Huawei P40

poruka: 1.086
|
čitano: 394.896
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...

Na amazonu.de P40 Pro 740 eura, a P40 Pro +  999 eura.

 

Također Oppo Find X2 Pro 795 eura.

 

Note 20 Ultra 1000 eura.

 

 

Nema potrebe toliko davati i cekati dostavu kada su na njuskalu vec pali na cca 3900 Kn...ne full nov, ali nadje se 2-3 mjeseca star u savrsenom stanju sa jos najmanje godinu i pol HR jamstva.

16 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...
dejo kaže...

Trazim nasljednika svom P20+ i u ovoj sadasnjoj ponudi mobitela P40+ mi je nekako najlogicniji izbor. Dvoumim se samo jos zbog tog GMS-a.

Taj najlogičniji izbor ne postoji.

 

Postoji P40 Pro +.

 

Ako se malo potrudiš i pročitaš 2 prethodne stranice vidit ćeš da GMS instaliras bez problema. 

 Procitao sam sve. Pratim  ja temu, tako da cu ga najvjerojatnije narucit. uvijek mi ostaje 14 dana za besplatni povrat.

5 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

ja ima p40 pro, nemam instalirane servise jer bih sada morao ga downgrejdati

- što se toga tiče, kad se to radi, dali postoji šansa da se sve izbriše?

(da ne riskiram bezveze)

 

Uglavnom zapravo mi i netrebaju google servisi jer mi radi sve što mi treba, jedino me živcira što mi neče bacati notifikacije sa Njuškala kad dobijem poruku, nego dobijem samo mail

- jel ima ko taj problem (ponavaljam ovo je bez Google servisa)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
ZicRo kaže...

ja ima p40 pro, nemam instalirane servise jer bih sada morao ga downgrejdati

- što se toga tiče, kad se to radi, dali postoji šansa da se sve izbriše?

(da ne riskiram bezveze)

 

Uglavnom zapravo mi i netrebaju google servisi jer mi radi sve što mi treba, jedino me živcira što mi neče bacati notifikacije sa Njuškala kad dobijem poruku, nego dobijem samo mail

- jel ima ko taj problem (ponavaljam ovo je bez Google servisa)

- sve se briše kad ga spuštaš na niži software.

 

- njuskalo - ne znam. 

12 godina
offline
Huawei P40

Nevoljko napuštam P40 Pro i prebacujem se na Note 20 Ultra.

 

Trenutno osim Iphone 12 i Ultre nemam ništa pametno uzeti. Službeni mob, i zato odlazim s P40 Pro.

 

P40 Pro ostaje u obitelji. Ne ide u prodaju pa nemam problema s traženjem kupaca.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 10:20 (R36).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P40

Steta. Meni moj dolazi danas pa cemo vidjeti...

14 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...

Nevoljko napuštam P40 Pro i prebacujem se na Note 20 Ultra.

 

 Ode i ti u mračne odaje Exynosa .

12 godina
offline
Re: Huawei P40
zabranjeniples kaže...
R36 kaže...

Nevoljko napuštam P40 Pro i prebacujem se na Note 20 Ultra.

 

 Ode i ti u mračne odaje Exynosa .

Nemam izbora. Iphone 12 ne mogu nikako progutat, tj Iphone...falilo bi mi previše funkcio s androida a jedan je AOD. To mi je must have.

 

A za Ultru se nadam da ću imat malo sreće pa da će biti ok baterija. 

 

A gle veselim se 120hz, drago mi je što ima 5x optićki zoom, mislim da će video snimanje i kamera biti u razini P40 Pro. 

 

Kažem - poduzeće plaća mob tako da mi se j...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 11:02 (R36).
12 godina
offline
Re: Huawei P40
dejo kaže...

Steta. Meni moj dolazi danas pa cemo vidjeti...

Jedini mobitel zbog kojeg mi je krivo što ga moram dalje prosljedit.

 

Mob mi je top topova.

16 godina
offline
Re: Huawei P40

Uspio instalirati GMS. Za sada radi odlicno

10 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...

 

 

A za Ultru se nadam da ću imat malo sreće pa da će biti ok baterija. 

 

A gle veselim se 120hz, drago mi je što ima 5x optićki zoom, mislim da će video snimanje i kamera biti u razini P40 Pro. 

 

 

 

 

 

Baterija ce ti na Ultri biti nesto losija nego na P40PRO, a video snimanje nesto bolje.

 

Ono sto je najbitnije, imat ces potpuno funkcionalan mob bez ikakvih kompromisa i ogranicenja i to je najbitnije.

12 godina
offline
Re: Huawei P40
ocean77 kaže...
R36 kaže...

 

 

A za Ultru se nadam da ću imat malo sreće pa da će biti ok baterija. 

 

A gle veselim se 120hz, drago mi je što ima 5x optićki zoom, mislim da će video snimanje i kamera biti u razini P40 Pro. 

 

 

 

 

 

Baterija ce ti na Ultri biti nesto losija nego na P40PRO, a video snimanje nesto bolje.

 

Ono sto je najbitnije, imat ces potpuno funkcionalan mob bez ikakvih kompromisa i ogranicenja i to je najbitnije.

Meni je na P40 Pro baterija bila s dual simom i aplikacijama oko 5h sot-a. Ako će biti tu negdje + da ostane pred kraj dana 20% baterija...ja ću biti sretan.

 

Vidio sam da sam mogao uzet i Iphone 12 Pro Max ali vidim da je širi i teži od Note 20 U. A i jebe me nedostatak AOD-a i ostalih sitnica koje Android ima.

10 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...
ocean77 kaže...
R36 kaže...

 

 

A za Ultru se nadam da ću imat malo sreće pa da će biti ok baterija. 

 

A gle veselim se 120hz, drago mi je što ima 5x optićki zoom, mislim da će video snimanje i kamera biti u razini P40 Pro. 

 

 

 

 

 

Baterija ce ti na Ultri biti nesto losija nego na P40PRO, a video snimanje nesto bolje.

 

Ono sto je najbitnije, imat ces potpuno funkcionalan mob bez ikakvih kompromisa i ogranicenja i to je najbitnije.

Meni je na P40 Pro baterija bila s dual simom i aplikacijama oko 5h sot-a. Ako će biti tu negdje + da ostane pred kraj dana 20% baterija...ja ću biti sretan.

 

Vidio sam da sam mogao uzet i Iphone 12 Pro Max ali vidim da je širi i teži od Note 20 U. A i jebe me nedostatak AOD-a i ostalih sitnica koje Android ima.

 

 

Neznam onda, mislio sam da si imao vise SOT-a od 5 sati, moguce da ce ti baterija onda biti podjednaka obzirom da vidim da i sa Note 20 Ultra ljudi dobivaju cca 5 sati SOT kod neke normalne upotrebe.

 

Meni je Note jako lijep mob, pogotovo u crnoj boji, a ekran je vjerojatno najbolje sto novac moze kupiti ovog momenta.

12 godina
offline
Huawei P40

Ja također razmišljam o prelasku s P40 Pro na Note 20 Ultra. Primjetio sam da bi mi olovka jako puno pomogla u svakodnevnom radu, a i za posao mi je relevantna. Jedino me muči ta baterija i taj prokleti Exynos zbog kojeg sam se rješio S20.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P40
ocean77 kaže...

 

Meni je Note jako lijep mob, pogotovo u crnoj boji, a ekran je vjerojatno najbolje sto novac moze kupiti ovog momenta.

Lijep, odličan display, ali exynos je najveći trn u oku.

Usporedba s konkurencijom pokazuje sve mane, a koliko su one velike ili male, ovisi od čovjeka do čovjeka.

Meni osobno je Samsung prekrižen baš radi toga.

 

Ali s druge strane, ne postoji savršen telefon.

Postoji jedino subjektivno telefon, koji najsavršenije odgovara nečijim potrebama.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 11:12 (zabranjeniples).
10 godina
offline
Re: Huawei P40
zabranjeniples kaže...

Lijep, odličan display, ali exynos je najveći trn u oku.

Usporedba s konkurencijom pokazuje sve mane, a koliko su one velike ili male, ovisi od čovjeka do čovjeka.

Meni osobno je Samsung prekrižen baš radi toga.

 

Ali s druge strane, ne postoji savršen telefon.

Postoji jedino subjektivno telefon, koji najsavršenije odgovara nečijim potrebama.

 

 

 

Mislim da je malo prenapuhana prica oko Exynosa...da, nije bolji od Snapdragona, losiji je u skoro svim kategorijama, ali opet ne toliko losiji da bi sada isao krizati mob radi toga.

To je i dalje top procesor koji je bolji od bilo kojeg mid range procesora i koji lijepo odradjuje posao u Noteu.

Mislim da je manji problem imati Exynos u Samsungu nego ne imati Gpay i legalan GMS u Huaweiu tako da mislim da je kolega napravio odlican potez prelaskom na Note.

14 godina
offline
Re: Huawei P40
ocean77 kaže...

 

Mislim da je malo prenapuhana prica oko Exynosa...da, nije bolji od Snapdragona, losiji je u skoro svim kategorijama, ali opet ne toliko losiji da bi sada isao krizati mob radi toga.

To je i dalje top procesor koji je bolji od bilo kojeg mid range procesora i koji lijepo odradjuje posao u Noteu.

Mislim da je manji problem imati Exynos u Samsungu nego ne imati Gpay i legalan GMS u Huaweiu tako da mislim da je kolega napravio odlican potez prelaskom na Note.

To što je bolje tebi, ne znači da je nekom drugom.

Mana je mana, isto kao što je i nedostatak GMS-a mana.

Kad staviš Exynos kraj Snapa, vidiš da je ovaj lošiji, od temperature, kamere, baterije.

Dali je ta razlika bitna ili ne, zato sam i rekao, ovisi od čovjeka do čovjeka.

Meni osobno to predstavlja problem i ne želim plačat za lošiji proizvod.

 

Nekome nedostatak GMS-a ne predstavlja nekakav krucijalni problem, bez obzira što je to realno nedostatak.

Isto tako i za Exynos, nekome to nije bitno, niti zna šta je unutra, dok nekome smeta, kao npr. meni.

Ti želiš za svoje novce imat GMS, a ja za svoje novce ne želim imat Exynos.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 11:53 (zabranjeniples).
12 godina
offline
Re: Huawei P40
ocean77 kaže...

 

Neznam onda, mislio sam da si imao vise SOT-a od 5 sati, moguce da ce ti baterija onda biti podjednaka obzirom da vidim da i sa Note 20 Ultra ljudi dobivaju cca 5 sati SOT kod neke normalne upotrebe.

 

Meni je Note jako lijep mob, pogotovo u crnoj boji, a ekran je vjerojatno najbolje sto novac moze kupiti ovog momenta.

Budem vidio nakon tjedna dva ponašanje baterije.  

 

Ja sam uzeo crni.

 

KiX777 kaže...

Ja također razmišljam o prelasku s P40 Pro na Note 20 Ultra. Primjetio sam da bi mi olovka jako puno pomogla u svakodnevnom radu, a i za posao mi je relevantna. Jedino me muči ta baterija i taj prokleti Exynos zbog kojeg sam se rješio S20.

Kažem...vidjet ću bateriju pa ti javim.

 

Zadnji post na temi Ultri je bio post od nekog forumaša koji je aktivan tek 6 tjedana. Tako da njemu ne vjerujem a nahvalio ga je.

12 godina
offline
Re: Huawei P40
zabranjeniples kaže...

To što je bolje tebi, ne znači da je nekom drugom.

Mana je mana, isto kao što je i nedostatak GMS-a mana.

Kad staviš Exynos kraj Snapa, vidiš da je ovaj lošiji, od temperature, kamere, baterije.

Dali je ta razlika bitna ili ne, zato sam i rekao, ovisi od čovjeka do čovjeka.

Meni osobno to predstavlja problem i ne želim plačat za lošiji proizvod.

 

Nekome nedostatak GMS-a ne predstavlja nekakav krucijalni problem, bez obzira što je to realno nedostatak.

Isto tako i za Exynos, nekome to nije bitno, niti zna šta je unutra, dok nekome smeta, kao npr. meni.

Ti želiš za svoje novce imat GMS, a ja za svoje novce ne želim imat Exynos.

Da ga sam kupujem teško da bi ga kupio jer imao sam P40 Pro. Znaš kako se kaže : Poklonjenom konju se ne gleda u zube. 

 

Pošto samo uzimamo Apple ili Samsung nije da sam imao puno izbora. Ultru ili 12 Pro Max. Iphone mi nikao ne leži. Imam mi ga žena pa vidim sve. 

 

Da nemam u obitelji Iphone bi me to kopkalo - kako radi Iphone., a ovako sve vidim i znam. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 12:01 (R36).
12 godina
offline
Huawei P40

Ne znam za vas, ali ja radije biram manjak GMS-a (iako se stavi lako) nego da osjetim kako mob gori i gdje throttla nakon sat vremena intenzivnog korištenja. Džabe 120hz kad padne na 60 kako se nebi zapalio.

 

Samsung mi je najdraži softverski, kamere su isto solidne, ali taj Exynos i posljedično bateriju ne mogu prožvakati.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
KiX777 kaže...

Ne znam za vas, ali ja radije biram manjak GMS-a (iako se stavi lako) nego da osjetim kako mob gori i gdje throttla nakon sat vremena intenzivnog korištenja. Džabe 120hz kad padne na 60 kako se nebi zapalio.

 

Samsung mi je najdraži softverski, kamere su isto solidne, ali taj Exynos i posljedično bateriju ne mogu prožvakati.

Slažem se...

 

Ali kažem...moram vidjet, probati, pa ću biti pametniji.

 

P40 Pro mi se nikad nije ugrijao ma što radio. 

 

Možda na kraju ispadne da sam i ja previše srao protiv Exynosa...pa sam sebi pljunem u usta. Šta ja znam. Budemo vidjeli.

 

Ako će se zagrijavat na pozive, whats app, e-mailove, teamse, instagram i sl. Onda ga j...

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 13:52 (R36).
14 godina
offline
Huawei P40

A gledaj i sam kažeš da ga dobijaš mukte.

Ako ti ne bude pasao, ostavi sebi P40 PRO, njega daj kome si mislio i adio.

Ako ti paše, ostavi ga i opet adio .

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 13:53 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...

 

Možda na kraju ispadne da sam i ja previše srao protiv Exynosa...pa sam sebi pljunem u usta. Šta ja znam. Budemo vidjeli.

 

Ako će se zagrijavat na pozive, whats app, e-mailove, teamse, instagram i sl. Onda ga j...

Exynos verzija Samsunga je lošija od Snapdragon verzije Samsunga i to su činjenice, imaš pun net toga.

Tebi kao tebi će možda telefon bit bombon, jer nemaš mogućnost napravit pravu usporedbu.

 

 

12 godina
offline
Re: Huawei P40
zabranjeniples kaže...
R36 kaže...

 

Možda na kraju ispadne da sam i ja previše srao protiv Exynosa...pa sam sebi pljunem u usta. Šta ja znam. Budemo vidjeli.

 

Ako će se zagrijavat na pozive, whats app, e-mailove, teamse, instagram i sl. Onda ga j...

Exynos verzija Samsunga je lošija od Snapdragon verzije Samsunga i to su činjenice, imaš pun net toga.

Tebi kao tebi će možda telefon bit bombon, jer nemaš mogućnost napravit pravu usporedbu.

 

 

Znam da je lošija...to nije upitno. 

 

Meni je bitno da je on meni u razini P40 Pro. 

 

Jebe mi se za Snapdragon kad je on samo za SAD-e

12 godina
offline
Huawei P40

Nakon 6mj korištenja ja ću se vjerojatno svog rješavati. Super mi je mobitel, ali mi je malo dosadio + uzimam galaxy watch 3, pa ciljam neki Samsung ili Google pixel 5 eventualno.

Radi sve, ima GMS, tako da zainteresirani pm :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei P40

Odustao sam od Note 20 Ultre...vračam ga.

 

Jednostavno poslije P40 Pro mi nije to to. Napisao sam na temi o Ultri sve.., pa da se tu ne ponavljam.

 

P40 Pro prednosti naspram Ultre na prvu :

1. Geste - miljama bolje. Tamo sam trebao skida aplikaciju da bi namjestio da mi reagira i u razini tipkovnice.

2. Slučajni dodiri - nikad to na P40 Pro nisam doživio, a na Ultri skoro svaki put.

3. AOD - puno ljepši.

4. Kamera - noćni način na P40 Pro slika bez problema, dok na Ultri za neke slike 3 sek a za neke čak 6 sek. Šta je previše je previše. Ako je to mogao Huawei sredit onda mogu i ostali. Takvi procesori a za sliku mi treba 6sek.

5. EMUI - osobno meni bolji.

 

Tako da sam naručio Iphone 12 Pro 256GB. Jebi ga, zadnji put sam bio na Iphoneu 3gs. Vrijeme je da probam Iphone. Znam da će mi falit mnogo toga s androida ali jednostavno mi odgovara veličina naspram Samsunga Note 20 Ultre. Imam dostav poziva, a Note 20 Ultra na uhu kao da držim lopatu.

 

A i novi tehnologija je na Iphoneu (5nm) tako da sam miran barem 2 godine.

 

Doslovno mi je sad prilika probat Iphone a da ne kupujem mob sam privatno.

 

ps. budem stavio slike s Ultre danas, sutra, to što sam malo uslikao.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2020 10:30 (R36).
 
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P40
Prodaj iPhone i stavis poslovnu karticu u P40, rijesio si sve probleme :)
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...
Prodaj iPhone i stavis poslovnu karticu u P40, rijesio si sve probleme :)

 Zbog sigurnosti i aplikacija moja firma podrzava samo Iphone i Samsung.

 

Ni na jesdnom drugom mobu ne mogu imat sluzbeni email i sve ostale sluzbene aplikacije.

10 godina
offline
Re: Huawei P40
A onda jbga :)

Mislim da ti iphone nece sjesti (sam si rekao da ga imas u kuci) ,tak da po meni bolje ostani na Note-u.


12 godina
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...
A onda jbga :)

Mislim da ti iphone nece sjesti (sam si rekao da ga imas u kuci) ,tak da po meni bolje ostani na Note-u.

 Kolega stvarno je velik. Imam Note 9 i on mi je taman.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice