PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 961.140
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.4.2021 14:28 (LesGod23).
10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nama koji smo naručili krajem veljače,krajnji rok nam je bia "početak travnja"....pa onda ako je rečeno kašnjenje od mjesec dana,to bi moglo značiti da postoji šansa da dođe "početkom svibnja", a to je već idući tjedan 👀

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam u istome kao i ti, ali po ovome kako je krenulo bit ce super ako dobijemo do kraja 5. mjeseca.

15 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lukaXXkralj kaže...

Nama koji smo naručili krajem veljače,krajnji rok nam je bia "početak travnja"....pa onda ako je rečeno kašnjenje od mjesec dana,to bi moglo značiti da postoji šansa da dođe "početkom svibnja", a to je već idući tjedan 👀

Bio danas u SD sasvim slučajno pa pitao lika. Sjedi sam nema nikoga pa bacili spiku. Kaže ako dobijem u 5 mjesecu da će biti super. Nitko ništa ne zna i svi samo okreću glavom i nadaju se da će biti uskoro. Nitko im nije rekao da će doći konzole za 7, 14 ili 21 dan. Tiha misa. Ništa, čekamo i dalje.

12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jbte, ekipi koja ima day one konzole će maltene jamstvo biti pri kraju dok neki dobiju svoje primjerke..Prestrašno u što se ta saga pretvorila...

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Čobani još nisu uspjeli ponudit ni dodatno jamstvo, a kamoli da konzole pribave za sve
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Purger155 kaže...

Jbte, ekipi koja ima day one konzole će maltene jamstvo biti pri kraju dok neki dobiju svoje primjerke..Prestrašno u što se ta saga pretvorila...

 Baš sam htio napisati da vam zavidim, skoro pola garancije mi isteklo. A najbolji doživljaj mi je bio to iščekivanje, kad je stigla padala je kiša, uzeo sam slobodan dan... Pa miris novoga kod otvaranja, Dualsense sa Astrom, i to je to. Evo sada danima stoji, igram Little Nightmares i Bioshock Collection - jedinicu iz 2007. eventualno ću naručiti Mass Effect remaster. Tako da će vam u sjećanju ostati više ovo iščekivanje nego sama konzola...

3 godine
neaktivan
offline
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nikakve konzole nisu u Suezu, niti su ikad bile. Da je tako, kasnile bi stotine tisuća PS5 a ne samo hrvatski primjerci.

 

Rekao bih da nema više nikakvog smisla zivkati i pisati SD glede PS5. Izgleda da je nekome tamo konačno palo napamet da bi mogli stati na kraj ovoj PR katastrofi, pa sada svi komuniciraju jedinstvenu informaciju da konzole stižu u 5. mjesecu, bez konkretnog datuma.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Dobio sam odgovor na mail od SD-a. Znači nakon maila "isporuka tijekom travnja", poslali su mail " isporuka tijekom svibnja". Copy-paste rečenica, samo drugi mjesec. I to bez ikakve isprike zbog krive info u zadnjem mailu ili ikakvog obrazloženja zbog netočne informacije, ništa. Doslovno odjeb za idući mjesec.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nije problem ako dođe do ljeta, opet će doći prije nego da čekamo iduću godinu u slobodnoj prodaji. Kao što su i drugi članovi foruma ranije pisali - nije problem u čekanju, nego u krivim informacijama poslovnica, koje nastavljaju s tim trendom.

 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Istina. Da mi kažu 10.7. 100% dolazi, reko bi ok, sad znam.
 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

https://twitter.com/PS5StockAlertUK/status/1385245535183986690

 

Inače dolazi kod nas kak dolazi i na druga tržišta. Očito bude veći drop oko u 5. mjesecu u UK, tak da vjerojatno nekaj dolazi i nama.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SiP98 kaže...
crocro23 kaže...

Šta je, kao nema se konzole.

Odite na prve postove i pročitajte moj, rekao sam vam da do 1.6 90% ekipe neće dobit konzolu.

Ja sam u međuvremenu riješio svih 5 komada, :) mnogi su pukli i uzeli po 5999 kn, a tu po forumu seruckali kako neće dati iznad 3899 kn hahaha.

 Pa mozda bas zbog takvih poput vas mi nemamo

 Sorry, ali ja nisam to nabavio na način na koji ti misliš, imaju moji postovi od prije pa provjeri. Jedan sam dobio od frenda iz SD-a, a ostalo sam dobio tako što sam napravio na firmu 3 broja sa t-com i dobio 3 konzole, kasnije sam naknadno dobio još 1 pod račun i njega isto riješio. To što ću platiti 4200 t-comu po konzoli nije bitno jer je keš koji sam dobio zaista iznosio 5999 kn i bio je odjednom, a ne u ratama, a ovo ionako odlazi na firmu i odbija se od poreza tako da je keš moj.  Scalping je nešto drugo. Nisam ja kriv što ekipa nije htjela ugovor sa tcom pa čekaju na trgovine online koje još uvijek nemaju konzola niti će imati skoro.

13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Isprije za dupli post.

 

Ako netko brine oko joysticka koji odlazi gotovo 80% igrača, i ja sam svoj reklamirao, 90 dana da dobiješ drugi ide po SD-u pa sam odmah uzeo novi, a ovaj kad daju prodajem dalje. Znači prva gen konzola dolazi sa joystickom koji ode nakon 200-300h igranja, drifta svima i ako se ne želite zaj oko popravaka sami koji ionako ne vrijede puno onda morate na servis, a rezervni se ne daju odmah nego moraš čekati servis koji niti ne radi trenutno kako treba. Podrška je užas.

 

Ovi što će dobit konzolu za 3mj će ionako dobit sa garancijom pred istekom i neka si odmah računaju da će morati uskoro novi joystick u vlastitom trošku jednom kad im za par mj istekne ova garancija. Čak i ako ode za vrijeme garancije onda će mjesec, dva ili tri čekati na servis jer on još nije na razini 10% od onog za ps4 konzole. Žalosno.

Moj PC  
0 12 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Tko će dobiti konzolu sa garancijom pri isteku? Šta to pričaš? Garancija počinje teći od onoga trenutka kada se konzola preuzme! Nitko neće ništa dobiti pri isteku. To samo ako preko oglasnika kupuješ rabljenu konzolu, koja je usput i skuplja.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2021 10:19 (Leoni das auto).
 
14 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
crocro23 kaže...
SiP98 kaže...
crocro23 kaže...

Šta je, kao nema se konzole.

Odite na prve postove i pročitajte moj, rekao sam vam da do 1.6 90% ekipe neće dobit konzolu.

Ja sam u međuvremenu riješio svih 5 komada, :) mnogi su pukli i uzeli po 5999 kn, a tu po forumu seruckali kako neće dati iznad 3899 kn hahaha.

 Pa mozda bas zbog takvih poput vas mi nemamo

 Sorry, ali ja nisam to nabavio na način na koji ti misliš, imaju moji postovi od prije pa provjeri. Jedan sam dobio od frenda iz SD-a, a ostalo sam dobio tako što sam napravio na firmu 3 broja sa t-com i dobio 3 konzole, kasnije sam naknadno dobio još 1 pod račun i njega isto riješio. To što ću platiti 4200 t-comu po konzoli nije bitno jer je keš koji sam dobio zaista iznosio 5999 kn i bio je odjednom, a ne u ratama, a ovo ionako odlazi na firmu i odbija se od poreza tako da je keš moj.  Scalping je nešto drugo. Nisam ja kriv što ekipa nije htjela ugovor sa tcom pa čekaju na trgovine online koje još uvijek nemaju konzola niti će imati skoro.

 Ako je kako je opisano, čini mi se da je tu prisutno nekoliko prekršaja iz računovodstvene i porezne sfere

16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Svaka čast kakav poduzetnik, nekoliko računovodstvenih prekršaja za 5000kn profita

 

Mogu zamislit što se zaposlenicima radi...

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Dodinho kaže...

Svaka čast kakav poduzetnik, nekoliko računovodstvenih prekršaja za 5000kn profita

 

Mogu zamislit što se zaposlenicima radi...

 a kad porezna otarifa onda će biti kriva država, sony, plenković i partizani...

16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
medvedovski kaže...
Dodinho kaže...

Svaka čast kakav poduzetnik, nekoliko računovodstvenih prekršaja za 5000kn profita

 

Mogu zamislit što se zaposlenicima radi...

 a kad porezna otarifa onda će biti kriva država, sony, plenković i partizani...

 Ma neće dobiti nikakvu kaznu niti mora što se mene tiče... Samo mi je neugodno čitati čime se lik hvali.

Koristite blage riječi i jake argumente
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
crocro23 kaže...

Isprije za dupli post.

 

Ako netko brine oko joysticka koji odlazi gotovo 80% igrača, i ja sam svoj reklamirao, 90 dana da dobiješ drugi ide po SD-u pa sam odmah uzeo novi, a ovaj kad daju prodajem dalje. Znači prva gen konzola dolazi sa joystickom koji ode nakon 200-300h igranja, drifta svima i ako se ne želite zaj oko popravaka sami koji ionako ne vrijede puno onda morate na servis, a rezervni se ne daju odmah nego moraš čekati servis koji niti ne radi trenutno kako treba. Podrška je užas.

 

Ovi što će dobit konzolu za 3mj će ionako dobit sa garancijom pred istekom i neka si odmah računaju da će morati uskoro novi joystick u vlastitom trošku jednom kad im za par mj istekne ova garancija. Čak i ako ode za vrijeme garancije onda će mjesec, dva ili tri čekati na servis jer on još nije na razini 10% od onog za ps4 konzole. Žalosno.

 To je mozda tvoje iskustvo. Meni se takoder pojavio drift na gamepadu (desni analog), odnio ga u SD i odmah su mi rekli da cu dobit novi, al da moraju prvo ovi poslat u Zagreb (ja zivim u ST). U roku 4-5 radnih dana sam dobio novi, zapakirani gamepad.

 

Ova prica o garanciji je glupost totalna. Garancija krece od dana preuzimanja konzole.

5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Dodinho kaže...
medvedovski kaže...
Dodinho kaže...

Svaka čast kakav poduzetnik, nekoliko računovodstvenih prekršaja za 5000kn profita

 

Mogu zamislit što se zaposlenicima radi...

 a kad porezna otarifa onda će biti kriva država, sony, plenković i partizani...

 Ma neće dobiti nikakvu kaznu niti mora što se mene tiče... Samo mi je neugodno čitati čime se lik hvali.

 E moji drugovi da vidite što sve naši uvaženi poduzetnici knjiže na firme PS5 je mama beba za ono što se sve knjiži....

12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jebenije je spika kako majstor dolazi i hvali se svojim podvigom ekipi koja samo zeli svoju konzolu koja je placena davnih dana. Strasna kakvih egotripera ima. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Još kaže da to nije scalping. Znači, umjesto jednu za sebe on je kupio još 5 i to na firmu da bi prodao za keš po puuno većoj cijeni!? Jesam spomenuo na trošak firme? 😂 Skalperstvo da ne može biti veće 

 
4 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...

Još kaže da to nije scalping. Znači, umjesto jednu za sebe on je kupio još 5 i to na firmu da bi prodao za keš po puuno većoj cijeni!? Jesam spomenuo na trošak firme? 😂 Skalperstvo da ne može biti veće 

 Pa cuj firma je njegova pa je i trosak njegov. Neznam zasto svi misle da poduzetnici nista ne placaju i sve dobiju besplatno. Uglavnom, svi su tu vec nervozni pa ne vidim smisao da se netko tko je dobio 5-6 komada  hvali i sipa sol na ranu drugima. Ako si dobio odi s ove teme na drugu i pusti ostale na miru. 

5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...

Tko će dobiti konzolu sa garancijom pri isteku? Šta to pričaš? Garancija počinje teći od onoga trenutka kada se konzola preuzme! Nitko neće ništa dobiti pri isteku. To samo ako preko oglasnika kupuješ rabljenu konzolu, koja je usput i skuplja.

 A hvala bogu da je netko to i pojasnio, baš čitam i čudim se što ljudi pričaju... Najbolje da dobijete konzole kojima je već istekla garancija, a niste ih još ni upalili, logika na najjače.   

 

Live long and prosper.
2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
crocro23 kaže...

Isprije za dupli post.

 

Ako netko brine oko joysticka koji odlazi gotovo 80% igrača, i ja sam svoj reklamirao, 90 dana da dobiješ drugi ide po SD-u pa sam odmah uzeo novi, a ovaj kad daju prodajem dalje. Znači prva gen konzola dolazi sa joystickom koji ode nakon 200-300h igranja, drifta svima i ako se ne želite zaj oko popravaka sami koji ionako ne vrijede puno onda morate na servis, a rezervni se ne daju odmah nego moraš čekati servis koji niti ne radi trenutno kako treba. Podrška je užas.

 

Ovi što će dobit konzolu za 3mj će ionako dobit sa garancijom pred istekom i neka si odmah računaju da će morati uskoro novi joystick u vlastitom trošku jednom kad im za par mj istekne ova garancija. Čak i ako ode za vrijeme garancije onda će mjesec, dva ili tri čekati na servis jer on još nije na razini 10% od onog za ps4 konzole. Žalosno.

 I onda kažu da su naši poduzetnici pošteni, mora da je dobrostojeća firma
 kolega kada kombinirate preprodaju za zaradu od 1000+kn.

 Ja čekam svoju već 4 mjeseca, pretpostavljam da nije stigla
 zbog ovakvih poduzetnika poput vas. ujedno da vas pitam
 može li kakva slika računa da potvrdite kupnju ? naravno
 privatne podatke prekrijete.

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

U roku od 45 dana ti moraju otkloniti kvar ili dobiješ novi. Prema tom tvoje priče od 90 dana ne drži vodu

16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Tututuru kaže...
crocro23 kaže...

Isprije za dupli post.

 

Ako netko brine oko joysticka koji odlazi gotovo 80% igrača, i ja sam svoj reklamirao, 90 dana da dobiješ drugi ide po SD-u pa sam odmah uzeo novi, a ovaj kad daju prodajem dalje. Znači prva gen konzola dolazi sa joystickom koji ode nakon 200-300h igranja, drifta svima i ako se ne želite zaj oko popravaka sami koji ionako ne vrijede puno onda morate na servis, a rezervni se ne daju odmah nego moraš čekati servis koji niti ne radi trenutno kako treba. Podrška je užas.

 

Ovi što će dobit konzolu za 3mj će ionako dobit sa garancijom pred istekom i neka si odmah računaju da će morati uskoro novi joystick u vlastitom trošku jednom kad im za par mj istekne ova garancija. Čak i ako ode za vrijeme garancije onda će mjesec, dva ili tri čekati na servis jer on još nije na razini 10% od onog za ps4 konzole. Žalosno.

 To je mozda tvoje iskustvo. Meni se takoder pojavio drift na gamepadu (desni analog), odnio ga u SD i odmah su mi rekli da cu dobit novi, al da moraju prvo ovi poslat u Zagreb (ja zivim u ST). U roku 4-5 radnih dana sam dobio novi, zapakirani gamepad.

 

Ova prica o garanciji je glupost totalna. Garancija krece od dana preuzimanja konzole.

 Ok, dakle bez obzira što je konzola iz Tcoma - kad se zezne joystick nosi ga se u SD?

He who is brave is free.
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Filox kaže...
Leoni das auto kaže...

Tko će dobiti konzolu sa garancijom pri isteku? Šta to pričaš? Garancija počinje teći od onoga trenutka kada se konzola preuzme! Nitko neće ništa dobiti pri isteku. To samo ako preko oglasnika kupuješ rabljenu konzolu, koja je usput i skuplja.

 A hvala bogu da je netko to i pojasnio, baš čitam i čudim se što ljudi pričaju... Najbolje da dobijete konzole kojima je već istekla garancija, a niste ih još ni upalili, logika na najjače.   

 

 Zato je on Hrvatski poduzetnik s takvim sposobnostima hehe

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice