Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.743.983
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Meni je ovo isto smrdilo na marketing, pa proizvode ih od sedmog mjesec, navodno 6 milijuna primjeraka proizvedeno, štos je sto ih ni nema tamo gdje su izašle kao u Merici, prošli tjedan su tamo izašle i nema ih za kupiti, nikako. Navodno ovaj tjedan je drugi val dostave i tako će dolaziti nove pošiljke svaki tjedan od Sonyja. 

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crocro23 kaže...

 Jesi za okladu?

 

Ja kažem više stotina konzola za vikend na Njuškalu, po mnogo razumnijim cijenama, a 10-tak dana kasnije dostupno u trgovinama i to će biti vrlo vruća roba koja će brzo nestati, ali će je biti.

 

 

 

Oklada?

 

 

 U trgovinama nema prodaje do daljnjeg zbog korone. Sam sony je nedavno objavio tu odluku. Kupovina sljedećih par mjeseci bit će moguća samo preko neta.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
icanic kaže...

:)

 

Ma ozbiljno pitam. Dal ima neki datum do kojeg je trebala bit prednarudzba pa da dodje 19og ili?

Kako stvari stoje samo oni koji su prednaručili prvi dan po puštanju prednarudžbi dobit će konzolu 19.11.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
icanic kaže...

:)

 

Ma ozbiljno pitam. Dal ima neki datum do kojeg je trebala bit prednarudzba pa da dodje 19og ili?

Kako stvari stoje samo oni koji su prednaručili prvi dan po puštanju prednarudžbi dobit će konzolu 19.11.

 Ovisi i o trgovini gdje si naručio. Nisam naručio prvi dan pa mi treba doći 19.11.

I am over 9000!!!
9 godina
offline
Sony PlayStation 5
Moj PC  
1 0 hvala 2
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja samo ne razumijem sto znaci to "preko interneta od 19-tog"....

 

Dali to znaci da ce se prodavati on-line (shop nebitan) kolicine koje su fizicki na stanju, ili ce se prodavati jajca pa ce shopovi prodavati robu koju nemaju fizicki, pa ce kupac onda cekati dok i kada oni to od nekud nabave?

 

Nitko to ne precizira, no kako je 19-ti vrlo brzo, cini mi se, trgovine bi vec svoje kolicine za slobodnu prodaju trebale imati u skladistima... ili ne?

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
crocro23 kaže...

 Jesi za okladu?

 

Ja kažem više stotina konzola za vikend na Njuškalu, po mnogo razumnijim cijenama, a 10-tak dana kasnije dostupno u trgovinama i to će biti vrlo vruća roba koja će brzo nestati, ali će je biti.

 

 

 

Oklada?

 

 

 U trgovinama nema prodaje do daljnjeg zbog korone. Sam sony je nedavno objavio tu odluku. Kupovina sljedećih par mjeseci bit će moguća samo preko neta.

 U trgovinama online pa da, ne moraš imati prednaružbu kad će elipso imat, ekupi isto, samo budeš online napravio. Kakve veze, pa tko ide u trgovinu, ja nisam 5god otišao u trgovinu osim po kruh i to rijetko, sve imaš online i dostave ti doma. To samo babe idu u spar po konzolu

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Tom logikom bi mi svi koji smo napravili prednarudzbe trebali konzolu imat kroz tjedan dana jer mi nema logike da netko tko je napravio prednarudzbu ne dobije konzola sada a da ih ima online za kupiti.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...

Ja samo ne razumijem sto znaci to "preko interneta od 19-tog"....

 

Dali to znaci da ce se prodavati on-line (shop nebitan) kolicine koje su fizicki na stanju, ili ce se prodavati jajca pa ce shopovi prodavati robu koju nemaju fizicki, pa ce kupac onda cekati dok i kada oni to od nekud nabave?

 

Nitko to ne precizira, no kako je 19-ti vrlo brzo, cini mi se, trgovine bi vec svoje kolicine za slobodnu prodaju trebale imati u skladistima... ili ne?

 Pa da o tome i ja govorim nije mi jasno planirao sam uzeti 19.11 preko interneta i sad se nezna ni hoce li ih imati tada SD a ako ce imati neznam jel oni vec imaju te konzole kod sebe, ili cu morati cekati do blagdana da ju dobijem.

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nemam pojma, ja planiram odmah iza ponoci poceti klikati....

 

Popustio pritisku, sram me bilo, mislio sam cekati, pa je uzeti kroz par mjeseci, no eto..... 

 

Doduse, stvarno me nije briga kad ce biti, naravno, ljepse bi bilo da ide klincu pod bor, no ako ne moze, sto sad....

 

Sad trebam samo poceti nabavljati ps4 igre, ovih 2-3 koje jos nisam igrao a zanimaju me, prije nego poskupe na njuskalu.... 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2020 20:38 (Damir22).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
19og ce biti moguće naručiti konzolu preko interneta, trajat ce kratko jer ce opet biti malo konzoli. Opet po principu tko prvi. Evo sad je u US bilo opet otvoreno i prodano sve u 15 minuta. Ni traga ni glasa datumu dostave. Moci cete naruciti ali datum isporuke cete znati slijedeći tjedan ili slijedeći mjesec. Koliko nas je narucilo prije mjesec i pol pa neznamo kad će stići. Bitno da das pare.
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Eto hvala bogovima da sam ugrabio rtx3080 pa imam za Valhallu,Cyber Punk itd pa ako i ne ulovim Ps5 na launch day svejedno mi je,Sony ce cekat moje pare  😁

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
19og ce biti moguće naručiti konzolu preko interneta, trajat ce kratko jer ce opet biti malo konzoli. Opet po principu tko prvi. Evo sad je u US bilo opet otvoreno i prodano sve u 15 minuta. Ni traga ni glasa datumu dostave. Moci cete naruciti ali datum isporuke cete znati slijedeći tjedan ili slijedeći mjesec. Koliko nas je narucilo prije mjesec i pol pa neznamo kad će stići. Bitno da das pare.

 Tnx, to sam i pretpostavio...

 

No, kako rekoh, stvarno mi nije bitno kad ce biti, vise mi je zbog klinca, da ga mogu urazumiti, nebi je sad ni uzimali, no eto...

 

Mislim, klincu ne mogu objasniti da trenutno ne postoji apsolutno niti jedna igra koju bi on htio igrati, a da ju vec nije odigrao, ili da je vec ne igra na pc-u.

 

Ono sto sam ja propustio,a htio bih probati, a to je ovako iz glave tlou2 i days gone.....njega takve igre ne zanimaju, no hajd ti djetetu objasni.... 

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2020 21:00 (Damir22).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crocro23 kaže...

 U trgovinama online pa da, ne moraš imati prednaružbu kad će elipso imat, ekupi isto, samo budeš online napravio. Kakve veze, pa tko ide u trgovinu, ja nisam 5god otišao u trgovinu osim po kruh i to rijetko, sve imaš online i dostave ti doma. To samo babe idu u spar po konzolu

 Samo odgovaram na tvoju tvrdnju da će biti dostupno u trgovinama. Neće. Ako si mislio na online kako sada pišeš onda si to trebao naznačiti. Pogotovo ako tražiš okladu.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da se malo odmaknemo od ove teme "kad će doći, ovaj će je imat ovaj neće"

 

Osvrtnik je izbacio video "Zašto Balkan ne voli Xbox"

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2020 21:29 (Gale92).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa nije da balkanci nevole xbox vec MS nije briga za balkan. Xbox nije službeno podržan na balkanu.
Nije popularan zbog malo eskluziva a i prije ces igrati na Pcu nego na xboxu.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Pa nije da balkanci nevole xbox vec MS nije briga za balkan. Xbox nije službeno podržan na balkanu.
Nije popularan zbog malo eskluziva a i prije ces igrati na Pcu nego na xboxu.

 ukrade mi kompletan tekst iz usta

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ali ovo šta Xbox ima s ovom igrotekom za 10$ na mj je stvarno super (nekako se nadam da će to i Sony izbacit na PS5 s vremenom)...

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gale92 kaže...

Ali ovo šta Xbox ima s ovom igrotekom za 10$ na mj je stvarno super (nekako se nadam da će to i Sony izbacit na PS5 s vremenom)...

 Izbacit ce to samo ako ce morat, a po svemu sudeci nece morat

 

Nego jedna zanimljivost

https://www.gamespew.com/2020/11/observer-system-redux-is-simply-better-on-ps5-than-xbox-series-x/

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Nama u BiH javili iz SD da zbog nekih "sigurnosnih" razloga koji su dobili od proizvodjaca salju 19.11 a ne dan prije. Kako je kod vas?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Sony PlayStation 5

jos bi mi to sve sa zabranom da salju dan dva prije imalo smisla da je ovo pravi release date tj da konzola nije izasla zapravo prosli tjedan. ovak je samo supacki od sonya. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
crocro23 kaže...

 U trgovinama online pa da, ne moraš imati prednaružbu kad će elipso imat, ekupi isto, samo budeš online napravio. Kakve veze, pa tko ide u trgovinu, ja nisam 5god otišao u trgovinu osim po kruh i to rijetko, sve imaš online i dostave ti doma. To samo babe idu u spar po konzolu

 Samo odgovaram na tvoju tvrdnju da će biti dostupno u trgovinama. Neće. Ako si mislio na online kako sada pišeš onda si to trebao naznačiti. Pogotovo ako tražiš okladu.

 Sorry, kriv sam. Mislio sam na trgovine online, nisam mislio na to da ljudi mogu u lokalni shop po konzolu.

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo kako otvorit novu generaciju.

 

Moj PC  
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Izgleda danas stiže Puls3D 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Odakle ti to?
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

evo upravo pričao sa agentom sancta domenice

plejka sa diskom se šalje četvrtak..petak bi trebala doc

inace narucio 18.9 u 3ipol ujutro..tako da bi svi iz prvog vala trebali dobit plejku na vrijeme

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Stigao SMS od HP expresa da će biti dostalvjeno tokom dana. 

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

I meni stiglo danas za sluslice iz HP sms :-)

 

Edit: stigle su sad sam kompletiran sa periferijom i igrama

 

Ceka se plejka (disk) bacim slike kad dojdem doma s posla 😎

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2020 10:11 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
To znači da kasni jedan dan
Trebali bi slati danas da dode u cetvrtak jer 19.11 je datum izlaska ,a ne 20.11
Jbg
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nisu oni krivi sto idioti u vladi svako malo mijenjaju datume praznika.Da sutra nije praznik dosla bi vam 19 plejka.
 
4 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice