Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.697.478
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

ma znam da nisi izricito tako mislio. :D a ja sam svojoj rekao ti sebi kupujes blicalicu

za 2500kn,a ja ne smijem plejku za 3800. i onda mi je rekla plejka je igracka koju vec imas

i koja ti ne treba, a blicalica je za moju osjetljivu i iziritiranu kozu zbog brijanja i depilacija.

NIJE ISTO, napisao sam u capsima jer je tako i naglasila. :D

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

ma znam da nisi izricito tako mislio. :D a ja sam svojoj rekao ti sebi kupujes blicalicu

za 2500kn,a ja ne smijem plejku za 3800. i onda mi je rekla plejka je igracka koju vec imas

i koja ti ne treba, a blicalica je za moju osjetljivu i iziritiranu kozu zbog brijanja i depilacija.

NIJE ISTO, napisao sam u capsima jer je tako i naglasila. :D

 

Hmmm, da, ne treba ti, isto kao ni njoj brijanje :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...

ma znam da nisi izricito tako mislio. :D a ja sam svojoj rekao ti sebi kupujes blicalicu

za 2500kn,a ja ne smijem plejku za 3800. i onda mi je rekla plejka je igracka koju vec imas

i koja ti ne treba, a blicalica je za moju osjetljivu i iziritiranu kozu zbog brijanja i depilacija.

NIJE ISTO, napisao sam u capsima jer je tako i naglasila. :D

 

Hmmm, da, ne treba ti, isto kao ni njoj brijanje :-)

 HAHAHAHAHA, nebi ju htio ali kako su mi ukrali bajk ove godine nadolazece ljeto ce biti jako dosadno.

 a plejka je jeftinija od novog bajka. :D

 p.s. samo nek se ona depilira

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...

ma znam da nisi izricito tako mislio. :D a ja sam svojoj rekao ti sebi kupujes blicalicu

za 2500kn,a ja ne smijem plejku za 3800. i onda mi je rekla plejka je igracka koju vec imas

i koja ti ne treba, a blicalica je za moju osjetljivu i iziritiranu kozu zbog brijanja i depilacija.

NIJE ISTO, napisao sam u capsima jer je tako i naglasila. :D

 

Hmmm, da, ne treba ti, isto kao ni njoj brijanje :-)

 aj budi faca i reci joj to u lice pa buš dobio ili plesku ili wookiea za božić 

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

ne znam tko me vise nasmijao bitanga ili han hahaha...

 

Kolacic ja sam ti za to saznao par dana prije nego je kupila,

naravno guglao sam. uglavnom nekakvo glupo lasersko depiliranje.

koje bez popusta košta maltene ko ps5 digital

 

EDIT: zabavan je ovaj forum, ako vec nis barem ova tema u kojoj je najmanje ps5-ice

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 15:10 (bloodborne).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

 

Kolacic ja sam ti za to saznao par dana prije nego je kupila,

naravno guglao sam. uglavnom nekakvo glupo lasersko depiliranje.

koje bez popusta košta maltene ko ps5 digital

 

 jel moja zena tvoja cura?

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

ja sam svojoj kupio prije koju godinu philipsovu blicalicu za neki rođendan. vidiš to bi mi mogao biti as iz rukava ako se namrgodi za ps5. ja sam plejku palio barem 3 puta u zadnjih 12 mjeseci, a ona blicalicu mislim nijednom.

PSN - darklydexter
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Scrappy kaže...
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...

ma znam da nisi izricito tako mislio. :D a ja sam svojoj rekao ti sebi kupujes blicalicu

za 2500kn,a ja ne smijem plejku za 3800. i onda mi je rekla plejka je igracka koju vec imas

i koja ti ne treba, a blicalica je za moju osjetljivu i iziritiranu kozu zbog brijanja i depilacija.

NIJE ISTO, napisao sam u capsima jer je tako i naglasila. :D

 

Hmmm, da, ne treba ti, isto kao ni njoj brijanje :-)

 aj budi faca i reci joj to u lice pa buš dobio ili plesku ili wookiea za božić 

 

Moja je meni prodala kontra spiku s tom blicalicom. Ja sam naručio nešto skupo, a ona mi je poslala samo sliku najskupljeg Philips Lumea modela. Pasivna agresija.

Poklikao sam ga bio, šta ću.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 15:34 (Bitanga).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Scrappy kaže...
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...

ma znam da nisi izricito tako mislio. :D a ja sam svojoj rekao ti sebi kupujes blicalicu

za 2500kn,a ja ne smijem plejku za 3800. i onda mi je rekla plejka je igracka koju vec imas

i koja ti ne treba, a blicalica je za moju osjetljivu i iziritiranu kozu zbog brijanja i depilacija.

NIJE ISTO, napisao sam u capsima jer je tako i naglasila. :D

 

Hmmm, da, ne treba ti, isto kao ni njoj brijanje :-)

 aj budi faca i reci joj to u lice pa buš dobio ili plesku ili wookiea za božić 

 

Moja je meni prodala kontra spiku s tom blicalicom. Ja sam naručio nešto skupo, a ona mi je poslala samo sliku najskupljeg Philips Lumea modela. Pasivna agresija.

Poklikao sam ga bio, šta ću.

 Dajte link ili sliku tog čuda da i mi ostali čije žene to ne koriste ne upadnemo u božićnu zamku

I am over 9000!!!
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
kalacini kaže...

Dobro kad ce narudbe od sancta domenice za drugi val krenut jebote

 Pa počeo je 12. mjesec, vrijeme je da zaspamamo inbox sancta domenice, sad su imali par dana tišnjaka

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...
kalacini kaže...

Dobro kad ce narudbe od sancta domenice za drugi val krenut jebote

 Pa počeo je 12. mjesec, vrijeme je da zaspamamo inbox sancta domenice, sad su imali par dana tišnjaka

 bolje da pozure jer jos par dana i pridruzuje se 19.11. ekipa

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
nixass kaže...
bloodborne kaže...

 

Kolacic ja sam ti za to saznao par dana prije nego je kupila,

naravno guglao sam. uglavnom nekakvo glupo lasersko depiliranje.

koje bez popusta košta maltene ko ps5 digital

 

 jel moja zena tvoja cura?

 cuj samo je jedan nacin da to saznamo, jedan od nas dvojice mora u krivo vrijeme doci doma :D

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Citam ove vase komentare i samo razmisljam kako sam ja sretan sto se tice zene  Mi imamo u dnevnom 58'' 4K TV ali mene je moja cak nagovorila da kupim sebi novi za sobe pa da u sobi mogu na miru igrati  Ako mislite da je to da bi ona mogla serije gledati, nije jer sto se tice nje ona nikad TV ne pali niti sta gleda, jedino malom pusti crtice. Uglavnom htjela je da mogu igrati kad hocu, da ne moram njih cekati a i da mi povremeno drug moze doci bez da smetamo.

 

Igre ne voli ni malo, nema sanse da proba nesto, ali mene podrzava sto se tog tice, nikada mi nije rekla za nesto da ne kupujem, nego uvijek sama kaze sto ne kupim neku igru. Dolasku PS5 se radovala uz mene samo tako 

 
9 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Citam ove vase komentare i samo razmisljam kako sam ja sretan sto se tice zene  Mi imamo u dnevnom 58'' 4K TV ali mene je moja cak nagovorila da kupim sebi novi za sobe pa da u sobi mogu na miru igrati  Ako mislite da je to da bi ona mogla serije gledati, nije jer sto se tice nje ona nikad TV ne pali niti sta gleda, jedino malom pusti crtice. Uglavnom htjela je da mogu igrati kad hocu, da ne moram njih cekati a i da mi povremeno drug moze doci bez da smetamo.

 

Igre ne voli ni malo, nema sanse da proba nesto, ali mene podrzava sto se tog tice, nikada mi nije rekla za nesto da ne kupujem, nego uvijek sama kaze sto ne kupim neku igru. Dolasku PS5 se radovala uz mene samo tako 

 Jel ima mozda sestru, pitam za prijatelja

3 godine
online
Sony PlayStation 5

Info od strane szk tcoma za narudzbe od 19.11 - isporuka tek u 1mj.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja (jos) nisam dobio takvu obavijest od t-coma....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
online
Sony PlayStation 5

Nisam ni ja dobio obavjest, zvao szk u vezi neceg desetog pa usput pitao

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Digital ili normalna?

Neznam kako to onda mjenja ugovor po kojem prva rata ide u 1 mjesecu, onda bi morali svima poslati novi ugovor ako isporuka nije u 12 mjesecu, ili?
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
online
Sony PlayStation 5

Normalna. Ali ne bi bilo prvi put da tcom daje sam sebi kontradiktorne informacije, sve ovisi tko se javi. Probaj ih nazvati da vidimo sta ce tebi reci. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni su rekli.pocetkom.12-tog, najkasnije do 15.12.....

E.sad......bumo vidjeli
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
online
Sony PlayStation 5

To su ti danas rekli ili? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

ma znam da nisi izricito tako mislio. :D a ja sam svojoj rekao ti sebi kupujes blicalicu

za 2500kn,a ja ne smijem plejku za 3800. i onda mi je rekla plejka je igracka koju vec imas

i koja ti ne treba, a blicalica je za moju osjetljivu i iziritiranu kozu zbog brijanja i depilacija.

NIJE ISTO, napisao sam u capsima jer je tako i naglasila. :D

E jesi lud.. pa trebaš ženi kupiti za neku godišnjicu PS5.. Neki dan sam bio u gostima, i poprilično imućna obitelj, i mladi bračni par.. lik zeza ženu da će joj za godišnjicu kupiti PS5.. ja umirem od smijeha, kad se ne posvađaše na kraju :-D 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne, kad su me zvali da potvrde narudzbu, 20.11.

Par dana kasnije mi je na mail dosao zahtjev i ugovor, da potvrdim dali sve stima, od tada cekam.....

Kako je zahtjev napravljen telefonski, nemam neki broj narudzbe ili nesto da mogu pratiti stanje.
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tebe su zvali iz HTa da potvrde narudzbu od 19.11? Pitam pošto sam i ja naručio 19.11 ali dobio samo mail s potvrdom naruđbe. A rekli mi u szk tijekom 12mj da ps5 stize.
3 godine
online
Sony PlayStation 5

Ovako stoji status jos od narudzbe.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 17:34 (mislav88).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Envy kaže...
bloodborne kaže...

ma znam da nisi izricito tako mislio. :D a ja sam svojoj rekao ti sebi kupujes blicalicu

za 2500kn,a ja ne smijem plejku za 3800. i onda mi je rekla plejka je igracka koju vec imas

i koja ti ne treba, a blicalica je za moju osjetljivu i iziritiranu kozu zbog brijanja i depilacija.

NIJE ISTO, napisao sam u capsima jer je tako i naglasila. :D

E jesi lud.. pa trebaš ženi kupiti za neku godišnjicu PS5.. Neki dan sam bio u gostima, i poprilično imućna obitelj, i mladi bračni par.. lik zeza ženu da će joj za godišnjicu kupiti PS5.. ja umirem od smijeha, kad se ne posvađaše na kraju :-D 

 haha, unazad god dana je dobila laptop, stol za sminkanje, parfeme, robu, tenisice...

 o ciframa da ne pricam :D ja trazim samo jedan mali zapravo ogromni plejstejšn 5

 da probudi dijete u meni dok mi kida zivce kao odraslom u demon soulsu. 

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni je klinka nagovorila ženu kako bi joj baš bilo dobro ležati u krevetu i igrati Witchera. I tako gopođa dobiva PS5 za poklon. Na veselje svih

 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jucer su dosle neke konzole u SD jer je danas jedna osvanula na njuskalu sa datumom racuna iz SD na 30.11. mamu im lazljivu pohlepnu pratimo ih u stopu 

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...

Jucer su dosle neke konzole u SD jer je danas jedna osvanula na njuskalu sa datumom racuna iz SD na 30.11. mamu im lazljivu pohlepnu pratimo ih u stopu 

 Mučka đubrad.

 

E ali sjećam se kad je izašao PS4Pro, svi koji su prednaručili su se žalili tu na forumu da ne stižu konzole, da ih nema...ja ušetao u SD i kupio na licu mjesta.

Trebalo bi opet probat.

 

btw, siguran sam da sad na nekom ženskom forumu žene kukumače da nigjde nema philips lumea 2020 blicalice jer je rasprodana i kupuju od preprodavača za 7000 kn

PSN - darklydexter
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Evo i moj ps5 je spakiran po njihovom 😅

 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice