moze pomoc...imam procesor AMD semprom(tm) Processor 2800+ i neznam koju graficku da kupim pls pomozite
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Daj molim te malo više podataka o sučelju, imaš li AGP ili PCI-E?
Ako je PCI-E, onda nešto tipa GeForce GT220 ili Radeon HD4550, iako ce ti procesor nazalost biti veliki bottleneck, koju god noviju karticu uzeo.
Ne bih ti preporucio stavljanje novijie grafičke na procesor iz 2003. godine.
Nešto tipa GeForce 8600GT vjerojatno bi odlično odradilo posao, iako sumnjam (s obzirom na procesor) da se radi o PCI-E utoru za grafičku.
Osobno ti ne bih preporučio takve i slične nadogradnje jer to predstavlja apsolutno "pretakanje iz šupljega u prazno". Samo prijateljski savjet, bez ljutnje.
PS. nemoj očekivati da ćeš eventualno s navedenim grafičkama moći igrati novije naslove bez trzanja, poptuno suprotno jer ako msliš igrati najnovije naslove, na izboru imaš dvije opcije:
1) kupiš si lijepo PlayStation 3 te nadogradiš chip (dodatnih 300-tinjak Kn);
ili
2) Ako nemaš novaca trenutno, pričekaš neko vrijeme pa si za par mjeseci uzmeš za recimo 3000Kn (poželjno i više, govorim ako si u stisci s novcima) neki kakav-takav gaming PC, s kojim ćeš moći igrati sve na visokim postavkama.
Potpis
moze pomoc...imam procesor AMD semprom(tm) Processor 2800+ i neznam koju graficku da kupim pls pomozite
Koja maticna? koje napajanje? koliko ram memorije? ...
1 gb ram,MATICNA abit kn95
MATICNA abit kn95
Il ja ne vidim, il te ploce nema nigdje na abitovoj stranici (a ni na netu ne vidim nista o njoj)
jel zna neko o kojoj je ploci rijec?
MATICNA abit kn95
Il ja ne vidim, il te ploce nema nigdje na abitovoj stranici (a ni na netu ne vidim nista o njoj)
jel zna neko o kojoj je ploci rijec?
Da, najvjerojatnije se radi o sljedećoj ploči:
AMD – Socket AM2 – Abit KN95 NV 550 NF5
Možeš li navesti o kojem se točno napajanju radi, koji je proizvođač memorije (radi li se o dual-channelu ili ne), molim te navedi malo više podataka o sadašnjoj konfiguraciji ako želiš da ti pomognemo.
a di to vidjet??
MBO:Abit KN9(NF-MCP55 series)
CPU:AMD Sempron, 1600 MHz 2800+
RAM:1 GB 1.61 GHz
VGA: NVIDIA GeForce 7600 GS
OS:Windows xp
Novi PC majstore
trebam sam neku graficku da mogu igrat football manager, netrebam neku predobru graficku