Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 26.328
|
čitano: 5.220.908
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne vrijedi.
Da bi kupio 250 Reala platiš skoro 300 Reala.
Returnal je 250 Reala, oko 53$ a u USA je 50$
Najbolji je US store i gotovo
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2021 16:49 (Gogy7).
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

jel igrao tko ' the touryst ' na plejci? 

 

ja uzeo jucer pa cu probati, izgleda jako lijepo, siguran sam da ce bit bomba na oledu to igrati :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne znam je li ovo bilo, Sony kreće s game trialsima na PS5, možeš igrati šest sati i ako nakon toga kupiš igru ostaje ti progress i samo nastavljaš. 

 

Prve game trials igre su Death Stranding i Sackboy.

 

https://www.pushsquare.com/news/2021/10/sony-introduces-game-trials-try-ps5-games-for-a-limited-time

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
5 0 hvala 4
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wow, vrijeme tece dok traje download. Kao da svi imaju optiku pa to ni nije toliko bitno
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2021 13:50 (Gogy7).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Možda sam krivo skužio, ali piše da timer kreće od kad si stavio igru na download!? I onda od tog trenutka imaš 6h da isprobaš.

EDIT: Death Stranding ima 6h playtime, a Sackboy je 5h od pokretanja downloada. Ovo drugo je žešća debilana.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2021 12:45 (Hexfire).
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da mi je vidjet fizionomiju tog Homo Debilusa koji se sjetio da ti game time tece od trena stavljanja na download. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
12 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sony reda "odluke" u zadnje vrijeme.....

Vidi se jasno da to vise nije onaj tim koji je digao Ps4.

Kao da zele olaksat MSu povratak trzisnog udjela....

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ocekujem sutra izjavu Jima Ryana:
Zao nam je, pogriješili smo, omogucit cemo vam 6h neovisno o downloadu.
Bubaju pa ako prode, prode, ako ne, onda poprave ako se fanovi zale
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Sony reda "odluke" u zadnje vrijeme.....

Vidi se jasno da to vise nije onaj tim koji je digao Ps4.

Kao da zele olaksat MSu povratak trzisnog udjela....

 nešto mi je stvarno čudno s njima, svaka odluka im je katastofa.

A prakticki svaka odluka od MS-a zvuči odlično. Po meni PS trenutno živi od par ekskluziva, prvenstveno God of War.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ništa čudno za Sony, uspjeh ih uvijek izbaci iz tračnica.

 

Uspjeh PS2 je rezultirao nevjerojatnim failom koji se zvao PS3 - prekomplicirana konzola za razvoj koju nitko osim 1st pary studija nije znao koristiti kako spada (makar je Cell bio monstrum od CPU-a), anemičan GPU ograničen split RAM pool-om (256 MB sistem, 256 MB GPU).  Da ne spominjem $200 veću launch cijenu. Do kraja generaciju su jedva stigli (i prestigli X360).

 

Kao rezultat toga, PS4 je bio izrazito dev friendly konzola sa modificiranim off the shelf djelovima. Istina da je CPU bio anemičan ali srećom za njih, Microsoft su vodili idioti u to vrijeme koji su gurali XONE kao multimedijsku konzolu (koja je bila primjetno slabija od PS4) a ne kao gaming uređaj što je mnoge zbunilo pa su prešli na PS4. Naravno, PS4 je bio i $100 jeftiniji, imao je odlične ekskluzive tako da se Sony vratio mlaznim pogonom na vrh.

 

Evo nas u sadašnjem dobu i nakon ogromnog uspjeha PS4 (skoro 2.5x veća prodaja od XONE), vraćamo se glupavim odlukama poput ove gore, kao i stavu "ne žuri nam se" sa featurima koje su odavno najavili (npr. VRR). PS Now i dalje ne radi u većini svijeta (makar onaj tko je probao GeForce NOW zna koliko cloud gaming može dobro raditi iz Hrvatske). Da ne spominjem da je PS+ ponuda već duže vrijeme očajna i ozbiljno razmišljam o otkazivanju kad istekne.

 

Šteta što im Microsoft nije u stanju jače podkuriti pod guzicom da se trgnu i ponude nešto tipa Gamepass. Ovakvi kakvi jesu, previše su se uljuljali.

 
6 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

I meni je totalno glupo ako vrijeme tece od pokretanja downloada jer mi za veće igre na 50Mbit/s treba nekoliko sati dok skine. Opet s druge strane ne kontam toliko pljuvanje, uveli su nesto novo sto je svakako dobro i bolje nego da nisu nikako. Volio bih da to postane trend i da ubuduce imamo za svaku ili bar za vecinu igara trial. Realno ne treba biti ni 5-6 sati, cesto je dovoljno sat-dva da vidim jel za mene igra ili ne.

 

Evo ima nacin kako zaobici to vrijeme za download. Uzeti trial na jednom acc i pokrenuti download, nakon sto skine igru pokrenuti trial na drugom accountu i iskoristiti puno vrijeme.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2021 15:47 (gamex1423).
 
4 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
The Last of Us Part 2 dolazi na PS Now. Sigurno samo privremeno
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Neki dan sam usred igranja htio pustiti glazbu preko Spotifya i primjetio da se PS5 nalazi pod available devices. Odabrao sam PS5 i glazba je krenula preko TV-a, bez ikakvog ometanja igre, divna implementacija!

Moj PC  
6 0 hvala 3
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa to imaš isto i na PS4 već odavno.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nemogu nikako nac taj trail jel moze neko objasnit kako da dodem do toga
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
J2222 kaže...
Nemogu nikako nac taj trail jel moze neko objasnit kako da dodem do toga

 

Očito si na krivom trailu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gregor kaže...

Neki dan sam usred igranja htio pustiti glazbu preko Spotifya i primjetio da se PS5 nalazi pod available devices. Odabrao sam PS5 i glazba je krenula preko TV-a, bez ikakvog ometanja igre, divna implementacija!

 Moze se  i podesit da se PS5 upali iz rest modea kad ga odaberes na Spotifyu

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

jel će se tako moj PS napokon podići ili mi i dalje neće htjet prihvatit klik "PS" gumba XD

presmješno da to još nisu riješili..i da kolega mi sa foruma dao info da ako isključim "link HDMI" ...ali i dalje ništa, moram baš ubit plejku iz  struje i ponovno uključit...koma

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MasterG kaže...

jel će se tako moj PS napokon podići ili mi i dalje neće htjet prihvatit klik "PS" gumba XD

presmješno da to još nisu riješili..i da kolega mi sa foruma dao info da ako isključim "link HDMI" ...ali i dalje ništa, moram baš ubit plejku iz  struje i ponovno uključit...koma

 To nije normalno i ja bih to reklamirao.

3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
MasterG kaže...

jel će se tako moj PS napokon podići ili mi i dalje neće htjet prihvatit klik "PS" gumba XD

presmješno da to još nisu riješili..i da kolega mi sa foruma dao info da ako isključim "link HDMI" ...ali i dalje ništa, moram baš ubit plejku iz  struje i ponovno uključit...koma

 Nisam dobro shvatio konzola ti se preko dualsense-a ne pali osim ako ju prvobitno

 ne iskopčaš iz struje i nazad ukopčaš ? Možda je do napajanja u svakom slučaju

 napravi kao ja sa svojom prvom snimi proces pošalji video dućanu gdje je kupljena

 i Sancti i traži servis ili zamjenu, zašto da sa se zaje***** nisi ju malo platio.

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mAa+_ kaže...
MasterG kaže...

jel će se tako moj PS napokon podići ili mi i dalje neće htjet prihvatit klik "PS" gumba XD

presmješno da to još nisu riješili..i da kolega mi sa foruma dao info da ako isključim "link HDMI" ...ali i dalje ništa, moram baš ubit plejku iz  struje i ponovno uključit...koma

 Nisam dobro shvatio konzola ti se preko dualsense-a ne pali osim ako ju prvobitno

 ne iskopčaš iz struje i nazad ukopčaš ? Možda je do napajanja u svakom slučaju

 napravi kao ja sa svojom prvom snimi proces pošalji video dućanu gdje je kupljena

 i Sancti i traži servis ili zamjenu, zašto da sa se zaje***** nisi ju malo platio.

 ne ne...krivo sam se izrazio očito.

 

konzola mi se neće upaliti iz rest-modea.

tj upali se, odnosno pokrene se sustav, al se "zaustavi" na "click the PS button on your controller" i klikčem, ali ništa.

Sve živo sam probao i jedino riješenje je da ju isključim iz struje i ponovno uključim.

 

Dakle kad ga idem upaliti sa kontrolerom, a da sam ugasio plejku baš na shut down...sve uredno radi. Navodno je neki software problem, jer koliko sam čitao i shvatio dosta ljudi ima taj problem.

zato izbjegavam "rest mode" do daljnjeg...koji sam recimo na PS4 koristio u 99% slučajeva.

 

ovo

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2021 9:24 (MasterG).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MasterG kaže...
mAa+_ kaže...
MasterG kaže...

jel će se tako moj PS napokon podići ili mi i dalje neće htjet prihvatit klik "PS" gumba XD

presmješno da to još nisu riješili..i da kolega mi sa foruma dao info da ako isključim "link HDMI" ...ali i dalje ništa, moram baš ubit plejku iz  struje i ponovno uključit...koma

 Nisam dobro shvatio konzola ti se preko dualsense-a ne pali osim ako ju prvobitno

 ne iskopčaš iz struje i nazad ukopčaš ? Možda je do napajanja u svakom slučaju

 napravi kao ja sa svojom prvom snimi proces pošalji video dućanu gdje je kupljena

 i Sancti i traži servis ili zamjenu, zašto da sa se zaje***** nisi ju malo platio.

 ne ne...krivo sam se izrazio očito.

 

konzola mi se neće upaliti iz rest-modea.

tj upali se, odnosno pokrene se sustav, al se "zaustavi" na "click the PS button on your controller" i klikčem, ali ništa.

Sve živo sam probao i jedino riješenje je da ju isključim iz struje i ponovno uključim.

 

Dakle kad ga idem upaliti sa kontrolerom, a da sam ugasio plejku baš na shut down...sve uredno radi. Navodno je neki software problem, jer koliko sam čitao i shvatio dosta ljudi ima taj problem.

zato izbjegavam "rest mode" do daljnjeg...koji sam recimo na PS4 koristio u 99% slučajeva.

 

ovo

To sto navodis nema veze sa normalnim radom konzole.

Aktiviraj garanciju i trazi zamjenu.

3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Aha kužim da čudan problem jesi isprobao ako imaš naravno makar

i da posudiš od nekog drugi dualsense ?

 

Ne znam da li si još isprobao opciju da ti direktno uđe

home screen nakon paljenja, bez prvotnog meni-a i odabira profila

u koji želiš ući. Možda bi to pomoglo privremeno.

EDIT: MasterG ajde isprobaj




Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2021 9:40 (mAa+_).
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ali PS5 ti na TV nije spojen preko HDMI switcha?

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vec deset puta sam pisao na forumu o problemu s paljenjem konzole iz rest modea i kako ga rjesiti. Rjesite ga daljinskim upravljačem od vaseg tva.
Problem nastaje u komunikaciji izmedu dvaju hdmi konektora, ugasite hdmi cec i rjeseno
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Vec deset puta sam pisao na forumu o problemu s paljenjem konzole iz rest modea i kako ga rjesiti. Rjesite ga daljinskim upravljačem od vaseg tva.
Problem nastaje u komunikaciji izmedu dvaju hdmi konektora, ugasite hdmi cec i rjeseno

Na koji nacin mislis izmedju 2 hdmi konektora?

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MasterG kaže...
mAa+_ kaže...
MasterG kaže...

jel će se tako moj PS napokon podići ili mi i dalje neće htjet prihvatit klik "PS" gumba XD

presmješno da to još nisu riješili..i da kolega mi sa foruma dao info da ako isključim "link HDMI" ...ali i dalje ništa, moram baš ubit plejku iz  struje i ponovno uključit...koma

 Nisam dobro shvatio konzola ti se preko dualsense-a ne pali osim ako ju prvobitno

 ne iskopčaš iz struje i nazad ukopčaš ? Možda je do napajanja u svakom slučaju

 napravi kao ja sa svojom prvom snimi proces pošalji video dućanu gdje je kupljena

 i Sancti i traži servis ili zamjenu, zašto da sa se zaje***** nisi ju malo platio.

 ne ne...krivo sam se izrazio očito.

 

konzola mi se neće upaliti iz rest-modea.

tj upali se, odnosno pokrene se sustav, al se "zaustavi" na "click the PS button on your controller" i klikčem, ali ništa.

Sve živo sam probao i jedino riješenje je da ju isključim iz struje i ponovno uključim.

 

Dakle kad ga idem upaliti sa kontrolerom, a da sam ugasio plejku baš na shut down...sve uredno radi. Navodno je neki software problem, jer koliko sam čitao i shvatio dosta ljudi ima taj problem.

zato izbjegavam "rest mode" do daljnjeg...koji sam recimo na PS4 koristio u 99% slučajeva.

 

ovo

 Pokusaj iduci put kad ti se to desi da nakon sto se upali konzola drzis 10 sekundi PS tipku na dualsense, tako ce se ugasiti. Nakon tog ga ponovo upali i postoji mogucnost da se onda konektuje normalno. U svakom slucaju ni to nije normalno i nije mi se nikad desilo.

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hdmi od tva i konzole budu neuskladeni zbog CEC-a. I tv ne prepozna konzolu a konzola ne prepozna tv. Ja sam ga rjesio gasenjem i paljenjem tva preko daljinskog dok se hdmi problem nebi rjesio. Zatim bi se konzola upalila normalno preko Hdmi ceca od TVa. Bez diranja dualsensea. Konzola ne moze resetirati hdmi konekciju bez da ju gasis iz struje. Tv to obavi kad ga ugasis. Lakse je ugasiti tv nego konzolu
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nece pomoci jer tv ne prepoznaje konzolu
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Hdmi od tva i konzole budu neuskladeni zbog CEC-a. I tv ne prepozna konzolu a konzola ne prepozna tv. Ja sam ga rjesio gasenjem i paljenjem tva preko daljinskog dok se hdmi problem nebi rjesio. Zatim bi se konzola upalila normalno preko Hdmi ceca od TVa. Bez diranja dualsensea. Konzola ne moze resetirati hdmi konekciju bez da ju gasis iz struje. Tv to obavi kad ga ugasis. Lakse je ugasiti tv nego konzolu

Hmm nisam imao taj problem na prijasnjem Q90R a nemam niti na ovom G1,dali je problem u konzoli ili odredjenom brandu tva?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice