PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 958.893
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Znam da je bilo govora o ovome pa me zanima kaj ste na kraju ustanovili. Ako uzmem konzolu preko amazona, mogu normalno nositi u SD na garanciju?

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
R4zOR229 kaže...

Znam da je bilo govora o ovome pa me zanima kaj ste na kraju ustanovili. Ako uzmem konzolu preko amazona, mogu normalno nositi u SD na garanciju?

 Trebala bi vrijedit garacija dokle god je iz EU.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
R4zOR229 kaže...

Znam da je bilo govora o ovome pa me zanima kaj ste na kraju ustanovili. Ako uzmem konzolu preko amazona, mogu normalno nositi u SD na garanciju?

 SD je poslovnica, dućan, a konzolu za servis nosiš u ovlašteni Sony Playstation servis. Račun iz bilo koje zemlju u EU je dokaz o kupovini i potvrda garancije na određeno vrijeme, uz koji ne plaćaš servisiranje.

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
R4zOR229 kaže...

Znam da je bilo govora o ovome pa me zanima kaj ste na kraju ustanovili. Ako uzmem konzolu preko amazona, mogu normalno nositi u SD na garanciju?

 Ako uzmeš preko EU Amazona, da trebala bi vrijediti standardna europska garancija, mislim da je netko nedavno pitao u SD i da su rekli da će priznati. Samo pripazi, UK više nije EU.

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...
amd freak kaže...

UK ima 66 milijona stanovnika a mi vjerovatno oko 4 ili manje..

Ako ide od njihovog stocka i drugim drzavama pa i nama kolko cemo ih mi dobit? 100? 200? lol

 UK ima drugačiju utičnicu za napajanje i tehnički konzole koje su proizvedene sa kabelom za napajanje za UK ne mogu ići u ostatak Europe. I obrnuto. Znači, konzole namjenjene za UK idu u UK, a za "ostatak" Europe ide u ostatak Europe. UK dobija puno više konzola, jer je važnije tržište zbog borbe PS5/X-Box. Zato su prve zalihe u Europi išle upravo u UK, a kasnije tek ostalima. To ne znači da nećemo dobiti zalihe, upravo suprotno, ali zalihe UK-a se ne mogu dijeliti sa ostalim zemljama zbog različitosti hardvera u pakiranju. Uglavno zalihe dolaze i k nama, pa ćemo uskoro dobiti naručene konzole. Nakon 2 mjeseca frustracija i nervoze napokon se opet radujem konzoli. 😁

 Navodno velika količina dolazi, ne 100-200 (rečeno je koja tisuća ali to mi je malo too much).

 

@Leoni, apsolutno si u pravu što se tiče tehničkih razlika, nisam uopće razmišljao o tome. Moguće da se događa generalni europski restock a pošto o tome čitamo na UK siteovima, realno njima je bitno samo kad će kod njih doći pa je možda objavljena samo parcijalna informacija, vezana za UK. Dodatni razlog zašto nema smisla da se za HR odvaja UK stock je carina - UK više nije EU te stoga da roba prvo uđe tamo pa ide za EU nema smisla, bila bi dvostruko carinjena.

 

Ali informacija je bila dosta specifična pa vjerujem da je točna - možda roba ide generalno za Europu, glavnina je za UK a manji dio za neke države EU. Ovo se poklapa sa komentarom sa PS5 facebook grupe koju je kolega forumaš linkao (da roba dolazi drugi tjedan - e sad da li "drugi tjedan" znači drugi tjedan 5. mjeseca ili slijedeći tjedan, to je pravo pitanje).

 

EDIT: sori na dupliću, nažalost forumski alati po pitanju višestrukog citiranja, kada su postovi na različitim stranicama su nepostojeći.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.5.2021 8:50 (greysaint0).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ajde, Bogovi, nasmiješite nam se!!
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Taman san poslao mail ovima u Hg Spot-u bas me zanima sto ce napisati....

 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ne znam cemu sam se nadao,naravno nemaju i dalje nikakve informacije,ma necemo ga mi ni ovaj ni u 6 mjesec vidjeti a kad dode preko ljeta(ako i do tad) mozemo ga ostavit u ormar da ceka da prode sezona...

 
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Upravo zvao Sd, najvjerojatnije bude bilo ovaj mjesec za narudžbe iz trećeg.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

A za narudžbe iz drugog mj onda? 😂

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
A valjda i iz drugog.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lukaXXkralj kaže...

A za narudžbe iz drugog mj onda? 😂

 To je bilo prošli mjesec? Zar si ga prespavao?

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Njima dolazi najvjerojatnije vec 5 mjeseci hahaha,a nista eto nadat se da ce doci sto prije i to je to,cisto sumljan da ce doci i ovaj mjesec a ako dede i u 6 dobro je....

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Legenda kaže da je netko negdje jednom dobio PS5 iz HGspota...

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.5.2021 11:24 (Dodinho).
Moj PC  
10 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Dodinho kaže...

Legenda kaže da je netko negdje jednom dobio PS5 iz HGspota...

 baš danas idem pokupit sitnicu tamo i ujedno otkazat konzolu.
 nema smisla njih više čekati, nisam još nigdje naletio
 na nekakav post komentar nekoga da im je navedena poslovnica
 isporučila konzolu, a koliko sam ovdje vidio neki ju iz čekaju iz 11mj.
 meni je to presmiješno više postalo. konstantno uzimaju naružbe,

 a jedna nije izašla s njihovog lagera.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ne znam koliko ti se ispalti otkazat posto bog zna kad ce doci u slobodnu prodaju,radije probaj negdje drugdje nabaviti ili nesto i onda otkazi povrat novca ti bude u dan dva..mislin tvoja stvar ali imaj na umu da u slobofnoj prodaji nece doci ove godine sigurno

2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nadimak32 kaže...

Ne znam koliko ti se ispalti otkazat posto bog zna kad ce doci u slobodnu prodaju,radije probaj negdje drugdje nabaviti ili nesto i onda otkazi povrat novca ti bude u dan dva..mislin tvoja stvar ali imaj na umu da u slobofnoj prodaji nece doci ove godine sigurno

 Ja radije za 2-3 godine uzmem u dućanu neki PS5 slim ili
 što već "mozgovi" sony-a smisle nego da sad plaćam
 da netko radi budalu od mene.

 

 nisam htio biti naporan kupac poslao sam im
 3 mail-a od kad sam prednaručio konzolu
 svaki put me se pomakne za mj dana,
 i onda još ovdje se načitam iskustva +
 iskustva po PS fejs grupama.

 ispada da je HG Šrot bila najgora moguća
 opcija za narudžbu konzole.

 

 Dolazi ljeto, ljeti konzolu ni ne palim.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Division Bell kaže...
Nadimak32 kaže...

Ne znam koliko ti se ispalti otkazat posto bog zna kad ce doci u slobodnu prodaju,radije probaj negdje drugdje nabaviti ili nesto i onda otkazi povrat novca ti bude u dan dva..mislin tvoja stvar ali imaj na umu da u slobofnoj prodaji nece doci ove godine sigurno

 Ja radije za 2-3 godine uzmem u dućanu neki PS5 slim ili
 što već "mozgovi" sony-a smisle nego da sad plaćam
 da netko radi budalu od mene.

 

 nisam htio biti naporan kupac poslao sam im
 3 mail-a od kad sam prednaručio konzolu
 svaki put me se pomakne za mj dana,
 i onda još ovdje se načitam iskustva +
 iskustva po PS fejs grupama.

 ispada da je HG Šrot bila najgora moguća
 opcija za narudžbu konzole.

 

 Dolazi ljeto, ljeti konzolu ni ne palim.

 Moj susjed je dobio konzolu iz HG-spota koju je prednaručio. Čekao ju je 3 mjeseca, došla u drugom mjesecu. Čudno da ti još nije stigla, mislim da su prednarudžbe isporučili, da je problem u narudžbama koje su uzimali.

3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Division Bell kaže...
Nadimak32 kaže...

Ne znam koliko ti se ispalti otkazat posto bog zna kad ce doci u slobodnu prodaju,radije probaj negdje drugdje nabaviti ili nesto i onda otkazi povrat novca ti bude u dan dva..mislin tvoja stvar ali imaj na umu da u slobofnoj prodaji nece doci ove godine sigurno

 

 nisam htio biti naporan kupac poslao sam im
 3 mail-a od kad sam prednaručio konzolu
 svaki put me se pomakne za mj dana,

 Nisi trebal slat mailove :D

 

Nadam se da bude u iducih 2 tjedna neko zvao.

Ali ne znam, zanima me kaj bude sad zaglavilo pa da odgode na jos mjesec dana.

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lukaXXkralj kaže...

A za narudžbe iz drugog mj onda? 😂

 Koliko su meni rekli, ove narudžbe bi trebale pokriti sve od kraja drugog mjeseca pa sve do polovice 3. E sad, da li se nešto promijenilo pa će pokriti cijeli 3. ne znam.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.5.2021 13:17 (greysaint0).
2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...
Division Bell kaže...
Nadimak32 kaže...

Ne znam koliko ti se ispalti otkazat posto bog zna kad ce doci u slobodnu prodaju,radije probaj negdje drugdje nabaviti ili nesto i onda otkazi povrat novca ti bude u dan dva..mislin tvoja stvar ali imaj na umu da u slobofnoj prodaji nece doci ove godine sigurno

 Ja radije za 2-3 godine uzmem u dućanu neki PS5 slim ili
 što već "mozgovi" sony-a smisle nego da sad plaćam
 da netko radi budalu od mene.

 

 nisam htio biti naporan kupac poslao sam im
 3 mail-a od kad sam prednaručio konzolu
 svaki put me se pomakne za mj dana,
 i onda još ovdje se načitam iskustva +
 iskustva po PS fejs grupama.

 ispada da je HG Šrot bila najgora moguća
 opcija za narudžbu konzole.

 

 Dolazi ljeto, ljeti konzolu ni ne palim.

 Moj susjed je dobio konzolu iz HG-spota koju je prednaručio. Čekao ju je 3 mjeseca, došla u drugom mjesecu. Čudno da ti još nije stigla, mislim da su prednarudžbe isporučili, da je problem u narudžbama koje su uzimali.

 Ne znam šta bih vam rekao znam da sam platio konzolu
 jednokratno u cijelosti skoro 4 mjeseca kasnije niti konzole niti para.

 Poslao sam im upit rekli su da mogu zatražiti povrat tako će i biti.
 neka mlatare majmuna nekom drugom, predbilježio sam se
 u HT i A1 jer tamo ću vjerojatno prije dobiti. a ugovor mi niš ne znači
 račun će biti isti samo ću opet konzolu riješiti odjednom i vozi.
 ovaj HG spot nema smisla, a ni Santa nije ništa bolja.

11 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sa e-kupi:

 

Poštovani,

zahvaljujemo na Vašem upitu.

Nažalost nemamo novu informaciju o točnom terminu isporuke artikla PS5. Provjera je još uvijek u tijeku i javit ćemo Vam se pravovremeno s bilo kakvim novim informacijama.

Ispričavamo se zbog nastale situacije za koju smo poduzeli sve što smo mogli kako Vas ne bismo zakinuli jer nam to nikako nije u cilju. Namjera i cilj našeg poslovanja dugotrajna je suradnja i zadovoljstvo naših kupaca.

Ljubazno Vas molimo za još malo strpljenja i zahvaljujemo Vam na Vašem razumijevanju i strpljenju.

Za sve daljnje upite stojimo Vam na raspolaganju.

Za sva dodatna pitanja stojimo Vam na raspolaganju.

Srdačan pozdrav

 

Kupio sam kod njih inace nesto drugo, dostava bila odma drugi dan, vrlo pohvalno, mada Sony nisam tamo uzeo vec u SD ali reko da provjerim bas za PS5 kaj ce oni napisati.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam posla upit u Sanctu , i odgovorili su mi ako sad naručim da je očekivana isporuka 7 i 8 mjesec i "samo" PS5 + dvije igre imaju u ponudi.


PlayStation 5 + Demon's Souls PS5  + Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5 se po vama ovo isplati za 4700 kn?

twice the pride double the fall
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
dad0r kaže...

Ja sam posla upit u Sanctu , i odgovorili su mi ako sad naručim da je očekivana isporuka 7 i 8 mjesec i "samo" PS5 + dvije igre imaju u ponudi.


PlayStation 5 + Demon's Souls PS5  + Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5 se po vama ovo isplati za 4700 kn?

 Ne isplati se jer te igre mozes dosta jefinije nac na njuskalu. Ali ako nemas izbora dzaba gledat isplati li se.

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
dad0r kaže...

Ja sam posla upit u Sanctu , i odgovorili su mi ako sad naručim da je očekivana isporuka 7 i 8 mjesec i "samo" PS5 + dvije igre imaju u ponudi.


PlayStation 5 + Demon's Souls PS5  + Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5 se po vama ovo isplati za 4700 kn?

Svakako bolje nego Sackboy, ali dok ti dobiješ tu konzolu pitanje je hoće li te igre vrijediti više od 500kn zajedno. Ako ih planiraš igrati onda ok.

 

Realno, da je neka ponuda koja izuva iz cipela, nije. Ali nije ni da imaš ne znam kakav izbor. Evenutalno se nadati da će do kolovoza stvarno biti moguće ući u dućan i kupiti samo konzolu za 4000.

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Hexfire kaže...
dad0r kaže...

Ja sam posla upit u Sanctu , i odgovorili su mi ako sad naručim da je očekivana isporuka 7 i 8 mjesec i "samo" PS5 + dvije igre imaju u ponudi.


PlayStation 5 + Demon's Souls PS5  + Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5 se po vama ovo isplati za 4700 kn?

Svakako bolje nego Sackboy, ali dok ti dobiješ tu konzolu pitanje je hoće li te igre vrijediti više od 500kn zajedno. Ako ih planiraš igrati onda ok.

 

Realno, da je neka ponuda koja izuva iz cipela, nije. Ali nije ni da imaš ne znam kakav izbor. Evenutalno se nadati da će do kolovoza stvarno biti moguće ući u dućan i kupiti samo konzolu za 4000.

 

 

 

Upravo to i mene muci, Demon Souls mi je nije bas nesto visoko na listi da ga moram dok bi Spidermana sigurno.

 

Ali mislim da budem malo pričekal pa kaj bude, bude.

 

twice the pride double the fall
3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sad pošaljem mail poslovnici i odgovor je:

 

Poštovani,

 

trenutno nažalost nemamo točnu informaciju kada će nam stići nove količine konzola.

 

Pa ko tu koga jebe ,ujutro spika da bude tokom petog, a sad sorry nemamo blage veze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Cncrokaj kaže...

Sad pošaljem mail poslovnici i odgovor je:

 

Poštovani,

 

trenutno nažalost nemamo točnu informaciju kada će nam stići nove količine konzola.

 

Pa ko tu koga jebe ,ujutro spika da bude tokom petog, a sad sorry nemamo blage veze.

 Ruku na srce kolega barem znaju da ništa ne znaju ako već niš. :)

2 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ima nade 😂

 
9 0 hvala 3
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Bio maloprije u SD-u da provjerim jel ima nekih novih informacija. Kaže prodavač da je došla neka količina konzola i pita me za prezime da provjeri jesam li na redu za isporuku. Kaže da nisam, a naručio sam 22.02. Očito je neka manja količina. Po datumu bi trebao biti u idućoj isporuci, ali ne zna kada će biti. Ako netko dobije poziv ili preuzme konzolu neka se javi. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2021 15:57 (Leoni das auto).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice