PlayStation 4 problemi

poruka: 75
|
čitano: 78.200
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4 problemi
Pozz,imam jerdan problem zadnjih par dana. Na konzoli ima interneta ali se ne želi spojit sa Playstation Networkom... Googlao sam i naišao na par savjeta i koraka, sve sam ih prošao čak sam izbrisao svoj ID i ponovo ga stavio te mi se cijeli save game izbrisao... I dalje nisam uspio ispravit grešku, kada ga spojim sa mobilnim internetom sve normalno radi... kako da to popravim?
Hvala u naprijed....
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayStation 4 problemi

Koju grešku ti baca ???

 

Erorr code ???

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4 problemi
nema greške već kad radim test inteneta pod network piše feild.... probao sam sve i svašta i dalje nece... nakraju odustao
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4 problemi
nema greške već kad radim test inteneta pod network piše feild.... probao sam sve i svašta i dalje nece... nakraju odustao
7 godina
offline
Re: PlayStation 4 problemi
mikaboy270993 kaže...
nema greške već kad radim test inteneta pod network piše feild.... probao sam sve i svašta i dalje nece... nakraju odustao

Je li PS4 spojen LAN kabelom na router ili Wi-Fijem?

 

Ako preko mobilnog hotspota/interneta radi normalno, onda je problem u lokalnoj mreži ili routeru.

 

Ako je spojen LAN kabelom, provjeri je li kabel ispravan i rade li LAN portovi na oba kraja (prebaci kabel u drugi port, probaj drugi kabel, pogledaj upale li se lampice u LAN portu routera kada spojiš kabel, probaj spojiti drugi uređaj na isti LAN port s istim kabelom). Ako su port i kabel ispravni, provjeri u postavkama routera da PS-u nije zabranjen izlaz na internet kojim slučajem.

 

Ako je spojen na router preko Wi-Fija, provjeriti u postavkama routera radi li DHCP servis, je li PS4-u uopće dozvoljen pristup internetu preko routera.

 

 

U network setup-u na PS4 odaberi Easy i postavi sve postavke na automatske.

8 godina
offline
PlayStation 4 problemi

Jel žičano povezan ili bežično ???

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4 problemi
preko WiFi a je spojen probao sam i preko lan kabla ista stvar...
poslo sam slike što sam uspio naći na postavkama rutera ali nisam našao ovo što vi kažete
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4 problemi
radi se o zte mc801a routeru
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4 problemi
evo našao sam... ne kužim se baš u te stvari pa provjerite jel u nečem problem
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4 problemi
Ajde network setup na PS4 ispočetka. U najgorem slučaju reset routera na tvorničke postavke.
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4 problemi
Network setup na PS4 sam napravio iz početka... Pa sam poludio jer nisam spremio na USB save game pa mi se sve izbrisalo :D :D... a što ako ovo sa resertom modema ne uspije?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4 problemi
mikaboy270993 kaže...
Network setup na PS4 sam napravio iz početka... Pa sam poludio jer nisam spremio na USB save game pa mi se sve izbrisalo :D :D... a što ako ovo sa resertom modema ne uspije?

Kako ti je izbrisao SAVE game dok si bio u network postavkama ...

 

Ti stišćeš bezveze po toj svojoj plejki ...

 

Uopće ne čitaš kaj ti kolega ili ja napišemo ...

 

Kada prebacuješ sa wi-fi na žičano kod PS4 moraš nanovo pokretati network setup ...

 

KOd wi-fi-ja je moguće i često se dešava da žičica od antene pukne unutar same plejke, pa se ona ne povezuje na wi-fi, makar se u setingsima pojavljuje ...

 

Žičano bi trebalo sve automatski odraditi i spojiti se na mrežu ...

 

E sad isto je tako pitanje kad si ovo sa networkom napravio da nisi pobrisao i PSN acc, pa se zato ne želi spojiti na PSN ...

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2023 10:58 (nbdy32).
7 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4 problemi

Imam Telemach https://www.speedtest.net/result/14676754087.png  PS4 pro je spojen direktno sa modemom lan veza. Download i Upload na PS4 su 200/2 Mbit. Ovaj Up me zbunjuje. To je premalo.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4 problemi
olix kaže...

Imam Telemach https://www.speedtest.net/result/14676754087.png  PS4 pro je spojen direktno sa modemom lan veza. Download i Upload na PS4 su 200/2 Mbit. Ovaj Up me zbunjuje. To je premalo.

Pa koliko ti telmach daje ????

 

Nebi se čudio da je njihova brzina takva ...

 

EDIT : Pogledaj sliku, pa komentiraj ... :)

 

OK, na čemu si to mjerio ????

 

Jeli plejka uštekana u prvi slot na ruteru ??? ili 2,3,4 ???

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.5.2023 12:18 (nbdy32).
7 godina
offline
Re: PlayStation 4 problemi
olix kaže...

Imam Telemach https://www.speedtest.net/result/14676754087.png  PS4 pro je spojen direktno sa modemom lan veza. Download i Upload na PS4 su 200/2 Mbit. Ovaj Up me zbunjuje. To je premalo.

https://turbospeedwifi.com/ps5-upload-speed-slow/

 

TL;DR problem je kod Sonya.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.5.2023 14:14 (robogo).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice