Huawei P40

poruka: 1.086
|
čitano: 394.391
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...
x18x05x kaže...
R36 kaže...

A ti si mjerilo čega....

 

Da nisam imao Mate 20 Pro još bi ti i povjerovao. 

 

 

 Imam oba mobitela, jednostavno se Mate 20 Pro je bolji uređaj, kompletniji.

 I ja sam imao/imam oba telefona...i kažem da je P40 serija bolja. I šta ćemo sad? 

 Tebi ćemo da vjerujemo. Sretan?!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

Kada se pogleda realno sa svim problemima koje ima huawei sa tim zabranama, ovakav telefon od samog dizajna pa dalje im uopste nije trebao, bar ne po ovoj cijeni.

 

 

A R36 brani svojih potrosenih 1000 eura u marku koju je Trump realno unistio (za sada), ali ne znam zasto raspravljate uopste, istu stvar je radio i sa Mate 20 pro kada su imali problema sa displejom u startu, istu stvar je radio i sa P30 pro, nije niko mogao ni jednu kritiku da napise na racun tog telefona dok ga je on imao.

 

Fanbojizam je zahebana stvar, ali danas dati 1000 eura za taj P40 pro sa ovakvom ponudom uredjaja po istoj ili nizoj cijeni, ili reci da Mate 20 pro nije najkompletniji proizvod od huaweia u zadnje dvije godine...jbg @R36 odvadi malo brate.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2020 20:50 (dani2).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Ne znam sta se lovite za soma eura, P40 PRO se moze preko njuskice nov uzeti za 700 eura, da uzimam novi mob pa uzeo bi 15 min vremena i stavio GMS i koristio kompletno funkcionalan mob

Hebote ko da smo na placu a ne tech forumu

Nije problem softver nego cipovi u buducnosti ako ovo prodje Trumpu
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
dani2 kaže...

Kada se pogleda realno sa svim problemima koje ima huawei sa tim zabranama, ovakav telefon od samog dizajna pa dalje im uopste nije trebao, bar ne po ovoj cijeni.

 

 

A R36 brani svojih potrosenih 1000 eura u marku koju je Trump realno unistio (za sada), ali ne znam zasto raspravljate uopste, istu stvar je radio i sa Mate 20 pro kada su imali problema sa displejom u startu, istu stvar je radio i sa P30 pro, nije niko mogao ni jednu kritiku da napise na racun tog telefona dok ga je on imao.

 

Fanbojizam je zahebana stvar, ali danas dati 1000 eura za taj P40 pro sa ovakvom ponudom uredjaja po istoj ili nizoj cijeni, ili reci da Mate 20 pro nije najkompletniji proizvod od huaweia u zadnje dvije godine...jbg @R36 odvadi malo brate.

 

 

Što je najsmijesnije ja "branio" Mate i vratio ga nakon 2 tjedna zbog zelenog ekrana...i sad odjedamput svi s njim zadovoljni.Znači smiješno. I šta ti to govori...da je mob bio dobar tada kao što je i sad., samo me tad niste slušali. 

 

Teški fabojizam sam ja...Samsung, HTC, IPhone, Huawei, Xiaomi, LG, Pixel, Sony...samo ne znam koje sam marke fanboj.

 

Kad čujem da netko u današnje vrijeme spominje dizajn mobitela , a mobiteli u zadnjih 15 godina kao pravokutnici samo drugih boja.

 

 

 

 

12 godina
offline
Re: Huawei P40
mile59 kaže...
Ne znam sta se lovite za soma eura, P40 PRO se moze preko njuskice nov uzeti za 700 eura, da uzimam novi mob pa uzeo bi 15 min vremena i stavio GMS i koristio kompletno funkcionalan mob

Hebote ko da smo na placu a ne tech forumu

Nije problem softver nego cipovi u buducnosti ako ovo prodje Trumpu

Slažem se da su cipovi problem...

 

Sama pomisao da bi trebao kupovat onu lošu kameru od Samsung koju prodaje okolo...nije mi baš drago. 

 

Ostaje mi Pixel i IPhone., a naviknuti ćemo se kao i na sve ostalo. 

Sve je stvar navike. 

 

 

16 godina
offline
Re: Huawei P40
dani2 kaže...

Kada se pogleda realno sa svim problemima koje ima huawei sa tim zabranama, ovakav telefon od samog dizajna pa dalje im uopste nije trebao, bar ne po ovoj cijeni.

 

 

A R36 brani svojih potrosenih 1000 eura u marku koju je Trump realno unistio (za sada), ali ne znam zasto raspravljate uopste, istu stvar je radio i sa Mate 20 pro kada su imali problema sa displejom u startu, istu stvar je radio i sa P30 pro, nije niko mogao ni jednu kritiku da napise na racun tog telefona dok ga je on imao.

 

Fanbojizam je zahebana stvar, ali danas dati 1000 eura za taj P40 pro sa ovakvom ponudom uredjaja po istoj ili nizoj cijeni, ili reci da Mate 20 pro nije najkompletniji proizvod od huaweia u zadnje dvije godine...jbg @R36 odvadi malo brate.

 

 

 Ovo vrijedi za sve smartfone, koji ni na koji nacin ne mogu opravdat ovu suludu cifru!

P40 seriji se spocitava najvise radi GMSa i tu je najveci problem, one zute fotke koje ponekad izbacuje su samo sol na ranu radi nepostojanja GMSa, da ima GMS dost njih bi objerucke prihvatili P40P pa im cak ni zuckaste fotke ne bi smetale..

 

A sto se tice 1000€, osobno, za te novce ni jedan smartfon ne moze opravdat, niti jedan, a kamoli P40P.. Ljudi si misle da ako vec daju soma eura za mob tjese se rijecima, pa nek bar bude "bolji" od P40P zato jer potonji nema GMS, pa onda biraju neki drugi mob sa tom velikom cijenom.. Svaki mob ima kompromise, samo je na nama da odaberemo koji nam je "najzaokruzeniji" mob, tjeseci se i pravdajuci se da su "dobro prosli" dok su kupili mob od 1000€..

 

Vremena dok su flagsipi kostali 5tkn su iza nas i polako ulazimo u eru dok ce flagsipi kostat blizu 10tkn, tehnologija ide naprijed, al ne tolko da moze opravdat svoju brutalno visoku cijenu koja ce iz godine u godinu bit sve veca i veca. Ljudi se polako navikavaju na cijenu od 1000€ a uskoro (razdoblje kroz dvije-tri godine) i na cijenu od 1300-1400€, vrijeme je da si pocnemo neka pitanja postavljat..

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2020 7:34 (zvonac).
16 godina
offline
Re: Huawei P40
Pa kod nas je Iphone Pro verzija već na oko 10k kuna i to pričamo o smiješnoj 64Gb verziji, tak da je barijera opako probijena.

Da niti jedan ne vrijedi te novce je istina, ali mobitel je općenito postao stvar prestiža, a to je još jače vidljivo kod Apple uređaja.

P40 Pro se čini kao odličan uređaj, ima naravno svojih mana, a najveća je ipak taj GMS. Iako mi sa foruma si možemo to malo bolje posložiti, jer većina nas ima neku tehničku podlogu, većina ljudi se nebu zezala sa time iskreno. Iako i dalje mislim da nije pametno dati remote admin prava nekoj lijevoj kineskoj stranici.

Ja osobno imam stav o Huaweiu općenito i zato je trenutni P30 Pro zadnji niihov uređaj u mom džepu.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

Bok društvo. Isšrike što prekidam m20 vs p40 fajt. Imam dilemu izmedu m20pro i Mi note 10. Oba su slicne cijene preko njuške. Važan mi je mob kao cijelina, ali najviše bi istaknuo kameru i bateriju. Znam da je Note tu odlican, ali znam i da Mate nije loš, plus šta dobivam dosta toga sto Note nema (stereo, bolji proc, bezicno...). Mob bi imao najmanje 2 godine

Koliko je ta 108 kamera bolja ustvari od Mateove?

Hvala unaprijed!

 
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Kregol kaže...

Bok društvo. Isšrike što prekidam m20 vs p40 fajt. Imam dilemu izmedu m20pro i Mi note 10. Oba su slicne cijene preko njuške. Važan mi je mob kao cijelina, ali najviše bi istaknuo kameru i bateriju. Znam da je Note tu odlican, ali znam i da Mate nije loš, plus šta dobivam dosta toga sto Note nema (stereo, bolji proc, bezicno...). Mob bi imao najmanje 2 godine

Koliko je ta 108 kamera bolja ustvari od Mateove?

Hvala unaprijed!

Na temi o P40 ti pitas za Mate i Mi Note 10?

 

Kakve veze P serija ima s Mate 20 i Xiaomiom.

 

Aj odi na podtemu "recepti" pa postavi to pitanje.Mozda ti netko odgovori.

 

Ako ides u 5 razred osnovne sve ti je oprosteno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 10:59 (R36).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...
Kregol kaže...

Bok društvo. Isšrike što prekidam m20 vs p40 fajt. Imam dilemu izmedu m20pro i Mi note 10. Oba su slicne cijene preko njuške. Važan mi je mob kao cijelina, ali najviše bi istaknuo kameru i bateriju. Znam da je Note tu odlican, ali znam i da Mate nije loš, plus šta dobivam dosta toga sto Note nema (stereo, bolji proc, bezicno...). Mob bi imao najmanje 2 godine

Koliko je ta 108 kamera bolja ustvari od Mateove?

Hvala unaprijed!

Na temi o P40 ti pitas za Mate i Mi Note 10?

 

Kakve veze P serija ima s Mate 20 i Xiaomiom.

 

Aj odi na podtemu "recepti" pa postavi to pitanje.Mozda ti netko odgovori.

 

Ako ides u 5 razred osnovne sve ti je oprosteno.

 Da, priznam, pogrijesio sam. Valjda me povelo to sto se zadnje dvije stranice raspravljalo o Mateu. Moje isprike vase visocanstvo. Prve 2 recenice tvog posta su dovoljne. A umjesto ove tinejderske arogancije mogao si dat i konstruktivan odgovor. Zivio

10 godina
offline
Huawei P40

Imao oba, M20P je kao cjelina bolji mob od Mi Note 10.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

evo, kao što rekoh dao sam mu šansu ali ako telefon prvendstveno ne može biti trlrefon onda tu nešto ne valja

Dnevno imam po 10ak slučajnih poziva a to nije pprihvatljivo, za mene bar

ode p40pro u prodaju, asko ima ko sa foruma dam mu jebački popust ako ne ode na njušku

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
karlanal kaže...

evo, kao što rekoh dao sam mu šansu ali ako telefon prvendstveno ne može biti trlrefon onda tu nešto ne valja

Dnevno imam po 10ak slučajnih poziva a to nije pprihvatljivo, za mene bar

ode p40pro u prodaju, asko ima ko sa foruma dam mu jebački popust ako ne ode na njušku

Ne znam kako mozes imat slucajne pozive. Ja to nisam imao nikad ni na jednom mobitelu.

 

A prije tjedan dana mi je P40P slozen kao dual sim - tako da nije da nema poziva...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...
karlanal kaže...

evo, kao što rekoh dao sam mu šansu ali ako telefon prvendstveno ne može biti trlrefon onda tu nešto ne valja

Dnevno imam po 10ak slučajnih poziva a to nije pprihvatljivo, za mene bar

ode p40pro u prodaju, asko ima ko sa foruma dam mu jebački popust ako ne ode na njušku

Ne znam kako mozes imat slucajne pozive. Ja to nisam imao nikad ni na jednom mobitelu.

 

A prije tjedan dana mi je P40P slozen kao dual sim - tako da nije da nema poziva...

 A eto, nisam jedini koji vodi borbu sa tim. Vjerojatno imam mekše ruke od tebe pa nekako dodirnem ekran nakon poziva.

Jednostavno ne mogu sa tim živit, mob je super iako sam mislio da će bateria bit i bolja ali nebitno, izdrži mi jedan dan 

tu i tamo ima dan kad ga moram dopunizt ali inače jeben mob.
Ako želi netko sa foruma dobije 10% ispod najjeftinijeg na njušci, naravno ne neki razbijeni i sl

navali narode

iPhone is a smartphone for dumb people
12 godina
offline
Re: Huawei P40
karlanal kaže...
R36 kaže...
karlanal kaže...

evo, kao što rekoh dao sam mu šansu ali ako telefon prvendstveno ne može biti trlrefon onda tu nešto ne valja

Dnevno imam po 10ak slučajnih poziva a to nije pprihvatljivo, za mene bar

ode p40pro u prodaju, asko ima ko sa foruma dam mu jebački popust ako ne ode na njušku

Ne znam kako mozes imat slucajne pozive. Ja to nisam imao nikad ni na jednom mobitelu.

 

A prije tjedan dana mi je P40P slozen kao dual sim - tako da nije da nema poziva...

 A eto, nisam jedini koji vodi borbu sa tim. Vjerojatno imam mekše ruke od tebe pa nekako dodirnem ekran nakon poziva.

Jednostavno ne mogu sa tim živit, mob je super iako sam mislio da će bateria bit i bolja ali nebitno, izdrži mi jedan dan 

tu i tamo ima dan kad ga moram dopunizt ali inače jeben mob.
Ako želi netko sa foruma dobije 10% ispod najjeftinijeg na njušci, naravno ne neki razbijeni i sl

navali narode

 Kažem ja nisam to nikad uspio napravit. Mirovanje mi je stavljeno nakon 30 sek, kao i funkcija sprječavanja neželjenog dodirivanja. Tako da nema šanse da mi mobitel može nekog sam nazvati.

 

ps. P40 Pro na njuškalu 4800kn - i manje tvojih 10% - 4320kn. Znaći boljeg moba za 4320kn nema.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.6.2020 11:28 (R36).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...
karlanal kaže...
R36 kaže...
karlanal kaže...

evo, kao što rekoh dao sam mu šansu ali ako telefon prvendstveno ne može biti trlrefon onda tu nešto ne valja

Dnevno imam po 10ak slučajnih poziva a to nije pprihvatljivo, za mene bar

ode p40pro u prodaju, asko ima ko sa foruma dam mu jebački popust ako ne ode na njušku

Ne znam kako mozes imat slucajne pozive. Ja to nisam imao nikad ni na jednom mobitelu.

 

A prije tjedan dana mi je P40P slozen kao dual sim - tako da nije da nema poziva...

 A eto, nisam jedini koji vodi borbu sa tim. Vjerojatno imam mekše ruke od tebe pa nekako dodirnem ekran nakon poziva.

Jednostavno ne mogu sa tim živit, mob je super iako sam mislio da će bateria bit i bolja ali nebitno, izdrži mi jedan dan 

tu i tamo ima dan kad ga moram dopunizt ali inače jeben mob.
Ako želi netko sa foruma dobije 10% ispod najjeftinijeg na njušci, naravno ne neki razbijeni i sl

navali narode

 Kažem ja nisam to nikad uspio napravit. Mirovanje mi je stavljeno nakon 30 sek, kao i funkcija sprječavanja neželjenog dodirivanja. Tako da nema šanse da mi mobitel može nekog sam nazvati.

 

ps. P40 Pro na njuškalu 4800kn - i manje tvojih 10% - 4320kn. Znaći boljeg moba za 4320kn nema.

 ajde računat znaš, donekle, vidim da si ispravljao 

iPhone is a smartphone for dumb people
12 godina
offline
Re: Huawei P40
karlanal kaže...
R36 kaže...
karlanal kaže...
R36 kaže...
karlanal kaže...

evo, kao što rekoh dao sam mu šansu ali ako telefon prvendstveno ne može biti trlrefon onda tu nešto ne valja

Dnevno imam po 10ak slučajnih poziva a to nije pprihvatljivo, za mene bar

ode p40pro u prodaju, asko ima ko sa foruma dam mu jebački popust ako ne ode na njušku

Ne znam kako mozes imat slucajne pozive. Ja to nisam imao nikad ni na jednom mobitelu.

 

A prije tjedan dana mi je P40P slozen kao dual sim - tako da nije da nema poziva...

 A eto, nisam jedini koji vodi borbu sa tim. Vjerojatno imam mekše ruke od tebe pa nekako dodirnem ekran nakon poziva.

Jednostavno ne mogu sa tim živit, mob je super iako sam mislio da će bateria bit i bolja ali nebitno, izdrži mi jedan dan 

tu i tamo ima dan kad ga moram dopunizt ali inače jeben mob.
Ako želi netko sa foruma dobije 10% ispod najjeftinijeg na njušci, naravno ne neki razbijeni i sl

navali narode

 Kažem ja nisam to nikad uspio napravit. Mirovanje mi je stavljeno nakon 30 sek, kao i funkcija sprječavanja neželjenog dodirivanja. Tako da nema šanse da mi mobitel može nekog sam nazvati.

 

ps. P40 Pro na njuškalu 4800kn - i manje tvojih 10% - 4320kn. Znaći boljeg moba za 4320kn nema.

 ajde računat znaš, donekle, vidim da si ispravljao 

 isprtavljao tj dodao "manje tvojih 10%" da ostali skuže u ćemu je razlika...

12 godina
offline
Re: Huawei P40
Razmišljao sam, ali nikakao bez gugla ne mogu. Gugl servisi su mi neophodni, čak i za bankovni app, ova krpanja ne znam koliko su sigurna...

Šteta zbog tih gluparija i trumpovih izdrkavanja, mobiteli mi se čine skroz ok - osim rupa u ekranu
Halo Bing! Kako bratac?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...

 

ps. P40 Pro na njuškalu 4800kn - i manje tvojih 10% - 4320kn. Znaći boljeg moba za 4320kn nema.

 

 

Puno previse kompromisa za tu cijenu, a kolegi svakako zelim sretnu prodaju.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Od danas radi aplikacija moj Telekom na p40p
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
ocean77 kaže...
R36 kaže...

 

ps. P40 Pro na njuškalu 4800kn - i manje tvojih 10% - 4320kn. Znaći boljeg moba za 4320kn nema.

 

 

Puno previse kompromisa za tu cijenu, a kolegi svakako zelim sretnu prodaju.

 

 Po tvojim preferencijama da... 

13 godina
offline
Huawei P40
Ovisi od osobe i što mu je bitno kod moba. Ja ga npr. ne bi kupio ni za 2000 kn. Vrhunski je mob, ali karakteristike koje ja tražim ovaj model nema ili mi nisu po volji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
zuper kaže...
Ovisi od osobe i što mu je bitno kod moba. Ja ga npr. ne bi kupio ni za 2000 kn. Vrhunski je mob, ali karakteristike koje ja tražim ovaj model nema ili mi nisu po volji.

 ok dam ti ga za 1800 kn 

iPhone is a smartphone for dumb people
16 godina
offline
Re: Huawei P40
karlanal kaže...
zuper kaže...
Ovisi od osobe i što mu je bitno kod moba. Ja ga npr. ne bi kupio ni za 2000 kn. Vrhunski je mob, ali karakteristike koje ja tražim ovaj model nema ili mi nisu po volji.

 ok dam ti ga za 1800 kn 

 Reci da se salis

14 godina
offline
Re: Huawei P40

P40 je preskup za ono kaj nudi ... ako ne revidiraju cijenu neće biti nekog uspjeha

15 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

Mobitel je prodan, doslovce minutu nakon što sam ga stavio u oglas.
Sad čekanje na mate 40pro pa ako mi ne bude po volji uzimam sonya xperiu jendva

izgleda da su napokon složili koliko toliko konkurentan telefon 

posljednji mohikanac, osim jabuke nema više ništa da valja a ima ravni ekran

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
ocean77 kaže...
R36 kaže...

 

ps. P40 Pro na njuškalu 4800kn - i manje tvojih 10% - 4320kn. Znaći boljeg moba za 4320kn nema.

 

 

Puno previse kompromisa za tu cijenu, a kolegi svakako zelim sretnu prodaju.

 

daj par kompromisa kad ih je već puno i previše
baš me zanima, jedini koji meni pada na pamet je nedostatak GMSa ali to se rješi u 15 minuta ako treba

Eto meni se nije dalo i svejedno nisam nikad stekao dojam da mi nešto fali.
Ka šta sam reka

jedini problem je taj šta se treba naviknit da više za određene stvari ne korstiš aplikacije koje si koristio godinama

ali za svaku postoje minimalno 3 alternative koje niti malo ne zaostaju za googlovim aplikacijama na koje smo navikli

I to je jedini problem koji ovaj mob ima, čljudsku naviku 

iPhone is a smartphone for dumb people
11 godina
offline
Re: Huawei P40
Meni ima dva problema. Visoka cijena i mala inovativnost. Nisu se nesto pretjerano maknuli od P30 serije. Tako da, uzeo bi ga definitivno, ali da je cijena razumnija. Ovako cekat cemo kojih pola godine, pa viditi.
16 godina
offline
Re: Huawei P40
karlanal kaže...

Mobitel je prodan, doslovce minutu nakon što sam ga stavio u oglas.
Sad čekanje na mate 40pro pa ako mi ne bude po volji uzimam sonya xperiu jendva

izgleda da su napokon složili koliko toliko konkurentan telefon 

posljednji mohikanac, osim jabuke nema više ništa da valja a ima ravni ekran

 Ček, ti si ga prodao isključivo radi onog zakrivljenog zaslona, tj nehotično si stiskao po njemu? I tu ti je puknuo film.. Ili ima još nešto a da nam nisi rekao

 

 

Edit: Suluda cijena P40P+, 1400€, lagano preko 10000kn.. Huawei se razbahatio sa flagšipima dok je u pitanju kreiranje cijena..

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2020 8:43 (zvonac).
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Endymon kaže...
Meni ima dva problema. Visoka cijena i mala inovativnost. Nisu se nesto pretjerano maknuli od P30 serije. Tako da, uzeo bi ga definitivno, ali da je cijena razumnija. Ovako cekat cemo kojih pola godine, pa viditi.

Male inovativnosti i pokreće tu cijelu industriju...

 

Meni je dovoljno što ima prednju i zadnju kameru bez greške...ostalo me i ne zanima. 

 

GMS je presmiješno instalirati tako da sam ga odmah instalirao i sve što skidam, skidam preko Google play.

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice