Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.314.988
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Xbox Series X

Sve se sprema u oblak. Kad sam prelazio sa S na X sve je povuklo kad sam spojio svoj xbox acc.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 0 hvala 1
2 godine
offline
Re: Xbox Series X

Ako imaš Gold ili Ultimate i ako je konzola bila online onda ti je već sve u cloudu. To je i jedina mogućnost, nema ručnog prebacivanja.

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
zontafer6 kaže...

Ako imaš Gold ili Ultimate i ako je konzola bila online onda ti je već sve u cloudu. To je i jedina mogućnost, nema ručnog prebacivanja.

 našao sam neki backup u postavkama. Sad si prebacujem podatke s eksternog da ga mogu formatirat radi backupa... treba minimalno usb 3.0 i minimalno 128 Gb prostora...

 

Konzola mi je cijelo vrijeme spojena na net, ali ne znam da li to ima kakve veze.. imao sam ultimate 3 mjeseca

2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

 
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Je netko igra Halo betu na konzoli i kakvi su dojmovi ? Ja trenutno na PC-u isprobavam , napokon su stavili PVP a ne samo protiv botova

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
azzie kaže...

Je netko igra Halo betu na konzoli i kakvi su dojmovi ? Ja trenutno na PC-u isprobavam , napokon su stavili PVP a ne samo protiv botova

Jel beta open?

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
azzie kaže...

Je netko igra Halo betu na konzoli i kakvi su dojmovi ? Ja trenutno na PC-u isprobavam , napokon su stavili PVP a ne samo protiv botova

Jel beta open?

 Bila je otvorena za svih koji su se prijavili prije 10-tak dana na Halo insader program . Danas sam dobio key i igram preko Steam-a , pretpostavljam da je slicno i na konzolama.

 

Prijavi se jer ti je i drugi vikend opet beta , mozda opet budu slali key za sudjelovanje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.9.2021 22:53 (azzie).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Igram ja.
Zasad samo 2 mape i Team Slayer mod,te isprobavanje oružja na treningu.Igra je dosta brža od prijašnjih Halo igara.Izgleda ljepo i zvukovi su odlični.Može se isprobat i taj Seasson Pass for free.Serveri su dedicated.Uglavnom imam feeling da će bit odlična F2P multiplayer igra ako je ne zakenjaju previše sa mikrotransakcijama i XP boostevima.
A od kampanje očekujem da konačno nadmaš HALO Reach,meni najbolju HALO igru.
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Ja sam se prekasno prijavio pa mi nije dosao mail za betu, steta

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Opaaa zanimljiva situacija....

 

Morali su mi resetirat kucni net u Vodafonu jer imam neke probleme zadnjih dana i sad upalim XsX i razumljivo mi je da ne mogu pokrenut niti jednu gamepass igru bez interneta ALI ne mogu niti ove na disku jer mi ne zeli ucitat save naprimjer u AC Odyssey gdje sam skoro 50 sati u igri i ne moze verificirat nekakav dodatni sadrzaj koji su dodali kroz vrijeme...mogu jedino new game 🤣🤣🤣🤣

Znaci ne mogu igrat normalno niti svoje igre na disku ako nisam online.....woow

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Ne moze ti se syncat sa cloudom na kojem su ti saveovi. Nije to nist novo. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Combustd kaže...

Ne moze ti se syncat sa cloudom na kojem su ti saveovi. Nije to nist novo. 

Zar nisu saveovi i lokalno spremljeni?....

2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Nemam pojma, mozda je automatska postavka cloud, a mozda se moze back up napravit lokalno. Nisam to bas gledao, meni je automatski "iz kutije" posto placam Game Pass Ultimate sve u cloudu

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
ako niste igrali do sada ima metro saga argentina key znači sve tri metro igre sa svim dlc-ima za 11eur na gamivu😎
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Jesu.Pod Game managment za svaku igru imaš save.I za Cloud save ne treba imati nikakvu pretplatu.To još od Xbox One-a tako.I offline možeš igrat sve igre na konzoli.Al samo sa glavnog računa gdje je aktiviran Gamepass.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.9.2021 17:21 (MSXhunT3R).
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
MSXhunT3R kaže...
Jesu.Pod Game managment za svaku igru imaš save.I za Cloud save ne treba imati nikakvu pretplatu.To još od Xbox One-a tako.I offline možeš igrat sve igre na konzoli.Al samo sa glavnog računa gdje je aktiviran Gamepass.

Pa to sam i ja mislio ali AC Odyssey save nije radio jer konzola nije mogla potvrdit pravo na nekakav dodatni sadrzaj a save je vezan i uz taj sadrzaj.

11 godina
offline
Xbox Series X
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Skroz ok igra,imam Ps5 verziju.

11 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox Series X

Pozdrav,

 

Kupio sam sa Gamiv-a kod za Metro Bundle za Argentinsku regiju i postavio sam si tu regiju pod svoj MS Account. 

Kada podignem TunnelBear i odaberem regiju Argentinu i spojim se na redeem.microsoft.com da bi aktivirao taj kod pojavi mi se greška da je kupljen za drugu regiju od moje.

Da li radim nešto krivo ili moram probati preko nekog drugog VPN-a? Pretpostavljam da je do VPN-a jer me nije odveo na MS argentinsku stranicu...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2021 14:20 (Zločko).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X

na svoj MS račun dodaj (možeš i istu karticu koju već koristiš) još jednu karticu za plaćanje i u prvom koraku veli da je to za plaćanje iz Argentine....

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Zločko kaže...

Pozdrav,

 

Kupio sam sa Gamiv-a kod za Metro Bundle za Argentinsku regiju i postavio sam si tu regiju pod svoj MS Account. 

Kada podignem TunnelBear i odaberem regiju Argentinu i spojim se na redeem.microsoft.com da bi aktivirao taj kod pojavi mi se greška da je kupljen za drugu regiju od moje.

Da li radim nešto krivo ili moram probati preko nekog drugog VPN-a? Pretpostavljam da je do VPN-a jer me nije odveo na MS argentinsku stranicu...

 

 

VPN nije dobar , isti problem sam imao nedavno sa TunnelBear-om (izgleda da ne radi argentina) , probaj drugi VPN.

 

Mozes i preko mobitela naci neku trial verziju VPN-a i aktivirati na mobitelu .

12 godina
offline
Re: Xbox Series X

Hvala, znaš možda neki da radi?

10 godina
offline
Re: Xbox Series X

ja sam nord koristio, probaj njega

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Zločko kaže...

Pozdrav,

 

Kupio sam sa Gamiv-a kod za Metro Bundle za Argentinsku regiju i postavio sam si tu regiju pod svoj MS Account. 

Kada podignem TunnelBear i odaberem regiju Argentinu i spojim se na redeem.microsoft.com da bi aktivirao taj kod pojavi mi se greška da je kupljen za drugu regiju od moje.

Da li radim nešto krivo ili moram probati preko nekog drugog VPN-a? Pretpostavljam da je do VPN-a jer me nije odveo na MS argentinsku stranicu...

 

 Ovo nisi trebao radit. Samo upališ vpn i na reedem.microsoft.com. Ako si ulogiran odmah ti pokaže za unos koda. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Meni uopce kod kupovine ne treba vpn. Platim preko paypala uredno, nikakvih problema.

 

Regija na Windowsima UK, regija na konzoli UK, preko Paypala platio Game Pass Ultimate, kupio Assassin's Creed Odyssey u Microsoft Storeu na isti nacin preko konzole, sve uredno radi i nikakvih problema.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Combustd kaže...

Meni uopce kod kupovine ne treba vpn. Platim preko paypala uredno, nikakvih problema.

 

Regija na Windowsima UK, regija na konzoli UK, preko Paypala platio Game Pass Ultimate, kupio Assassin's Creed Odyssey u Microsoft Storeu na isti nacin preko konzole, sve uredno radi i nikakvih problema.

 Daj probaj jel' ti radi Xcloud na PC-u bez VPN-a.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
14 godina
offline
Xbox Series X

Nabavio Xbox series S za 200Eura nisam mogao odolit cijena bila pre dobra iako Imam i PS5. Uglavnom Konzola za te pare je odlicna. Imao sam Xbox One kratko i X360 imam jos uvijek. Igre vrti super i za te pare nema bolje i skoro je necujana prilikom igre.  PS4 Pro koji se cuo kao mlaznjak sam prodao za 210e recimo a ova konzolica je meni osobno duplo bolja. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
2 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice