PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 958.983
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jel ima neko informaciju kada ce izaci nove prednarudzbe, frendu je propala narudzba duga prica pa ga sad zanima kad ce moci prednaruciti
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Možda krajem siječnja, veljača?

S obzirom da su rekli da količine koje stignu u siječnju su namijenjene onima iz prednarudžbi.
3 godine
online
PLAYSTATION 5 - dostava

Moja konzola iz HTa jos nije stigla, paket se nalazi u sortirnici, zadnje informacije su da ga ne mogu pronaci. Vjerovatno netko maznuo...

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Poslao i moj buraz jutros upit u svijet medija. Konzola prednaručena u rujnu.

Rekli su i meni osobno i nekima ovdje na forumu prije tjedan/dva da će dostava biti ovaj tjedan. Sad tvrde da je to informacija koja je bila aktualna tijekom ljeta XD

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
mislav88 kaže...

Moja konzola iz HTa jos nije stigla, paket se nalazi u sortirnici, zadnje informacije su da ga ne mogu pronaci. Vjerovatno netko maznuo...

  sretno, nadam se da će ju uskoro naći.....

 

Tele2 još nije krenuo s isporukom, kad će ne zna se 

3 godine
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Korisnik1251 kaže...
mislav88 kaže...

Moja konzola iz HTa jos nije stigla, paket se nalazi u sortirnici, zadnje informacije su da ga ne mogu pronaci. Vjerovatno netko maznuo...

  sretno, nadam se da će ju uskoro naći.....

 

Tele2 još nije krenuo s isporukom, kad će ne zna se 

nakon jockera "zovi čovika" odjednom je paket pronađen i dostavljen unutar pola sata, u praznom kombiju

14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
tomglo kaže...

Poslao i moj buraz jutros upit u svijet medija. Konzola prednaručena u rujnu.

Rekli su i meni osobno i nekima ovdje na forumu prije tjedan/dva da će dostava biti ovaj tjedan. Sad tvrde da je to informacija koja je bila aktualna tijekom ljeta XD

 Tijekom iduuće godine.. Kako je to pametno rečeno... hahaha. Dali su si vremena 

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Damir22 kaže...

Opet kazem, zao mi je ljudi koji iz xy razloga nisu uspjeli nabaviti, a zeljeli su...

 

Ja sam taj cetvrtak, 19.11, kad sam procitao da od tog datuma pocima prodaja, od ponoci stalno visio na t-com webshopu, i refreshao, da uspijem naruciti.

 

Onda su stavili obavijest - od ujutro. Pa sam od 7:30 nastavio refreshati. Do negdje 16:20 - onda sam vidio "raspolozivo", i kliknuo odmah.

 

Jbg..... obecao sam klincu....

Kolega ja čekam 3 tjedna već Iphone 12 Pro pa ne cmizdrim kao tu pojedinic jer je netko uspio kupit 3 komada PS5 a oni ne.

 

Da li je bila prednarudžba. Je. Da li je svatko mogao prvi naručit prve serije. Da. Onda u čemu je problem.

 

Frend je naručio PS5 u Santa Domenici kad je krenula narudžba u 10mj tj kad već. I dobio je na onaj prvi dan isporuke svoj primjerak.

 

Tako da ne vidim problem što je kolega kupio 3 komada.

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lenovo33 kaže...

 

Imamo primjer čovjeka koji se ovdje buni što nije uspio kupiti konzolu i onda trkelja kako je on mogao kupiti 10 kom na preorderu ali nije iz moralnih razloga... WTF?

Pa šta nisi barem jednu uzeo kad si tako pametan?

 

Čisto spamanje po temi od strane zavisnih i ljubomornih ljudi.

Na forumu sam oko 9 godina a ovo je najveća glupost koju sam pročitao.

 

13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

koja strka se digla oko 4,5 kg plastike nemres vjerovat 

mene osobno ne dira ni najmanje jel netko "uhvatio" 1 il 100 konzola, tuđe pare me ne interesiraju...

al smješne su mi te muke pojedinaca oko cekanja i OMG kad ce vise doc ko da je neznam šta...u najmanju ruku eliksir života jebote led 

 

citao neki dan, lik prednarucio jos u 9om mj. i dobio neki dan odjeb tj. da je nece dobit ove godine pa nek bira sto ce, da mu vrate lovu il ce i dalje cekat, ono wtf  netko drzi tvojih skoro 4000 kn vec 3-4 mjeseca zbog nečega čega nema, pa di ces jebote 

od mene nijedan ducan nece dobit ni kune unaprijed dok PS5 ne vidim u ducanu, platim na licu mjesta i odnesem ga doma, amen.

 

pun mi je k*** više dostavnih sluzbi i citanja o krađi paketa, da nemogu nac nista, ono nemremo nac vasu veš mašinu gospon, izgubila se negdje... 

evo kupio laptop na ekupi u vrijednosti 4000 kn 06.12. i dosao je danas!!! pa jebem ti HP u 3PM-a 

 

 

 

 

Moj PC  
2 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
R36 kaže...

Kolega ja čekam 3 tjedna već Iphone 12 Pro pa ne cmizdrim kao tu pojedinic jer je netko uspio kupit 3 komada PS5 a oni ne.

 

Da li je bila prednarudžba. Je. Da li je svatko mogao prvi naručit prve serije. Da. Onda u čemu je problem.

 

Frend je naručio PS5 u Santa Domenici kad je krenula narudžba u 10mj tj kad već. I dobio je na onaj prvi dan isporuke svoj primjerak.

 

Tako da ne vidim problem što je kolega kupio 3 komada.

 Ne. Ja sam bio u prvom seriji na SD, imao ga u košarici u 9:01, nikad me nije propustilo do plaćanja - vrtilo unedogled. Ista stvar u drugoj turi. Specijalci me zovu nakon par dana i kažu da možda nemam omogućeno plaćanje preko interneta na kartici, iako naručujem svako malo iz SD webshopa. Isto je bilo i frendu. Nakon toga (7.10.) otišao u poslovnicu prednaručit. Dobit ću ga nekad iduće godine. Sancta je izgubila sav respect s ovim. Nije uopće smio ići onaj drugi val prednarudžbi, al su se i oni malo polakomili. 

 

7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Chronosus kaže...
R36 kaže...

Kolega ja čekam 3 tjedna već Iphone 12 Pro pa ne cmizdrim kao tu pojedinic jer je netko uspio kupit 3 komada PS5 a oni ne.

 

Da li je bila prednarudžba. Je. Da li je svatko mogao prvi naručit prve serije. Da. Onda u čemu je problem.

 

Frend je naručio PS5 u Santa Domenici kad je krenula narudžba u 10mj tj kad već. I dobio je na onaj prvi dan isporuke svoj primjerak.

 

Tako da ne vidim problem što je kolega kupio 3 komada.

 Ne. Ja sam bio u prvom seriji na SD, imao ga u košarici u 9:01, nikad me nije propustilo do plaćanja - vrtilo unedogled. Ista stvar u drugoj turi. Specijalci me zovu nakon par dana i kažu da možda nemam omogućeno plaćanje preko interneta na kartici, iako naručujem svako malo iz SD webshopa. Isto je bilo i frendu. Nakon toga (7.10.) otišao u poslovnicu prednaručit. Dobit ću ga nekad iduće godine. Sancta je izgubila sav respect s ovim. Nije uopće smio ići onaj drugi val prednarudžbi, al su se i oni malo polakomili. 

 

 Skroz ista stvar i kod mene. Ulovio sam 3 puta konzolu na prvom otvaranju prednarudžbi i nisam uspio proći do prozora od banke za unos tokena.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo ima neki pomak iz tele2 u statusu dostave sada pise da je narudzba autorizirana od strane tele2 i prosljeđena u skladiste
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ugodno me ovo iznenadilo od Tele2. Izgleda da će ipak doći prije Božića. Treba im se zahvalit.

 
4 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ma posto je sutra badnjak ne vjerujem da ce ici sutra dostava ali eto sljedeci tjedan uvjeren sam sa stize
9 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Meni se isto promijenio status u potvrđeno i proslijeđeno u skladište (BR verzija konzole), bila sam sigurna da ništa od Teletine ove godine 

Do sad su mi slali Overseasom koji bi mi isporučio paket idući dan od preuzimanja, nadam se da će onda ići brzo i ovaj put kad ga jednom preuzmu... 

Vi koji ste dobilikonzole u prvoj turi, koliko je trajalo od promjene statusa do isporuke?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Narudžba je autorizirana od strane Tele2 i prosljeđena u skladište,

Nešto se komeša
ko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Držim palčeve za sve iz Teletine!! 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Go, Tele, go!

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Chronosus kaže...
R36 kaže...

Kolega ja čekam 3 tjedna već Iphone 12 Pro pa ne cmizdrim kao tu pojedinic jer je netko uspio kupit 3 komada PS5 a oni ne.

 

Da li je bila prednarudžba. Je. Da li je svatko mogao prvi naručit prve serije. Da. Onda u čemu je problem.

 

Frend je naručio PS5 u Santa Domenici kad je krenula narudžba u 10mj tj kad već. I dobio je na onaj prvi dan isporuke svoj primjerak.

 

Tako da ne vidim problem što je kolega kupio 3 komada.

 Ne. Ja sam bio u prvom seriji na SD, imao ga u košarici u 9:01, nikad me nije propustilo do plaćanja - vrtilo unedogled. Ista stvar u drugoj turi. Specijalci me zovu nakon par dana i kažu da možda nemam omogućeno plaćanje preko interneta na kartici, iako naručujem svako malo iz SD webshopa. Isto je bilo i frendu. Nakon toga (7.10.) otišao u poslovnicu prednaručit. Dobit ću ga nekad iduće godine. Sancta je izgubila sav respect s ovim. Nije uopće smio ići onaj drugi val prednarudžbi, al su se i oni malo polakomili. 

 

Moja isprika. Prednarudžba je bila ne E-kupi... jer ni on nije mogao izvršit kupnju preko Santa Domenice. On kad je vidio da ne ide, prebacio se na E-kupi.

 

E-kupi mu ga je dostavio par dana nakon početka prodaje.

 

Dobro vas je SD sjebo. A na kraju krajeva ako ste vidjeli da na SD ne prolazi kupnja, trebali ste tražit alternativu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 10:14 (R36).
14 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Izgleda da palčevi pale

Narudžba je pakirana i čeka raspoloživi termin za isporuku.
ko
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Spike1983 kaže...

koja strka se digla oko 4,5 kg plastike nemres vjerovat 

mene osobno ne dira ni najmanje jel netko "uhvatio" 1 il 100 konzola, tuđe pare me ne interesiraju...

al smješne su mi te muke pojedinaca oko cekanja i OMG kad ce vise doc ko da je neznam šta...u najmanju ruku eliksir života jebote led 

 

citao neki dan, lik prednarucio jos u 9om mj. i dobio neki dan odjeb tj. da je nece dobit ove godine pa nek bira sto ce, da mu vrate lovu il ce i dalje cekat, ono wtf  netko drzi tvojih skoro 4000 kn vec 3-4 mjeseca zbog nečega čega nema, pa di ces jebote 

od mene nijedan ducan nece dobit ni kune unaprijed dok PS5 ne vidim u ducanu, platim na licu mjesta i odnesem ga doma, amen.

 

pun mi je k*** više dostavnih sluzbi i citanja o krađi paketa, da nemogu nac nista, ono nemremo nac vasu veš mašinu gospon, izgubila se negdje... 

evo kupio laptop na ekupi u vrijednosti 4000 kn 06.12. i dosao je danas!!! pa jebem ti HP u 3PM-a 

 

 

 

 

Komentar ti je, pazi sad, bez uvrede, retardiran.

Ak te ne zanimaju tuđe pare kaj se onda brineš o mukama koje ljudi imaju za svoje pare?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 13:53 (Han).
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Prvi dan pisalo proslijedjeno u skladiste, drugi dan doslo, overseas pokupi pakete iza 9h navecer

12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

https://www.index.hr/sport/clanak/svi-igraci-clippersa-dobili-su-sinoc-isti-poklon-od-kluba/2241215.aspx

 

Uprava Clippersa je svim igračima kupila PS5. Kako ih nije sram.Kolega je isto mogao kupit njih 10 ali nije iz moralnih razloga.

 

Vidim da ni u SAD-u nema m od morala.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 14:20 (R36).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Mene zanima što se dogodi ako uzmeš preko A1 PS5 i otkažeš pretplatu unutar 14 dana?

Međutim PS5 ne vratiš. Naplate ga po nekoj visokoj cijeni ili?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Han kaže...
Spike1983 kaže...

koja strka se digla oko 4,5 kg plastike nemres vjerovat 

mene osobno ne dira ni najmanje jel netko "uhvatio" 1 il 100 konzola, tuđe pare me ne interesiraju...

al smješne su mi te muke pojedinaca oko cekanja i OMG kad ce vise doc ko da je neznam šta...u najmanju ruku eliksir života jebote led 

 

citao neki dan, lik prednarucio jos u 9om mj. i dobio neki dan odjeb tj. da je nece dobit ove godine pa nek bira sto ce, da mu vrate lovu il ce i dalje cekat, ono wtf  netko drzi tvojih skoro 4000 kn vec 3-4 mjeseca zbog nečega čega nema, pa di ces jebote 

od mene nijedan ducan nece dobit ni kune unaprijed dok PS5 ne vidim u ducanu, platim na licu mjesta i odnesem ga doma, amen.

 

pun mi je k*** više dostavnih sluzbi i citanja o krađi paketa, da nemogu nac nista, ono nemremo nac vasu veš mašinu gospon, izgubila se negdje... 

evo kupio laptop na ekupi u vrijednosti 4000 kn 06.12. i dosao je danas!!! pa jebem ti HP u 3PM-a 

 

 

 

 

Komentar ti je, pazi sad, bez uvrede, retardiran.

Ak te ne zanimaju tuđe pare kaj se onda brineš o mukama koje ljudi imaju za svoje pare?

 

Nek si ti meni reko  

Tko je rekao da se brinem? Ne brinem ni najmanje nego mi je smijesno  ja na to gledam kao zabavu, kao kad otvoris 24 sata pa se smijes bedacima 

9 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Strelok kaže...

Mene zanima što se dogodi ako uzmeš preko A1 PS5 i otkažeš pretplatu unutar 14 dana?

Međutim PS5 ne vratiš. Naplate ga po nekoj visokoj cijeni ili?

 Nisam sigurna, ali čini mi se da se ovo unutar 14 dana smatra otkazom ugovora, pa bi onda po meni bila otkazana i kupovina uređaja... NAzovi a1 pa vidi, tako ti je najsigurnije

12 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Spike1983 kaže...
Han kaže...
Spike1983 kaže...

koja strka se digla oko 4,5 kg plastike nemres vjerovat 

mene osobno ne dira ni najmanje jel netko "uhvatio" 1 il 100 konzola, tuđe pare me ne interesiraju...

al smješne su mi te muke pojedinaca oko cekanja i OMG kad ce vise doc ko da je neznam šta...u najmanju ruku eliksir života jebote led 

 

citao neki dan, lik prednarucio jos u 9om mj. i dobio neki dan odjeb tj. da je nece dobit ove godine pa nek bira sto ce, da mu vrate lovu il ce i dalje cekat, ono wtf  netko drzi tvojih skoro 4000 kn vec 3-4 mjeseca zbog nečega čega nema, pa di ces jebote 

od mene nijedan ducan nece dobit ni kune unaprijed dok PS5 ne vidim u ducanu, platim na licu mjesta i odnesem ga doma, amen.

 

pun mi je k*** više dostavnih sluzbi i citanja o krađi paketa, da nemogu nac nista, ono nemremo nac vasu veš mašinu gospon, izgubila se negdje... 

evo kupio laptop na ekupi u vrijednosti 4000 kn 06.12. i dosao je danas!!! pa jebem ti HP u 3PM-a 

 

 

 

 

Komentar ti je, pazi sad, bez uvrede, retardiran.

Ak te ne zanimaju tuđe pare kaj se onda brineš o mukama koje ljudi imaju za svoje pare?

 

Nek si ti meni reko  

Tko je rekao da se brinem? Ne brinem ni najmanje nego mi je smijesno  ja na to gledam kao zabavu, kao kad otvoris 24 sata pa se smijes bedacima 

 Bedaci zato kaj izmjenjuju informacije o dostavi kupljene robe?Svasta se moze cut danas....

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Prednarudžba za digital verziju PS5 je zadana 5.10. preko Svijeta Medija te sam im nestrpljivo slala mail u nadi da će moja plejka stići prije Božića.. prošli tjedan dobijem odgovor od Svijeta Medija da će koncem ovog tjedna stići nova narudžba te da će me netko kontaktirati da dođem preuzeti konzolu u poslovnicu... Sreća na max, s nestrpljenjem čekala ovaj tjedan... Šaljem mail sinoć da provjerim da li su zaprimili poslovnice PS5 i danas oko podne hladan tuš... Šalje mi mail druga osoba da se ispričava ali da je kolega krivo vidio, te da je nova pošiljka koja je zaprimljena standard edition a ne digital. Rekoh, idem provjeriti da li postoji mogućnost nadoplate za standard edition ali su mi javili da nema mogućnosti te da ne znaju kada će isporuka digital stići 😭

 

U konačnici, dosta sam razočarana sa razvojem situacije, pogotovo nakon kaj sam se tjedan dana veselila da će mi ovaj tjedan stići PS... Ne znam kaj bi rekla..

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2020 8:47 (Nyd).
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Standard i br su jedno te isto. Pretpostavljam da čekaš digitalnu? Opet ponavljam, digitalnih nema ni u sancti, a kamoli u drugim dućanima. Više sreće idući mjesec, možda.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice