PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 961.729
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

U SD ide provjereno, ako se controler pokvari za PS4 i PS5, dobija novi na licu mjesta ako ih imaju dostupno u dućanu, PS4 controlera nažalost već neko vrijeme nema u prodaji pa je i duže vrijeme čekanja za novi.

 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Dwyane Wade kaže...
Tututuru kaže...
crocro23 kaže...

Isprije za dupli post.

 

Ako netko brine oko joysticka koji odlazi gotovo 80% igrača, i ja sam svoj reklamirao, 90 dana da dobiješ drugi ide po SD-u pa sam odmah uzeo novi, a ovaj kad daju prodajem dalje. Znači prva gen konzola dolazi sa joystickom koji ode nakon 200-300h igranja, drifta svima i ako se ne želite zaj oko popravaka sami koji ionako ne vrijede puno onda morate na servis, a rezervni se ne daju odmah nego moraš čekati servis koji niti ne radi trenutno kako treba. Podrška je užas.

 

Ovi što će dobit konzolu za 3mj će ionako dobit sa garancijom pred istekom i neka si odmah računaju da će morati uskoro novi joystick u vlastitom trošku jednom kad im za par mj istekne ova garancija. Čak i ako ode za vrijeme garancije onda će mjesec, dva ili tri čekati na servis jer on još nije na razini 10% od onog za ps4 konzole. Žalosno.

 To je mozda tvoje iskustvo. Meni se takoder pojavio drift na gamepadu (desni analog), odnio ga u SD i odmah su mi rekli da cu dobit novi, al da moraju prvo ovi poslat u Zagreb (ja zivim u ST). U roku 4-5 radnih dana sam dobio novi, zapakirani gamepad.

 

Ova prica o garanciji je glupost totalna. Garancija krece od dana preuzimanja konzole.

 Ok, dakle bez obzira što je konzola iz Tcoma - kad se zezne joystick nosi ga se u SD?

 Da.

2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
mkexx kaže...

U SD ide provjereno, ako se controler pokvari za PS4 i PS5, dobija novi na licu mjesta ako ih imaju dostupno u dućanu, PS4 controlera nažalost već neko vrijeme nema u prodaji pa je i duže vrijeme čekanja za novi.

ja sam nakon mj. dana dobio novi kontroler za PS4
nakon reklamacije imali su ih na lageru i desilo se prije korone.

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Division Bell kaže...
mkexx kaže...

U SD ide provjereno, ako se controler pokvari za PS4 i PS5, dobija novi na licu mjesta ako ih imaju dostupno u dućanu, PS4 controlera nažalost već neko vrijeme nema u prodaji pa je i duže vrijeme čekanja za novi.

ja sam nakon mj. dana dobio novi kontroler za PS4
nakon reklamacije imali su ih na lageru i desilo se prije korone.

 

U pravilu se odmah mjenja ako ga ima na stanju.

2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
mkexx kaže...
Division Bell kaže...
mkexx kaže...

U SD ide provjereno, ako se controler pokvari za PS4 i PS5, dobija novi na licu mjesta ako ih imaju dostupno u dućanu, PS4 controlera nažalost već neko vrijeme nema u prodaji pa je i duže vrijeme čekanja za novi.

ja sam nakon mj. dana dobio novi kontroler za PS4
nakon reklamacije imali su ih na lageru i desilo se prije korone.

 

U pravilu se odmah mjenja ako ga ima na stanju.

 A eto ja morao čekati iako sam im i video

 pokazao kako drifta. Ekupi prima nove narudžbe 

 za bundle kažu isporuka 30.06.-02.07.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Division Bell kaže...
mkexx kaže...
Division Bell kaže...
mkexx kaže...

U SD ide provjereno, ako se controler pokvari za PS4 i PS5, dobija novi na licu mjesta ako ih imaju dostupno u dućanu, PS4 controlera nažalost već neko vrijeme nema u prodaji pa je i duže vrijeme čekanja za novi.

ja sam nakon mj. dana dobio novi kontroler za PS4
nakon reklamacije imali su ih na lageru i desilo se prije korone.

 

U pravilu se odmah mjenja ako ga ima na stanju.

 A eto ja morao čekati iako sam im i video

 pokazao kako drifta. Ekupi prima nove narudžbe 

 za bundle kažu isporuka 30.06.-02.07.

 Isporuka u 2 dana?

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Division Bell kaže...

 A eto ja morao čekati iako sam im i video

 pokazao kako drifta. Ekupi prima nove narudžbe 

 za bundle kažu isporuka 30.06.-02.07.

 Ha, ha, ha...

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo danas je zadnji dan 4. mjeseca,bas me zanima kakav ce odgovor imat u ponedjeljak za upit o konzoli.....

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nadimak32 kaže...

Evo danas je zadnji dan 4. mjeseca,bas me zanima kakav ce odgovor imat u ponedjeljak za upit o konzoli.....

 Pa dobit ćeš je kroz 5. mjesec...

 

Live long and prosper.
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nadimak32 kaže...

Evo danas je zadnji dan 4. mjeseca,bas me zanima kakav ce odgovor imat u ponedjeljak za upit o konzoli.....

 I ja sam to pitao neki dan. Odgovorili su 5. mjesec bez jebemti. 

14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Zar nije neki korisnik ovdje pričao o tužbi i da će sve riješiti?
Moj PC  
0 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
forumaš kaže...
Zar nije neki korisnik ovdje pričao o tužbi i da će sve riješiti?

 Ja sam pisala u 3.mj pisani prigovor jer nisam pristala na doplatu za komplete sto su nudili. Odgovor je bio da cu dobiti praznu konzolu do kraja 4.mj. Cekam 1.5.i saljem mingu sve razgovore sto imam. Ne sjećam se da je netko ovdje tuzbu spominjo niti da ce sve riješiti jer to nije moguce niti je realno. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.4.2021 10:20 (Lilith90).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Kad ste naručili i gdje?

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.4.2021 10:52 (lovropg).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lovropg kaže...

Kad ste naručili i gdje?

 Sramota me i reci, 11.mj u hg-u

10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Meni odg na mesenđer da nemaju točan datum,da se NADAJU u svibnju da će bit pošiljka

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lilith90 kaže...
lovropg kaže...

Kad ste naručili i gdje?

 Sramota me i reci, 11.mj u hg-u

 Kakvi smrdljivi jazavci. Ja sam refundao naružbu od 1.2 početkom travnja.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

U grupi na faceu sam vidio par komentara da konzole dolaze drugi tjedan. Jesam samo ja to vidio ili? Jel ima itko kakvu informaciju vezano za to?

 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Mislim da oni nas sve kolektivno vuku za nos.

u svibnju će se samo prebaciti za lipanj i tako u krug.

 

Nemam ništa protiv čekanja, ali onda reci

neprofesionalni smo svi zajedno i svi zajedno

nemamo pojma kad i koliko će konzola stići.

ovo je zaista tragikomično ako se mene pita.

Ne znam kako uopće funkcioniraju u takvom

neznaju i nedostatku informacija.

 

Kako više njih zajedno sa sony-em shvatiti ozbiljno.

Kao da gledam mućke.

 
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Division Bell kaže...

Mislim da oni nas sve kolektivno vuku za nos.

u svibnju će se samo prebaciti za lipanj i tako u krug.

 

Nemam ništa protiv čekanja, ali onda reci

neprofesionalni smo svi zajedno i svi zajedno

nemamo pojma kad i koliko će konzola stići.

ovo je zaista tragikomično ako se mene pita.

Ne znam kako uopće funkcioniraju u takvom

neznaju i nedostatku informacija.

 

Kako više njih zajedno sa sony-em shvatiti ozbiljno.

Kao da gledam mućke.

 Neki dan sam citao britanci jasno i glasno rekli kroz tjedan-dva dolaze 20-40k konzola u zemlju. Prema tome imas bar neku smjernicu a sancta glumata da nis nezna. Pa ako znas da je poslano onda valjda znas i kad ce stici i koliko ce stici.

 

Jebu ljude bezveze i vjerujem da ste frustrirani, a ja cak nisam jos ni prednarucio :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.4.2021 21:34 (amd freak).
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...

U grupi na faceu sam vidio par komentara da konzole dolaze drugi tjedan. Jesam samo ja to vidio ili? Jel ima itko kakvu informaciju vezano za to?

 Imaš kakav link na ovu raspravu? Ja bi rekao da će prije doći sredinom 5. mjeseca kad ide veliki restock za UK, ali opet ne mora biti da je uopće vezano za to.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ekipa! Ušli smo u dobitni mjesec, navodno...
Nadajmo se da je to to!!
 
0 0 hvala 1
2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
amd freak kaže...
Division Bell kaže...

Mislim da oni nas sve kolektivno vuku za nos.

u svibnju će se samo prebaciti za lipanj i tako u krug.

 

Nemam ništa protiv čekanja, ali onda reci

neprofesionalni smo svi zajedno i svi zajedno

nemamo pojma kad i koliko će konzola stići.

ovo je zaista tragikomično ako se mene pita.

Ne znam kako uopće funkcioniraju u takvom

neznaju i nedostatku informacija.

 

Kako više njih zajedno sa sony-em shvatiti ozbiljno.

Kao da gledam mućke.

 Neki dan sam citao britanci jasno i glasno rekli kroz tjedan-dva dolaze 20-40k konzola u zemlju. Prema tome imas bar neku smjernicu a sancta glumata da nis nezna. Pa ako znas da je poslano onda valjda znas i kad ce stici i koliko ce stici.

 

Jebu ljude bezveze i vjerujem da ste frustrirani, a ja cak nisam jos ni prednarucio :D

 Upravo to kolega, ja zaista ne vjerujem da njima sony

 naslijepo salje konzole i ono evo saljemo vam lutriju

 pa sta nadete, nadete.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
greysaint0 kaže...
Leoni das auto kaže...

U grupi na faceu sam vidio par komentara da konzole dolaze drugi tjedan. Jesam samo ja to vidio ili? Jel ima itko kakvu informaciju vezano za to?

 Imaš kakav link na ovu raspravu? Ja bi rekao da će prije doći sredinom 5. mjeseca kad ide veliki restock za UK, ali opet ne mora biti da je uopće vezano za to.

 Da, i ja mislim da je to pretpostavka zbog UK.

https://www.facebook.com/groups/psx5hr/permalink/947281986103554/

 

8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

ja sam prednarucio svoju konzolu u 12:08 28/12 kod ovlastenoig uvoznika za Maltu, pocetak nrucivanja je bio u 11:00

 

ovaj tjedan su kozole dobili ljudi koji su se prijavili u 12:06 i 12:07, pa znam da cu i ja kroz tjedan/dva

 

inace dobijaju odredene kolicine konzola svakih 10ak dana, jedino sto je omjer nekih 95-5 % u korist onih s diskom, srecom sam se prijavio za obje

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sretno svima u iščekivanju PS5 :) kako stvari stoje, drugi DS5 koji sam uzeo u SD će mi ostati bez jamstva dok konzola dođe a čujem da se ekipa žali na kontrolere haha.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Svježa informacija iz SD - dio ove velike isporuke koja dolazi u UK sredinom 5. mjeseca bi trebao završiti u Hrvatskoj. Ako me nisu lagali i ako je ova informacija točna:

 

According to the PS5 UK Stock - Instant Updates Twitter, the May delivery dates have moved forward, so finally some good news for customers. "PS5 UK Stock arrived a few days earlier than expected," the account tweets. "GAME and Argos will release PS5 bundles between 4-12th May now. Amazon expected 10-17th." Based on previous PS5 restock reports, the PlayStation shipment is a week ahead of schedule.

 

https://www.express.co.uk/entertainment/gaming/1429709/PS5-UK-restock-dates-for-GAME-Argos-Amazon-shipment-stock-early

 

Trebali bi konačno dobiti konzole kroz 1-2 tjedna. Nemam nikakve tajne izvore, pitao sam u jednom dućanu.

 

 

 
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
A new hope!
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
greysaint0 kaže...

Svježa informacija iz SD - dio ove velike isporuke koja dolazi u UK sredinom 5. mjeseca bi trebao završiti u Hrvatskoj. Ako me nisu lagali i ako je ova informacija točna:

 

According to the PS5 UK Stock - Instant Updates Twitter, the May delivery dates have moved forward, so finally some good news for customers. "PS5 UK Stock arrived a few days earlier than expected," the account tweets. "GAME and Argos will release PS5 bundles between 4-12th May now. Amazon expected 10-17th." Based on previous PS5 restock reports, the PlayStation shipment is a week ahead of schedule.

 

https://www.express.co.uk/entertainment/gaming/1429709/PS5-UK-restock-dates-for-GAME-Argos-Amazon-shipment-stock-early

 

Trebali bi konačno dobiti konzole kroz 1-2 tjedna. Nemam nikakve tajne izvore, pitao sam u jednom dućanu.

 

 

 Bravo kralju, super informacija! Iako mislim da UK restock i EU restock su dvije različite isporuke, kao što je bio slučaj do sada, ali ne mora biti vremenskog razmaka. Nadam se da bude prije nego kasnije 😁

16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

UK ima 66 milijona stanovnika a mi vjerovatno oko 4 ili manje..

Ako ide od njihovog stocka i drugim drzavama pa i nama kolko cemo ih mi dobit? 100? 200? lol

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
amd freak kaže...

UK ima 66 milijona stanovnika a mi vjerovatno oko 4 ili manje..

Ako ide od njihovog stocka i drugim drzavama pa i nama kolko cemo ih mi dobit? 100? 200? lol

 UK ima drugačiju utičnicu za napajanje i tehnički konzole koje su proizvedene sa kabelom za napajanje za UK ne mogu ići u ostatak Europe. I obrnuto. Znači, konzole namjenjene za UK idu u UK, a za "ostatak" Europe ide u ostatak Europe. UK dobija puno više konzola, jer je važnije tržište zbog borbe PS5/X-Box. Zato su prve zalihe u Europi išle upravo u UK, a kasnije tek ostalima. To ne znači da nećemo dobiti zalihe, upravo suprotno, ali zalihe UK-a se ne mogu dijeliti sa ostalim zemljama zbog različitosti hardvera u pakiranju. Uglavno zalihe dolaze i k nama, pa ćemo uskoro dobiti naručene konzole. Nakon 2 mjeseca frustracija i nervoze napokon se opet radujem konzoli. 😁

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice