PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.769.694
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
PS Music nije podržan u RH?

 Na ovim prostorima ti se inače podržava samo mito i korupcija.

16 godina
offline
PlayStation 4

Zbog uštede prostora sam svoj Slim položio vertikalno, internet je dosta podijeljen oko mišljenja, šta kažu Bugovci? Neda mi se kupovati stalak kada je PS5 iza ugla.

 

Nisam primjetio neku veću buku ili zagrijavanje.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Kao što kažeš, PS5 je iza ugla tako da će izdržati do tada u vertikalnom položaju. 

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dodinho kaže...

Zbog uštede prostora sam svoj Slim položio vertikalno, internet je dosta podijeljen oko mišljenja, šta kažu Bugovci? Neda mi se kupovati stalak kada je PS5 iza ugla.

 

Nisam primjetio neku veću buku ili zagrijavanje.

U svakom slucaju je bolje, ako mozes nabaviti stalak ili probaj sloziti nesto svoje custom made.

Meni je jako dugo stajao vertikalno na rubu stola, koji je bio odmaknut od zida taman toliko da prorez za zrak nije bio prekriven povrsinom stola. I bio je naslonjen na zid.

S gornje strane PS4 sam nalijepio 4 kruga od flisa (to se obicno stavlja na noge od namjestaja da ne struze laminat/parket) da se ne struze faceplate o zid.

Ali sam uzeo vertikalni stand od kolege forumasa kad je on prodavao svoj.

Pogledaj po netu ima sigurno nekih 3D printanih rijesenja koja su sigurno jeftinaj od originalnog standa.

 

Trenutno mi stoji vodoravno, na dvije drvene bojice da je malo odmaknut od povrsine police.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2020 8:51 (Chaky).
11 godina
offline
PlayStation 4

Molim preporuku servisa za PS4 pro.

Kad se pali, čuje se beep, bljesne plava lampica i sve se ugasi.

Područje Vž Zg Kr

Može i na pm da ne bude reklama

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2020 9:56 (dobri62).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dodinho kaže...

Zbog uštede prostora sam svoj Slim položio vertikalno, internet je dosta podijeljen oko mišljenja, šta kažu Bugovci? Neda mi se kupovati stalak kada je PS5 iza ugla.

 

Nisam primjetio neku veću buku ili zagrijavanje.

Konzola zrak za hlađenje uzima kroz utore na bočnim stranama, čisto da imaš na umu. 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dodinho kaže...

Zbog uštede prostora sam svoj Slim položio vertikalno, internet je dosta podijeljen oko mišljenja, šta kažu Bugovci? Neda mi se kupovati stalak kada je PS5 iza ugla.

 

Nisam primjetio neku veću buku ili zagrijavanje.

 Jesi čuo za Lego kockice? Možda ih i imaš doma? A pa samo je mašta granica- genijalna stvar za praviti stalak za PS, mobitel i sl, a i paše da ga hebeš :D

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
zdgrunf kaže...
Dodinho kaže...

Zbog uštede prostora sam svoj Slim položio vertikalno, internet je dosta podijeljen oko mišljenja, šta kažu Bugovci? Neda mi se kupovati stalak kada je PS5 iza ugla.

 

Nisam primjetio neku veću buku ili zagrijavanje.

 Jesi čuo za Lego kockice? Možda ih i imaš doma? A pa samo je mašta granica- genijalna stvar za praviti stalak za PS, mobitel i sl, a i paše da ga hebeš :D

 A to sam sve podijelio mlađim bratićima i sestričnama. Možda neki stalak izradim od drveta, čisto da napravim airflow na boku koji "leži" na stolu.

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Dodinho kaže...
zdgrunf kaže...
Dodinho kaže...

Zbog uštede prostora sam svoj Slim položio vertikalno, internet je dosta podijeljen oko mišljenja, šta kažu Bugovci? Neda mi se kupovati stalak kada je PS5 iza ugla.

 

Nisam primjetio neku veću buku ili zagrijavanje.

 Jesi čuo za Lego kockice? Možda ih i imaš doma? A pa samo je mašta granica- genijalna stvar za praviti stalak za PS, mobitel i sl, a i paše da ga hebeš :D

 A to sam sve podijelio mlađim bratićima i sestričnama. Možda neki stalak izradim od drveta, čisto da napravim airflow na boku koji "leži" na stolu.

Nabaviš super stalak za oko 150 kuna, dobiješ i 2x punjač kontrolera, prostor za 15 igrica (box), aktivne ventilatore i sve izgleda super kad se postavi i zauzima malo mjesta.

5 godina
offline
Re: PlayStation 4

Nudim Ghost of Thushima-150 kn  i TLOU 2-150 kndigitalni sekundarni account 

 

Kome nije jasno šaljem i sliku s textom kako instalirati...

15 godina
offline
Re: PlayStation 4

Edit: moja reška sry, klasićna navlakuša nije popust 50% nego popust do 50%

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2020 15:59 (Gajotres).
9 godina
offline
PlayStation 4

Novi PS STORE SALE - Essential Picks

 

Last of us 2 450kn

fifa 20 38kn

cod modern warfare 325kn

AC odyssey 150kn

rise of the tomb raider 50kn

sleeping dogs 30kn

bioshock kolekcija 100kn

deus ex mkd 45 kn

 

Ovaj put sam u videu stavio cijene u Eurima i Dolarima. Neke igre su dosta jeftinije u US, zato nas većina ima US Account.

 

Moj PC  
4 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

Novi PS STORE SALE - Essential Picks

 

Last of us 2 450kn

fifa 20 38kn

cod modern warfare 325kn

AC odyssey 150kn

rise of the tomb raider 50kn

sleeping dogs 30kn

bioshock kolekcija 100kn

deus ex mkd 45 kn

 

Ovaj put sam u videu stavio cijene u Eurima i Dolarima. Neke igre su dosta jeftinije u US, zato nas većina ima US Account.

 

 Mislim da je napokon došlo vrijeme kad me više ništa ne privlači na niti jednom popustu jer već imam u libraryu sve što sam ikad želio igrati na PS4 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kako god okreneš opet ove digitalne i na sniženju budu skuplje nego polovne na disku:(
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
Chaky kaže...

Odigrao sva tri.

Volim akcijske avanture i slab sam na Laru jos od mladenackih dana

Osobno mi je najbolji prvi dio. Prica super. Prava doza nadrealnog, dosta mracna, Lara neiskusna i u velikim problemima.

Druga dva su upgrejdali nesto gameplay, imaju puno bolje grobnice od originala. Lara stasa u pravu badass heroinu. U trecem dijelu igras prakticki s zenskim Rambom

Ima i to svojih cari.

Uglavnom 2. dio ide za stotinjak kuna. Treci Complete Edition zna biti oko 150kn. Po meni za te novce se isplati odigrati.

 

Složio bih se, po meni vrijedi odigrati. Volim te skakalice/penjalice poput Uncharteda, s bonusom da u slučaju Tomb Raidera ne gledam 20-30 sati u mušku stražnjicu. 

Te avanture su meni i najzabavnije igre - malo istrazujes, malo pucas, malo puzzle.. Idealno. Svakak cu trojku odigrati, demo je bio cisto ok

 

Samo kao komentar - nakon sto 8 ili vise sati rada na kompu svaki dan nema sanse da idem igrat poslje na njemu. Nema mi veceg gusta nego izvaliti se pred Tv i ako ne gledam seriju ili film - uplalim plejku i totalni relax na kaucu. Otkad sam nabavio Ps4 prije 1.5 godinu odigrao sam hrpu dobrih igara sto bih propustio da sam ostao na Pc-u - Unchartede sve (cetvorka je cudo), TLOU obje su top, GOW, RDR2, Spiderman pa jos neke kratke ali odlicne igre - Inside, Journey itd. Uglavnom odlicna konzola i za malo novaca mozes svasta odigrati (kupis kutiju pa prodas - mali gubitci, pa stalni popusti na storu...)

 

Svakako cu nabaviti Ps5 samo da padnu cijene.

 

 

 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

 Mislim da je napokon došlo vrijeme kad me više ništa ne privlači na niti jednom popustu jer već imam u libraryu sve što sam ikad želio igrati na PS4 

To je to.

Sad si u Big League.

Sluzbeno si odrastao i kupujes igre koje realno neces nikad odigrati, jer nemas vremena, jer si odrastao.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
antimadridista kaže...

 Mislim da je napokon došlo vrijeme kad me više ništa ne privlači na niti jednom popustu jer već imam u libraryu sve što sam ikad želio igrati na PS4 

To je to.

Sad si u Big League.

Sluzbeno si odrastao i kupujes igre koje realno neces nikad odigrati, jer nemas vremena, jer si odrastao.

 

You’re born, you take shit

get out in the world, you take more shit

climb a little higher, take less shit.

till one day you're in the rarefied atmosphere and you’ve forgotten what shit even looks like.

Welcome to the layer cake, son.

 

 

A sad idem promijenit pelene malcu jer se upišo

 

PSN - darklydexter
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

 

Ovaj put sam u videu stavio cijene u Eurima i Dolarima. Neke igre su dosta jeftinije u US, zato nas većina ima US Account.

 

 

Kod nas je popust na TLOU2 50kn, dok je na USA store-u 100kn. Ok, nije sada bog zna kakva razlika, al' opet. 

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
Gogy7 kaže...

 

Ovaj put sam u videu stavio cijene u Eurima i Dolarima. Neke igre su dosta jeftinije u US, zato nas većina ima US Account.

 

 

Kod nas je popust na TLOU2 50kn, dok je na USA store-u 100kn. Ok, nije sada bog zna kakva razlika, al' opet. 

 Cak i sony zna da je kupovna moc jedne velike hrvacke jaca i veca od jedne jos vece amerike.

 

 u Santi je tlou 2 400kn, a ja nikako da upalim plejku i prodem ju.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
Vandit kaže...
Gogy7 kaže...

 

Ovaj put sam u videu stavio cijene u Eurima i Dolarima. Neke igre su dosta jeftinije u US, zato nas većina ima US Account.

 

 

Kod nas je popust na TLOU2 50kn, dok je na USA store-u 100kn. Ok, nije sada bog zna kakva razlika, al' opet. 

 Cak i sony zna da je kupovna moc jedne velike hrvacke jaca i veca od jedne jos vece amerike.

 

 u Santi je tlou 2 400kn, a ja nikako da upalim plejku i prodem ju.

 

bolje pređi bloodborne još jednom.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dostupna je nova Free to play igra: SPELLBREAK
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
ws 43709 3

pozdrav ljudi,

već neko vrijeme kada pokušavam bilo što kupiti preko PS storea mi javlja grešku da mi podatci sa kartice nisu ispravni, riječ je o kartici preko koje sam već dosta puta uzimao na storeu, i pokušaj brisanja pa ponovnog ubacivanja kartie nisu pomogli, samo mi izbacuje erroe code WS-43709-3.

bio bih zahvalan ako netko može pomoći da riješim to, hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Uzeo Fifu 20 i igram Voltu ... Napravio lika i sad me zanima da li mogu promjeniti imena iz ekipe u ekipu s kojom sam na ulici igrao nogomet? Da nisu Kinezi?

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
bloodborne kaže...
Vandit kaže...
Gogy7 kaže...

 

Ovaj put sam u videu stavio cijene u Eurima i Dolarima. Neke igre su dosta jeftinije u US, zato nas većina ima US Account.

 

 

Kod nas je popust na TLOU2 50kn, dok je na USA store-u 100kn. Ok, nije sada bog zna kakva razlika, al' opet. 

 Cak i sony zna da je kupovna moc jedne velike hrvacke jaca i veca od jedne jos vece amerike.

 

 u Santi je tlou 2 400kn, a ja nikako da upalim plejku i prodem ju.

 

bolje pređi bloodborne još jednom.

 ufff, ne znam ni sam koliko NG+eva imam na koliko charactera

hrcak24 kaže...

pozdrav ljudi,

već neko vrijeme kada pokušavam bilo što kupiti preko PS storea mi javlja grešku da mi podatci sa kartice nisu ispravni, riječ je o kartici preko koje sam već dosta puta uzimao na storeu, i pokušaj brisanja pa ponovnog ubacivanja kartie nisu pomogli, samo mi izbacuje erroe code WS-43709-3.

bio bih zahvalan ako netko može pomoći da riješim to, hvala

 Mozda ti ovo pomogne. Link

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Prodajem Ps4 Pro s 2 gamepada, star 2-3 godine, ne sjecam se točno, mislim da mu je za mjesec dana 3 godine. Sve je ispravno. Koliko da tražim? Jel 2000kn ok?
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2020 15:33 (Gogy7).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Prodajem Ps4 Pro s 2 gamepada, star 2-3 godine, ne sjecam se točno, mislim da mu je za mjesec dana 3 godine. Sve je ispravno. Koliko da tražim? Jel 2000kn ok?

 Ja sam svojeg slim sa dva joysticka i igrom kupio za 2000kn... Prije 2g.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Prodajem Ps4 Pro s 2 gamepada, star 2-3 godine, ne sjecam se točno, mislim da mu je za mjesec dana 3 godine. Sve je ispravno. Koliko da tražim? Jel 2000kn ok?

2400kn ti je novi u trgovini, mislim da ako uloviš 1500-1600kn za 3 godine star možeš biti sretan. Tražiš 1600-1700 i ozbiljnom kupcu spustiš 100kn.

Kolega prodaje star 3mj. sa garancijom za 1800kn.

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Je li ko od vas igrao Hollow Knight? Ja sam poceo i pravo se zarazio, bas dobro odradjena indie igra.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Je li ko od vas igrao Hollow Knight? Ja sam poceo i pravo se zarazio, bas dobro odradjena indie igra.

 

to sam čuo da je super, pogotovo za from software fanove, ali nisam probao

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Je li ko od vas igrao Hollow Knight? Ja sam poceo i pravo se zarazio, bas dobro odradjena indie igra.

Dobar je. Nije mi možda tako drag ko neki drugi slični indie naslovi, ali isplati se odigrati. Nastavak je u planu ili možda već izašao... Nisam u toku.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice