Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.706.819
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spartan-2402 kaže...
@Tututuru....
Sutra počinjem s Jedi:Fallen Order, prema onome što sam pročitao i vidio na Google-u i YouTube-u, patch nije izdan (barem za sada) za PS5, što se tiče 4K ili loading time, navodno je potrebno prebaciti na performance mode kako bi igra bila fluentna i kako bi radila na 60fps-a bez dropova....
Nisu moje riječi niti moje mišljenje, nego ono što sam pokupio s neta...
Nadam se da ti je to pomoglo.

Lp

 Fala na info. Vec je na performance modeu. Kolega bloodborne mi je potvrdija da su dugi load timeovi bili na ps4, a kaze da je ovaj prvi planet di sam sad narocito los. Ima i fps dropova.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Instalirao FIFA 21 sa CD-a i komplet se sve skinulo i igrao normalno i nakon igranja izvadio CD i sutradan kad sam ga ponovo stavio da igram morao ponovo sve ispocetka instalirat i downloadat jel se nekome desilo to.. sad ne zelim ni vadit CD jer mi se neda ponavljat opet to sve kad budem htjeo igrat haha
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pripazi na verziju igre. Vjerojatno si skidao PS4 verziju pa zatim PS5 verziju ili obrnuto.
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

kakva su vasa iskustva sa baterijom DS-a ? meni nekak cesto kroz dan bude na punjenju,nebu to dobro za par mjeseci...(s tim da igram PS4 igre,znaci nikakav adaptive triger,haptika i kaj sve ne)

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ima jos dosta idiotarija. Kupio Just Dance 2021 za PS5 i playstation move ne radi s tom verzijom igre na PS5. Da sam kupio PS4 verziju igre onda bi radio playstation move na PS5. Druga idiotarija camera za PS5 nije motion nego samo za stream. Kamera za PS4 bi radila uz neki adapter. Nisam vidio nikakve najave za playstation move controller za PS5?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PCNjubara kaže...

kakva su vasa iskustva sa baterijom DS-a ? meni nekak cesto kroz dan bude na punjenju,nebu to dobro za par mjeseci...(s tim da igram PS4 igre,znaci nikakav adaptive triger,haptika i kaj sve ne)

Za sada pozitivna. Nismo primijetili da je neko kraće trajanje baterije. Igra se po cijele dane, cijela obitelj. Naravno, puni se na oriđiđi chargeru Sonyevom između igranja, no i nakon dužih igranja (4 sata) primijetio sam da samo 1 crtica ode. Naravno ovisi i o igri. Sigurno nam Astro troši puno više bateriju na DualSenseu nego Fortnite na kojem smo isključili Adaptive triggers i vibru.

Jučer navečer svi troje igrali par sati Trine - isto sve ok.

Danas sam baš sinu rekao neka ne stavlja kontroler na charger tijekom dana pa da vidimo koliko će izdržati. Uglavnom igra Fortnite, Rocket League, Fall Guys i Astro's Playroom. Oduševljen je mali s tim chargerom. Veli da mu je super samo spustiti kontroler na to čudo bez da se s kablovinjem petlja. I fino plejka se skroz gasi.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Baterija je na dualsense znatno veća, cak i s vibracijom i trigerima na high izdrži znatno duze nego na ds4.
Presao sam Astra bez punjenja sto je super kad vidis koliko je ta igra bogata vibracijama.
Sad u svakoj igri palim dodatno vibracije za potpuni doživljaj igre.
U spidermanu morate upaliti jace vibracije u accessibility postavkama. Neznam zasto to nije prvotno tako podeseno.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 10:07 (Gogy7).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Je li netko uspio pokrenuti Spotify? Meni javlja da nije omogućeno u ovoj regiji a ovdje, na službenim stranicama, piše da je u HR to dostupno:

Countries where Spotify on PlayStation® is available

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Navikao sam na Xbox i AA baterije i to mi je puno duze trajalo pa mi je ovo sad cudno.Sa DS-om nema sanse da se ne puni kroz dan,da ga samo stavim sa strane.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

nikakvih novosti kad bi PS5 opet mogao doci u EU na prodaju?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Antelolog kaže...

Je li netko uspio pokrenuti Spotify? Meni javlja da nije omogućeno u ovoj regiji a ovdje, na službenim stranicama, piše da je u HR to dostupno:

Countries where Spotify on PlayStation® is available

 Radi mi bez problema, no account mi je hong kong regija

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...

nikakvih novosti kad bi PS5 opet mogao doci u EU na prodaju?

 U Sancta Domenicu - trgovine 02/2021

5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...
Mortiis kaže...

nikakvih novosti kad bi PS5 opet mogao doci u EU na prodaju?

 U Sancta Domenicu - trgovine 02/2021

 SD Arena

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Nakon veljače. Znači od 03/2021

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

15.12. sam bio u SD i stajala je ista poruka, samo je pisalo "tokom veljače"..znači, ponovno su pomaknuli..krasno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Trebao si uzeti jedan, otići na blagajnu i pravit se glup, sto su uopće tako izložene ako su prodane.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

15.12. sam bio u SD i stajala je ista poruka, samo je pisalo "tokom veljače"..znači, ponovno su pomaknuli..krasno.

 Zar nije bolje da su prominili obavijest, nego da ostane ista i govore stalno jos nisu dosle, iduci tjedan.

 

Edit: mislin da ce na kraju bit kao sta je Gogy davno reka - travanj, jer im tad pocinje nova fiskalna godina.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 15:54 (Tututuru).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Opasno se to oduzilo....

Jbt,.ovim tempom, najavit ce ps6 a jos masa ljudi nece imati gdje kupiti ps5.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja sam ovavno rekao da ovakav marketnig meni nije prihvatljiv.....kužim ja da se radi hype oko prednarudžbi al to obično traje mjesec dana.....ovo je zbilja previše....

 

Najveća mi je fora gledati reklame i tarife tele2 gdje je slim konzola s tri igre.....dobro da PS3 ne reklamiraju kao poklon uz mob...

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 16:06 (Blackcastle).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Blackcastle kaže...

Ja sam ovavno rekao da ovakav marketnig meni nije prihvatljiv.....kužim ja da se radi hype oko prednarudžbi al to obično traje mjesec dana.....ovo je zbilja previše....

 

Najveća mi je fora gledati reklame i tarife tele2 gdje je slim konzola s tri igre.....dobro da PS3 ne reklamiraju kao poklon uz mob...

 Ja uopce nisam primijetio nikakav poseban marketing sa Sonyjeve strane. Prvo su imali video gdje su prikazali kako PS5 funkcionira(ljudi bili nezadovoljni zbog manjka TFLOPS-a), prikazali konzolu, Ratchet i Clank trailer, objasnili gamepad i pokazali teardown. Nisu se nikakve posebne reklame vrtile. Vise su ljudi i developeri stvorili hype nakon sto je izasao prvi Unreal Engine demo.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
A cuj, realno, trenutno je ps4 isplativija kupnja od ps5.

Em ih nema nigdje, em nema nekih ekskluzivnih naslova.

Naravno to ce se brzo promjeniti, no opet....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 3 hvala 0
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Isao nesto kupiti u Mikronis i kazu da im dolazi posiljka iza 15.1. ali imaju vec 70 ljudi upisano a upitno je koliko ce dobiti.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
emerik kaže...
Blackcastle kaže...

Ja sam ovavno rekao da ovakav marketnig meni nije prihvatljiv.....kužim ja da se radi hype oko prednarudžbi al to obično traje mjesec dana.....ovo je zbilja previše....

 

Najveća mi je fora gledati reklame i tarife tele2 gdje je slim konzola s tri igre.....dobro da PS3 ne reklamiraju kao poklon uz mob...

 Ja uopce nisam primijetio nikakav poseban marketing sa Sonyjeve strane. Prvo su imali video gdje su prikazali kako PS5 funkcionira(ljudi bili nezadovoljni zbog manjka TFLOPS-a), prikazali konzolu, Ratchet i Clank trailer, objasnili gamepad i pokazali teardown. Nisu se nikakve posebne reklame vrtile. Vise su ljudi i developeri stvorili hype nakon sto je izasao prvi Unreal Engine demo.

 Ok nisam mislio na taj recimo prezentirajući marketing......gledaš ligu prvaka odavno im se vrti PS5 , dosta reklama koje onako usput vidiš po dućanima....a i sve je to ok....al nema ga za kupiti...

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

To su promo kutije, prazne bez konzole.

Nemaju ni ručke za nošenje iznad niti unutarnju bijelu.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
a po čemu će to oni koji kupe na kraju sljedeće godine biti u zaostatku u odnosu na vas koji je već imate...s tim da ovi koji "kasne" već imaju PS4 ili PC ili Xbox 3
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...

nikakvih novosti kad bi PS5 opet mogao doci u EU na prodaju?

 

kod mene je danas generalni uvoznik otvorio prednarudzbe opet, kazu da ce dobivati odredene kolicine svaki mjesec pocevsi od sijecnja, pa vjerujem da je onda isti slucaj i sa hrvatskom

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
duxx369 kaže...
Mortiis kaže...

nikakvih novosti kad bi PS5 opet mogao doci u EU na prodaju?

 

kod mene je danas generalni uvoznik otvorio prednarudzbe opet, kazu da ce dobivati odredene kolicine svaki mjesec pocevsi od sijecnja, pa vjerujem da je onda isti slucaj i sa hrvatskom

 Fora je u tome kaj za nove kupce to bude u trecem ili cetvrtom mjesecu. Kad oni rijese reklamacije i zaostale prednarudzbe... to je brdo konzola.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo vec se javljaju pojedinci s pokidanim Adaptive Triggers.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Evo vec se javljaju pojedinci s pokidanim Adaptive Triggers.

 

Pitam se, tko je mogao to predvidjeti :-)

To i prljanje kontrolera :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
ja mislim da bi bilo pametno da se pričeka revizija hardvera i da se ne kupuje prije nego sony ne izbaci ver 2.0 osim ako želite biti beta tester za 500 evriča😅
 
0 8 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice