NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.802.855
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mislioc kaže...
Pa kaj će čekat Amd da izbaci kad su trenutno u bitki sa 1070ti. I to ako izbace nešto trebat će 2kw napajanje.

 Da je to istina onda nvidia nebi izbacila ovakve cijene, sad bi ljudi kupovali 3080 za cijenu titana 

4 godine
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Opalite screenshot cijena sada i kada opet dodu :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
SuperHeroj kaže...

Opalite screenshot cijena sada i kada opet dodu :)

Manje neće biti, može biti samo gore

It is always darkest just before the dawn.
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

btw ona gainward iz future za 7900kn je rasprodana u roku od 3min 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Stize mi prekosutra,plan je bio uzet Strix ali za njih uopce nema datuma kad stizu tako da jbg Asus ostao si bez love :)

 

Ova grafa je u loadu samo 32db i to je fantasticno i meni bitno.

 Naručio i ja. 6 somića sve skupa sa exp dostavom. Zajebo se, u srijedu radim. Jel moguće pomaći dostavu na drugi dan ?

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 16:38 (DarthMarkus).
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
DarthMarkus kaže...
MEGATAMA kaže...

Stize mi prekosutra,plan je bio uzet Strix ali za njih uopce nema datuma kad stizu tako da jbg Asus ostao si bez love :)

 

Ova grafa je u loadu samo 32db i to je fantasticno i meni bitno.

 Naručio i ja. 6 somića sve skupa sa exp dostavom.

 Koju ste uzeli? Link.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 16:34 (ReventoN).
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Eto ponosni vlasnik

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
24 1 hvala 3
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Dobar potez ste napravili pokupovavši sve na lageru. Sad lijepo na njuškalo i tutni 10k kn planit će hahahaha. 

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
ReventoN kaže...
jovial kaže...
ReventoN kaže...
DarthMarkus kaže...
mrsmith kaže...

3080 je nestao u linksu, 3090 ima jos

 Meni doslovno nestao dok sam drkao po jebenom pbzu da uđem u jebenu with key opciju,

 

 

nevjerovatno.

 i feel you bro.. sad razmisljam uzet 3090 :/ ... zvao sam links i pitam lika posto imaju isti dan shipping hocu ja dobit tu karticu sutra ( posto je proslo 16h ).. on kaze da cu ju dobit sutra.. kako to, ako jos nije sluzbeno izasla u prodaju?

umjesto 700 u roku od 24 sata odlucio dati 1400 eura. nvidija radi odlicne kartice ali mislim da bi se njihov PR odjel trebao odvojit i prodavat usluge drugim firmama. U roku od godine dana zaradivali bi vise od nvidije :D

 Legendo, kako ti znas u koliko sam ja sati odlucio kupiti tu karticu? Ja baratam sa svojim financijama i znam sta mogu sebi priustit.. Vec duze vrijeme sam na 1080ti i zelim se pocastit novom grafom, ne kuzim poantu tvog komentara?

 nisam mislio nista lose, sori. samo kazem kako je nvidia ovo pametno odigrala. 

 

inace, gledam talijanske stranice. na amazonu jos nula (16:32). nvidijini sluzbeni parneri svi 502 gateway error. Oni koji karticu imaju prodaju u Workstation computerima od 2200 do 7500 eura (sa 3090). 

sad mi se ucitao jedan od sluzbenih sajtova i strix 929 eura. ne znam jesu li dostupne, ne usudim se kliknit da mi ne  bi slucajno prosla transakcija po toj cijeni :D 

 

 

sad treba popratit kad ce se pocet pojavljivat na ebayu. kakva je navala ne bi me cudilo da, ovi koji su je se domogli, krenu prodavat po 2000 eura.

15 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Bloodraven kaže...

Eto ponosni vlasnik

Ako si to pokupio u Protisu, mrzim te Sad ću vjerojatno čekati cigane valjda 10 dana da vrate uplatu.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 16:39 (mrsmith).
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
ReventoN kaže...
DarthMarkus kaže...
MEGATAMA kaže...

Stize mi prekosutra,plan je bio uzet Strix ali za njih uopce nema datuma kad stizu tako da jbg Asus ostao si bez love :)

 

Ova grafa je u loadu samo 32db i to je fantasticno i meni bitno.

 Naručio i ja. 6 somića sve skupa sa exp dostavom.

 Koju ste uzeli? Link.

 https://www.techpowerup.com/review/zotac-geforce-rtx-3080-trinity/

 

Na Amazon.de 699eu

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 16:45 (MEGATAMA).
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Btw jel keširate ili na rate?
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 17:11 (mislioc).
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Samo keš kakve rate hahah
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mislioc kaže...
I onda u ljudi kukaju kako nemaju para :), dođe Rtx za 6000kn i rasproda se za 3min. Btw jel keširate ili na rate?

 Dođe 5 komada, u milijunskom gradu će biti 5 ljudi koji bi dali i više, jer mogu.

10 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

e ovaj ga je fakat pretjerao... the hype is STRONG

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Kupio sam je, prodajem je za 10k ako tko hoce

 

Nije zeka peka

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
1 5 hvala 3
16 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
TomoR kaže...

 Dođe 5 komada, u milijunskom gradu će biti 5 ljudi koji bi dali i više, jer mogu.

To se zove neoficijelno papirnato lansiranje, ili kratak lager za brzopotezne kupce je planul i to je to.Meni je to fascinantno bez obzira kaj se kupuje, kao da se recimo kupuju ljekovi bez kojih ne moš preživit.

 

 https://twitter.com/VideoCardz/status/1306598668158398465

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 16:50 (rambox).
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Bloodraven kaže...

Kupio sam je, prodajem je za 10k ako tko hoce

 

Nije zeka peka

 Ljubi te tata.

kradem mine iz minskog polja
10 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
rambox kaže...
TomoR kaže...
mislioc kaže...
I onda u ljudi kukaju kako nemaju para :), dođe Rtx za 6000kn i rasproda se za 3min. Btw jel keširate ili na rate?

 Dođe 5 komada, u milijunskom gradu će biti 5 ljudi koji bi dali i više, jer mogu.

To se zove neoficijelno papirnato lansiranje, ili kratak lager za brzopotezne kupce je planul i to je to.Meni je to fascinantno, bez obzira kaj se kupuje kao da se recimo kupuju ljekovi bez kojih ne moš preživit.

 

 https://twitter.com/VideoCardz/status/1306598668158398465

 ma to je ok. neka ljudi rade sta oce sa svojim parama. onaj ko ima ce kupit ako mu se ima.

problem ce imati ovi koji su skupili taman 700 eura i nije im se svejedno protegnit do 800-900. 

5 godina
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Trenutno u njemackoj jos ova dostupna, ceka se Mindfactory koji ce vjerojatno veceras tako da imate jos nade za uvesti koju rtx-icu.

 

https://www.computeruniverse.net/de/inno3d-geforce-rtx3080-ichill-x3-10-gb?utm_channel=psm&utm_source=geizhals&utm_campaign=cpc&utm_medium=artikel&utm_content=90814894&agt=288&acode=Vorteil920

Jbga tokom postanja otisal i ona sada, ostaje vam jedino MF jos veceras, ako uopce neznam kaj tamo nema nista jos 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 16:58 (HCgamingCRO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Čeka se 20 gb verzija....

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ja čekam 3050ti :).
 
9 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ja sam upravo kupio 3080 Eagle OC od Gigabytea nadam se da se nisam zajebao. xD Narucio sam preko Caseking.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
E hoce li ona biti u rangu 1070 i mozda bolja sa novim ficherima
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 17:05 (dreadmoore).
10 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Synthium kaže...

Ja sam upravo kupio 3080 Eagle OC od Gigabytea nadam se da se nisam zajebao. xD Narucio sam preko Caseking.

 nisi se nista zajebao. super poso !

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Još jednom, jel moguće pomaći dostavu s Amazona drugi dan, neću da mi žena vidi.
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
12 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
DarthMarkus kakav si ti kralj :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 17:06 (mislioc).
 
2 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Mozda  i najbolja kupnja trenutno od sluzbene nvidije, ipak je cooler malo inovativan vrijedan sacuvati, a kasnije neki vodeni blok baciti na to i fertig! Da AMD neplanira nista ja bi FE ugrabio. 

https://www.nvidia.com/de-de/geforce/graphics-cards/30-series/rtx-3080/

 

 

edit: ni zeleni nemaju vise na lageru omg kakva situacija 

Edit 2 : eto refresh stranice nakon par minuta pojavila se opet jedna 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 17:08 (HCgamingCRO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Jel dobra ta edicija? Iskreno bila je jedina koja je zapravo MSRP. Razlika od Rog Strix edicije je skoro 200 eura pa me to malo plasi al ako ljudi mogu jamcit da su oni dobri ja sretan :D

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
rambox kaže...
TomoR kaže...

 Dođe 5 komada, u milijunskom gradu će biti 5 ljudi koji bi dali i više, jer mogu.

To se zove neoficijelno papirnato lansiranje, ili kratak lager za brzopotezne kupce je planul i to je to.Meni je to fascinantno bez obzira kaj se kupuje, kao da se recimo kupuju ljekovi bez kojih ne moš preživit.

 

 https://twitter.com/VideoCardz/status/1306598668158398465

 rambox ne laži napaćeni narod jesi kupio 3080 ili 3090?

Ajde lijepo iz testiraj i javi nam jesi li zadovoljan. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice