Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.752.084
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Stiže li kome danas playstation portal? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bas i ja htio to pitati. Ja ga planiram kupiti sljedeci tjedan. Pogledao jucer par reviewa na youtubeu i cini se solidan. 200 eura nije neka lova tako da cu riskirati.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Ekipa jel imati vi problema sa joystickom na dualsense-u. Evo meni plejka stara godinu dana i mislim da ću morati ići ponovno na reklamaciju. Već sam prvi kontroler reklamirao i dobio novi nakon svega 3 mjeseca ne pretjeranog korištenja. Evo sada i ovaj kojeg sam dobio pokazuje znakove drifta i općenito ne radi kako spada. Ja ga povučem da ide u desno a lik mi na ekranu nezna jel bi lijevo ili desno. Pokušao sam sve osim otvaranja otvaranja potenciometra i doslovno fizičkog čišćenja, ali iskreno sa time mi se ni ne da zezat. Jednostavno ću ga odnijet u Sanctu i tražiti novi. Nema mi smisla da crkne tako brzo. 2 kontrolera od PS4 rade još uvijek bez problema...godinama. Ne kužim kakvo smeće od potenciometra koriste u dualsense-u da krepa tako brzo.

Bit će!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

meni je stigao, nisam ga jos probao

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

isto smece ko i u ds4 se koriste, ocito nisu svi iste kvalitete

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Stiglo 

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dojmovi? Ja sam na li-la da uzmem opet PS 5 zbog tog čuda, dugo mi nekako čekati da Pro izađe,a ovo bi mi bilo ultimativno riješenje kada žena gleda TV da ne moram sjediti za kompom

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Ajd javi dojmove, ja ću ga vjerojatno isto uzeti u jednom trenutku.

Baš iz istog razloga što lobotomac kaže, nemrem do TV-a nikad, a neke stvari bih mogao igrati i preko ovoga kao što sad igram i na Switchu.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Steta sto nema bluetooth radi slusalica. Uglavnom javi dojmove kroz vikend kako ti se svida.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Iskreno, uopće ne kužim kaj ljudi igraju na mobitelima.

 Također. Igram igre cijeli život, ali uopće nemam ni 1% želje da ih igram na mobitelu. Jebiga, picajlza sam i jedino priznajem konzolu i veliki ekrana ispred sebe. 

 

Kupio sam si u Njemačkoj Pulse 3D slušalice, u nekim igrama zvuk je prebrutalan (Alan Wake 2 npr.)

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Igram na mobitelu samo šah i nemam nikakve potrebe za nečim drugim.
Možda još Belu.

Svi govore da treba čekati Pulse Elite, zbog čega?

Jučer završil sa Rise of the Tomb Raider - igra je i izgleda nevjerojatno!
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
omomomomoomm kaže...

Steta sto nema bluetooth radi slusalica. Uglavnom javi dojmove kroz vikend kako ti se svida.

 Nema ali ako ima original Sony Ps5 sluske trebalo bi radit. Bas moram probat pa javim kad budem kod kuce imam obicni Pulse 3D

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Svrbi me da kupim Portal jer mi se sviđa mogućnost da se zavalim u kauč i igram (konzole su mi spojene na monitore), ali kad se sjetim da su stavili iste analoge kao ove u DS koji driftaju ko blesavi muka mi dođe da mi to crkne izvan garancije (a realno SD sigurno to neće servisirati i mijenjati senzore).

 

Kolika je uopće garancija, 24 ili 12 mjeseci?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Jedino sto je bolje nisu zalemljeni vise kao na DualSense nego se mogu zamjenit lakse.mislim da je od Sony a 12mj a 24 od EU ono.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Neznam od kud krenut, Portal je odlican od izgleda, ergonomije, thumbovi su malo manji nego na DS-u ali u rangu oni na VR2 tako da sam vec navikunt od prije,

 

Baterija traje 4-7 sati ovisi o svjetlini ekrana i ledicama (koji se mogu ugasit u opcijama)

 

Sa streamom nisam imao problema tu i tamo pokoji lag alj jako rijetko, probao sam i mobile hotspot bez greske (na 5G sam podrucju 500-700Mbit/100-150Mbi)

 

Jako me iznenadio kvaliteta ekrana i sama svjetlin (dovoljno ga je ima na pola iako je svjetla prostirija, na driketnom sunvu treba stavit full i super se vidi)

 

Zvucnici su iznenađujuče vrlo dobri ! 3D zvuk solidan bass i vrlo su glasni (ne krče)

 

Od igri sam probao Tekken8, Metal-Hellsinger,GT7,RnC,NBA2k24 odlicne igre ZA portal.

 

Ukratko prvi dojmovi su odlicni (mom slucaju radi kvalitetne wi-fi 6/5G reze)

 

Ima potencijala da bude jos bolji sa buduci fičerima kao (PS play+ stream) pa i sam UI da se popuni.

 

24h nisam koristio PS5 preko TV-a i iskreno nije problem cak se na taj naci odmorim od njega lol.

 

Za 176 € za mene je ovo steal imho

 

Jedini minus mi je 4,5 updatea kod inicijalne postavke Portala.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.1.2024 21:05 (4mal).
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

Svrbi me da kupim Portal jer mi se sviđa mogućnost da se zavalim u kauč i igram (konzole su mi spojene na monitore), ali kad se sjetim da su stavili iste analoge kao ove u DS koji driftaju ko blesavi muka mi dođe da mi to crkne izvan garancije (a realno SD sigurno to neće servisirati i mijenjati senzore).

 

Kolika je uopće garancija, 24 ili 12 mjeseci?

 

2 godine.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
4mal gdje si to ubo za €176? Negdje van HR?
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ne u SD-u putem HT koda za web shop- prednaruđbe u 11.mj

koliko cujem ti kodovi više ne vrijede...

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.1.2024 22:59 (4mal).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ima sada kod za 25e za Sanctu za umanjenje računa u HT aplikaciji. Neznam da li vrijedi za Portal
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2024 0:20 (lars82).
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lars82 kaže...
Ima sada kod za 25e za Sanctu za umanjenje računa u HT aplikaciji. Neznam da li vrijedi za Portal

 Gdje se nalazi kod u aplikaciji? Čačkam po ženinom mobu pa nenađem.

 

EDIT: našao, samo treba neka srca prvo skupit

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2024 12:10 (lobotomac90).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
4mal kaže...

Ne u SD-u putem HT koda za web shop- prednaruđbe u 11.mj

koliko cujem ti kodovi više ne vrijede...

 Vrijede kodovi, kako ne bi vrijedili, lijepo piše na kartici s kodovima da vrijede do 31.12.2024. i za webshop i za kupnju na prodajnim mjestima uz predočenje iste.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

176€ je brutalno dobra cijena un Njemackoj se skalpa na veliko portal cijena mu je oko 280-290€ trenutno a isla je i preko 300€ nazalost jedini nacin da radi Pulse 3D preko Portala je da se poveze za PS5 i smanji glasnoca na Portalu do kraja funkcionira dobro ali samo kod kuce kad se uzme sa sobom moraju se koristiti obicne na kabel za sada, mislim da ce sony to rijesiti Updateom dok proda nekoliko svojih novih modela koji navodno rade direkt sa portalom. Od Igri presao sam cijeli Spiderman remastered i Mortal Kombat story, trenutno igram Resident Evil 4, sve igre rade odlicno preko portala

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
jopis kaže...
4mal kaže...

Ne u SD-u putem HT koda za web shop- prednaruđbe u 11.mj

koliko cujem ti kodovi više ne vrijede...

 Vrijede kodovi, kako ne bi vrijedili, lijepo piše na kartici s kodovima da vrijede do 31.12.2024. i za webshop i za kupnju na prodajnim mjestima uz predočenje iste.

 Vrijede al na opremu ne za portal ,probao upravu, valjaju za sense sluške ali ne i za portal

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja bi radije uzeo edge nego portal. Na edgu bar lako rijesis drift a na portalu ako dode do drifta moras nositi na popravak
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ja bi radije uzeo edge nego portal. Na edgu bar lako rijesis drift a na portalu ako dode do drifta moras nositi na popravak

 Na Portalu barem imas ekran pa ne moras gledat tv ili monitor. A na Edgeu si prisiljen gledat u tv ili monitor.

PSN - darklydexter
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ja bi radije uzeo edge nego portal. Na edgu bar lako rijesis drift a na portalu ako dode do drifta moras nositi na popravak

 

Pa nije to ista kategorija uređaja.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
23 mjeseca
offline
Sony PlayStation 5

da li je netko kupovao sa Indijskog Amazona od ovog selera? Feedback mu je dobar a cijena je jeftinija nego na samom bonu

 

https://www.amazon.in/gp/product/B0CR43JWGP/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=A281QLMO7BWQ8M&psc=1

 

za 5000 rps bon od 5800 rps

 

ima još nekoliko varijanti

 
0 0 hvala 0
23 mjeseca
offline
Sony PlayStation 5

znam da je off topic ali ako koga zanima danas sam kupio bitdefender total security za tri uređaja na tri godine i sve aktivirano kako treba.

Cijena oko 10 USD / 800 rps inače, na e-bayu takve varijante su trenutno 50 USD

 

jedino treba Indijski VPN pri pravljenju novog accounta na bitdefender stranici i prilikom unosa koda i to je to. Kasnije ne treba VPN

 

https://www.amazon.in/gp/product/B0CDPG65DT/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2024 19:43 (Vive24).
 
0 3 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
4mal kaže...

Neznam od kud krenut, Portal je odlican od izgleda, ergonomije, thumbovi su malo manji nego na DS-u ali u rangu oni na VR2 tako da sam vec navikunt od prije,

 

Baterija traje 4-7 sati ovisi o svjetlini ekrana i ledicama (koji se mogu ugasit u opcijama)

 

Sa streamom nisam imao problema tu i tamo pokoji lag alj jako rijetko, probao sam i mobile hotspot bez greske (na 5G sam podrucju 500-700Mbit/100-150Mbi)

 

Jako me iznenadio kvaliteta ekrana i sama svjetlin (dovoljno ga je ima na pola iako je svjetla prostirija, na driketnom sunvu treba stavit full i super se vidi)

 

Zvucnici su iznenađujuče vrlo dobri ! 3D zvuk solidan bass i vrlo su glasni (ne krče)

 

Od igri sam probao Tekken8, Metal-Hellsinger,GT7,RnC,NBA2k24 odlicne igre ZA portal.

 

Ukratko prvi dojmovi su odlicni (mom slucaju radi kvalitetne wi-fi 6/5G reze)

 

Ima potencijala da bude jos bolji sa buduci fičerima kao (PS play+ stream) pa i sam UI da se popuni.

 

24h nisam koristio PS5 preko TV-a i iskreno nije problem cak se na taj naci odmorim od njega lol.

 

Za 176 € za mene je ovo steal imho

 

Jedini minus mi je 4,5 updatea kod inicijalne postavke Portala.

 
Tek sam sad skužio da nema podršku za više usera, nego se moraš svaki puta ponovo od nule ulogiravati u portal za što treba vremena

To mi se čini kao dosta bitna stvar za ovakav uređaj.

 

Uglavnom meni je to showstopper s obzirom da čim ga donesem doma budu i djeca htjela igrati na njemu sa svojim accountima. Ima fora da se login ubrza preko mobilne aplikacije sa QR kodovima, ali prejadno je što nisu implementirali multiaccount support.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2024 8:58 (Bitanga).
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Može li netko potvrditi da vrijedi HT kod za umanjenje računa i za Portal? Čisto da se ne natežem sa skupljanjem srca 10 dana da bi uštedio 10 eura više, ako ne vrijedi 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2024 8:34 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice