova, na tu jednu uspjesnu narudzbu series s-a mi kartica nije prolazila sigurno jedno 10-15 puta

 

 

Pa čisti cache browsera, pa pokusavaj ponovo, pa druga kartica etc.

2 godine
offline
Re: Xbox Series X
MarioArt kaže...
Del_Boy97 kaže...

ja sam u hr pa sam kupio direktno, treba ti samo vpn a nekad niti to

 

 

malo sam uhvatio vremena sinoc i isprobao....ja sam u njemackoj, nece bez VPNa ...  nisam sad htio platiti neki VPN, jer nemam racunice, pa sam probao par njih koji daju free trial... nece ni sa jednim...

svaki mi u zagradi napise Njemacka... a zanimljivo je da ovaj Urban VPN sto je kolega spomenio nece ni otvoriti tu stranicu... otvara normalno microsoft, dozvoli da se logiram, pa kad treba uci u account samo vrti i nista ne otvara...

 

probam jos jednom danas sutra sa nekim drugim VPNom...

 

 

 

VPN.lat sigurno radi. U zagradi će ti uvijek pisati Njemacka, tako treba. Samo upiši kod, ako ti izbaci da nije za tu regiju onda ugasi browser, izaberi drugi server i probaj ponovo dok ne prodje.

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
zontafer6 kaže...
MarioArt kaže...
Del_Boy97 kaže...

ja sam u hr pa sam kupio direktno, treba ti samo vpn a nekad niti to

 

 

malo sam uhvatio vremena sinoc i isprobao....ja sam u njemackoj, nece bez VPNa ...  nisam sad htio platiti neki VPN, jer nemam racunice, pa sam probao par njih koji daju free trial... nece ni sa jednim...

svaki mi u zagradi napise Njemacka... a zanimljivo je da ovaj Urban VPN sto je kolega spomenio nece ni otvoriti tu stranicu... otvara normalno microsoft, dozvoli da se logiram, pa kad treba uci u account samo vrti i nista ne otvara...

 

probam jos jednom danas sutra sa nekim drugim VPNom...

 

 

 

VPN.lat sigurno radi. U zagradi će ti uvijek pisati Njemacka, tako treba. Samo upiši kod, ako ti izbaci da nije za tu regiju onda ugasi browser, izaberi drugi server i probaj ponovo dok ne prodje.

 

 

svaka cast... iz prve proslo... nisam ni znao za ovaj VPN.la. steta sto nema i za komp :) ...

 

puno hvala

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2022 15:00 (MarioArt).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Jel zna netko kad istekne 3 godine Ultimatea, jel se može ponovno na istom accountu naparaviti ta konverzija ili je dozvoljeno samo jednom po accountu?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
Jel zna netko kad istekne 3 godine Ultimatea, jel se može ponovno na istom accountu naparaviti ta konverzija ili je dozvoljeno samo jednom po accountu?

 Nisam još došao do tog dijela da mi istekne, ali ne vidim zašto ne bi mogao napraviti konverziju. Samo ovaj put ćeš morati umjesto 1$ (pod pretpostavkom da si ga potrošio na prvu konverziju), platiti 1 mjesec ultimate-a i taj će konvertirati gold.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice