Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.744.564
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Ovdje kod.mene već krenuli pre-orderi. Čekao sam GameStop i izgleda sve otišlo nakon par minuta. I onda saznao da je u jednom drugom dućanu krenuo pre-order i uspio sam ugrabiti. Dvije minute poslije bilo rasprodano.

One priče kako je globalna ekonomska kriza i da su budale što u ovom trenutku idu van s konzolama pale su u vodu kako sam i rekao. Prednarudžbe će planuti u trenu.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Vidjet ćemo hoće li igre za 80€ planuti. 

PSN - DeniZg80
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...

Vidjet ćemo hoće li igre za 80€ planuti. 

 nazalost ak im to prođe moguce da ce tak bit i na drugim platformama
nintendo sigurno trlja ruke

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kupit ću PS5 i jedino što mogu kupit je Fifa.

 

Drugo me ništa ne zanima.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
R36 kaže...

Kupit ću PS5 i jedino što mogu kupit je Fifa.

 

Drugo me ništa ne zanima.

 Fifu ćeš moći igrati i na PS4 još barem 3-4 godine, kaže šef Playstationa Jim Ryan.

 

"Ryan said he expects up to four years for the PlayStation 4′s expected life span, which makes sense considering the console’s large install base. The PlayStation 2 had a life span of about 13 years, and developers continued to support it several years after the PlayStation 3 approached its middle age.

“The PS4 community will continue to be incredibly important to us for three or four years,” Ryan said. “Many will transition to PS5, we hope if we do our job well, but tens of millions will still be engaged with the PS4.”

PSN - DeniZg80
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...
R36 kaže...

Kupit ću PS5 i jedino što mogu kupit je Fifa.

 

Drugo me ništa ne zanima.

 Fifu ćeš moći igrati i na PS4 još barem 3-4 godine, kaže šef Playstationa Jim Ryan.

 

"Ryan said he expects up to four years for the PlayStation 4′s expected life span, which makes sense considering the console’s large install base. The PlayStation 2 had a life span of about 13 years, and developers continued to support it several years after the PlayStation 3 approached its middle age.

“The PS4 community will continue to be incredibly important to us for three or four years,” Ryan said. “Many will transition to PS5, we hope if we do our job well, but tens of millions will still be engaged with the PS4.”

 Jedino kaj bude zajednicko je market unutar FUTa. Kako su preorderi planuli, sve sumnjam da ce itko ostat na PS5 do FIFAe 22 kad dolazi "next gen". 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Horizon i Spider-man dolaze i na PS4

 

forbidden west izlazi na ps4??

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
R36 kaže...

Kupit ću PS5 i jedino što mogu kupit je Fifa.

 

Drugo me ništa ne zanima.

Ajde da nisam jedini s istom idejom. Svaku konzolu do sada sam kupio isključivo samo zbog nogometa. Nekada davno je to bilo zbog pesa a sada zbog fife.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zec04 kaže...
Santana kaže...

Horizon i Spider-man dolaze i na PS4

 

forbidden west izlazi na ps4??

 da

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...

 Fifu ćeš moći igrati i na PS4 još barem 3-4 godine, kaže šef Playstationa Jim Ryan.

 

Poučak s početka sadašnje generacije konzola govori nam da ćeš moći igrati fifu i dalje na PS4 ali ta fifa neće imati veze s next gen fifom za PS5. Po izlasku PS4 dobili smo novu fifu, a na PS3 izlazila je stara fifa još nekoliko godina bez ikakvih poboljšanja samo s refrešanim transferima. Znači za svakog tko igra fifu neinteresantan podatak i gledanje na što bržu tranziciju nekada na PS4 a danas na PS5.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...

Vidjet ćemo hoće li igre za 80€ planuti. 

 Čitam malo po netu, čak ni ekipa iz bogatijih zemalja nije baš oduševljena. Puno je to novaca kako god okreneš. 

 

Disclaimer: Da, da, znam da nas nitko ne tjera da igramo igre i da je gaming općenito skup sport. Čisto da odmah zaustavim možebitnu raspravu za navedeno. 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
DeniZg kaže...

Vidjet ćemo hoće li igre za 80€ planuti. 

 Čitam malo po netu, čak ni ekipa iz bogatijih zemalja nije baš oduševljena. Puno je to novaca kako god okreneš. 

 

Disclaimer: Da, da, znam da nas nitko ne tjera da igramo igre i da je gaming općenito skup sport. Čisto da odmah zaustavim možebitnu raspravu za navedeno. 

 Ma definitivno previse. Nadam se da ce se dogodit backfire, tj. pad prodaje takvih igara

 

Meni se cini da je to potez ono ako prođe prođe

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 10:09 (Santana).
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
DeniZg kaže...

Vidjet ćemo hoće li igre za 80€ planuti. 

 Čitam malo po netu, čak ni ekipa iz bogatijih zemalja nije baš oduševljena. Puno je to novaca kako god okreneš. 

 

Disclaimer: Da, da, znam da nas nitko ne tjera da igramo igre i da je gaming općenito skup sport. Čisto da odmah zaustavim možebitnu raspravu za navedeno. 

 Pa naravno da je puno, kad na kraju vidis da su neke i upitne kvalitete. Ono naplatit za iste pare jedan cod ciji razvoj traje

 10 mj sa ne znam evo jedinom cyberpunkom koji se radi vec par godina. Banalan primjer samo,

 Meni je i ovih 500kn "presmijesna" cifra za igre. Kamoli kad odu gore uopce nebitno za koliko jer znamo da na nize nece ici sigurno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 10:32 (bloodborne).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moj plan je ovakav, ps5 i ps plus koji imam do 2022. Igrat ću free igre dok ne dođu neke na sale i gotovo. 😄
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Znači vidimo se na PCu?

 

Vidimo. 

 

Dobro si mi neki dan dao ideju za uplay+, kad mi se bude igrao ac valhala uzmem ga na mjesec dana i gotovo. Također i gamerpass možemo uzeti na PCu, tamo će biti hrpa igara. PS5 mi dolazi u obzir nakon nekog vremena ako stvarno izađe kvalitetnog sadržaja. Ne vidim ni jedan razlog zašto bi ga htio uzeti day 1. Puno više smisla ima uzeti nvidiu rtx 3080, kako stvari stoje bit će odlična za mining, tko ju upikne odmah će ju moći vjerojatno prodati za višu cijenu

 

edit: Izuzev tih 80$ da još plaćam supskripciju da igram online? Pa nije me pamet ostavila

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 10:38 (Cansee).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
R36 kaže...

Kupit ću PS5 i jedino što mogu kupit je Fifa.

 

Drugo me ništa ne zanima.

Ajde da nisam jedini s istom idejom. Svaku konzolu do sada sam kupio isključivo samo zbog nogometa. Nekada davno je to bilo zbog pesa a sada zbog fife.

Još max 2 igirice tipa GTA i neka pucačina...Al to je max.

 

Uvijek sam na PS4 igrao igrice koje su svaki mjesec bile besplatne na PS storeu...kao Far Cry 3-4 i sl...

 

Nedam neku masnu lovu za igrice jer mi nema smisla.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

mogao bi microsfot dobro zapariti za ovu generaciju, konzole jednako dobre, čak i bolje za iste novce a igre bagatela uz 10$ game pass za preko stotinjak igara na ponudi, a to će samo rasti.

ovi sa 70 eura po igru nisi normalni, barem ne za ekipu koja voli igrati puno single player naslova.

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Preskocio sam ps3 vidjet cemo da li cu ps5 ocito za mene neparne konzole nisu. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nisam ni ja ništa bolji: GTA, PES, RDR2 i jos koji naslov... BTW...zivo me zanima RDR2 PS5 inacica, premda sluzbeno nije najavljena, uvjeren sam da ce je izbaciti

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pa realno kad pogledas sve se svodi na kraju do max 10ak igara.

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Day one cu uzet Ps5 jedan extra gamepad,Spidermana i Demon Souls.

Sto se tice cijena igara da skupe su i ne planiram uzimat vise od 2-3 mjesecno ako ce sve bit 80eu.

 

Jos ne vjerujem kako mi dobro izgleda Demon souls....dream come true.

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
online
Sony PlayStation 5

Dosta je ovo sve Sony hrabro izveo i najavio, 80 eura za igru u europi, i još plaćaj supskripciju i još košta konzola 500 eura.


S druge strane Xbox isto košta 500 eura, ali uzmeš taj gamerpass i za većinu igara si miran i uopće ne razmišljaš o tome. 

 

Sony bi morao stvarno jebene ekskluzive izbacivati da ih dobije. 


A tko ide uzet klincu konzolu, nema šta posebno razmišljati, uzme taj najjeftiniji xbox i plaća 15 eura mjesečno i dijete ima šta za igrat dok ne padne svaki razred u školi

Moj PC  
11 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

 


A tko ide uzet klincu konzolu, nema šta posebno razmišljati, uzme taj najjeftiniji xbox i plaća 15 eura mjesečno i dijete ima šta za igrat dok ne padne svaki razred u školi

a pazi ovo.. neupucen roditelj kupi djetetu najjeftiniji xbox i 2-3 igre na blurayu.

bummer. ocekujem puno takvih gresaka.

isto vrijedi za PS5

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam u dilemi...

Znam da sam rekao kako imam relativno snazan pc da cu uzeti PS5 zbog ekskluziva ali realno novi XBOX me privlaci...

 

Što napraviti?

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Gamepass je smece,placam ultimate a skinem jednu igru u dva mjeseca...80% bezvezni indiji ili nesto.

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
toxic kaže...

Ja sam u dilemi...

Znam da sam rekao kako imam relativno snazan pc da cu uzeti PS5 zbog ekskluziva ali realno novi XBOX me privlaci...

 

Što napraviti?

 

PS5 naravno, ili oboje 

 

imas PC, Xbox eksluzive uglavnom imas i za PC, dok PS5 ekskluzive ne

 

takoder ne treba kupovati PS5  dayone, strpit se koji mjesec, da ljudi odigraju i pocnu prodavati diskove na njuskalu u pola cijene ili manje, kao sto je bilo i do sada

 

za PS4 nisam platio niti jednu igru vise od 200kn, i uvijek bi dalje preprodao disk kad bih zavrsio, tako sam u konacnici na igre potrosio stvarno nista

 

PS+ takoder ne placam, jer na konzoli igram samo single player igre

www.youtube.com/TerabitTV
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Gamepass je smece,placam ultimate a skinem jednu igru u dva mjeseca...80% bezvezni indiji ili nesto.

 

 Pa da, moras vidjet kaj ti se od igara tamo sviđa i dal ti se isplati.
Ak njega placas pa usput moras kupovat pune igre jer eto te koje te zanimaju nisu na gamepass-u onda je to pusiona.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mitohondri kaže...

imas PC, Xbox eksluzive uglavnom imas i za PC, dok PS5 ekskluzive ne

 

 I da i ne.

Gamepass ima 100 igara za PC, a 400 igara za Xbox.

Naravno, govorim u kontekstu da je Xbox postao Gamepass mašina, jer su  s obzirom na cijenu i uloženo/dobiveno, de-facto postali neodvojivi.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 11:59 (DeniZg).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...
Mitohondri kaže...

imas PC, Xbox eksluzive uglavnom imas i za PC, dok PS5 ekskluzive ne

 

 I da i ne.

Gamepass ima 100 igara za PC, a 400 igara za Xbox.

 Da samo kolko je tu xbox360 i xbox igara ?
Al da fali Xbox One ekskluziva za PC na gamepass-u. Forza 7 recimo, Halo 5 nema uopce

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...
Mitohondri kaže...

imas PC, Xbox eksluzive uglavnom imas i za PC, dok PS5 ekskluzive ne

 

 I da i ne.

Gamepass ima 100 igara za PC, a 400 igara za Xbox.

Mislim da je na passu za X oko 150 igara,pogledat cu kasnije ne da mi ga se sad palit.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice