Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.709.590
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spartan-2402 kaže...
Ekipa, pozdrav, sorry znam da sam friški ovdje. Čitam ovaj thread zadnjih par dana da vidim kaj ima novog I ko ima kakav info, i vidim da se ljudi niti ne protrude pročitati i scrolati malo pa svako malo iskoči isto pitanje "Kad će, zašto nije i netko je sjebao?!"
Nažalost, nisam bio u mogućnosti naručiti odmah u prvom valu, nego tek 06.10. u SD.
Da sam nestrpljiv, jesam, da bih želio igrati na PS5, bih, ali je.. ga, morat ću se malo strpiti...

U biti, ono što sam želio pitati i komentirati je slijedeće :
Igram dosta FPS (multiplayer, naravno) i Dualshock 4 mi nije bio dovoljno dobar, iz tog razloga sam uzeo Nacon Unlimited, sa dodatne četiri tipke na leđima....
E sad, svi vi (vjerojatno bih i ja da ga trenutno imam) hvalite Dualsense, ali me fakat zanima zašto Sony u ovu generaciju nije uključio dodatne tipke na poleđini?
Zar to stvarno nikoga ne smeta niti čudi?

Eto, sorry na malo podužem postu, ali stvarno bih želio čuti Vaše mišljenje u vezi toga?

P. S. NISAM Xbox fan niti trollam, od PSone sam strastveni fan Sony-a i imam isključivo Sony konzole...

 Zato što je to dodtni trošak u izradi, a ionako su praktički u minusu što se hardvera tiče. Dodatne tipke iza se smatraju kao premium feature na kontrolerima. Ni Xbox standardni kontroler koji se prodaje masama nema te tipke, nego samo oni skuplji modeli. Ne žele se davati u dodatne troskove za nešto što bi koristio malen broj ljudi.

 

Ali bi volio vidjeti da bar ponude skuplji premium kontroler kao što ima Xbox u ponudi.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ok, to stoji što si napisao, ne osporavam.
Kao što je M za Xbox napravio Elite, mogao je i Sony na launchu predstaviti svoju verziju "Premium" controllera, sa dodatnim tipkama, ja znam za sebe da bih ga garant uzeo, kao i većina moje ekipe s kojom igram, takoreći svakodnevno....

Iskreno, iznenadilo me to malo što nitko do sada to nije niti primijetio niti spomenuo...
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spartan-2402 kaže...
Ok, to stoji što si napisao, ne osporavam.
Kao što je M za Xbox napravio Elite, mogao je i Sony na launchu predstaviti svoju verziju "Premium" controllera, sa dodatnim tipkama, ja znam za sebe da bih ga garant uzeo, kao i većina moje ekipe s kojom igram, takoreći svakodnevno....

Iskreno, iznenadilo me to malo što nitko do sada to nije niti primijetio niti spomenuo...

 Ma mogu ponuditi onaj dodatak koji je dobio PS4 na kraju generacije i bilo bi sasvim ok. Ne plaćaš dodatno kontroler preko 100 eura nego kupiš taj dodatak za 20 eura i staviš ga na obični DualSense ako želiš. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spartan-2402 kaže...

Iskreno, iznenadilo me to malo što nitko do sada to nije niti primijetio niti spomenuo...

 Mislim da znam odgovor. Manje od 1% igrača je vidjelo ili isprobalo takav kontroler pa ni ne znaju da nešto takvo postoji...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
@antimadridista
Razumijem te, znam za taj dodatak, ali to nije to.
Kao prvo, ima samo dvije dodatne tipke (koje se čak niti ne mogu programirati za bilo koju tipku)
Kao drugo, to je dodatak controlleru i kao takav nije toliko izdržljivo kao što su tipke koje su integrirane u samo kućište controllera....

U svakom slučaju, hvala ti za odgovor i mišljenje 👍🏻😉🍺
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
@CyberDemonVZ

Moguće, ali malo vjerojatno...
Sreo sam dosta ekipe s našeg područja i u priči se dotaknemo i toga tko ima kakav headset i joypad, i ima dobar dio ljudi koji koriste neki third party pad.... Nacon, Razer, Bear itd, itd....
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dobra večer, 

Poštovani, 

Imate li kakve informacije za dostavu xbox series x konzole. Planiram naručiti ove, ili iduce godine, jel moguce da stigne do božica? Lp hvala puno na odgovorima i drugi put.

Pozdrav

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Watch dogs Legion - ps4 verzija bi trebala imati free upgrade za ps5 - ali nema u Europskom storeu... Uz to još crasha svako malo

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
@jurice314

Da, doci ce do bozica. Mora. Bozic Bato obecao da ce biti.
Procitaj koju stranicu unatrag, netko je spomenuo kada bi mogla doci nova tura.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spartan-2402 kaže...
@antimadridista
Razumijem te, znam za taj dodatak, ali to nije to.
Kao prvo, ima samo dvije dodatne tipke (koje se čak niti ne mogu programirati za bilo koju tipku)

 Kako ne? Ja imam taj dodatak i sve tipke možeš programirati. Osim možda start i share tipke, moguće da i to možeš ali nisam siguran.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Napokon spojeno! Skidaju se igre! 

 

Ali problem...

 

Koja je fora s tim HDR? Kad ga hoću stavit na AUTOMATIC kaže mi da će promijenit rezoluciju na 1080 je spojeni uređaj ne pordžava HDR???

 

Imam novi SONY TV, 4k, uredno podržava HDR. Stavio sam i na TVu settings HDR10 ali PS5 i dalje odbija? WTF?

 

Evo imam ovu telku:

https://www.sony.hr/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs-android-/kd-65xg8596/specifications

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jurice, ako narucis slijedece godine, budi siguran da ces je dobiti do bozica..... Mozda i koji dan prije....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Kakva lazljiva gamad. Tolko o tome sto govore ljudima da isporuka samo sto nije...

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mew kaže...
don4ld kaže...
Jel zna netko kad stižu konzole naručene 6.10.?

 Kazu 

 

Pozdrav, hvala na javljanju vašu narudžbu za PS5 ste napravili u listopadu, isporuka konzole očekuje se tokom prosinca 2020 . unaprijed hvala,

 koju si verziju narucio? jel ste odnosi na standard i digital ili samo standard?

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...

Kakva lazljiva gamad. Tolko o tome sto govore ljudima da isporuka samo sto nije...

 Kao da sam znao,bitno da sam danas poslao konzolu za Split. Pas im mater..

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Azmo kaže...

Napokon spojeno! Skidaju se igre! 

 

Ali problem...

 

Koja je fora s tim HDR? Kad ga hoću stavit na AUTOMATIC kaže mi da će promijenit rezoluciju na 1080 je spojeni uređaj ne pordžava HDR???

 

Imam novi SONY TV, 4k, uredno podržava HDR. Stavio sam i na TVu settings HDR10 ali PS5 i dalje odbija? WTF?

 

Evo imam ovu telku:

https://www.sony.hr/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs-android-/kd-65xg8596/specifications

 

 I ja sam imao sličan problem..al meni je malo trzala slika probao sam 2rješenja

1) probat spojit plejku na sve dostupne hdmi ulaze od tv-a (na hdmi 1i2 je steklao..na 3uredno radi,na 4 nisam ni pokusavao)

2) vidi pod opcije slike na plejki pise 4k transfer rate..po defaultu je ukljuceno na auto..probaj opciju -1 ili -2 pa javi rezultate

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel zvao netko sluzbu za korisnike. Kad će shipati konzole.

Kad smo kod toga. Downloadao sam danas Cyberpunk 2077 na PS5 ali mi javlja da mi je licenca neispravna.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sideswipe kaže...
Han kaže...

Kakva lazljiva gamad. Tolko o tome sto govore ljudima da isporuka samo sto nije...

 Kao da sam znao,bitno da sam danas poslao konzolu za Split. Pas im mater..

 https://ffa.hr/vijesti/prva-ps5-prevara-u-hrvatskoj-preveslao-ga-je-za-9000-kn/53521/

 

Jesi ovu poslao?

 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Azmo kaže...

Napokon spojeno! Skidaju se igre! 

 

Ali problem...

 

Koja je fora s tim HDR? Kad ga hoću stavit na AUTOMATIC kaže mi da će promijenit rezoluciju na 1080 je spojeni uređaj ne pordžava HDR???

 

Imam novi SONY TV, 4k, uredno podržava HDR. Stavio sam i na TVu settings HDR10 ali PS5 i dalje odbija? WTF?

 

Evo imam ovu telku:

https://www.sony.hr/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs-android-/kd-65xg8596/specifications

 

 Evo brzinski google, možda pomogne ovo:

 

https://www.reddit.com/r/PS5/comments/jsm850/4k_hdr_not_working_on_sony_x95g/

 

https://www.reddit.com/r/PS5/comments/jsm850/4k_hdr_not_working_on_sony_x95g/

BE HAPPY 要開心 : )
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo i ja platinirao Astros Playroom. Zgodan platformer za ubiti popodne (i predah od Dark Soulsa😀). Također novi kontroler je totalna fora ali moram priznati da nakon početnog wow poslije par sati i udubljivanja u igru nisam više primjećivao razliku u vibracijama jedino u otporu L/R2. Netko je spominjao punjenje kontrolera prije, meni kad je prikopčan naprijed blinka cijelo vrijeme žuto svjetlo.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...
Sideswipe kaže...
Han kaže...

Kakva lazljiva gamad. Tolko o tome sto govore ljudima da isporuka samo sto nije...

 Kao da sam znao,bitno da sam danas poslao konzolu za Split. Pas im mater..

 https://ffa.hr/vijesti/prva-ps5-prevara-u-hrvatskoj-preveslao-ga-je-za-9000-kn/53521/

 

Jesi ovu poslao?

 

 Haha,da 

12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
Jel zvao netko sluzbu za korisnike. Kad će shipati konzole.

Kad smo kod toga. Downloadao sam danas Cyberpunk 2077 na PS5 ali mi javlja da mi je licenca neispravna.

 Nazovi sluzbu za korisnike i pitaj za licencu

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...

Kakva lazljiva gamad. Tolko o tome sto govore ljudima da isporuka samo sto nije...

 

Ovo ti nemože biti točna informacija. Pa kod prednarudžbi u 9mj je pisalo kada idu isporuke. Za ove 19.11 je pisalo kraj prosinca.

 

Mislim da oni ni sami neznaju.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dermentor kaže...

Evo i ja platinirao Astros Playroom. Zgodan platformer za ubiti popodne (i predah od Dark Soulsa😀). Također novi kontroler je totalna fora ali moram priznati da nakon početnog wow poslije par sati i udubljivanja u igru nisam više primjećivao razliku u vibracijama jedino u otporu L/R2. Netko je spominjao punjenje kontrolera prije, meni kad je prikopčan naprijed blinka cijelo vrijeme žuto svjetlo.

 To je jedna od onih stvari koje ne primjećuješ kad se navikneš ali će ti nedostajati ako probaš igrati bez toga u budućnosti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
jotz16 kaže...

Ekipa, jel za 1080p 120hz dobar izbor aoc 24g2u ?

 

Treba mi monitor za oko 1500kn na kojem cu moci igrati fps naslove

 

 

 

 Ja imam taj monitor... i vidiš reviewe... best value 144hz, IPS, low input lag, super slika.... nemaš što

ps... sam pazi da ne kupiš onog s 75hz

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 21:03 (alscaul).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kako vi ne kuzite da dolazi samo jedna posiljka ove godine sredinom prosinca, neovisno o tom narucioi u 9. 10. ili 11om mj. Jedna posiljka i gotovo, vjerojatno nece biti dovoljna ni za sve prednarudzbe kamoli za slijedeće narudžbe.
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
lars82 kaže...
Han kaže...

Kakva lazljiva gamad. Tolko o tome sto govore ljudima da isporuka samo sto nije...

 

Ovo ti nemože biti točna informacija. Pa kod prednarudžbi u 9mj je pisalo kada idu isporuke. Za ove 19.11 je pisalo kraj prosinca.

 

Mislim da oni ni sami neznaju.

 Ne znam kaj da velim. Jedino ako se nije onaj tko je pisao mail zeznuo kod datuma.. Znam da je pisalo da je isporuka 19.11. Al od isporuke ni bu ni me...

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Kako vi ne kuzite da dolazi samo jedna posiljka ove godine sredinom prosinca, neovisno o tom narucioi u 9. 10. ili 11om mj. Jedna posiljka i gotovo, vjerojatno nece biti dovoljna ni za sve prednarudzbe kamoli za slijedeće narudžbe.

 Ma kuzimo mi sve. Ja sam narucio u 9 mjesecu, prve prednarudzbe koje su trebale ic na isporuku 19.11 i dobijem odgovor da ce ici tek krajem prosinca. 

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...
Sideswipe kaže...
Han kaže...

Kakva lazljiva gamad. Tolko o tome sto govore ljudima da isporuka samo sto nije...

 Kao da sam znao,bitno da sam danas poslao konzolu za Split. Pas im mater..

 https://ffa.hr/vijesti/prva-ps5-prevara-u-hrvatskoj-preveslao-ga-je-za-9000-kn/53521/

 

Jesi ovu poslao?

 

 stvarno mi je zao covjeka, ali zaista koja budala uplacuje naprijed pare.

 ajde 100-200kn ali 9000kn unaprijed na povjerenje strancu.

 ahhh no comment ( sjecam se jedne prevare ) kada sam kao student dosao


 na razgovor za posao u njuskalo pa nam je voditeljica pricala kako je covjek
 na neku firmu uplatio unaprijed 200k eura za bager u svedsku.

 kasnije niti bagera niti firme kojoj je uplatio.

 

 primopredaja ili pouzecem nista unaprijed.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
jotz16 kaže...

Ekipa, jel za 1080p 120hz dobar izbor aoc 24g2u ?

 

Treba mi monitor za oko 1500kn na kojem cu moci igrati fps naslove

 

 

 

 

Trebao bi biti, ja sam klincu kupio taj samo 27'', super cijena i kvaliteta.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice