NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.792.147
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
DarthMarkus kaže...
Još jednom, jel moguće pomaći dostavu s Amazona drugi dan, neću da mi žena vidi.

 Kupim ti ja i kažem svojoj ženi da sam ti je kupio.

kradem mine iz minskog polja
14 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Synthium kaže...

Ja sam upravo kupio 3080 Eagle OC od Gigabytea nadam se da se nisam zajebao. xD Narucio sam preko Caseking.

Dobra je, preletio sam malo review-e AIB kartica i bogami nema loseg modela...

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Mislioc , ti se zajebavaš, a ja sam smrtno ozbiljan. Oči će mi popit.
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
DarthMarkus kaže...
Još jednom, jel moguće pomaći dostavu s Amazona drugi dan, neću da mi žena vidi.

 DarthMarkus

Kupi ženi poklon bon u nekom šopingu pa neće biti doma kad kartica dolazi.

14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Nema je gdje gurnuti zeza ga agp slot
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Igram na 1080p (iako je 27" monitor, nativni je 1080p/144Hz), trenutno ni nemam fizički mjesta za veći. A i godine polako udaraju na oči tako da mi je to taman...

 

Realno, čekam da vidim kakvo će biti stanje sa 3070 (moguće kasnije i neka ti verzija; ili čak i neki 3060ti - ali mislim da tih ti modela neće biti bar još pola godine), do onda će morati gurati moja 1070 (koju sam kupio prvi/drugi tjedan nakon release i poslije su isti modeli još poskupjeli...).

 

Klinci imaju 2060 u kompu  , njima neću mijenjati koju godinu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ma ja joj serem što šopingira u onom novom dućanu sa odjećom metoo ili tako nešto, a ja sad colnem 6 keka za grafu. Nije dobro
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
DarthMarkus kaže...
Ma ja joj serem što šopingira u onom novom dućanu sa odjećom metoo ili tako nešto, a ja sad colnem 6 keka za grafu. Nije dobro

 

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
DarthMarkus kaže...
Ma ja joj serem što šopingira u onom novom dućanu sa odjećom metoo ili tako nešto, a ja sad colnem 6 keka za grafu. Nije dobro

 A ti reci da bar dvije godine nećeš drugu grafu kupovat, ni neki upgrade za komp (znam da se teško držati toga  )

9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
DarthMarkus kaže...
Ma ja joj serem što šopingira u onom novom dućanu sa odjećom metoo ili tako nešto, a ja sad colnem 6 keka za grafu. Nije dobro

 Karma is a bitch

3 godine
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Jel mi moze neko objasnit zasto neke edicije identicne kartice kostaju po 200 eura vise? 200 eura je sama po sebi cijena mid-range graficke kartice...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Žena od Markusa: Dragi poštar ima neki paket za tebe.
Markus: Ma znam naručio sam nove žilete 3080 RTX 4K ready.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 17:21 (mislioc).
 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Kako mi se čini ta tvoja grafa će biti 12000-14000kn morat ćeš kupiti i ženu.
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dreadmoore kaže...
Kako mi se čini ta tvoja grafa će biti 12000-14000kn morat ćeš kupiti i ženu.

 Za te novce očekuje se da dođe žena s tom grafom koja razumije gamere 

12 godina
suspendiran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Još da Amd izbaci Zen 4000 pa si kupim 9900k i 2080ti za 600 eura i odigram si ko kralj.
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Bloodraven kaže...

Eto ponosni vlasnik

 

dery kaže...

Dobar potez ste napravili pokupovavši sve na lageru. Sad lijepo na njuškalo i tutni 10k kn planit će hahahaha. 

 Čovjek se bogme ne šali:

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/rtx-3080-palit-oglas-32436392

12 godina
suspendiran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
E jbg kod njega nema na rate :)
Nezz možda neka hipoteka na stan.
E to se zove uloženo dobiveno kupiš za 6k prodaš za 10k.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 17:37 (mislioc).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Evo jedne od prvih AIB recenzija. Izgleda da se Asus vrlo potrudio sa TUF serijom i ovog puta nisu stedili apsolutno ni na cemu. Jedina plastika je ona od ventilatora. Memorija ima svoj alu hladnjak itd. Tiha kao FE, znaci nista ekstra, ali dobro, 1800 rpm no 15 stupnjeva hladnija. Lagano OC-ana trosi samo 340W x)

14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Jbg to se zove duplo ili ništa hahah
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

2 god gara ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ok ali jel može ona vrtit Crysis?
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Svi oni koji će kupovat u Nemčiji računajte na to da, ak plaćate npr. s karticom, tečaj će vam bit veći nego kaj mislite. Ja sam pred neki dan sa njemačkog Amazona naručio jedan M.2 SSD i danas gledam kolika cifra u kunama mi je skinuta i ispada da je tečaj bio 7,73 eura. Dakle na one cijene na webu dodajte hrvatski PDV plus dostava plus tečaj od 7,73.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

A gdje se obracunava hrvatski pdv?jer ja sma kupovao na njemackim shopovima i placao njemacki pdv ne hrvatski, sad sam bas narucio sa amazona

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
t00mob kaže...

Svi oni koji će kupovat u Nemčiji računajte na to da, ak plaćate npr. s karticom, tečaj će vam bit veći nego kaj mislite. Ja sam pred neki dan sa njemačkog Amazona naručio jedan M.2 SSD i danas gledam kolika cifra u kunama mi je skinuta i ispada da je tečaj bio 7,73 eura. Dakle na one cijene na webu dodajte hrvatski PDV plus dostava plus tečaj od 7,73.

 Meni je Caseking uzeo 6012kn (758 eura). Toliko mi i fali s racuna

9 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

jel amazoin de shipa u hr?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
The_Fichek kaže...

Evo jedne od prvih AIB recenzija. Izgleda da se Asus vrlo potrudio sa TUF serijom i ovog puta nisu stedili apsolutno ni na cemu. Jedina plastika je ona od ventilatora. Memorija ima svoj alu hladnjak itd. Tiha kao FE, znaci nista ekstra, ali dobro, 1800 rpm no 15 stupnjeva hladnija. Lagano OC-ana trosi samo 340W x)

 Šteta sto su intelov procesor izostavili, vjerujem da bi grafovi bili puno drugačiji.Jer da imas razliku od 3-4 fps se uopce ne isplati klokati a ni kupovati asusicu pored FE.To se dogodi kad uzmeš amd za testiranje, da je tata intel sasvim druga priča. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Texpi kaže...
Bloodraven kaže...

Eto ponosni vlasnik

 

dery kaže...

Dobar potez ste napravili pokupovavši sve na lageru. Sad lijepo na njuškalo i tutni 10k kn planit će hahahaha. 

 Čovjek se bogme ne šali:

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/rtx-3080-palit-oglas-32436392

 ova nvidia stvarno trazi probleme.

 

U povijesti industrije 30 serija ce biti poznata kao The Brakolomac

5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Cansee kaže...

jel amazoin de shipa u hr?

 NE.

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
t00mob kaže...

Svi oni koji će kupovat u Nemčiji računajte na to da, ak plaćate npr. s karticom, tečaj će vam bit veći nego kaj mislite. Ja sam pred neki dan sa njemačkog Amazona naručio jedan M.2 SSD i danas gledam kolika cifra u kunama mi je skinuta i ispada da je tečaj bio 7,73 eura. Dakle na one cijene na webu dodajte hrvatski PDV plus dostava plus tečaj od 7,73.

 Sve ovisi koga si odabrao da ti preracuna tecaj i s cime placas. Amazon payment ti prepozna da placas sa kunskom karticom i onda ti on ponudi neki tecaj pa ovisi sta si kliknuo. Najbolje je imati revolut i odabrati placanje u eurima ako vec nemas devizni racun sa karticom.

Kill or be killed!
9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
HCgamingCRO kaže...
Cansee kaže...

jel amazoin de shipa u hr?

 NE.

 

kako ne, sve mi je u košarici i došao sam do zadnjeg koraka, već je izbacio cijenu shippinga

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice