Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.586
|
čitano: 4.712.643
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Čudi me da approveaju te oglase s obzirom da prodaješ nešto što nemaš.

 Jedan bradonja iz Sv. Nedjelje se obogatio tako, pa vrijedi probati...

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da, nemaju, sto je i logično jer imaju opciju "U Dolasku" pa im je zato vjerojatno tesko takav oglas ne odobriti. Kakvih sve ima bisera na njuški pola ih nebi trebali odobriti.

Za fizicku konzolu isao sam za cinjenicom da uglavnom kupujes fizicke kopije, vecina takvih korisnika ima svega par igara instalirano i uglavnom ih brisu kasnije. Vecina koji kupuju digitalno uglavnom imaju vise instaliranih igara koje ne vole brisati ili nesmiju radi djece . Recimo ja nemam niti jednu igru na jednom fizickom accountu a igrao sam ih 20ak. Na digitalnom imam puno igara ali samo par instalirano.
9 godina
online
Sony PlayStation 5

Izašla vijest da Microsoft kupuje Zenimax/Bethesdu za 7.5 milijardi $. Igre kao Fallout, The Elder Scrolls, Doom, Wolfenstein, Dishonored postaju vlasništvo Microsofta

 

Nije sjajna vijest za Sony ako bi Bethesda izbacila nešto pametno, ali kako sada stvari stoje u silaznoj su putanji

 

edit: sve je službeno i potvrđeno, deal je gotova stvar. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 15:18 (Cansee).
Moj PC  
2 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

Izašla vijest da Microsoft kupuje Zenimax/Bethesdu za 7.5 milijardi $. Igre kao Fallout, The Elder Scrolls, Doom, Wolfenstein, Dishonored postaju vlasništvo Microsofta

 

Nije sjajna vijest za Sony ako bi Bethesda izbacila nešto pametno, ali kako sada stvari stoje u silaznoj su putanji

 

edit: sve je službeno i potvrđeno, deal je gotova stvar. 

 neka su, nadam se da ce sad ti govnari napravit nesto posteno sa manje bugova

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tko još hoće prednaručiti, tcom opet ima u ponudi uz produženje ugovora.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
to onda znači Fallout New Vegas remaster:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...

Za fizicku konzolu isao sam za cinjenicom da uglavnom kupujes fizicke kopije, vecina takvih korisnika ima svega par igara instalirano i uglavnom ih brisu kasnije. Vecina koji kupuju digitalno uglavnom imaju vise instaliranih igara koje ne vole brisati ili nesmiju radi djece . Recimo ja nemam niti jednu igru na jednom fizickom accountu a igrao sam ih 20ak. Na digitalnom imam puno igara ali samo par instalirano.

 

Dobro, da, u tom smislu je ok to što kažeš. Ja brišem i digitalne pa skidam kad opet zatreba, imam brzu optiku, a vjerojatno će i kroz godine biti sve brže i brže.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

Izašla vijest da Microsoft kupuje Zenimax/Bethesdu za 7.5 milijardi $. Igre kao Fallout, The Elder Scrolls, Doom, Wolfenstein, Dishonored postaju vlasništvo Microsofta

 

 

Opa, već vidim... Skyrim Microsoft Surface Duo Edition. Na jednom ekranu igra, na drugom mapa. Valjda jedino još na tom uređaju nije izašao Skyrim, neki dan sam ga na mikrovalnoj završio. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa nedigitalna i digitalna bi trebali trositi slicno prostora po nekoj logici.

Ako je glavna prednost PS5 5.5mbs SSD, a najbrzi blue ray citac je brzine 16x (4.5mbps) sto je malih 72mbps, cisto zbog toga se da pretpostavit da ce igre zauzimati slicno ili isto prostora na obe verzije jer ucitavat ista u igri s blueraya bi bilo presporo.

Sto se tice kupovanja igara na njuskalu po jeftinijoj cijeni to stoji.

Osobno nemam ni ps4 pa digital verzija s ps collectionon izgleda super za pocetak :).

Jedino o cemu sad razmisljam je da Xbox ne napravi od svih Bethesdinih igara ekskluzive (a medju njima i Elder Scrolls VI). Steta sto xbox nije podrzan u HR... Tesko da cu kupit Xbox dok sluzbeno ne dodju u HR...

Lp
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 19:03 (FearCro).
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vele da ce izdavac igara jos uvijek bit oni sami, tak da ce sigurno i dalje dolazit Bethesda igre na druge platforme. Razlika za igrace je to kaj ce njihove igre odma bit na gamepass-u

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Razlika za igrace je to kaj ce njihove igre odma bit na gamepass-u

 I to će bit itekakva ušteda s obzirom na cijene igara.

PSN - DeniZg80
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...
Santana kaže...

Razlika za igrace je to kaj ce njihove igre odma bit na gamepass-u

 I to će bit itekakva ušteda s obzirom na cijene igara.

 Bit ce, taj gamepass postaje sve bolji i bolji deal. Samo jos da njihove igre budu na razini jer su sve gori i gori pa se nadam da ce sad prestat sa tim sranjima koje rade i pocet radit igre kak spada

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 19:41 (Santana).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...
Santana kaže...

Razlika za igrace je to kaj ce njihove igre odma bit na gamepass-u

 I to će bit itekakva ušteda s obzirom na cijene igara.

 Ovisi za koga. Ne znam kako bi primjerice ja igrao novi Crash Band., GT 7, spiderman... itd... Usteda za neke random igre je ok. Na kraju od svih tih silnih igara ne odigras niti 5%.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...

 Ovisi za koga. Ne znam kako bi primjerice ja igrao novi Crash Band., GT 7, spiderman... itd... Usteda za neke random igre je ok. Na kraju od svih tih silnih igara ne odigras niti 5%.

 
Bitno je igranje, a ne odigravanje. ;)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 20:22 (Bitanga).
5 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav raja, do sad sam igrao igre samo na PC nisam imao ni jednu konzolu. Medjutim sad sam prednarucio PS5 digital edition, zanima me da mi neko od vas pomogne. Cuo sam da na playstation-u da bi se igrale igre online potrebna je neka pretplata mjesecna ili godisnja, npr najvise igram FIFU, da li to znaci da ja ne mogu igrati Fifu online FUT mod bez te pretplate? Ako moze neko da mi pojasni, i ako je potrebna ta pretplata gdje i kako se kupuje tj aktivira. Lp

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

istice mi ugovor za internet+fiksni telefon (ne mislim na ove pretplate za mobitel) kod tcoma, je li se sjeca netko je li bilo nekih akcija za produzenje ugovora, pa da se za produzenje ugovora dobije jeftinije konzola?

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
nedac96 kaže...

Pozdrav raja, do sad sam igrao igre samo na PC nisam imao ni jednu konzolu. Medjutim sad sam prednarucio PS5 digital edition, zanima me da mi neko od vas pomogne. Cuo sam da na playstation-u da bi se igrale igre online potrebna je neka pretplata mjesecna ili godisnja, npr najvise igram FIFU, da li to znaci da ja ne mogu igrati Fifu online FUT mod bez te pretplate? Ako moze neko da mi pojasni, i ako je potrebna ta pretplata gdje i kako se kupuje tj aktivira. Lp

 

ne znam konkretno to za fifu taj točno mode, ali da bi igrao igre sa online dodacima i sa drugim igračim trebaš ps plus pretplatu. Možeš ju kupiti na mjesec, 3 mjeseca, godinu dana, možda i više. Često bude na akciji ova za godinu dana. Možeš kupiti kod za to u gamer shopovima a možeš i preko ps storea kojem ćeš imati pristup čim upališ konzolu, napraviš account i spojiš se na net

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 20:51 (Cansee).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Hvala puno na objasnjenju. A koju je najbolje izabrati regiju, zivim u Bosni, pa koja je najbolja i najpovoljnija ovako, i moze li se regija mjenjati poslije, ili se mora praviti novi account?

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nedac96 kaže...

Pozdrav raja, do sad sam igrao igre samo na PC nisam imao ni jednu konzolu. Medjutim sad sam prednarucio PS5 digital edition, zanima me da mi neko od vas pomogne. Cuo sam da na playstation-u da bi se igrale igre online potrebna je neka pretplata mjesecna ili godisnja, npr najvise igram FIFU, da li to znaci da ja ne mogu igrati Fifu online FUT mod bez te pretplate? Ako moze neko da mi pojasni, i ako je potrebna ta pretplata gdje i kako se kupuje tj aktivira. Lp

 

Iako za igranje nekih igara online nije potrebna pretplata, za Fifu jest. Trebat ćeš imati Playstation Plus pretplatu, 438 kuna godišnje, ali u više navrata tokom godine može se naći i dosta jeftinije.

 

Pretplatu možeš kupiti/aktivirati iz sučelja same konzole, a možeš i na prodajnim mjestima kupiti bonove za mjesec, tri mjeseca ili godinu dana.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Upravo sad imas. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
truki kaže...

 evo krenuli su lagano na njuskalu, samo 5000kn 

Dobra cijena. To je samo 1000kn vise. J*bga nisu svi iste platezne moci.

Gogy7 kaže...
Vjeruj mi svi ce navaliti na digitalnu verziju pa kad skuze kako je malo 800GB ssd bit ce panike. Tko ce jos kupovati konzolu s ssdom a igrati preko prijenosnog hdda

Ne vidim u ovome nikakav problem. Prikljucis vanjski HDD i samo prebacujes par igara na 800GB koje najvise trenutno igras.

I tako u krug.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Chaky kaže...

Ne vidim u ovome nikakav problem. Prikljucis vanjski HDD i samo prebacujes par igara na 800GB koje najvise trenutno igras.

I tako u krug.

 

Ili još bolje priključiš vanjski SSD.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Chaky kaže...

Ne vidim u ovome nikakav problem. Prikljucis vanjski HDD i samo prebacujes par igara na 800GB koje najvise trenutno igras.

I tako u krug.

 

Ili još bolje priključiš vanjski SSD.

 Bitanga

"Ođe" piše da se neće moći priključiti vanjski disk.

PlayStation 5 do daljnjega se neće prodavati s diskom kapaciteta većeg od 825 GB, a dodatan pritisak je i to što se PS5 igre neće moći igrati s prijenosnog diska.

 

 

https://www.hcl.hr/vijest/prve-dvije-playstation-5-ekskluzive-zauzet-ce-20-ukupnog-prostora-disku-161339/

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
Bitanga kaže...
Chaky kaže...

Ne vidim u ovome nikakav problem. Prikljucis vanjski HDD i samo prebacujes par igara na 800GB koje najvise trenutno igras.

I tako u krug.

 

Ili još bolje priključiš vanjski SSD.

 Bitanga

"Ođe" piše da se neće moći priključiti vanjski disk.

PlayStation 5 do daljnjega se neće prodavati s diskom kapaciteta većeg od 825 GB, a dodatan pritisak je i to što se PS5 igre neće moći igrati s prijenosnog diska.

 

 

https://www.hcl.hr/vijest/prve-dvije-playstation-5-ekskluzive-zauzet-ce-20-ukupnog-prostora-disku-161339/

 moci ces samo ps4 igre igrat sa HDD-a

zato ces si kupit SSD koji se ugradi u konzolu :) (koji ce kostat isto kao i konzola :P )

 

Vanjski SSD nema nikakvog smisla haha

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 21:52 (Santana).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zna li itko koliko dugo traje kod za PS plus kad se kupi? Uzeo bih ga sada pa ga iskoristio kao giveaway pri izlasku PS plus Collectiona i 10K Subscribera 😄
Koliko imam vremena da ga aktiviram?
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
Bitanga kaže...
Chaky kaže...

Ne vidim u ovome nikakav problem. Prikljucis vanjski HDD i samo prebacujes par igara na 800GB koje najvise trenutno igras.

I tako u krug.

 

Ili još bolje priključiš vanjski SSD.

 Bitanga

"Ođe" piše da se neće moći priključiti vanjski disk.

PlayStation 5 do daljnjega se neće prodavati s diskom kapaciteta većeg od 825 GB, a dodatan pritisak je i to što se PS5 igre neće moći igrati s prijenosnog diska.

 

 

https://www.hcl.hr/vijest/prve-dvije-playstation-5-ekskluzive-zauzet-ce-20-ukupnog-prostora-disku-161339/

 

Ne treba ih se moći igrati ako ne može, dovoljno da imaš disk za arhivirati da ne downloadaš ponovo ako nemaš vremena.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koliko čitam mogli bi se ovi preprodavači iznenaditi, navodno već slijedeći tjedan dolaze nove količine za prednarudžbe.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Te igre se budu mogle spremit zauvijek na acc ili?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Isti princip kao i ostale PS+ igre. Dok imaš pretplatu, imaš i pristup tim igrama.

Samo što ove igre nećeš morati manualno dodavati u košaricu, kao npr. nove PS+ igre svaki mjesec.

PSN - DeniZg80
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne, nije još rečeno, nemojmo donositi zaključke na temelju nicega. Mnoge od tih igara mogu biti vremenski dostupne kao recimo ps now igre.
Nemojte govoriti jer neznamo još ništa. Trenutno je to marketinski potez za novu generaciju kako bi se povecala prodaja ps5. Digitalni ps5 plus Ps Collection i nemoras misliti sto ce klinci igrati.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice