Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.697.788
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 Mogao bi se RDR2 uzeti, inace super popusti 👍

PSN: user432b2b
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

morbida - hvala za info.

 

@svi - Koliko je Dark Souls 3 teži/lakši od Bloodbornea?

I am over 9000!!!
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rekao bih dosta lakši jer imaš štit. Glađe se izvodi, ne pada fps, bosevi nisu toliko teski.
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Za sve vas koji ste kupili ps5 i/ili novi tv, a zene vam se jos ne blicaju: remington je jeftiniji od philipsa. A bolji. Nema na cemu. Idem na temu o isporukama ps5, ovdje je mrtvo... 

 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Korisnik1251 kaže...

Za sve vas koji ste kupili ps5 i/ili novi tv, a zene vam se jos ne blicaju: remington je jeftiniji od philipsa. A bolji. Nema na cemu. Idem na temu o isporukama ps5, ovdje je mrtvo... 

 Hahaha upravo imam ovo otvoreno u drugom tabu

https://pevex.hr/aparat-za-ravnanje-kose-s8590-remington-251469.html

-
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Onda trebaš i ovo: https://www.syoss.com.hr/hr/home.html.

 

 

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Shivi kaže...

 

@svi - Koliko je Dark Souls 3 teži/lakši od Bloodbornea?

 Po mom misljenju DS3 je laksi od Bloodbornea. Meni osobno najlaksa igra Dark Souls serijala (u prvom prelasku), najvise iz razloga jer ima dosta vise bonfirea nego ostale igre, sta znaci da su dosta manje sanse da ces izgubit "soulse" i to ce rezultirat vecin levelon. Razlika sa BB je da mob ne moze skupit tvoje "soulse" ka sta u BB moze, tako da je i to olakotna okolnost. Odma na pocetku mozes "allotat" estus i dobit vise chargeova i to ce naravno dosta olaksat pocetak, i neces morat ka u BB farmat Blood Viale. Boss fightovi su brzi i i dinamicniji nego u prva dva nastavka, ali dosta slicno sa BB u tom pogledu. Ka sta je kolega reka u DS3 se mozes sakrit iza stita sta u BB ne mozes, al meni se gameplay svodi na dodge i stit nisan koristija u niti jednom nastavku, tako da ne znan tocno koliko to olaksava. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 22:17 (Tututuru).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...
djhuby kaže...

Jucer su dosle neke konzole u SD jer je danas jedna osvanula na njuskalu sa datumom racuna iz SD na 30.11. mamu im lazljivu pohlepnu pratimo ih u stopu 

 Zao nam je nema konzola ni nikakvih informacija

 Od kuda ova informacija?

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sprajotti kaže...
Tebe su zvali iz HTa da potvrde narudzbu od 19.11? Pitam pošto sam i ja naručio 19.11 ali dobio samo mail s potvrdom naruđbe. A rekli mi u szk tijekom 12mj da ps5 stize.

 I da i ne....

 

Da pojasnim.

 

Kao i svi, 19.11 sam napravio narudzbu na web shopu, cim je bilo moguce. Kroz par minuta dobio mail o potvrdi narudzbe, broj za pracenje i sve kako inace ide.

 

Sutradan popodne, zove gospodja(ica) iz webshopa, da su zaprimili narudzbu, 15 minuta mi objasnjava proces, da cu dobiti sms kad dostava preuzme paket, bla, bla, bla, bla, bla.... napominje mi da ce se broj aktivirati u roku 24 sata NAKON sto potpisem primitak paketa. Sve se fino sporazumjevamo, prava milina. 

 

Sto je je - odmah napominje da ce isporuka biti pocetkom 12 mjeseca, najrealnije iza 10-tog, pa da oko tog datuma pocmem pratiti status svoje narudzbe na web shopu....

 

Razgovor zavrsava - eto, budem ja sad prosljedila kolegama Vasu narudzbu.

 

Ok, neda meni vrag mira, nakon 2 dana, idem iz zezancije pogledati status narudzbe - pise STORNIRANO.

 

Onda sam najasio na korisnicku podrsku, krvi sam im se napio, tko mi je stornirao fuck...ng narudzbu.... Nakon dva-tri "agenta" koji nisu apsolutno nista pomogli, dopao sam trecem, koji mi je objasnio da je ta gospodja koja je zvala njima prosljedila jos jednom narudzbu, pa su ovu jednu (tu sa shopa) stornirali, da se nebi desilo da mi naprave 2 nova ugovora, i isporuce 2 konzole. (malo suplje, ali hajde).... No, svi uvjeravaju kako je konzola narucena, rezervirana, i cim stigne, salju. Kunu se do 15.12 da je isporuka.

 

Treci dan, valjda zbog tolike frke, javlja se ista gospodja koja mi se prvi put javila, ispricava se jer mi je zaboravila napomenuti da ce narudzba biti stornirana, cijela prica ispocetka. Sutradan stize na mail ugovor, i link da potvrdim da pristajem na taj ugovor. Naravno, pristajem, pitam zasto ja nigdje ne vidim STATUS fuck...ng narudzbe, niti da je ista napravljena, na sto mi govore da ne mogu vidjeti narudzbu u web shopu, jer tamo nije niti napravljena, no da je oni imaju u sistemu evidentiranu, i da sve ide po planu i dogovoru....

 

Tako da sad cekam, u tom ugovoru pise da aktivacija ide u 12 mjesecu, nakon isporuke "uredjaja" (nesto u tom stilu, da sad ne trazim tocne rijeci), a plan placanja je prva rata do 16.01.2021.

 

Eto, cijela storija o narudzbi....

Children Shouldnt Play with Dead Things
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Envy kaže...
bloodborne kaže...

ma znam da nisi izricito tako mislio. :D a ja sam svojoj rekao ti sebi kupujes blicalicu

za 2500kn,a ja ne smijem plejku za 3800. i onda mi je rekla plejka je igracka koju vec imas

i koja ti ne treba, a blicalica je za moju osjetljivu i iziritiranu kozu zbog brijanja i depilacija.

NIJE ISTO, napisao sam u capsima jer je tako i naglasila. :D

E jesi lud.. pa trebaš ženi kupiti za neku godišnjicu PS5.. Neki dan sam bio u gostima, i poprilično imućna obitelj, i mladi bračni par.. lik zeza ženu da će joj za godišnjicu kupiti PS5.. ja umirem od smijeha, kad se ne posvađaše na kraju :-D 

 haha, unazad god dana je dobila laptop, stol za sminkanje, parfeme, robu, tenisice...

 o ciframa da ne pricam :D ja trazim samo jedan mali zapravo ogromni plejstejšn 5

 da probudi dijete u meni dok mi kida zivce kao odraslom u demon soulsu. 

 

 

Ja bi bila sretna da mi muz hoce kupit ps5, ovako moram sama 😂

 

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Naručio sam konzolu 19.11 sa Amazona DE. Originalno mi je dostava bila planirana između 12-16 Dec, ali upravo sam dobio potvrdni mail da je datum pomaknut naprijed i da bi mogla doći prije 

 

 

PS: moguće da će isporue tih valova doći izgleda malo ranije pa tako nadam se i za Sanctu isto će uskoro javit novi info!!

 

 

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
Moj PC  
2 3 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hahaha rekao sam vam da ce prije dobiti ovi koji naruce vani nego mi u hr mjesec i pol prije. Strašno
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Juhuuuuu meni ne stiže nikako jer je nisam ni prednaručio. Ima li ko info kada će mi doći na kućnu adresu, pleeeeaaaasssseeeee, anyone ?!!!

 

Jebote zagadili ste dretvu do bola...

Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sminigo kaže...

Juhuuuuu meni ne stiže nikako jer je nisam ni prednaručio. Ima li ko info kada će mi doći na kućnu adresu, pleeeeaaaasssseeeee, anyone ?!!!

 

Jebote zagadili ste dretvu do bola...

 A i moderatore lagano boli kiki za ovu temu

http://trakt.tv/user/MjezZza
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
sminigo kaže...

Juhuuuuu meni ne stiže nikako jer je nisam ni prednaručio. Ima li ko info kada će mi doći na kućnu adresu, pleeeeaaaasssseeeee, anyone ?!!!

 

Jebote zagadili ste dretvu do bola...

 Imas neki Info ili?

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

ekipa, imate nove igre na PS plusu.. osobno sam isprobao Worms rumble i moram priznati da sam ugodno iznenađen.. drugaciji je od klasicnih "crvica", al jako zarazan i zabavan.. jos kad vidis da se ucita za 7 sek, gust je i veci

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Meni ova tema izgleda ko skrivena kamera.

 
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lilith90 kaže...
bloodborne kaže...
Envy kaže...
bloodborne kaže...

ma znam da nisi izricito tako mislio. :D a ja sam svojoj rekao ti sebi kupujes blicalicu

za 2500kn,a ja ne smijem plejku za 3800. i onda mi je rekla plejka je igracka koju vec imas

i koja ti ne treba, a blicalica je za moju osjetljivu i iziritiranu kozu zbog brijanja i depilacija.

NIJE ISTO, napisao sam u capsima jer je tako i naglasila. :D

E jesi lud.. pa trebaš ženi kupiti za neku godišnjicu PS5.. Neki dan sam bio u gostima, i poprilično imućna obitelj, i mladi bračni par.. lik zeza ženu da će joj za godišnjicu kupiti PS5.. ja umirem od smijeha, kad se ne posvađaše na kraju :-D 

 haha, unazad god dana je dobila laptop, stol za sminkanje, parfeme, robu, tenisice...

 o ciframa da ne pricam :D ja trazim samo jedan mali zapravo ogromni plejstejšn 5

 da probudi dijete u meni dok mi kida zivce kao odraslom u demon soulsu. 

 

 

Ja bi bila sretna da mi muz hoce kupit ps5, ovako moram sama 😂

 

 Planiras biti jos dugo s njim ili ?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Evo, da ne bi cijenjenim kolegama gammerima uništavao temu, a očito i dane, ja ću se povući iz ove teme i foruma. Očito je moj intelektualni nivo daleko ispod nekih od kolega ovdje, tako da ne želim smetati.

 

No, ako ćemo cjepidlačiti i prolijevati pamet, prizivati admine i ne znam što sve ne, onda na ovoj temi nema mjesta ni za televizore koji idu sa PS5, a ni blicalicama koje nitko ne voli, a opet voli da je glatko dole kad se zavuče ruka. Nema mjesta ni papcima koji se boje žena. 

 

Imajte svoju svetu temu i raspravljajte o harveru, updateima, kontrolerima... Hvalite trigere i čudite se tišini konzole jer to su stvarno informacije koje nitko od nas nema i svakako ih treba podijeliti. Uglavnom, da želim biti nepristojan, na kraju bi vam napisao ono sa pušenjem i muškim spolnim organom, ali za to bi si trebali dobro oprati zube.

 

Toksičnije ekipe nisam vidio. Starosjedioca naših vrlih. 

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
champion20 kaže...

 

Imajte svoju svetu temu i raspravljajte o harveru, updateima, kontrolerima... Hvalite trigere i čudite se tišini konzole jer to su stvarno informacije koje nitko od nas nema i svakako ih treba podijeliti. Uglavnom, da želim biti nepristojan, na kraju bi vam napisao ono sa pušenjem i muškim spolnim organom, ali za to bi si trebali dobro oprati zube.

 

 A tko je ovdje dao i jednu informaciju vezanu za dostavu, a da se ispostavila točnom? I kakve konkretno koristi ima ekipa od 20 ljudi koji na pet stranica gledaju dopisivanje dva lika što im je neki nebitni agent u Tele2 rekao vezano za dostavu konzole?! Nije problem dostava niti rasprava o istoj (uostalom, vidim da je netko otvorio posebnu temu za to, tri tjedna kasno, al' dobro), nego je problem što se na desetak stranica konstantno raspravlja o istim informacijama. I taman kada se promijeni tema dođe neki padobranac i kaže da mu se u snovima javio babin duh koji ima info od Tele2 da će konzola biti dostavljena za tri dana. I onda opet krene ista rasprava...all over again. 

 

Iako nisam naručio PS5 pratim ovu temu svakodnevno. I sad da me netko pita kada dolazi konzola za nekoga tko je uzeo u Tele2 ne bi imao pojma. Niti znam koji je prvi val, koji je drugi val...Riječ je o totalno beskorisnoj raspravi za 0% korisnih informacija. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sminigo kaže...

Juhuuuuu meni ne stiže nikako jer je nisam ni prednaručio. Ima li ko info kada će mi doći na kućnu adresu, pleeeeaaaasssseeeee, anyone ?!!!

 

Jebote zagadili ste dretvu do bola...

 ima, posebne informacije samo za TEBE

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
champion20 kaže...

Evo, da ne bi cijenjenim kolegama gammerima uništavao temu, a očito i dane, ja ću se povući iz ove teme i foruma. Očito je moj intelektualni nivo daleko ispod nekih od kolega ovdje, tako da ne želim smetati.

 

No, ako ćemo cjepidlačiti i prolijevati pamet, prizivati admine i ne znam što sve ne, onda na ovoj temi nema mjesta ni za televizore koji idu sa PS5, a ni blicalicama koje nitko ne voli, a opet voli da je glatko dole kad se zavuče ruka. Nema mjesta ni papcima koji se boje žena. 

 

Imajte svoju svetu temu i raspravljajte o harveru, updateima, kontrolerima... Hvalite trigere i čudite se tišini konzole jer to su stvarno informacije koje nitko od nas nema i svakako ih treba podijeliti. Uglavnom, da želim biti nepristojan, na kraju bi vam napisao ono sa pušenjem i muškim spolnim organom, ali za to bi si trebali dobro oprati zube.

 

Toksičnije ekipe nisam vidio. Starosjedioca naših vrlih. 

 Kaj tebe pere? Pa ekipi je dopizdilo zadnjih 40ak stranica čitati svaki dan jedne te iste stvari, a to je konstantno ponavljanje: evo, promjena statusa...stigao mail iz ekupi, bio poštar-nema konzole..jel zna netko kada će sancta/tele2/xy dostaviti - i tako x1000..

Dodaš k tome nove članove koji se regaju u tekućem danu i prvi post: je li zna netko kada dolazi? i imaš kaos.

 

I ok, ekipa koja čeka konzolu je dobila svoju zasebnu temu i sve 5.

 

Što fali pisanju o TV-ima za PS5, ako se primarno kupuje radi igranja? Ovdje ima poprilično dobro tehnički-potkovane ekipe (što znaš i sam s obzirom na staž na ovome forumu) koja ti zaista može dati dobar savjet i upozoriti na određen tv te dati dobru preporuku.

 

Informacije o npr. osjetnom kraćem HDMI kablu koji dolazi s PS5s nema na niti jednom poznatom gameing portalu, a eto, objavljena je ovdje. Samo naravno, kako bi to čovjek recimo pročitao i uočio nakon toliko količine jedne-te-istih postova. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
champion20 kaže...

 

Toksičnije ekipe nisam vidio. Starosjedioca naših vrlih. 

 Ti interneta nisi vidio, ovo je kamilica. Recimo ako hoćeš upoznati toksičnost EVE ili WoT ti je najbolja polazišna točka. Ako  Bloodborn ili Bitangin nešto ne postaju kao da mi je dan propao. 

 

Sad vratimo se na ozbiljne teme molim preporuku za blicalicom, nisam znao da tako nešto postoji. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 8:31 (Gajotres).
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
champion20 kaže...

 

Imajte svoju svetu temu i raspravljajte o harveru, updateima, kontrolerima... Hvalite trigere i čudite se tišini konzole jer to su stvarno informacije koje nitko od nas nema i svakako ih treba podijeliti. Uglavnom, da želim biti nepristojan, na kraju bi vam napisao ono sa pušenjem i muškim spolnim organom, ali za to bi si trebali dobro oprati zube.

 

 A tko je ovdje dao i jednu informaciju vezanu za dostavu, a da se ispostavila točnom? I kakve konkretno koristi ima ekipa od 20 ljudi koji na pet stranica gledaju dopisivanje dva lika što im je neki nebitni agent u Tele2 rekao vezano za dostavu konzole?! Nije problem dostava niti rasprava o istoj (uostalom, vidim da je netko otvorio posebnu temu za to, tri tjedna kasno, al' dobro), nego je problem što se na desetak stranica konstantno raspravlja o istim informacijama. I taman kada se promijeni tema dođe neki padobranac i kaže da mu se u snovima javio babin duh koji ima info od Tele2 da će konzola biti dostavljena za tri dana. I onda opet krene ista rasprava...all over again. 

 

Iako nisam naručio PS5 pratim ovu temu svakodnevno. I sad da me netko pita kada dolazi konzola za nekoga tko je uzeo u Tele2 ne bi imao pojma. Niti znam koji je prvi val, koji je drugi val...Riječ je o totalno beskorisnoj raspravi za 0% korisnih informacija. 

 "Iako nisam naručio PS5 pratim ovu temu svakodnevno. I sad da me netko pita kada dolazi konzola za nekoga tko je uzeo u Tele2 ne bi imao pojma. Niti znam koji je prvi val, koji je drugi val...Riječ je o totalno beskorisnoj raspravi za 0% korisnih informacija. "

Što bi u prijevodu značilo da pratiš teme koje te ne zanimaju. Ako ljudi raspravljaju nek raspravljaju. Što te to toliko smeta u tome? Ovo je Bug forum, dostupan svima, nije tvoj privatni. Nigdje nisam vidio što se smije a što ne smije komentirati a da je vezano uz PS5, pa makar se radilo o dostavi. Ako dostave kasne i ako se kupce "zavlači" a radi se o PS5 i o tome se piše u temi o PS5, ne vidim u čemu je problem. Da su se ispoštovali obećani datumi dostave hrpa takvih komentara nebi niti postojala.

4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

ja sam produžio G.O. pa mi je naravno doma dosadno.

kolega Champion mozes reci da pretjerujemo sa off topicom

tu cu se apsolutno sloziti sa tobom, ali bas da je atmosfera toksicna

nebi rekao, nitko se ne vrijeda eventualno se ude u manju raspravu.

 

mislim da ako si citao temu onda si vjerojatno i primjetio da je bilo

svega od rasprave ps5ice, dusalsense, igara, tv-a ( u svakom polju ),

dostavi, operatera, itd, itd itd...

 

ljudi i da zele pisati nesto vise odnosno konkretno o ps5-ici ne mogu

jer ih 90% jos uvijek ceka dostavu od tele 2 i SD. i naravno da se tu i tam

moras malo i zajebavati pogotovo u ova da kazem tuzna vremena.

 

ali opet kazem bas da je atmosfera toksicna i nije, off topica bude.

Svatko dobiva nekakav drugi info, neki ne procitaju

pa iza njih dolaze novi koji opet postaju isti upit dok im "odgovor"

ma kakav bio lezi par postova iznad.

 

u svakom slucaju dok je i zajebancije i rasprave o ps5 meni je

dobro, jer je ekipa super. imamo i discord ponajvise ekipe s ove teme

zajedno samnom je na njemu. i mic po mic discord se nadopunjava i ozivljava.

tak da kazem treba svega.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 9:04 (bloodborne).
Moj PC  
7 0 hvala 1
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Meni je ok da se piše i o dostavama, ako ima provjerenih i korisnih informacija, a ne od random agenata i rekla-kazala. Al neka se nitko ne čudi kad ga se upozori ako se pretjera. Kao i u svim drugim diskusijama kad pretjeramo :)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 8:41 (Bitanga).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
champion20 kaže...

 

Toksičnije ekipe nisam vidio. Starosjedioca naših vrlih. 

 Ti interneta nisi vidio, ovo je kamilica. Recimo ako hoćeš upoznati toksičnost EVE ili WoT ti je najbolja polazišna točka. Ako  Bloodborn ili Bitangin nešto ne postaju kao da mi je dan propao. 

 

Sad vratimo se na ozbiljne teme molim preporuku za blicalicom, nisam znao da tako nešto postoji. 

 Što je to blicalica?🤷🙄

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
13 godina
odjavljen
offline
Sony PlayStation 5

Vuče na Death Stranding

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dermentor kaže...
Gajotres kaže...
champion20 kaže...

 

Toksičnije ekipe nisam vidio. Starosjedioca naših vrlih. 

 Ti interneta nisi vidio, ovo je kamilica. Recimo ako hoćeš upoznati toksičnost EVE ili WoT ti je najbolja polazišna točka. Ako  Bloodborn ili Bitangin nešto ne postaju kao da mi je dan propao. 

 

Sad vratimo se na ozbiljne teme molim preporuku za blicalicom, nisam znao da tako nešto postoji. 

 Što je to blicalica?🤷🙄

 "Što je to blicalica?🤷🙄"

 

Ovo:

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 8:54 (Han).
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Citam ove vase komentare i samo razmisljam kako sam ja sretan sto se tice zene  Mi imamo u dnevnom 58'' 4K TV ali mene je moja cak nagovorila da kupim sebi novi za sobe pa da u sobi mogu na miru igrati  Ako mislite da je to da bi ona mogla serije gledati, nije jer sto se tice nje ona nikad TV ne pali niti sta gleda, jedino malom pusti crtice. Uglavnom htjela je da mogu igrati kad hocu, da ne moram njih cekati a i da mi povremeno drug moze doci bez da smetamo.

 

Igre ne voli ni malo, nema sanse da proba nesto, ali mene podrzava sto se tog tice, nikada mi nije rekla za nesto da ne kupujem, nego uvijek sama kaze sto ne kupim neku igru. Dolasku PS5 se radovala uz mene samo tako 

Lako tebi kad imas velikog. A sta cemo mi ostali? 

champion20 kaže...

Evo, da ne bi cijenjenim kolegama gammerima uništavao temu, a očito i dane, ja ću se povući iz ove teme i foruma. Očito je moj intelektualni nivo daleko ispod nekih od kolega ovdje, tako da ne želim smetati.

 

No, ako ćemo cjepidlačiti i prolijevati pamet, prizivati admine i ne znam što sve ne, onda na ovoj temi nema mjesta ni za televizore koji idu sa PS5, a ni blicalicama koje nitko ne voli, a opet voli da je glatko dole kad se zavuče ruka. Nema mjesta ni papcima koji se boje žena. 

 

Imajte svoju svetu temu i raspravljajte o harveru, updateima, kontrolerima... Hvalite trigere i čudite se tišini konzole jer to su stvarno informacije koje nitko od nas nema i svakako ih treba podijeliti. Uglavnom, da želim biti nepristojan, na kraju bi vam napisao ono sa pušenjem i muškim spolnim organom, ali za to bi si trebali dobro oprati zube.

 

Toksičnije ekipe nisam vidio. Starosjedioca naših vrlih. 

 Sta se tebi pak dogodilo? Odlazis s bug foruma?

 

Sta da pisem? Stigao PS5. Klinci igraju. FallGuys, Rocket League, Ark, Minecraft (znaci sve kao i na PS4).

Kod mene standardno. Ne da mi se ni paliti na vecer, kad imam 1-2h. Odigrao Concrete Genie na PS4, ne zelim poceti nista veliko dok ne stigne Cyberpunk.

A kad stigne vjerojatno ce biti neigrivo pola godine dok se sve ne pokrpa 

 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice