PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 957.435
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo odgovora:

 

Poštovani,

 

na žalost nemamo informaciju o datumu isporuke. Netko od kolega će Vas kontaktirati nakon što Vaš primjerak bude spreman za isporuku.

S poštovanjem,

Ivan Serdar

 

Nemaju blage veze.

Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sna iz Hg Spota 1.12 valjda bi i meni tribalo sad :)

 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nadimak32 kaže...

Ja sna iz Hg Spota 1.12 valjda bi i meni tribalo sad :)

 Moguce

2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Division Bell kaže...
Nadimak32 kaže...

Ja sna iz Hg Spota 1.12 valjda bi i meni tribalo sad :)

 Moguce

 To iz HGspota rekli?

Meni danas napisali da nemaju još nikakve informacije.

3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo malo sretnih vijesti iz Sonya.

"Ako je vjerovati izvješću portala Bloomberg, Sonyjev šef financija Hiroki Totoki u razgovoru s analitičarima izjavio je da očekuje kako će se nestašica PlayStation 5 konzola nastaviti i tijekom 2022. godine.

“Mislim da se potražnja ove godine neće smiriti, a čak i da osiguramo veće količine uređaja i sljedeće godine uspijemo povećati proizvodnju PlayStationa 5, naše zalihe ni tada neće moći uhvatiti korak s potražnom.” – navodno je izjavio Totoki."
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2021 21:15 (foofajter).
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Pa normalno da ce to reci.

2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
ja23677 kaže...
Division Bell kaže...
Nadimak32 kaže...

Ja sna iz Hg Spota 1.12 valjda bi i meni tribalo sad :)

 Moguce

 To iz HGspota rekli?

Meni danas napisali da nemaju još nikakve informacije.

 Yes, poziv.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Playstation 5, držite se teme.
 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kako imam firmu te podosta mobilnih i fiksnih linija te dodatnih usluga, tako imam i prodajnog zastupnika preko kojeg komuniciram kad je potrebno. Kako ovih dana produžujem ugovor malo smo pričali. Lik kaže da oni imaju dil sa sonyem i da su sve konzole koje su izbacili na tržište prilikom sklapanja ili produljenja ugovora došle direktno od sonya. Znači to nisu konzole koje je SD umjesto nama proslijedio teleoperaterima kako smo voljeli komentirati. Eto. Trenutno nemaju konzola i čekaju novu pošiljku od sonya koja je na putu ali nemaju točan datum dolaska.

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...

Kako imam firmu te podosta mobilnih i fiksnih linija te dodatnih usluga, tako imam i prodajnog zastupnika preko kojeg komuniciram kad je potrebno. Kako ovih dana produžujem ugovor malo smo pričali. Lik kaže da oni imaju dil sa sonyem i da su sve konzole koje su izbacili na tržište prilikom sklapanja ili produljenja ugovora došle direktno od sonya. Znači to nisu konzole koje je SD umjesto nama proslijedio teleoperaterima kako smo voljeli komentirati. Eto. Trenutno nemaju konzola i čekaju novu pošiljku od sonya koja je na putu ali nemaju točan datum dolaska.

 Ne znam koliko je to istina, jer hrpa ljudi komentira kako konzole od teleoperatera imaju račun SD-a. Isto tako puno ljudi postavlja pitanje gdje nositi neispravan kontroler od teleoperatera, za koji su dobili račun od SD-a u pakiranju. 

4 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Tako je , Račun SD u pakiranju, žele skinuti ljagu sa sebe pa izmišljaju..

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jer poanta zastupnika za Hrvatsku je da zastupa direktno od proizvođača i proslijeđuje trećim stranama. Isto vrijedi i za HG-spot. Mogu oni kontaktirati Sony, ali sve ide preko zastupnika. Mislim i da teleoperater ne može samostalno izdavati garancije za uređaje.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Inače, prodajni zastupnici svih telekom operatera su posebna klasa lažljivaca i gnjusova. U poslu ih dosta susrećem i naslušao sam se i nagledao svega. 

Velika većina lažljive ljige bez premca.

Uzeo bih sve što  govore govore ne sa zrncem već šleperom soli.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.5.2021 13:37 (Maat).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Netko je na prošloj stranici napisao da konzole dolaze ovaj ili idući petak,pa ćemo vidit jel opet lažu ili će se držat toga.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Može biti, a i ne mora. Ja već tjedan dana čekam odgovor na mail u vezi pitanja koji sam na listi čekanja. S obzirom da su 2 ženske osobe dobile svoje konzole, naručene 23.02., znači preko reda, zamolio sam svoju suprugu da pošalje mail, pa da vidimo jel stvarno razlika ako pošalje ženska osoba. Dobila je odgovor instant! Znači ja sam u dva mail dobio odgovor "isporuka tijekom travnja", pa "isporuka tijekom svibnja", bez ikakvog obrazloženja, isprike, ili slično, znači samo tri riječi. Supruga je u roku minute dobila odgovor da isprikom, rednim brojem čekanja (ali ne od početka prednarudžbi, nego točno broj reda za buduće isporuke), u kojoj isporuci trebamo dobiti konzolu i slično. Jedino su rekli će biti do kraja svibnja, to ne znaju točno. Znači ljudi tražite žene, cure, mame da pošalju mail i dobit ćete neki normalni odgovor. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...

Kako imam firmu te podosta mobilnih i fiksnih linija te dodatnih usluga, tako imam i prodajnog zastupnika preko kojeg komuniciram kad je potrebno. Kako ovih dana produžujem ugovor malo smo pričali. Lik kaže da oni imaju dil sa sonyem i da su sve konzole koje su izbacili na tržište prilikom sklapanja ili produljenja ugovora došle direktno od sonya. Znači to nisu konzole koje je SD umjesto nama proslijedio teleoperaterima kako smo voljeli komentirati. Eto. Trenutno nemaju konzola i čekaju novu pošiljku od sonya koja je na putu ali nemaju točan datum dolaska.

 Lovačke priče.

 

Nijedan operater nije uvoznik za sony, niti može biti ako nema i vlastiti službeni servis. U ovom slučaju je uvoznik sancta koja nabavlja za teleoperatere.

 

Ono što treba razlikovati je maloprodaja ( obični smrtnici ) i veleprodaja ( teleoperateri i ostali ducani ). Kakav je broj i u kojem omjeru i dal cak sony ima tu svoje prste totalno je nebitno.

 

Bitno je da se svati da je sancta korporacija koja radi da zaradi, i htjeli to mi ili ne veleprodaja je broj jedan, jer su tu firme koje uzimaju vecu kolicinu robe i zato se desava da ponekad oni imaju plejke za produzenje ugovora dok za maloprodaju nema.

 

Da li time krše zakon? Naravno da ne.

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
amd freak kaže...

 Lovačke priče.

 

Nijedan operater nije uvoznik za sony, niti može biti ako nema i vlastiti službeni servis. U ovom slučaju je uvoznik sancta koja nabavlja za teleoperatere.

 

Ono što treba razlikovati je maloprodaja ( obični smrtnici ) i veleprodaja ( teleoperateri i ostali ducani ). Kakav je broj i u kojem omjeru i dal cak sony ima tu svoje prste totalno je nebitno.

 

Bitno je da se svati da je sancta korporacija koja radi da zaradi, i htjeli to mi ili ne veleprodaja je broj jedan, jer su tu firme koje uzimaju vecu kolicinu robe i zato se desava da ponekad oni imaju plejke za produzenje ugovora dok za maloprodaju nema.

 

Da li time krše zakon? Naravno da ne.

Gle, meni lik nije prodavao PS5 niti sam ga ja uzimao. Samo smo razgovarali nakon što smo zaključili posao. Znači lik nema zašto lagati jer mi neće više ništa prodati niti uvaljati. Kaže da su posao oko prodaje PS5 dogovorili direktno sa sonyem. Znači njihova firma kojoj su vlasnici u austriji dogovorili su dil sa sonyem na globalnom nivou. Je li njima sony šalje direktno robu ili sony šalje robu SD a onda ona njima, ne znam. No kaže lik da oni sa SD nisu ništa dogovarali. Sve je dogovoreno sa sonyem a sada tko njima isporučuje konzole stvarno ne znam. Kada ide narudžba ide prema sonyu a ne prema SD. Ne znam zašto bi to bile lovačke priče niti što lik ima lagati. Jebe im se.

8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sve ovo sto kolega prica sam i ja napisao jos prosle godine, takodjer cuo u razgovoru koji nije imao za cilj da mi nesto proda ili me uvjeri u ista....

A to je da t-com ima svojevrsnu ekskluzivu, odnosno da ce konzole ici mimo sd-a, kao primarnog kanala nabave. Kako, zasto,odakle, s kime ili cime - pojma nemam niti je bitno.

Jer ako se sjetimo, t-com je imao samo jedan period nervoze (da se tako izrazim) i to kad se cekala isporuka launch day narudzbi, dalje nisam pratio situaciju, no izgleda da su oni jedini isporucili ono sto su prodali, odnosno nisam primjetio da se t-com povlaci po ovoj temi, sto naravno ne zelim reci da ne postoje i kod njih neisporucene narudzbe, vec samo da mozda ima nesto u toj prici.

Moja konzola iz t-coma nema sd racun..... Niti garanciju na papiru s sd imenom.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Pozdrav,

 

pratim ovaj "veseli thread" već neko vrijeme i u principu mi je žao što nisam naručio konzolu još u veljači no jbg. My question is: kako "najlakše" doći do konzole gledajući od danas pa nadalje? Koliko sam shvatio; sancta / hgshop prodaju isključivo "bundleove" koje su sami izmislili  Anyways; ukoliko sam zainteresiran isključivo za konzolu (blueray verzija) bez ikakvog bundlea kako doći do nje? Spreman sam se strpiti 2 mjeseca. Puno ljudi ovdje spominje T-com, ali zar nije deal nabavke ps5 preko njih tako da se produzi pretplata za mobilne usluge? Ako će se nestašica nastaviti i u 2022, nemam što čekati realno, a za njuškalo tarife nisam pao sa kruške. 

9 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Moja konzola iz tele2 je dosla zapakirana u orbico ambalazu, racun od tele2 i bez ikakvog pecata na garanciji. Ps4 sam takodjer uzela preko tele2 prije 2 godine i on je dosao s garancijom ovjerenom od strane SD

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Korisnik1251 kaže...

Moja konzola iz tele2 je dosla zapakirana u orbico ambalazu, racun od tele2 i bez ikakvog pecata na garanciji. Ps4 sam takodjer uzela preko tele2 prije 2 godine i on je dosao s garancijom ovjerenom od strane SD

 Vidiš ja sam isto uzimao PS4 u onom kompletu sa produljenjem ugovora sa Tele 2 za neograničeni pokućni i dobio sam recimo PS4 koji je npr imao samo jamstveni list od SD ali su ga ovjerili mislim sad se više ne sjećam oni u dućanu baš. Za ove nove nisam siguran, nemam više konzolu jer sam ju prodao taman prije nego je covid krenuo.

3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Info od prije pet minuta:

 

Poštovani,

s obzirom na datum Vaše pred narudžbe, isporuku možete očekivati do kraja mjeseca.

 

S poštovanjem,

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Cncrokaj kaže...

Info od prije pet minuta:

 

Poštovani,

s obzirom na datum Vaše pred narudžbe, isporuku možete očekivati do kraja mjeseca.

 

S poštovanjem,

 A koji ti je datum? Sorry ne pamtim više niti svoj datum a kamo li nečiji drugi.

3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...
Cncrokaj kaže...

Info od prije pet minuta:

 

Poštovani,

s obzirom na datum Vaše pred narudžbe, isporuku možete očekivati do kraja mjeseca.

 

S poštovanjem,

 A koji ti je datum? Sorry ne pamtim više niti svoj datum a kamo li nečiji drugi.

 23.2

10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

A datum narudžbe si zaboravia napisat 😁

Edit: pardon,sad vidim tek

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.5.2021 19:41 (lukaXXkralj).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Cncrokaj kaže...

 23.2

Znači isti dan smo.

5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam 22.2 ...tako da javljam čim dobijem poziv CCO West SD

13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ima li ko kakvu info iz hg spota? Naručeno 15.02

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
snake44 kaže...

Ima li ko kakvu info iz hg spota? Naručeno 15.02

Ja 18.3. lik mi je tada rekao da bi isporuka mogla biti kroz travanj ili svibanj, ali tada sam čisto sumnjao, a sada još čišće sumnjam...

Koristite blage riječi i jake argumente
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice