PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.742
|
čitano: 6.916.974
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...
DeniZg kaže...

Pa ne bih se složio da je placebo, jer K/D brojke su egzaktne.

S tim da nisam upalio BF mjesecima i ponovno sam počeo prije tjedan dana, uglavnom preko remote playa.

 

A i na Control Freek stranici imaš objašnjeno na slikama u čemu je fora. Dosta ljudi ga koristi i svi ga hvale.

 

U svakom slučaju, tko voli pucačine, neće puno izgubiti ako potroši 1$ pa isproba.

 

Kako znaš da ti K/D ne bi porastao bez toga? Dakle to je nedokazivo.

Svi znamo da su te "kapice" zapravo primarno izašle kao dodatna zaštita jer su se gljivice gulice.

Pametni su se dosjetili kako dodatno zaradit i samo u tome je catch.

Gledam te Control Freak original i na sredini nacrtan logo, ma daj molim te kako je moguce da ti to moze popraviti tvoj gameplay ili ti kdr.

Pogotovo jer rede zaštite za više žanrova igara... ma daj molim te..

Koja je razlika između Black Ops inačice i npr. Freak inferno.. 

Profi igraci ionako igraju na pravim prof gamepadovima tipa koji ispod imaju dodatne tipke večina njih je custom made.

A ima i zgodnih kontrolera kao ovaj npr : Nacon Revolution Pro 

 

Također za neke tučnjacve su tu pravi fighting stickovi a oni hoće do nadomjetit tu s nekim gumenin zaštitama za 15 dolara.

 

 

 

 

 

Ja imam isto te nastavke za gljive, i puno mi je bolje igrati s tim, barem na onoj gljivi gdje ciljaš.

Fizika je neumoljiva, veća poluga = veća osjetljivost (a time i veća preciznost) te manja sila potrebna da pomakneš.

Naravno, tu isto nema idealne situacije, ako ti je potrebna veća preciznost treba ti veća poluga, a ako ti treba veća brzina treba ti manja poluga.

Jedno i drugo je kontradiktorno, ne možeš imati oboje.

 

Prvenstveno mi je ugodnije igrati jer me od originalnih gljiva bole palci nakon negog vremena jer imaju mali obruč koji na sebe preuzima većinu pritiska na prst.

A osim udobnosti tu je i bolje upravljanje, odigrao sam cijelu Forzu Horizon 3 s tim nastavcima i puno sam bolje vozio nego bez njih. Također i GTA V.

U FPSovima nisam puno koristio jer me općenito frustrira upravljanje kontrolerom, ali sigurno bi bilo bolje nego bez njih. To me sad sjetilo da probam u Horizon ZD, jer sam i zaboravio na to :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.5.2017 11:41 (Bitanga).
16 godina
offline
PlayStation 4

A dobro, ako laže selo ne lažu ljudi :)

Dakle večina Vas ima bolje iskustvo onda je valjda tako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Osobno koristim ove skroz lijevo na slici koju je Dani linkao. Uzeo sam isto takav paket i skužio da mi samo te pašu. Ove ostale su ili preširoke ili s njima imam još manje gripa. Ne igram kompetitivne shootere pa ih imam samo na lijevoj gljivi na oba kontrolera. Ne događa mi se više da mi palac ponekad "otklizi" kad igram FIFU pa tu definitivno nije placebo efekt u pitanju. To naravno ne znači da će nekome to smetati ili mu uopće ne treba. Da idem davat 10+ eura za tako nešto nema šanse, ali uzet ovako nešto je po meni dobar potez, ako niste zadovoljni sa default gljivama. Najradije bi si ugradio gljive sa Xbonea, ali to je ipak malo previše zajebancije. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Mogao bi to isprobat jer si svaki put nakon 10 odigranih tekmi sa kontrolerom nažuljam palce, ne znam jel to zbog slabe kvalitete gljivica na kontroleru ,kože na mojim palcima ili previše stišćem u žaru borbe.

Malo mi izgledaju čudno te navlake, ali nije skupo za probu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayStation 4

Mene najvise iritira na gljivicama to sta mi sklizne prst, treba npr. drzat desno i nakon koje sekunde jedva da drzim gljivu i onda ako je treba potegnut u neku drugu stranu, trebam je skroz pustit i ponovno zahvatit palcem... Da li i u tom slucaju pomazu te famozne kapice? Mislim naravno na one najjeftinije...

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...

Mene najvise iritira na gljivicama to sta mi sklizne prst, treba npr. drzat desno i nakon koje sekunde jedva da drzim gljivu i onda ako je treba potegnut u neku drugu stranu, trebam je skroz pustit i ponovno zahvatit palcem... Da li i u tom slucaju pomazu te famozne kapice? Mislim naravno na one najjeftinije...

 Mislim da bi tebi pomogao onaj kontroler sa ventilatorom da ti se ne znoje ruke to sam negdje vidio, ali sam zaboravio gdje.

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Zanima me koliko tv utječe na kvalitetu grafike, tj.slike na ps4?ustvari da li uopće utječe? Govorim o običnom ps4 ne pro i TV-u koji je HD ne 4k,znači običan hdmi ulaz?
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

malo ti je ostrija slika 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...
Zanima me koliko tv utječe na kvalitetu grafike, tj.slike na ps4?ustvari da li uopće utječe? Govorim o običnom ps4 ne pro i TV-u koji je HD ne 4k,znači običan hdmi ulaz?

 

Pa evo na primjeru ovih boljih TVa, kao što je DeniZg prvo objavio, a onda sam se i ja osobno uvjerio, bolji TVi (u našem slučaju Sony) ti omogućavaju da igraš igre u 60 FPSa (sa motion smoothingom) koje su inicijalno zakucane na 30FPSa bez gubitka na kvaliteti i bez primjetnog input laga.

GTA V i Horizon ZeroDawn izgledaju savršeno i smooth. Meni je to vrlo bitno jer sam picajzla za framerate, a ovo mi je totalni gamechanger što se tiče igranja na PS4.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ja imam phillipsov običan tv 32'',da li je to zadovoljavajuće? Mislim da ne trošimo bzvz na plejku ako grafika neće biti kakva bi trebala?
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...
Ja imam phillipsov običan tv 32'',da li je to zadovoljavajuće? Mislim da ne trošimo bzvz na plejku ako grafika neće biti kakva bi trebala?

 

Pa grafika ko grafika, možeš i na običnom monitoru igrati (igra nas dosta i tako). Sa običnom telkom će biti sve po defaultu.

A jel ti telka fullHD? Obično te 32'' baš i nisu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Evo koji je model
Phillips 32PHT4101/12
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ha da. To ti nije ni full hd telka.

Al bože moj. Igrali smo nekad i na crno bijelim monitorima pa smo bili sretni i zadovoljni.

Ima hdmi, pa spoji pkejku i igraj.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.5.2017 18:23 (DeniZg).
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...
Ja imam phillipsov običan tv 32'',da li je to zadovoljavajuće? Mislim da ne trošimo bzvz na plejku ako grafika neće biti kakva bi trebala?

 TV nije isto sto i monitor, nisi 20 cm od ekrana, tako da ce ti grafika bit dobra

 

igram PS na 720p plazmi i grafika je predobra, uopce se nemoras s time zamarat

16 godina
offline
PlayStation 4

TAj ps sustav je stvarno smece.

 

Napuni Wallet za 350kn pa za 100kn vidim 0 kn napunjeno, dobijem njihov hvala što ste napunili novčanik za 350 kn Vaš sada ukupni iznos je 75 kn (koje sam dobio za prethodni mjesec)

Nazovem banku kazu da nisu teretili iznose..

Na kraju kupim igru s karticom kroz ps4... ffs a nisam tu karticu htio koristiti, stvarno su za q.. na fejs stranici se ofc ne javljaju a prvi su kada treba sponzorirat neku igru...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayStation 4

Zato ja jos uvijek koristim samo bonove koje kupim na pcgamesupply sa paypalom 

 

Nikad nisam imo nikakvih problema s tim. 

 

Samo nisam siguran dal EU bonovi rade na HR racunu. Oni Za Ps+ EU bonovi rade kolko ja znam

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Evo ga akciji,Slim d bijeli +2 kontrolera za 1999 kn.
Jedini problem je što mi cura ne da da kupim 😂
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...

Mene najvise iritira na gljivicama to sta mi sklizne prst, treba npr. drzat desno i nakon koje sekunde jedva da drzim gljivu i onda ako je treba potegnut u neku drugu stranu, trebam je skroz pustit i ponovno zahvatit palcem... Da li i u tom slucaju pomazu te famozne kapice? Mislim naravno na one najjeftinije...

Meni osobno da. Velim, FIFA je jedino što igram kompetitivno i baš me nerviralo kako lako mi palac nekad sklizne s gljive. U odnosu na recimo Xbone gamepad koji je u tom segmentu puno bolji. I eto upiknuo te najniže gumice i sad mi se to više ne događa.  

 

hummer0 kaže...

 Mislim da bi tebi pomogao onaj kontroler sa ventilatorom da ti se ne znoje ruke to sam negdje vidio, ali sam zaboravio gdje.

Imao je Logitech takav controller, Chillstream ak se ne varam. Više je bio gimmick taj ventilator nego od koristi. Možda ima neka verzija za PS4 ili neki dodatak samo. 

 

big_guy kaže...
Evo ga akciji,Slim d bijeli +2 kontrolera za 1999 kn.
Jedini problem je što mi cura ne da da kupim 😂

 A ništa, daj ju meni, a ti si pronađi bolju. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: PlayStation 4

 A ništa, daj ju meni, a ti si pronađi bolju. 

Jel bi rađe plejku ili curu?

Pa naravno curu!

Gle ako nije ozbiljna veza promjeni curu i igraj jel ako ti već sad brani neke stvari nije dobro u braku si naj..o.

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ozbiljna je...kako vi riješavate taj problem sa svojim boljim polovicama jer poznato je da igre i cura ne idu zajedno pogotovo ako zivite zajedno? 

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Moraš joj naći neku zanimaciju dok ti igraš.

Nije dobro kad je ženama dosadno.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
12 godina
offline
PlayStation 4

ne rjesavam, jer rjesenja nema.

uvijek sam kriv. trosim novce na te gluposti za klince. nikako da se uozbiljim. ta faze traje jedno popodne, onda dolazi faza "pa ova igrica i nije loša". onda ova kolekcija igara koje se njoj sviđaju nije više moja nego naša. upravo gledam kako ne može rješit thuderjawa u horizonu... a ne da mi kontroler i tako već 2. večer.

kad kupim novu igru ide sve iz početka.

What could possibly go wrong?
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Moja se ,,nameračila''  na nadolazeći crash insane trilogy...Možda je to i plus za mene 

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
ja jednostavno odem na drugi tv, i to najcesce kad gleda one gluposti zvjezde pjevaju, ljubav na selu..... a moja ide rano i lec tako i tada igram, a i kad radi rucak, ma nade se vrimena, a moja samo voli igrat fliper, odigrala je i odusevljena king questom, life is strange, pa me ni ne osuduje i shvaca kad je zanemarim zbog ps-a :-) ,zna da volim igrat ps.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
nike098 kaže...
ja jednostavno odem na drugi tv, i to najcesce kad gleda one gluposti zvjezde pjevaju, ljubav na selu..... a moja ide rano i lec tako i tada igram, a i kad radi rucak, ma nade se vrimena, a moja samo voli igrat fliper, odigrala je i odusevljena king questom, life is strange, pa me ni ne osuduje i shvaca kad je zanemarim zbog ps-a :-) ,zna da volim igrat ps.

 Ne valja kad vole igre jel onda ne možeš doći do kontrolera(miša). Nevalja kad ne vole jer onda opet ne možeš igrat od kvocanja.

Znači žene i igranje ne mogu ići zajedno ni u  rečenici, a kamoli u stvarnom životu.

 

11 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Meni moja kupila ps4, moro sam je ženit :) nevoli igrice..jedino je probala igrat P.T. i sjecam se tih prvih dana konzole i prve te P.T. igre gdje sam ostao skoro bez joystick -a, doslovno ga je bacila od straha. Danas pak malo zna gundjarat kad igram..al uvijek se nadje bar sat dva za odigrat u miru.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...
Evo ga akciji,Slim d bijeli +2 kontrolera za 1999 kn.
Jedini problem je što mi cura ne da da kupim 😂

Ne vidim problem.

 

Ako je normalna situacija gdje imas dovoljno financija, da izdvojis za PS4, a da ne pate osnovne stvari, ne bi trebalo biti problema.

Ako ti brani zato sto ona ne vidi smisao u tome, onda ti tu nema pomoci. Nego moras pronaci muda i posloziti si neke stvari, te promijeniti nick. 

big_guy kaže...

Ozbiljna je...kako vi riješavate taj problem sa svojim boljim polovicama jer poznato je da igre i cura ne idu zajedno pogotovo ako zivite zajedno? 

Igre su dio mog zivota. To sam dao do znanja curi (sada zeni) cim smo prohodali. Iskreno, da mi je dala ultimatum, "igre ili ja", ne bi mi bila zena.

 

Bitanga kaže...
toxic kaže...
DeniZg kaže...

Pa ne bih se složio da je placebo, jer K/D brojke su egzaktne.

S tim da nisam upalio BF mjesecima i ponovno sam počeo prije tjedan dana, uglavnom preko remote playa.

 

A i na Control Freek stranici imaš objašnjeno na slikama u čemu je fora. Dosta ljudi ga koristi i svi ga hvale.

 

U svakom slučaju, tko voli pucačine, neće puno izgubiti ako potroši 1$ pa isproba.

 

Kako znaš da ti K/D ne bi porastao bez toga? Dakle to je nedokazivo.

Svi znamo da su te "kapice" zapravo primarno izašle kao dodatna zaštita jer su se gljivice gulice.

Pametni su se dosjetili kako dodatno zaradit i samo u tome je catch.

Gledam te Control Freak original i na sredini nacrtan logo, ma daj molim te kako je moguce da ti to moze popraviti tvoj gameplay ili ti kdr.

Pogotovo jer rede zaštite za više žanrova igara... ma daj molim te..

Koja je razlika između Black Ops inačice i npr. Freak inferno.. 

Profi igraci ionako igraju na pravim prof gamepadovima tipa koji ispod imaju dodatne tipke večina njih je custom made.

A ima i zgodnih kontrolera kao ovaj npr : Nacon Revolution Pro 

 

Također za neke tučnjacve su tu pravi fighting stickovi a oni hoće do nadomjetit tu s nekim gumenin zaštitama za 15 dolara.

 

 

 

 

 

Ja imam isto te nastavke za gljive, i puno mi je bolje igrati s tim, barem na onoj gljivi gdje ciljaš.

Fizika je neumoljiva, veća poluga = veća osjetljivost (a time i veća preciznost) te manja sila potrebna da pomakneš.

Naravno, tu isto nema idealne situacije, ako ti je potrebna veća preciznost treba ti veća poluga, a ako ti treba veća brzina treba ti manja poluga.

Jedno i drugo je kontradiktorno, ne možeš imati oboje.

 

Prvenstveno mi je ugodnije igrati jer me od originalnih gljiva bole palci nakon negog vremena jer imaju mali obruč koji na sebe preuzima većinu pritiska na prst.

A osim udobnosti tu je i bolje upravljanje, odigrao sam cijelu Forzu Horizon 3 s tim nastavcima i puno sam bolje vozio nego bez njih. Također i GTA V.

U FPSovima nisam puno koristio jer me općenito frustrira upravljanje kontrolerom, ali sigurno bi bilo bolje nego bez njih. To me sad sjetilo da probam u Horizon ZD, jer sam i zaboravio na to :-)

Mislim da je toxicu promakao boldani dio, kad je komentirao Denijev post. Imam Control Freak i ne bi ih mijenjao za nista. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
offline
PlayStation 4

Pif, ja se sa svojom natječem u Driveclubu... :D

 

Doduše, već duže vrijeme ga rijetko i palim...

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.5.2017 9:24 (Purger155).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Danas mi prvi puta nakon 3 mjeseca proradilo plaćanje u PS Storeu preko weba (do sada je radilo samo preko konzole). PBZ Visa Electron. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...

Danas mi prvi puta nakon 3 mjeseca proradilo plaćanje u PS Storeu preko weba (do sada je radilo samo preko konzole). PBZ Visa Electron. 

 

Ja više ne kupujem preko weba već 2 godine, otkako su mi zalockali karticu na par dana. Samo preko playke. I život mi je ljepši :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice