Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.700.205
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zadnji ps koji sam imao je bio ps2. Buduci da se vise nema vremena toliko za igre, a pogotovo za MP, razmisljam da uzmem peticu. Pa da vidim jesam li dobro shvatio, ako cu igrati samo SP ne moram placati taj nekakav ps+. Da li mogu u tom slucaju kupovati digitalne igre i da su mi na tom nekom servisu?

Ako cu igrati samo SP, to znaci da ne placam nista osim konzole i igre ?

Ako se zazelim jedan mjesec odigrati MP, mogu platiti samo za taj mjesec taj neki servis ili se to uzima za duzi period?

I vidim da neki spominju nekakav "merge" dva servisa, sta je taj drugi ? 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
malak kaže...

Zadnji ps koji sam imao je bio ps2. Buduci da se vise nema vremena toliko za igre, a pogotovo za MP, razmisljam da uzmem peticu. Pa da vidim jesam li dobro shvatio, ako cu igrati samo SP ne moram placati taj nekakav ps+. Da li mogu u tom slucaju kupovati digitalne igre i da su mi na tom nekom servisu?

Ako cu igrati samo SP, to znaci da ne placam nista osim konzole i igre ?

Ako se zazelim jedan mjesec odigrati MP, mogu platiti samo za taj mjesec taj neki servis ili se to uzima za duzi period?

I vidim da neki spominju nekakav "merge" dva servisa, sta je taj drugi ? 

 

 Da za SP igre ti ne treba PS+ i mozes ga aktivirat samo na jedan mjesec

 

Drugi servis je PSnow to je cloud igranje

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav, jedno pitanje. Znači za sve igre koje imaju multiolayer dio treba imati PS pretplatu, čak i ako kupiš? Takodjer, pretpostavljam da onda isto vrijedi i za free 2 play igre tipa Alex legends, iako je sama igra free moraš imati pretplatu za igranje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mayales kaže...

Pozdrav, jedno pitanje. Znači za sve igre koje imaju multiolayer dio treba imati PS pretplatu, čak i ako kupiš? Takodjer, pretpostavljam da onda isto vrijedi i za free 2 play igre tipa Alex legends, iako je sama igra free moraš imati pretplatu za igranje?

 Sve igre koje imaju multiplayer trebaju PS+, osim F2P igara. Njih mozes igrat bez PS+

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel očekujete danas preordere u sancti?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mitohondri kaže...
toxic kaže...

Ja sam u dilemi...

Znam da sam rekao kako imam relativno snazan pc da cu uzeti PS5 zbog ekskluziva ali realno novi XBOX me privlaci...

 

Što napraviti?

 

PS5 naravno, ili oboje 

 

imas PC, Xbox eksluzive uglavnom imas i za PC, dok PS5 ekskluzive ne

 

takoder ne treba kupovati PS5  dayone, strpit se koji mjesec, da ljudi odigraju i pocnu prodavati diskove na njuskalu u pola cijene ili manje, kao sto je bilo i do sada

 

za PS4 nisam platio niti jednu igru vise od 200kn, i uvijek bi dalje preprodao disk kad bih zavrsio, tako sam u konacnici na igre potrosio stvarno nista

 

PS+ takoder ne placam, jer na konzoli igram samo single player igre

 Za mene postoje 3 cijene igara za PS: novi hitovi ( po cijenama od 250 do 300 kn), isti dan kada ih pređem idu u oglasnik za istu cijenu ili 10-20 kn nižu. Tu imam fond od 500 kuna u kojem se lova vrti, zadnje odigrao SW Fallen Order ( kupio i prodao za 190) i Last of us 2 ( kupio i prodao za 250) a kod mene je Ghost of Tsushima ( kupio za 300 ali neću je moći odigrati brzo pa ću ispušiti 30-ak kuna). Druge su igre za kolekciju, ili neke starije koje nisam igrao ili neke koje su mi bile super ali sam ih prodao dok imaju vrijednost, tu idem u rangu 80-100 kuna. To su HZD, Last of us, GOW, AC Origins, Odyssey, Bloodborne, sad sam u potrazi za Spidermanom. I treće su ultra jeftinjare sa ps storea: nikad tu cijenu neće postići fizička kopija ( FIFA 20 za 38, Witcher 3 za 68, GTA5 za 70, Hitman za 60)... Tako da definitivno nabavljam izdanje sa diskom, za 2,3 igre mi se već isplati razlika, ali tek za godinu dana, mislim da će i rabljene držati cijenu neko vrijeme

5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
80€ jedna igra....HaHaHaHa...A ja imam 20 igara i kad bi računao Max 1500kn za sve te igre dao...polovne i nove na sniženju...kako je lijepo biti u ZAOSTATKU...dok ja njih prođem bude došla 2023...kupim PS5 i onda pravac njuškalo:)...s tim da ima još desetak igara koje bi htio uzeti A već su izašle

Rađe bi platio 5€ patch za update igara s ove na sljedeću generaciju konzole nego jednu igru 80€

Sve u svemu PS6 će biti digital only:)...znaju oni dobro da su im fizički mediji trn u oku
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
Zec04 kaže...
Santana kaže...

Horizon i Spider-man dolaze i na PS4

 

forbidden west izlazi na ps4??

 da

 

onda preskacem ps5 u prvom valu. samo radi toga sam i mislio uzet play 5. ovako cu jos to odigrat i last of us 2 odigrat na ps4 pa cemo vidit

5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Prey... Infamous second son... Ratchet and Clanka... Uncharted 4...HZD...Batman Arkham Knight...Far Cry 4... Dishonored 2.... Dishonored Death of...GoW 3...GoW... Killzone...TLOU...sve na disku plaćene od 45-80kn

Fallout 4 GOTY kupljen novi za 140kn....Diablo 3 UEE novi za 120kn... Spider-Man specijal edition gratis uz konzolu

Digital:
Borderlands GOTY 75kn
Borderlands handsome collection 75kn
MGS5 complet edition 75kn
DOOM(2016) 40kn
Wolfenstein New Order 35 kn
Wolfenstein Old Blood 35 kn
Alienation VRHUNSKA IGRETINA za odmor 40kn
Nex Machina 40kn
Journey(Sony poklon)
Uncharted collection(Sony poklon)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 12:37 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Dobro netko je te igre platio Po punoj cijeni i kaj sad?

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Nije mi jasno o čemu pričate sa tih 70e po igri?70 eura je cca 530 kn,a sve ps4 igre po izlasku imaju cijenu od 549 kn?Zasto vam je onda tih 70 e puno haha?I svejedno se ne zamaram time.jer nikad ne kupujem novu igru nego rabljenu,sto sa marketplace sto sa njuskala...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

ok shvatili smo - nekima je puno davat 70e za novu igru i igraju sa godinu dana zakasnjenja (ili vise).... obzirom na nedostatak vremena, tako i ja igram

 

ja klincima kupim igru odmah ako bas zele, recimo HZD2 kad dode ide day 1 na konzolu pa da je i 100e

 

uostalom imam i switch , tamo je normalno platiti 50e za svaku faking igru

 

 

ako sam dobro vidio , ps+ za ps5 dobija u startu brdo dobrih igara:

gov

bloodborne

monster hunter

fallout 4

uncharted 4

days gone

rathet

UD

detroit become human

bloodborne

battelfield 1

batman arkham knight

last guardian

TLOU

persona 5

resident evil 7

mortal kombat

 

Pola ih nisam odigrao, tako da uz kolekciju sa ps4 i ovo, imam se cine zabavljat dok ne dode hzd2 i hogwarts :)

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja čitam stalno o tih 70 eura pa se sve mislim jesam li lud ili šta, ali kladio bih se da sam po izlasku platio The Last of Us 2 i Ghost of Tsushima 70 eura. Dakle to je počelo već sa ovom generacijom, ne znam zašto svi pričaju kako je to zbog novih konzola.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Isto kak ce plejka "kostati" 2800 cca i 3500 kad konvertiras 400€ odnosno 500€

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mene neš zanima..dal će se sad moći kupovati i dalje igre u sancti primjerice za digital verziju za ps5 il' će to biti isključivo preko storea. Hoću ja dobit neki code za ovaj ps5 digital?

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
malak kaže...

Zadnji ps koji sam imao je bio ps2. Buduci da se vise nema vremena toliko za igre, a pogotovo za MP, razmisljam da uzmem peticu. Pa da vidim jesam li dobro shvatio, ako cu igrati samo SP ne moram placati taj nekakav ps+. Da li mogu u tom slucaju kupovati digitalne igre i da su mi na tom nekom servisu?

Ako cu igrati samo SP, to znaci da ne placam nista osim konzole i igre ?

Ako se zazelim jedan mjesec odigrati MP, mogu platiti samo za taj mjesec taj neki servis ili se to uzima za duzi period?

I vidim da neki spominju nekakav "merge" dva servisa, sta je taj drugi ? 

 

 Da za SP igre ti ne treba PS+ i mozes ga aktivirat samo na jedan mjesec

 

Drugi servis je PSnow to je cloud igranje

 E super, mislim da cu uzeti ps5 a svakako trebam i novi tv pa ide u paketu 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zec04 kaže...
Santana kaže...
Zec04 kaže...
Santana kaže...

Horizon i Spider-man dolaze i na PS4

 

forbidden west izlazi na ps4??

 da

 

onda preskacem ps5 u prvom valu. samo radi toga sam i mislio uzet play 5. ovako cu jos to odigrat i last of us 2 odigrat na ps4 pa cemo vidit

 ne kuzim, ps5 podrzava i ps4 igre... zar ne ?

Bnet: mNik987#2148
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

"Horizon: Forbidden West will also ship for PlayStation 4 as well as PlayStation 5."

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
guzda22 kaže...

Mene neš zanima..dal će se sad moći kupovati i dalje igre u sancti primjerice za digital verziju za ps5 il' će to biti isključivo preko storea. Hoću ja dobit neki code za ovaj ps5 digital?

 Digital igre isključivo preko storea. Bar je tako dosad bilo. U dućanu možeš eventualno kupiti PlayStation bonove koje onda unosiš u storeu. Ili bez bonova kupuješ direktno preko storea sa karticom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
toxic kaže...
Zec04 kaže...
Santana kaže...
Zec04 kaže...
Santana kaže...

Horizon i Spider-man dolaze i na PS4

 

forbidden west izlazi na ps4??

 da

 

onda preskacem ps5 u prvom valu. samo radi toga sam i mislio uzet play 5. ovako cu jos to odigrat i last of us 2 odigrat na ps4 pa cemo vidit

 ne kuzim, ps5 podrzava i ps4 igre... zar ne ?

 

podrzava, ali nisam gamer niti gledam toliko grafiku nego pricu. a vec kad nisam ps4 prodao glupo bi davat 400 eura za ps5 kad mogu dat 70 eura za igricu. ionako nemam neki bolesni tv pa da vidim razliku u grafici

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Ja čitam stalno o tih 70 eura pa se sve mislim jesam li lud ili šta, ali kladio bih se da sam po izlasku platio The Last of Us 2 i Ghost of Tsushima 70 eura. Dakle to je počelo već sa ovom generacijom, ne znam zašto svi pričaju kako je to zbog novih konzola.

Nije počelo. Možda ti i jesi platio, ne znam ja...Ali cijena TLOU 2 i Tsushime bila standardnih 60$/€. To sve ide sa novim konzolama, recimo NBA 2K21 je 60$ na PS4, a 70$ na PS5, ista stvar i sa novim CoD-om.

 

 

Nadam se velikom backlashu, pogotovo Sonyju s ovom većom cijenom u eurima, dafak...

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 13:38 (Promster).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Promster kaže...
antimadridista kaže...

Nije počelo. Možda ti i jesi platio, ne znam ja...Ali cijena TLOU 2 i Tsushime bila standardnih 60$/€. To sve ide sa novim konzolama, recimo NBA 2K21 je 60$ na PS4, a 70$ na PS5.

 

 

Nadam se velikom backlashu, pogotovo Sonyju s ovom većom cijenom u eurima, dafak...

 Vjerojatno misli na cijene u HR ( 60 eura je 452 kn), ali kod nas igre s punom cijenom su 549 ( što je 72 eura), sad će biti minimalno 599 kunića ili 80 eurića

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 13:40 (stiffler13).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Promster kaže...
antimadridista kaže...

Ja čitam stalno o tih 70 eura pa se sve mislim jesam li lud ili šta, ali kladio bih se da sam po izlasku platio The Last of Us 2 i Ghost of Tsushima 70 eura. Dakle to je počelo već sa ovom generacijom, ne znam zašto svi pričaju kako je to zbog novih konzola.

Nije počelo. Možda ti i jesi platio, ne znam ja...Ali cijena TLOU 2 i Tsushime bila standardnih 60$/€. To sve ide sa novim konzolama, recimo NBA 2K21 je 60$ na PS4, a 70$ na PS5.

 

 

Nadam se velikom backlashu, pogotovo Sonyju s ovom većom cijenom u eurima, dafak...

 Pa ne znam kako ali evo...

I sad u istom dućanu su PS5 igre isto 70 eura. Nije počelo sa početkom PS4 generacije, ali u zadnjih godinu dana sam već vidio dosta igara koje izlaze sa cijenom od 70€.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Preorder u Njemackoj je bio pusten oko 4 sata u noci, naravno sve se razgrabilo do jutra. Pomalo jadno od Sony-a, a i trgovaca jer nigdje nije bilo nikakvih informacija. Navodno ce uskoro biti opet dostupno. 

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Hm stavili su na ovu listu The Last guardian, ne znam kako vama ali meni je ta igra bila skoro neigriva zbog zastarjele grafike. Oći su me boljele

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Pa ne znam kako ali evo...

I sad u istom dućanu su PS5 igre isto 70 eura. Nije počelo sa početkom PS4 generacije, ali u zadnjih godinu dana sam već vidio dosta igara koje izlaze sa cijenom od 70€.

 Koji je to dućan? Možda oni imaju napuhane cijene ili si uzeo neki special edition? Gledam po starim člancima, svi GB dućani su imali standardnu cijenu od 50 funti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 13:51 (Promster).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Promster kaže...
antimadridista kaže...

Pa ne znam kako ali evo...

I sad u istom dućanu su PS5 igre isto 70 eura. Nije počelo sa početkom PS4 generacije, ali u zadnjih godinu dana sam već vidio dosta igara koje izlaze sa cijenom od 70€.

 Koji je to dućan? Možda oni imaju napuhane cijene ili si uzeo neki special edition? Gledam po starim člancima, si GB dućani su imali standardnu cijenu od 50 funti.

 GameStop. Obična verzija igre. I sad koliko vidim istom dućanu PS5 igre koštaju isto 70 eura. Spider-Man 60.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Promster kaže...
antimadridista kaže...

Pa ne znam kako ali evo...

I sad u istom dućanu su PS5 igre isto 70 eura. Nije počelo sa početkom PS4 generacije, ali u zadnjih godinu dana sam već vidio dosta igara koje izlaze sa cijenom od 70€.

 Koji je to dućan? Možda oni imaju napuhane cijene ili si uzeo neki special edition? Gledam po starim člancima, si GB dućani su imali standardnu cijenu od 50 funti.

 GameStop. Obična verzija igre. I sad koliko vidim istom dućanu PS5 igre koštaju isto 70 eura. Spider-Man 60.

 Bas evo gledam, sve nove 70,77€, a i stare su digli cijenu

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 13:56 (AmD).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vec vidim da ce na njuškalu biti PS5 day one za 5000kn. Bit ce bisera koji ce ga prodavati skuplje ako bude nestašica do praznika
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Promster kaže...
antimadridista kaže...

Pa ne znam kako ali evo...

I sad u istom dućanu su PS5 igre isto 70 eura. Nije počelo sa početkom PS4 generacije, ali u zadnjih godinu dana sam već vidio dosta igara koje izlaze sa cijenom od 70€.

 Koji je to dućan? Možda oni imaju napuhane cijene ili si uzeo neki special edition? Gledam po starim člancima, si GB dućani su imali standardnu cijenu od 50 funti.

 GameStop. Obična verzija igre. I sad koliko vidim istom dućanu PS5 igre koštaju isto 70 eura. Spider-Man 60.

Koliko znam GameStop slovi za đubrad od dućana, razne priče ima po YT o načinu njihovog poslovanja, odnosu prema kupcima i zaposlenicima. Zašto baš od tamo i to za te pare?

Evo iz članka na dan izlaska igre.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice