NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.789.192
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Cansee kaže...

jel amazoin de shipa u hr?

 da upravo kupio.

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
HCgamingCRO kaže...
Cansee kaže...

jel amazoin de shipa u hr?

 NE.

 

Krivo, ovisi sve tko salje i sta, netko shipa a netko ne.

Kill or be killed!
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
DarthMarkus kaže...
MEGATAMA kaže...

Stize mi prekosutra,plan je bio uzet Strix ali za njih uopce nema datuma kad stizu tako da jbg Asus ostao si bez love :)

 

Ova grafa je u loadu samo 32db i to je fantasticno i meni bitno.

 Naručio i ja. 6 somića sve skupa sa exp dostavom. Zajebo se, u srijedu radim. Jel moguće pomaći dostavu na drugi dan ?

Nisam siguran da mozes mjenjat datum dostave....

Ovo sa 5 godina garancije je stvarno odlicno.

5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Cansee kaže...
HCgamingCRO kaže...
Cansee kaže...

jel amazoin de shipa u hr?

 NE.

 

kako ne, sve mi je u košarici i došao sam do zadnjeg koraka, već je izbacio cijenu shippinga

https://www.amazon.de/gp/help/customer/display.html?nodeId=200198570

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
janiq kaže...
HCgamingCRO kaže...
Cansee kaže...

jel amazoin de shipa u hr?

 NE.

 

Krivo, ovisi sve tko salje i sta, netko shipa a netko ne.

Ovo je pravilan odgovor,i nama u Njemacku ne salju sve sto je raspolozivo na Amazonu.

9 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

kakva je situacija sa garancijom kad se uzme s amazona? Jel netko zna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
janiq kaže...
HCgamingCRO kaže...
Cansee kaže...

jel amazoin de shipa u hr?

 NE.

 

Krivo, ovisi sve tko salje i sta, netko shipa a netko ne.

 Da onda dobijes gpu iz francuske ili kaj ja znam... procitaj sta pise o garanciji i to, mislim da je gnjavaza ali eto

https://www.amazon.de/gp/help/customer/display.html?nodeId=200198570

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Minneyar kaže...

Trenutno mi se najisplativija cini ova inno3d iChillx4 sa casekinga za 744 eur. 100 eur manje nego MSI Gaming X Trio - nema bas puno informacija po netu ali ovo malo sto sam nasao cini se da je na razini top coolera ostalih proizvodaca, odnosno u proslim generacijama je bio po 7-8 stupnjeva hladniji od Strixa...

 Samo malo upozorenje za Inno3d. Inno3d grafa mi je jedina u životu crkla. I to iz čistog mira dok je komp bio u idleu na desktopu. Odjednom black screen, ventovi poludili i nakon par sekundi osjetio miris paljevine a bome se mogu i zaklet da je oblačić dima izišao iz kučišta :-) Radilo se o jednoj gtx 780 nabrijanoj koja se kod nas nije ni mogla nabavit i kupio sam je baš prek njemačkog weba tj. computeruniverse. Jedna od rijetkih gtx 780 koja je imala backplate, imala je golemi hladnjak sa tri ogromna venta, jedno od najboljih hlađenja, mislio sam da će trajat vječno međutim... Od tada kupujem samo MSI budući da mi jedna MSI GTS 250 radi uredno i nakon skoro 12 godina.

9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
HCgamingCRO kaže...
janiq kaže...
HCgamingCRO kaže...
Cansee kaže...

jel amazoin de shipa u hr?

 NE.

 

Krivo, ovisi sve tko salje i sta, netko shipa a netko ne.

 Da onda dobijes gpu iz francuske ili kaj ja znam... procitaj sta pise o garanciji i to, mislim da je gnjavaza ali eto

https://www.amazon.de/gp/help/customer/display.html?nodeId=200198570

 

najviše me plaši to sa garancijom, tko zna šta se može dogoditi, i onda šta, kome slati, kad je computer uninverse ili caseking to je iak drugačije, barem koliko ja znam

 

edit: njuskac možda ti nešto znaš?

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 18:01 (Cansee).
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ja sam imao vise reklamacija na Amazonu i sve se rijesilo normalno, prvo sam kontaktirao Amazon a oni prodavaca i onda rijesim sa prodavacem, ako nastanu problemi Amazon uskace. 

Moj PC  
0 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Pitanje: jel itko prije narucivao s Casekinga? Moja kartica je u statusu On Order sto po njihovom znaci da oni nisu od manufacturera dobili datum isporuke u svoje skladiste. Novac mi je skinut i dobio sam potvrdu na mail ali ako itko zna kolko bi otprilike mogao cekat i kako ide s garancijom kod Casekinga?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Cansee kaže...

jel amazoin de shipa u hr?

 Ovisi, neke stvari shipa, neke ne, ali mislim da većinu shipa. Nijemci su ludi. Ta pošiljka mi je trebala doć tek u utorak ili srijedu, znači 22. ili 23.  tak je pisalo na amazonu a došla mi je danas ujutro :-)  Nema zahebancije s Nijemcima. I to došla direktno iz jednog distribucijskog centra Amazona u Austriji di je bilo žarište Corone :-)

11 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ljudi, po koji puta već... www.mailboxde.com... Otvorite si besplatni postbox račun i naručite na tu adresu. 

 

Amazon vam u DE ima besplatan shipping, znači to ćete izbjeći odmah u startu... neće Vam se zaračunati HR PDV već DE PDV (ako se ne varam 16%). Kada stigne u Mailbox, oni će vam javiti da je paket tamo i možete odabrati kurira.

 

Po iskustvu s već par paketa tako naručenih, shipping + njihov handling fee bi trebao biti oko 15-17€ ako koristite GLS i kod vas je kroz 3-4 dana.

 

Sretno.

Bene docet, qui bene distinguit.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 18:17 (molnyi).
Moj PC  
4 0 hvala 2
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Znači u cijeloj HR je bilo svega samo par kartica? 

What doesn't kill you only makes you stronger.
 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ja sam si jednom bio cijeli komp narucioo iz Njemačke i dostava preko mailboxa, sve je proteklo uredu, cak sam iskoristio Asusovu promociju za kupce iz Njemacke, dobio sam 60 eura natrag jer sam kupio crosshair viii hero pa mi je to taman pokrilo sve troskove dostave i jos malo snizenja komponenti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 18:28 (Riot).
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

@Synthium Meni su skinuli isto lovu ali nisam dobio nikakav mail jos. Narucio sam prije 3 sata..

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 18:29 (xLockdown).
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Cansee kaže...

kakva je situacija sa garancijom kad se uzme s amazona? Jel netko zna?

 Garancija je normalna i jedna od boljih. Ja sam nedavno reklamirao G29 volan preko amazon.de. Napisao sta se desava, poslao video i odobrili garanciju i to sve u roku 5 min pricanja preko Live Chata. Nisam morao nit slat odma svoj volan nego sam mogao pricekat dok dodje novi (za 5 dana mi je doslo na adresu, jos sam se iznenadio), stari poslao nazad isto o njihovom trosku (ja sam platio dostavu ali oni su napravili refund dostave).

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 18:52 (hahhaajaads).
12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ja ću čekati TUF OC ili normalnu - čini se da će biti oko 6000-6500 samo ih treba uloviti jbg   ko da su 2300kn 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Mislim da da...

 

Ali ako još želiš, imaš ovo za naručit: https://www.amazon.de/-/en/ZT-A30800D-10P/dp/B08HR1NPPQ/ref=sr_1_3?crid=1KI5YR9N0EMM&dchild=1&keywords=rtx+3080&qid=1600349644&sprefix=rtx%2Caps%2C174&sr=8-3

 

Sa poštarinom preko mailoboxa cca. 5500 kn - što je odlična cijena.

Bene docet, qui bene distinguit.
4 godine
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Šta si mislio drug da će ih biti na stanju....
PA sve trgovci uzeli sad ce na njusku :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

KOji točno amazon?

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 18:49 (psihoroba).
3 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
xLockdown kaže...

@Synthium Meni su skinuli isto lovu ali nisam dobio nikakav mail jos. Narucio sam prije 3 sata..

 https://www.caseking.de/en/account/orders

 

Na ovoj adresi mozes pratiti status narudzbe, moj je u:

"Your order has not been processed yet."
E sad ti znaj...

 

9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
molnyi kaže...

Mislim da da...

 

Ali ako još želiš, imaš ovo za naručit: https://www.amazon.de/-/en/ZT-A30800D-10P/dp/B08HR1NPPQ/ref=sr_1_3?crid=1KI5YR9N0EMM&dchild=1&keywords=rtx+3080&qid=1600349644&sprefix=rtx%2Caps%2C174&sr=8-3

 

Sa poštarinom preko mailoboxa cca. 5500 kn - što je odlična cijena.

 

malo me strah toga, prvo se šalje njima, pa oni meni, ako nešto pođe po zlu ne mogu se žaliti amazonu ako su oni ovima uredno poslali

 

i još piše ovo : Shipments of a value above EUR 500 are accepted for further transportation only if insured.

 

ne znam šta im znači insured, kakvo osiguranje?

 

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Synthium kaže...

 Meni je Caseking uzeo 6012kn (758 eura). Toliko mi i fali s racuna

 Znači tečaj 7,93  :-) 

11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Sta vam pise na Amazonu kada vam stize grafa?

Meni pise da sutra izlazi u prodaju a u subotu na adresu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
t00mob kaže...
Synthium kaže...

 Meni je Caseking uzeo 6012kn (758 eura). Toliko mi i fali s racuna

 Znači tečaj 7,93  :-) 

 A da nije PDV? ??

everyday i'm shuffling...
3 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Luka123 kaže...
t00mob kaže...
Synthium kaže...

 Meni je Caseking uzeo 6012kn (758 eura). Toliko mi i fali s racuna

 Znači tečaj 7,93  :-) 

 A da nije PDV? ??

 Ma boli me iskreno, prosao sam 2k jeftinije nego u Rvackoj. Samo da mi ne vrate nakon 5 dana da ih ipak nema na stanju ili tako nesto.

16 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ja sam isto uzeo u Njemackoj na amazon.de Zotacovu za 699€,gdje se moze registrirati za plus 2 godine garancije ?

Mexx
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 19:11 (chingy-os).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
chingy-os kaže...

Ja sam isto uzeo u Njemackoj na amazon.de Zotacovu za 699€,gdje se moze registrirati za plus 2 godine garancije ?

To cemo vjerovatno moc kad nam dodju grafe, pretpostavljam da imaju nekakve upute u kutiji. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice