NVIDIA Lovelace 40xx izdvojena tema

poruka: 3.467
|
čitano: 714.127
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
snake1kl kaže...
DukeOs kaže...

Jos malo drame oko 4090.

 Ako je ovo istina, malo je to zalosno. Mogli su staviti cetri 8 pinskih konektora na grafu i nikad nebi bilo problema.

 Problem i je oko više konektora. Dovoljno je da jedan saviješ i eto belaja.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
14 godina
offline
NVIDIA Lovelace 40xx

Pa ovi nisu normalni sa tim cijenama, znači oko 1600-1700€ kod nas za 4080... Realno mislim da mi se to ne isplati, uzimam 3090 i to bude skroz ok za iduće četiri godine za 1440p. 

What doesn't kill you only makes you stronger.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.11.2022 12:22 (Clam-).
 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx

AMD-This is the way....

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.11.2022 12:23 (lmutak).
14 godina
offline
NVIDIA Lovelace 40xx

Misliš da sam se zajebo i trebao pričekati 7900XTX? Mislim da će po pitanju cijene biti tu negdje oko 1300€.

 

RT mi je totalno nebitna stvar u životu, ali mi je bitan Shadowplay i NVENC.

What doesn't kill you only makes you stronger.
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
Zna li netko kada bi bolji modeli 4090 trebali doći ponovno kod nas na prodaju?
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
Xrt kaže...
Zna li netko kada bi bolji modeli 4090 trebali doći ponovno kod nas na prodaju?

Bolji? Sasvim svejedno koji je model ako je gaming u pitanju...

2 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
Da je samo za gaming, čekao bih AMD :)
14 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
Xrt kaže...
Da je samo za gaming, čekao bih AMD :)

Profesionalno benchas? Tu je jedino bitno koji je model..

2 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx

Kad već dajem tolike pare, radije ću dat još malo i imati npr. model koji je jako tih i kvalitetan. Recimo onaj Phantom od Gainwarda masa ljudi se žali na buku od hlađenja. A svi ti modeli su na istu foru otprilike.

Ugl. ako netko ima ideju kada bi mogle doći kod nas, neka napiše.

16 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx

računaj da bi mogla bit navala sad oko Božića i blagdana općenito kao i svake godine.

ali slažem se sa anšom, mislim da je ludost sad gađat 4090 kad amd izbacuje svoje kroz mjesec dana.

 

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
15 godina
offline
NVIDIA Lovelace 40xx

Below are the listed RTX 4080 prices from Microcenter

 

- ASUS ROG STRIX RTX 4080 OC: $1,549.99
- ASUS RTX 4080TUF OC: $1,499.99
- ZOTAC AMP RTX 4080 AIRO: $1,399.99
- MSI RTX 4080 SUPRIM X: $1,399.99
- GIGABYTE RTX 4080 AORUS MASTER: $1,349.99
- MSI RTX 4080 GAMING X TRIO: $1,324.99
- MSI RTX 4080 VENTUS 3X OC: $1,279.99
- GIGABYTE RTX 4080 GAMING OC: $1,269.99
- GIGABYTE RTX 4080 EAGLE OC: $1,239.99
- PNY RTX 4080 XLR8 VERTO: $1,199.99
- ASUS RTX 4080 TUF: $1,199.99
- ZOTAC RTX 4080 TRINITY: $1,199.99
- GIGABYTE RTX 4080 EAGLE: $1,199.99

 

Nisu normalni,nadam se da budu crveni imali dobre drajvere da upogone nove 7900 xtx/xt

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
NVIDIA Lovelace 40xx

Rtx4090 sad imate dostupne odmah po hrpi De shopova pa navalite vi koji ste iscekivali dostupnost 🥂🥂🥂

Podjelite ovdje sa nama koje ste modele pokupovali,Ansha od tebe ocekujem nista manje od Strix!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
MEGATAMA kaže...

Rtx4090 sad imate dostupne odmah po hrpi De shopova pa navalite vi koji ste iscekivali dostupnost 🥂🥂🥂

Podjelite ovdje sa nama koje ste modele pokupovali,Ansha od tebe ocekujem nista manje od Strix!

Ma ne pada mi na pamet, a i bila bi Suprimka ponovno :)

14 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
Frenkyca kaže...

 

Nisu normalni,nadam se da budu crveni imali dobre drajvere da upogone nove 7900 xtx/xt

Pa kad su crveni rqzocarali sa drajverima 

 

Pogotovo sad kad su zakomplicirali sa chipletima...

15 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx

Haha ja sam im dao šansu kada je došla 5700xt kao ušminkali oni program za drajvere ovo ono optimizacija kad oni goli k... black screen,crash igre... itd

 

Pa reko nakon toliko godina i oni i dalje ne mogu dati dobre drajvere...

15 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
ansha kaže...
Frenkyca kaže...

 

Nisu normalni,nadam se da budu crveni imali dobre drajvere da upogone nove 7900 xtx/xt

Pa kad su crveni rqzocarali sa drajverima 

 

Pogotovo sad kad su zakomplicirali sa chipletima...

 

Frenkyca kaže...

Haha ja sam im dao šansu kada je došla 5700xt kao ušminkali oni program za drajvere ovo ono optimizacija kad oni goli k... black screen,crash igre... itd

 

Pa reko nakon toliko godina i oni i dalje ne mogu dati dobre drajvere...

 Šta je vama dvojici padate sa marsa driveri su ispeglani ovo ljeto do daske.

kradem mine iz minskog polja
11 godina
offline
NVIDIA Lovelace 40xx

huh, a ja već mjesecima nemerem updejtat drajver na gtx 1070, jer mi nestane televizor kao sekundarni displej čim je noviji drajver od 466.22

postavio sam i pitanje u odgovarajućij temi, bumpao i čini se nitko nema odgovora

očito ću pričekati dok uzmem novu grafu, pa se možda situacija promijeni, makar je možda i do televizora, neki jeftinjak hisense

 

EDIT

što je najgore, i matična nema opcije za dual grafiku, što sam imao na prastaroj h97, pa je tv išao preko intelove, a monitor na nvidiju - sad bi me ta opcija spasila

to mi posebno ide na živce, jer su asus i jedna i druga i ispostavlja se da h97 ploča starija bar 5-6 godina ima tu opciju, a novija tuf b560 nema te opcije

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2022 19:16 (picajzla0707).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
Frenkyca kaže...

Haha ja sam im dao šansu kada je došla 5700xt kao ušminkali oni program za drajvere ovo ono optimizacija kad oni goli k... black screen,crash igre... itd

 

Pa reko nakon toliko godina i oni i dalje ne mogu dati dobre drajvere...

 Takoder, uzeo 6600xt na PC mi sve pokrepavalo, nista živo vise ne radi, ili se smrzava ili nece uopce pokrenuti, znaci racunalo podivljalo, vratio nvidiju Pc se vratio u normalu kao da je 10 normabela popio!

16 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
Jel si stavio ciste win gore?
3 godine
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
Gemmy kaže...
Jel si stavio ciste win gore?

 Ne prljavi su nebitno totalno, poluproizvod i amen. Od kad znam za graficke Amd je uvijek bio problematičan i ništa se nije promijenilo ni nakon 20g

13 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
picajzla0707 kaže...

huh, a ja već mjesecima nemerem updejtat drajver na gtx 1070, jer mi nestane televizor kao sekundarni displej čim je noviji drajver od 466.22

postavio sam i pitanje u odgovarajućij temi, bumpao i čini se nitko nema odgovora

očito ću pričekati dok uzmem novu grafu, pa se možda situacija promijeni, makar je možda i do televizora, neki jeftinjak hisense

 

EDIT

što je najgore, i matična nema opcije za dual grafiku, što sam imao na prastaroj h97, pa je tv išao preko intelove, a monitor na nvidiju - sad bi me ta opcija spasila

to mi posebno ide na živce, jer su asus i jedna i druga i ispostavlja se da h97 ploča starija bar 5-6 godina ima tu opciju, a novija tuf b560 nema te opcije

 

 

 Baš si picajzla0707 pa kupi RTX 4090 i riješio si problem. 

GTX 1070 pa to je staro skoro kao ti.

Srry nisam izdržao.

16 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
Nvidia voli radi s prljavim win, pitam se zasto...
11 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
hummer0 kaže...

 Baš si picajzla0707 pa kupi RTX 4090 i riješio si problem. 

GTX 1070 pa to je staro skoro kao ti.

Srry nisam izdržao.

 za divno čudo, sad sam probao updejtat drajvere dok su i monitor i tv bili upaljeni i odjednom je proradilo - novi su drajveri, a tv i nakon updejta ima sliku

bumo vidjeli hoće li radit sutra kad ugasim tv i komp, pa ponovo upalim

14 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
dery kaže...
ansha kaže...
Frenkyca kaže...

 

Nisu normalni,nadam se da budu crveni imali dobre drajvere da upogone nove 7900 xtx/xt

Pa kad su crveni rqzocarali sa drajverima 

 

Pogotovo sad kad su zakomplicirali sa chipletima...

 

Frenkyca kaže...

Haha ja sam im dao šansu kada je došla 5700xt kao ušminkali oni program za drajvere ovo ono optimizacija kad oni goli k... black screen,crash igre... itd

 

Pa reko nakon toliko godina i oni i dalje ne mogu dati dobre drajvere...

 Šta je vama dvojici padate sa marsa driveri su ispeglani ovo ljeto do daske.

Tako su zadnjih 10 godina svake godine napokon ispeglani do daske...

11 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
Boris grozni kaže...
Frenkyca kaže...

Haha ja sam im dao šansu kada je došla 5700xt kao ušminkali oni program za drajvere ovo ono optimizacija kad oni goli k... black screen,crash igre... itd

 

Pa reko nakon toliko godina i oni i dalje ne mogu dati dobre drajvere...

 Takoder, uzeo 6600xt na PC mi sve pokrepavalo, nista živo vise ne radi, ili se smrzava ili nece uopce pokrenuti, znaci racunalo podivljalo, vratio nvidiju Pc se vratio u normalu kao da je 10 normabela popio!

Znaci,ne vjerujem niti jedno slovo koje ti napises.

Do sad si mi se smjestio u kategoriju prosjecnog forumskog trola koji pise nebuloze,neistine i naklapanja.

 

🥂🥂🥂

11 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
ansha kaže...
MEGATAMA kaže...

Rtx4090 sad imate dostupne odmah po hrpi De shopova pa navalite vi koji ste iscekivali dostupnost 🥂🥂🥂

Podjelite ovdje sa nama koje ste modele pokupovali,Ansha od tebe ocekujem nista manje od Strix!

Ma ne pada mi na pamet, a i bila bi Suprimka ponovno :)

A jbt a ja rezervirao jednu rtx4090 Strix za tebe....sad moram otkazat rezervaciju 😪

15 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx

Driveri od 5 mjeseca . Vidi od 2:50min:

 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2022 21:10 (dery).
14 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx
dery kaže...

Driveri od 5 mjeseca . Vidi od 2:50min:

 

Prepricaj mi, ne mogu gledat te likove...

6 godina
offline
Re: NVIDIA Lovelace 40xx

....kratka verzija, izgleda da je AMD konačno uštimao drajvere i za dosta manje para dobiješ odlične kartice.....ALI (uvijek je ali) veliki plus zelenih je još uvijek RT i DLSS gdje je AMD još uvijek dosta ozada.... tako da ako ne trpiš za RT i monitor ti ne podržava inako više od 60/90Hz (kao moj) DLSS nije trenutno ni toliko bitan...

Uvjek kompromisi, tako da moja odluka kupit 3060 ili 6700xt (isto para) još uvijek nije zaključena....

13 godina
online
Re: NVIDIA Lovelace 40xx

Pa ako ti kupiš RTX 3060 pored RX 6700XT ako ti je to dilema, onda tebi ne treba ili ne pomaže nikakav savjet. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice