Huawei P20/P20 PRO izdvojena tema

poruka: 686
|
čitano: 265.238
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Meni povremeno ukenja fotke, u auto modu napravi preveliki kontrast i onda ljudima luca izgledaju flekava. Onda ide rest aplikacije, wipe itd pa se vrati. U portrait modu budu normalno, kao i s open camera aplikacijom. Čekam android 10 pa ćemo vidjeti
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Ja sam opet primjetio da mi cesto u zatvorenim prostoriama fotke budu tamnije nego samo osvjetljenje prostorije u auto modu. 

Moram rucno uraditi fokus na nesto da bi taj dio bio normalno osvijetljen. 

 

Na S9 npr taj problem ne postoji. To je jedina stvar koja mi onako bas zna piciti po zivcima, a zna se desiti i u vanjskim uvjetima. 

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Je li ikome stigao emui 10?
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Nije još pušten nigdje osim u regiji Asia Pacific. Štoviše navodno je glavni release za zapadno tržište pomaknut na početak lipnja.

Na xda forumu se pise da su ljudi uspjeli stavit taj azijski global verziju, no pitanje je hoće li dolaziti OTA nadogradnje ako instaliraš na taj način.
It is hard being a person!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Pozzz ekipa,

 

Moze mali savjet. Imam P20 pro i vec duze vrijeme mi se desava da odredjene aplikacije nakon nekog vremena jednostavno prestanu da rade u pozadini.

Konkretno Onedrive kada pokrenem radi uredno par dana i nakon toga prestane da sinhronizuje sve sam od sebe ili ACR za snimanje razgovora takodje kada se pokrene radi par dana i onda nista, kao da nije ni pokrenut. 

Sve aplikacije imaju ukljucena sva odobrenja pa ne znam do cega bi moglo biti. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

tako je i kod mene, ne moze nista ostati u pozadini da radi, prebrzo killa sve aplikacije, ali sam se navikao i svejedno mi je za to. 

11 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

jebo ih android 10 vise

BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
SiNkE.Zgb kaže...

jebo ih android 10 vise

 A sta ce se to drasticno promijenit ti na mobu sa tim androidom 10 pa smo privilegovani citati tvoje ispade zbog njegovog kasnjenja 

9 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Evo došao Emui10 😉 jutros

AMD Ryzen™ R7
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

Ljubomoran sam :|

 

Meni je i dalje na 910 na P20Pro...

Object reference not set to an instance of an object
4 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Stigao na p20

Edit: nebi li povlačenje prstom prema dolje iz bilo koje pozicije trebalo spuštati status bar?
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2020 15:43 (Bugdom).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
I meni stigao
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Huawei P20/P20 PRO

Dosao napokon :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Bugdom kaže...
Stigao na p20

Edit: nebi li povlačenje prstom prema dolje iz bilo koje pozicije trebalo spuštati status bar?

 Na kojoj si mreži?

 

Meni na A1 još nema ništa.

Koristite blage riječi i jake argumente
4 godine
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Pitanje za iskusnije forumaše, kako na uređaj koji još ima 8.0.1 stavit Android 10, bez da radim OTA update na 9.0 koji mi nudi trenutno. 🤔

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Svi koji niste još dobili update, pokrenite aplikaciju Support i tamo provjerite za update. Ja sam tak napravio prije 15 min i evo me na "desetki".

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

Nemam nikakav Support app na mobu.

EDIT:

Instaliro preko ovog https://consumer.huawei.com/uk/support/support-app/, ak mi i dalje ne nudi novu verziju

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2020 10:32 (AmonZero).
14 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
AmonZero kaže...

Nemam nikakav Support app na mobu.

EDIT:

Instaliro preko ovog https://consumer.huawei.com/uk/support/support-app/, ak mi i dalje ne nudi novu verziju

 A jbg, bar si probao. Samo jedno pitanje, mob je kupljen u slobodnoj prodaji ili od operatera? Moj je kupljen u slobodnoj u Njemačkoj. 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
A1 poslovni
15 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Evo dosao je i meni
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
I moj je kupljen u slobodnoj prodaji u de ali nema jos, zenin isto ali ona je vec dobila update
12 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Pozdrav,

 

ima li tko iskustva sa zamjenom cijelog zaslona na ovom mobu skupa sa citacem otiska prsta?

Gledam ima puno replika na ali-u koje su katastrofa, no pojavile su se u zadnje vrijeme i novije verzije sa cjenama cca 1200kn?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Meni su ga mijenjali nedavno unutar garancije. Al kolka bi cijena bila ne znam. Sam znam da su mi to rijesili unutar jednog dana
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
AmonZero kaže...
Meni su ga mijenjali nedavno unutar garancije. Al kolka bi cijena bila ne znam. Sam znam da su mi to rijesili unutar jednog dana

 Dobro to je u slucaju kad imas osiguranje od loma?

13 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

I ja sam nedavno imao lom, servis me traži 1600kn za novi ekran tako da sam odustao.

15 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Nije bio lom kod mene nego neki kvar sa ekranom pa su ga zamijenili.

Nemoj davat takvu lovu samo za ekran. Dodas jos malo i imas rabljeni P20 Pro. Ja sam ovog svog prosle godine uzeo rabljenog za nekih 2000kn i jos uvijek imam garanciju.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Ima li sanse kako spasiti podatke sa moba a ekran ne radi uopce? a stavljeno otkljucavanje prvo ono na pin i na otisak prsta?

gledao sam priko xda nekakav programcic al mi nije uspjelo

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

poceo mi se odvajat straznji poklopac, onako imam filing da se baterija napuhuje i pomalo odvaja taj straznji poklopac, dali to podljeze pod garanciju, jel imao netko slican problem

BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Nazoves servis i pitas. Mislim da bi trebalo uc u garanciju
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
4 godine
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Jel iko resetirao uredaj nakon update na A10? Jel uopce potrebno to napravit il recimo onaj wipe chache? Kako vecina vas postupa nakon veceg update na uredajima? Hvala na savjetima! :D 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice