Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.316.737
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
odi na google play store i skini si "vpn lat". besplatan i meni radi za arg kodove. nije neka brzina ali radi. kad smo kod arg kodova ima alan wake remaster pre order za oko 6eur na enebi i gamivu🤤
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2021 22:11 (livas).
14 godina
offline
Xbox Series X

Na Njemackom Amazon u ima series s za 300e sa dostavom trenutno ako nega zanima mogla bi za BF cijena ici i dolje do 250e

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
U nas je ista/slična cijena zar ne? Gamershop
12 godina
offline
Re: Xbox Series X

Hvala Vam puno, proradilo je preko tog VPN.lat

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
Combustd kaže...

Meni uopce kod kupovine ne treba vpn. Platim preko paypala uredno, nikakvih problema.

 

Regija na Windowsima UK, regija na konzoli UK, preko Paypala platio Game Pass Ultimate, kupio Assassin's Creed Odyssey u Microsoft Storeu na isti nacin preko konzole, sve uredno radi i nikakvih problema.

 Daj probaj jel' ti radi Xcloud na PC-u bez VPN-a.

 Budem pa ti javim, ali da i ne radi nije mi taj cloud gaming tako bitan. Bitno da radi store da mogu kupovat igre i game pass.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Xcloud nece raditi bez VPN-a, ali ono sto je ok je to sto trebas vpn samo dok se ucita aplikacija, nakon toga ugasis vpn i sve radi.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Smece2 kaže...
Xcloud nece raditi bez VPN-a, ali ono sto je ok je to sto trebas vpn samo dok se ucita aplikacija, nakon toga ugasis vpn i sve radi.

 Good to know tnx, ali velim, nije mi to pri vrhu liste prioriteta :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
E da, isto tako Xcloud se ne može share-ti, iako si share-ao gamepass s nekim na pc/xbox (druga osoba će dobiti sve kao da može, ali se igra neće pokrenuti).
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
livas kaže...
odi na google play store i skini si "vpn lat". besplatan i meni radi za arg kodove. nije neka brzina ali radi. kad smo kod arg kodova ima alan wake remaster pre order za oko 6eur na enebi i gamivu🤤

 

Znači, jel mi molim te možeš malo podrobnije objasniti što bih ja trebao napraviti na kompu, odnosno što na xboxu da bih uspio reedemat taj Alan Wake kod za 6€ sa gamiva? Zemlja na Boxu mi je Uk. Trebam je ili ne trebam mijenjat na Argentinu? Imam Gamepass uredno kupljen.... Znači trebam VPN, svjedno koji? Nisam ih nikad koristio pa ne znam kako se to radi.

 

Dakle evo kupio sam na Gamivo navedeni key za igru. I šta sada moram na Microsoftovoj stranici za reedemanje točno i kako?

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 13:13 (Matthew26).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
ja imam uk account za xbox i ovo sve radim na mobu tako da za komp neznam da li ima razlike. skineš si neki vpn app koji podržava argentinu. ja koristim VPN.lat (ima ga na google play storu). kada kupiš kod kopiraš ga u međuspremnik i upališ vpn. ideš na redeem.microsoft.com i ulogiraš se sa svojim xbox accountom i otvorit će ti se polje za upisivanje koda (nema veze što piše united kingdom). paste-aš kod i pritisneš na next. to je to. možeš gasiti vpn. sada kad otvoriš svoj popis igara na xboxu neće ti se odma pojaviti nego odeš na store i tražiš tu igru koju si kupio. klikneš na nju i pisat će ti you own this i možeš odma staviti da se skida. nakon nekog vremena ili kod mene barem restartanja konzole će ti se igra pojaviti na popisu tvojih igara. sve u svemu vrlo jednostavno. samo da napomenem za kraj taj alan wake je pre order tako da kod dobiješ tek kada igra izađe 05.10
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 13:29 (livas).
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
livas kaže...
ja imam uk account za xbox. ja ovo sve radim na mobu tako da za komp neznam da li ima razlike. skineš si neki vpn app koji podržava argentinu. ja koristim VPN.lat (ima ba google play storu). kada kupiš kod kopiraš ga u međuspremnik i upališ vpn. ideš na redeem.microsoft.com i ulogiraš se sa svojim xbox accountom i otvorit će ti se polje za upisivanje koda. paste-aš kod i pritisneš na next. to je to. možeš gasiti vpn. sada kad otvoriš svoj popis igara na xboxu neće ti se odma pojaviti nego odeš na store i tražiš tu igru koju si kupio. klikneš na nju i pisat će ti you own this i možeš odma staviti da se skida. nakon nekog vremena ili kod mene barem restartanja konzole će ti se igra pojaviti na popisu tvojih igara. sve u svemu vrlo jednostavno. samo da napomenem za kraj taj alan wake je pre order tako da kod dobivaš kada igra izađe 05.10

 

Hvala ti puno na brzom odgovoru. 

 

E sad, kupio sam preorder na Gamivu baš za Alan Wake Remastered, ali mi kod ne dolazi još. Sad da li je zbog toga što je preorder pa dolazi na dan izlaska igre ili treba još malo pričekati? Kupio sam bez problema preko Dinersa tj. transkacija je prošla i naplaćeno mi je.

Ne mogu taj VPN.lat jer sam iOS uzer. Znači bilo koji VPN drugi. A kako znam da podržava Argentinu? Taj VPN moram kupiti il kako? Mislim ti appovi koštaju jel? 

 

hvala puno

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
https://vpn.lat/ ima app za android i ios i da igru dobiješ kada izađe
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
livas kaže...
https://vpn.lat/ ima app za android i ios i da igru dobiješ kada izađe

 

da u pravu si. Evo skinuo sam je...i šta sad s njim? 

 

Odabrao sam zemlju Argentinu, i piše mi tap to connect. Spoji mi se i to je to... Ne daje mi nikakav kod niti ništa... To je ok sve?

 

*zanemari pitanja. Pročitao sam još jednom tvoj post od iznad i jasno mi je sve sad.... Nadam se :P

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 13:47 (Matthew26).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
kada dobiješ kod od gamiva upališ vpn i odradiš onako kako sam napisao. vpn ti samo služi da ti se ip adresa promijeni na zemlju koju odabereš tako da u ovom slučaju microsoftov server misli da si u argentini kužiš
11 godina
offline
Xbox Series X

Danas stiže Scarlet Nexus na Gamepass.

 

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
u jebate dan bi trebao imati barem 48 sati da se ovo sve stigne odigrati a i nebi bilo loše uzeti još 2-3 ssda jao😅
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 14:05 (livas).
11 godina
offline
Xbox Series X

Back4Blood nam dolazi 12.listopada.

 

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Treba se klonirat da odigram sve sto dolazi, a jos je i beta Haloa za vikend, uskoro i Battlefield. Forza Horizon 5 je za kakvih mjesec. Uff

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X

Pa nema šanse da se odigra sve što se želi, baš kak velite... Ja sam nedavno tek uzeo Series S zbog Gamepassa, zapravo isključivo zbog Forze, i sad vidim da ima na njemu dosta igara koje bih htio još odigrati ali jednostavno nema se vremena, pa si postavljam pitanje isplativosti pretplate. Imam i PS5 i tamo mi je bilo taman, što me interesiralo to sam kupio i odigrao. A ovdje sada ima svega i svačega i čini mi se da mi je čak previše svega. Nekad je bolje da je izbor manji nego ovako jer čovjek izgori od prevelike želje, a stvarno se nema vremena za to sve...

12 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

poz,

 

zanima me po kojoj ste cijeni (u hr) nabavljali series X? 4500kn je trenutno koliko se traži što je cca 600kn/80€ više od Microsoftove predložene. Jeli to realnost za hr tržište (kao i za nintendo) ili postoji "bolja" cijena od te :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

4074 kn sa ekstra kontrolerom, u prednarudžbi preko Gamershopa.

Mislim da je u današnje vrijeme 4500 kn fer ponuda (ako uspiješ nabaviti).

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 22:03 (DeniZg).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

4074 sa 2 kontrolera je good deal. 4500 sa jednim nije, iz neznam kojeg razloga glupog mogu tolerirati do max 10% uvećanja msrpa (iako je i to debilno). Iako; naspram PS5 bundleova od 5000kn ovo je još good. Ugl gamershop mi je i nudi za 4500. Znaci ti mislis da je 4500 fair price alltogether?

14 godina
offline
Xbox Series X

Ja sam svoj "X" nabavio za 3.700 kn s novom fifom.

 

Fifu sam prodao za 200 kn, tako da me ispalo sve ajmo reći 3.500 kn.

 

Kupljen je preko njuškala, star 2 dana i lik ga se htio riješit jer mu nije "sjeo".

 

Sad sam prodao "X" i uzeo sam si "S" i 2.000 kn razlike u džep ...

 

"S" mi je sasvim dovoljan s obzirom na to koliko vremena provodim za njim ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Pozdrav!

Kupio sam Xbox Gold turski od godinu dana i to sam uspio aktivirati. Htio sam kupiti Ultimate na storu za 1 dolar ili funtu al mi ne dozvoljava

kaže mi "Change your Microsoft region

The region in which you bought you subsrciption and your store region need to match.If changing your store region doesn t work contact Microsof support..

Onda sam kupio sam Xbox Game Pass Ultimate za 1 mjesec isto turski u nadi da će on raditi no ni njega nemogu ukucat.

Pod lokacijom u postavkama Xboxa sam stavio Tursku.

Neznam gdje griješim, jel može pomoć?

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2021 15:05 (Lorenzzo).
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Nečeš to rješit nikako,nit sa VPN-om.
Ja sam kupio također turski Gold i nakon zavrzlame sa prebacivanjem u Ultimate,to sve rješio jedino sa Xbox supportom.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Hvala za info, kontaktirat ću ih.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Reci im da želiš prebacit u Ultimate.Oni ti ponište Gold članstvo te prebace na tvoju regiju.Zatim imaš Gold na svojoj regiji.Al moraš kupit 1 mj. Gamepassa da bi to funkcioniralo,te ti onda prebace u Ultimate Gamepass.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
MSXhunT3R kaže...
Reci im da želiš prebacit u Ultimate.Oni ti ponište Gold članstvo te prebace na tvoju regiju.Zatim imaš Gold na svojoj regiji.Al moraš kupit 1 mj. Gamepassa da bi to funkcioniralo,te ti onda prebace u Ultimate Gamepass.

 Kupio sam 12 mj Golda i 1 mj Ultimate ali mi ne radi, Gold sam aktivirao, al nemogu update napravit na ultimate.

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Lorenzzo kaže...
MSXhunT3R kaže...
Reci im da želiš prebacit u Ultimate.Oni ti ponište Gold članstvo te prebace na tvoju regiju.Zatim imaš Gold na svojoj regiji.Al moraš kupit 1 mj. Gamepassa da bi to funkcioniralo,te ti onda prebace u Ultimate Gamepass.

 Kupio sam 12 mj Golda i 1 mj Ultimate ali mi ne radi, Gold sam aktivirao, al nemogu update napravit na ultimate.

 Tamo gdje si kupio Gold kupi i 1 mj Ultimate i aktiviraj.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
Lorenzzo kaže...
MSXhunT3R kaže...
Reci im da želiš prebacit u Ultimate.Oni ti ponište Gold članstvo te prebace na tvoju regiju.Zatim imaš Gold na svojoj regiji.Al moraš kupit 1 mj. Gamepassa da bi to funkcioniralo,te ti onda prebace u Ultimate Gamepass.

 Kupio sam 12 mj Golda i 1 mj Ultimate ali mi ne radi, Gold sam aktivirao, al nemogu update napravit na ultimate.

 Tamo gdje si kupio Gold kupi i 1 mj Ultimate i aktiviraj.

 Kupio sam, ali ne radi, to me i muči. Oba dva su za Tursku. Gold radi, ultimate ne.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice