Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.591
|
čitano: 4.713.833
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Luna27 kaže...
Tko god napise da je dobio konzolu, narucio ju je preko t coma...
Jel netko s foruma dobio konzolu a da ju je narucio preko tele2? Ili pozna nekog takvog?
Moja tele2 prednarudzba je kreirana 26.9. :/

 Kazu agenti da ocekujemo isporuku do kraja tjedna, da ce svaki tren stici obavjest od overseasa kad ce paket na dostavu. Eto, tako kazu Tele2 agenti..

4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

svaki dan 5 novih ili friških profila više ne znaš tko trola, tko je ozbiljan.

tko je kupio, tko je preprodavač u pozadini koji vreba. užas :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam jedan od novih haha, ali napravio sam acc da raspravim tu s ljudima koji su u slicnoj situaciji.

Zvao sam i ja tele2 agente, jedan mi je reko da je rok 3-5 dana od 19.11., taj je lago :D , drugi mi je reko do kraja ovog tjedna, a treci da nema nikakve informacije i da budem strpljiv. :)

Kalmageddon kojeg datuma si ti napravio prednarudzbu?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Isto tako su i meni rekli XD
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

svaki dan 5 novih ili friških profila više ne znaš tko trola, tko je ozbiljan.

tko je kupio, tko je preprodavač u pozadini koji vreba. užas :D

 Još bi shvatio more novih profila da se ovdje može dobiti neka provjerena informacija vezana za dostavu ili datum isporuke. Ali sve su sama naklapanja i nagađanja, tri informacije se vrte kroz zadnjih 20 stranica topica, no ljudi su neumorni i dalje postavljaju ista pitanja. Mislim, ja ih razumijem i shvaćam, ali teško da će ovdje dobiti tražene informacije. 

 

Za one koji su naručili konzolu u Tele2. Radio sam u Tele2 preko pet godina i ako vam agent kaže preko telefona ili chata da ne zna kada će konzola doći to je zato što: stvarno ne zna (najvjerojatnije) ili ne smije reći (moguće). Morate shvatiti da između agenta i osobe koja zna kada će konzole biti isporučene stoji još barem pet ljudi i neka jednom od njih dostava vaših konzola nije prioritet cijeli lanac puca i onda agent ne zna osim "doći će u najkraćem mogućem roku/do kraja tjedna" i slično. I još uzmite u obzir da surađuju sa Overseasom, to vam je gore nego smrtna kazna. 

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

a znam meni se više ponavljat neda.

nista drugaciji datum nece biti za ostale nista drugaciji.

 

a ovo da "obicni" agent nema informacije to ti vjerujem i znam.

ne budu oni takve informacije davali tam nekom studentu

koji je dosao zaradit za subotnji izlazak :D

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne znam je li bilo ali kad dolaze konzole naručene u drugom peek-u prvog vala?

 

tnx

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dlaka kaže...

Ne znam je li bilo ali kad dolaze konzole naručene u drugom peek-u prvog vala?

 

tnx

 

 

11.12.2020. u 11:12 ce bit poslane a stižu na adresu 12.12.2020 do 12:12

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 15:27 (icanic).
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Jucer dobio sms da stize posiljka iduci dan, danas umjesto da mi dostave oni me zovu da dođem preuzet u poštu, tamo cekam sat vremena u redu i onda mi uruce sim karticu i ugovor o novoj tarifi o uređaju nemaju pojma...

 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
mm4993 kaže...

Jucer dobio sms da stize posiljka iduci dan, danas umjesto da mi dostave oni me zovu da dođem preuzet u poštu, tamo cekam sat vremena u redu i onda mi uruce sim karticu i ugovor o novoj tarifi o uređaju nemaju pojma...

 Isus te koji MAXIMUM TROLL 

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mm4993 kaže...

Jucer dobio sms da stize posiljka iduci dan, danas umjesto da mi dostave oni me zovu da dođem preuzet u poštu, tamo cekam sat vremena u redu i onda mi uruce sim karticu i ugovor o novoj tarifi o uređaju nemaju pojma...

 Pa kako ce radnik/ca u posti znat ista o tvojoj konzoli kad im je T com jos nije preda za dostavu. Receno je da ce isporuka konzola bit kroz 12. mjesec. Strpljen - spasen.

 

Edit:

 

Mew kaže...

 Isus te koji MAXIMUM TROLL 

 Ne virujen da je troll, meni je takoder dosla ta poruka jucer od HP, i znam da je samo kartica poslana i ne pada mi na pamet pitat u posti di mi je konzola.

PSN - ediholic
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 16:54 (Tututuru).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mew kaže...
mm4993 kaže...

Jucer dobio sms da stize posiljka iduci dan, danas umjesto da mi dostave oni me zovu da dođem preuzet u poštu, tamo cekam sat vremena u redu i onda mi uruce sim karticu i ugovor o novoj tarifi o uređaju nemaju pojma...

 Isus te koji MAXIMUM TROLL 

 Sad ih zovem kazu da kad se radi o prijenosu broja da isporuka kreće na dan uključenja broja a to je 26.11. i onda 3-5 dana dostava...

 

Gade mi se, od 9. mjeseca mi govore da je sve u redu i da isporuka kreće 18.11.

12 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...
mm4993 kaže...

Jucer dobio sms da stize posiljka iduci dan, danas umjesto da mi dostave oni me zovu da dođem preuzet u poštu, tamo cekam sat vremena u redu i onda mi uruce sim karticu i ugovor o novoj tarifi o uređaju nemaju pojma...

 Pa kako ce radnik/ca u posti znat ista o tvojoj konzoli kad im je T com jos nije preda za dostavu. Receno je da ce isporuka konzola bit kroz 12. mjesec. Strpljen - spasen.

 

Edit:

 

Mew kaže...

 Isus te koji MAXIMUM TROLL 

 Ne virujen da je troll, meni je takoder dosla ta poruka jucer od HP, i znam da je samo kartica poslana i ne pada mi na pamet pitat u posti di mi je konzola.

 Naručio sam u 9. mjesecu i od tad sam razgovarao sa 4 različita agenta i svi su mi rekli da je sve u redu, te da isporuka kreće 18.11., radnicu u pošti sam pitao da provjeri dali mozda uz ovo ima jos kakav paket....

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako može mala pomoć.

 

Napravio sam EA Play acc.

Stavio PayPal kao primarni način plaćanja, no ne znam gdje mogu "odabrati" tu pretplatu, odnosno gdje se vidi cijena na mj bazi ili više mjeseci?

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Zašto svi fotkaju zadnju stranu a ne prednju što bi bilo logično? Možda zato da se ne vidi da je kutija otvarana pošto je zaštitna naljepnica s prednje strane? Jedino mi to pada na pamet. Ne mogu vjerovati da su svi glupi pa fotkaju kontra mozga.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mislim da je ova prica u rangu onih "48-godisnjakinja otkrila cudesan lijek za sljepocu od samo dva sastojka koje svi imate kod kuce".....

Znas mu sve podatke, a ne mozes poduzeti nista..... To sto je iskljucio mobitel, da, to je toliko otezavajuca okolnost, nevjerovatno.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Mislim da je ova prica u rangu onih "48-godisnjakinja otkrila cudesan lijek za sljepocu od samo dva sastojka koje svi imate kod kuce".....

Znas mu sve podatke, a ne mozes poduzeti nista..... To sto je iskljucio mobitel, da, to je toliko otezavajuca okolnost, nevjerovatno.....

 Links , sad je 2799 kn

 

Smartphone XIAOMI Poco F2 Pro, 6.67" - 040.100.550 - Links

 

4 godine
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa, jel za 1080p 120hz dobar izbor aoc 24g2u ?

 

Treba mi monitor za oko 1500kn na kojem cu moci igrati fps naslove

 

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo za sve zainteresirane. Ja sam naručio PS5 BR preko T COM u sklopu produženja pretplate 09.11.2020. Poruku da mi stiže slijedeći dan dobio sam u petak 20.11. Dostavljena je trebala biti jučer, ali nije tako da sam je pokupio u pošti danas.
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Dobio danas odgovor od Sancta Domenice. Standard verzija narucena 7.10

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ucekuj ju sredinom ili krajem prosinca. Dosta nas se vec pomirilo s tom činjenicom.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
don4ld kaže...
Jel zna netko kad stižu konzole naručene 6.10.?

 Kazu 

 

Pozdrav, hvala na javljanju vašu narudžbu za PS5 ste napravili u listopadu, isporuka konzole očekuje se tokom prosinca 2020 . unaprijed hvala,

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
don4ld kaže...
Jel zna netko kad stižu konzole naručene 6.10.?

 Standardne konzole stižu sredinom 12. mjeseca a digitalne početkom 2021.....

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
don4ld kaže...
Jel zna netko kad stižu konzole naručene 6.10.?

 Kolacic bi trebao imati tu info 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

OPET JE NA LAGERU U SDu, just kidding, sorry za trollanje, lud sam već. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ha cuj, malo je tesko o icem drugom pisati, barem nama koji jos nemamo konzolu.

Ovi sto imaju, gustaju i nista ne pisu....

Barem se medjusobno tjesimo.
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ekipa, pozdrav, sorry znam da sam friški ovdje. Čitam ovaj thread zadnjih par dana da vidim kaj ima novog I ko ima kakav info, i vidim da se ljudi niti ne protrude pročitati i scrolati malo pa svako malo iskoči isto pitanje "Kad će, zašto nije i netko je sjebao?!"
Nažalost, nisam bio u mogućnosti naručiti odmah u prvom valu, nego tek 06.10. u SD.
Da sam nestrpljiv, jesam, da bih želio igrati na PS5, bih, ali je.. ga, morat ću se malo strpiti...

U biti, ono što sam želio pitati i komentirati je slijedeće :
Igram dosta FPS (multiplayer, naravno) i Dualshock 4 mi nije bio dovoljno dobar, iz tog razloga sam uzeo Nacon Unlimited, sa dodatne četiri tipke na leđima....
E sad, svi vi (vjerojatno bih i ja da ga trenutno imam) hvalite Dualsense, ali me fakat zanima zašto Sony u ovu generaciju nije uključio dodatne tipke na poleđini?
Zar to stvarno nikoga ne smeta niti čudi?

Eto, sorry na malo podužem postu, ali stvarno bih želio čuti Vaše mišljenje u vezi toga?

P. S. NISAM Xbox fan niti trollam, od PSone sam strastveni fan Sony-a i imam isključivo Sony konzole...
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice