Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.426
|
čitano: 7.526.042
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Mali mi govori da je The Boy 2 unatoč lošoj ocjeni na IMDB ipak dobar. Znao sam da sam trebao to gledat sa malom a ne Le prince oublié.

4 godine
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
MrBlc kaže...

Jojo Rabbit - crnohumorna komedija/drama o dječaku u nacističkoj Njemačkoj koji je zaluđen nacističkom ideologijom, a onda otkriva da mu majka na tavanu skriva židovsku djevojku.

 

Ozbiljna tema obrađena na neozbiljan način koji graniči s parodijom, a ipak sve ostaje poprilično umjesno. Svakako preporučam pogledati.

 Top shit rekao bi Osvrtnik. 9,5/10 od mene, volim ovaj zajebantski pristup redatelja u obradi ozbiljne teme. Citiram post da se ne ponavljam s opisom.

Have no fear, Vlad is here
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

What Will People Say (2017)

 

Sesnaestogodisnju Nishu koja zivi u Norveskoj, roditelji  salju u Pakistan zato jer je otac uhvati u sobi da deckom. Pristojna drama, i dobar prikaz tih imigrantskih familija i pritisaka koji vrse jedni na druge  te se i nakon preseljenja u razvijene zemlje zadrto drze tih pravila iz primitivnih sredina  iz kojih su dosli. Preporuka.

 

 

The Big Sick (2017)

 

Humorna drama  o komicaru Pakistanskog podrijetla koji ima problema sa familijom jer se zaljubio u Amerikanku. Opet znaci Pakistanci i problemi sa njihovim obicajima i dogovoenim brakovima, ali ovaj  film je ipak vedrijeg tona, a i bolji. Dobar film, preporuka.

 

 

The Dead Don't Die (2019)

 

Jim Jarmusch, Bill Murray, Adam Driver, zombiji. Kad ovako vidim sastojke, rekao bih mora biti odlican film, jer mi je sve navedeno super, ali nazalost kad se sve zbroji, rezultat je dosta mlak. Hrpa poznatih glumaca, pokoja drobra fora, ali najveci problem je sto svoje ideje Jarmusch bas nabija na nos  da je u trenucima toliko banalno da je iritirajuce. George  Romero je prije 40+ godina puno kvalitetnije  odradio kritiku konzumerizma u svom klasiku i meni  najboljem zombie filmu Dawn of the Dead (1978). Dead Don't Die mi ima prolaznu ocjenu  iskljucivo zbog par meni jako dragih glumaca koje mogu gledat u svemu (tu prvenstveno  mislim na Murraya), da nema njih, film bi mi bio bezvezarija, sto govori dosta o filmu. Tako da, nek svatko gleda prema svom nahodjenu.

Slijedeci Jarmuschov film bi trebao biti nastavak jednog od njegovih najboljih, Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999). Nadam se boljem filmu.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.3.2020 21:24 (geronimo4661).
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Birds of prey
Uzas, plitko, losi kutevi kamere kod borbe, losi dijalozi, likovi bez karaktera. Harley Quinn lose napisan lik, jednolicna, bez ikakvog napretka.
Tijek radnje ne postoji, malo naprijed malo nazad.
4/10 najgori Dc film, Suicide squad je bolji od ovoga
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
geronimo4661 kaže...

What Will People Say (2017)

 

Sesnaestogodisnju Nishu koja zivi u Norveskoj, roditelji  salju u Pakistan zato jer je otac uhvati u sobi da deckom. Pristojna drama, i dobar prikaz tih imigrantskih familija i pritisaka koji vrse jedni na druge  te se i nakon preseljenja u razvijene zemlje zadrto drze tih pravila iz primitivnih sredina  iz kojih su dosli. Preporuka.

 

 

The Big Sick (2017)

 

Humorna drama  o komicaru Pakistanskog podrijetla koji ima problema sa familijom jer se zaljubio u Amerikanku. Opet znaci Pakistanci i problemi sa njihovim obicajima i dogovoenim brakovima, ali ovaj  film je ipak vedrijeg tona, a i bolji. Dobar film, preporuka.

 

 

The Dead Don't Die (2019)

 

Jim Jarmusch, Bill Murray, Adam Driver, zombiji. Kad ovako vidim sastojke, rekao bih mora biti odlican film, jer mi je sve navedeno super, ali nazalost kad se sve zbroji, rezultat je dosta mlak. Hrpa poznatih glumaca, pokoja drobra fora, ali najveci problem je sto svoje ideje Jarmusch bas nabija na nos  da je u trenucima toliko banalno da je iritirajuce. George  Romero je prije 40+ godina puno kvalitetnije  odradio kritiku konzumerizma u svom klasiku i meni  najboljem zombie filmu Dawn of the Dead (1978). Dead Don't Die mi ima prolaznu ocjenu  iskljucivo zbog par meni jako dragih glumaca koje mogu gledat u svemu (tu prvenstveno  mislim na Murraya), da nema njih, film bi mi bio bezvezarija, sto govori dosta o filmu. Tako da, nek svatko gleda prema svom nahodjenu.

Slijedeci Jarmuschov film bi trebao biti nastavak jednog od njegovih najboljih, Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999). Nadam se boljem filmu.

 

 

 

 za mene si najkorisniji forumas na ovu temu, uvijek su ti prijedlozi odlicni..gledao sam The big sick i jako mi se dopao..a na tvoju preporuku skidam prvi film i gledam vcrs...Treci bas i necu, ne privlaci me.jos jednom hvala na sjajnim komentarima i prijedlozima.

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
VladimirLem kaže...
MrBlc kaže...

Jojo Rabbit - crnohumorna komedija/drama o dječaku u nacističkoj Njemačkoj koji je zaluđen nacističkom ideologijom, a onda otkriva da mu majka na tavanu skriva židovsku djevojku.

 

Ozbiljna tema obrađena na neozbiljan način koji graniči s parodijom, a ipak sve ostaje poprilično umjesno. Svakako preporučam pogledati.

 Top shit rekao bi Osvrtnik. 9,5/10 od mene, volim ovaj zajebantski pristup redatelja u obradi ozbiljne teme. Citiram post da se ne ponavljam s opisom.

Iako meni Jojo nije sjeo(ugasio ga nakon pola sata) od istoga redatelja puuuuuno bolji film slicne "zafrkantske parodije" What we do in the shadows.

Ako te Jojo oduševio,ovo ce ti biti vrh!

Ne vjeruj ženi koja laže!
5 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Gledao sam Sonic - The Hedgehog, na engleskom.

 

Ma odličan film, baš lagan i zabavan, malo dječji, ali to je i normalno. Jim Carey mi je odličan. Sva sreća da su Sonica napravili kako treba, a ne kako su ga zamislili u početku.

 

 

Nedavno sam gledao Everest. Odličan film, potresan, jak, zanimljiv... Realan.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2020 10:21 (Filox).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
A moment to remember
https://m.imdb.com/title/tt0428870/?ref_=fn_al_tt_0

Pogledao neki dan ovaj film i definitivno film na koji sam najvise suza pustio.Odlican film i preporuka svima,ali napomena da je jako,jako tezak film.Radnja je ukratko opisana na linku pa ne bih nista vise govorio da ne spoilam.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Meni se isto svidio Everest,a evo jos jedan na slicnu tematiku(po istinitom dogadjaju)
https://m.imdb.com/title/tt4253360/?ref_=nv_sr_srsg_2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Meni se isto svidio Everest,a evo jos jedan na slicnu tematiku(po istinitom dogadjaju)
https://m.imdb.com/title/tt4253360/?ref_=nv_sr_srsg_2
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao neki dan u kinu Dark Waters i meni je film izvanredan pogotovo jer dobro znam sto su mega kompanije i lobiji kadra napraviti, tako je i u farmaciji jer se zena i ja krecemo u tim vodama, Mark Ruffalo maestralan u filmu, ocjena 9/10 https://www.imdb.com/title/tt9071322/

 

Jos preporuka i za film Crawl tko voli takvu tematiku, film zaljepi za ekran od pocetka do kraja, aligatori su po meni jako dobro odrađeni i cijela ta hunting po oluji atmosfera i kuca je bas odlicno napravljena, ocjena 8/10 https://www.imdb.com/title/tt8364368/ 

 

 

5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tajo1960 kaže...
roby27 kaže...

Pogledao neki dan u kinu Dark Waters i meni je film izvanredan pogotovo jer dobro znam sto su mega kompanije i lobiji kadra napraviti, tako je i u farmaciji jer se zena i ja krecemo u tim vodama, Mark Ruffalo maestralan u filmu, ocjena 9/10 https://www.imdb.com/title/tt9071322/

 

Jos preporuka i za film Crawl tko voli takvu tematiku, film zaljepi za ekran od pocetka do kraja, aligatori su po meni jako dobro odrađeni i cijela ta hunting po oluji atmosfera i kuca je bas odlicno napravljena, ocjena 8/10 https://www.imdb.com/title/tt8364368/ 

Dark Waters ostavlja poseban gorak okus u ustima iz razloga - sve se zna, sve se dokaže, sve se prizna i ... teflon se i dalje pravi, koristi, unosi u ljude, jedemo ga, pijemo ga... i, u biti, ništa se ne promijeni u smislu zabrane ili boljitka. Ali, da se i promijeni - došao bi netko drugi sa nečim "novim", pa opet sve od početka... puno je takvih i slučaja i filmova o slučajima

U svakom slučaju - potpisujem dojam o filmu, odlično napravljeno, kao i nedavno spomenuti "The report" sa A. Driverom... 

 

Ja za teflon znam već oko 20 godina da ako je izgreban, da se takva tava ne koristi, jer otpušta štetne tvari. Ako je izgreban gornji sloj. Nedavno sam čitao o više vrsta teflona, te da je ona najštetnija vrsta povučena s tržišta odavno. Danas se koristi neki oblik neštetnog teflona, ili bar manje štetnog.

 

S obzirom da se sve zna, ne razumijem zašto itko od vas i dalje kupuje teflon. Nitko te ne prisiljava da doma, u svojoj kući koristiš teflon. Ja doma nemam teflonskih tava, nego keramika, kamen ili klasika...

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tajo1960 kaže...

Nisi dovoljno pažljivo gledao film ili nisi shvatio poantu priče / samu bit... nije teflon samo u premazu tava i suđa. Teflon je svuda oko nas i u brojnim drugim proizvodima, od ženske šminke na dalje... to je problem, ne samo suđe.

 

Nisam još uopće pogledao film, ali znam za tematiku od prije. 

 

Baš bi mogao danas pogledat film, inače mi je muka gledat ovu vrstu filmova, jer najčešće temu već znam iz drugih izvora.    

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2020 14:37 (Filox).
5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Filox kaže...
tajo1960 kaže...

Nisi dovoljno pažljivo gledao film ili nisi shvatio poantu priče / samu bit... nije teflon samo u premazu tava i suđa. Teflon je svuda oko nas i u brojnim drugim proizvodima, od ženske šminke na dalje... to je problem, ne samo suđe.

 

Nisam još uopće pogledao film, ali znam za tematiku od prije. 

 

Baš bi mogao danas pogledat film, inače mi je muka gledat ovu vrstu filmova, jer najčešće temu već znam iz drugih izvora.    

 Znamo i o svjetskim ratovima pa i dalje gledamo...

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Filox kaže...
tajo1960 kaže...
roby27 kaže...

Pogledao neki dan u kinu Dark Waters i meni je film izvanredan pogotovo jer dobro znam sto su mega kompanije i lobiji kadra napraviti, tako je i u farmaciji jer se zena i ja krecemo u tim vodama, Mark Ruffalo maestralan u filmu, ocjena 9/10 https://www.imdb.com/title/tt9071322/

 

Jos preporuka i za film Crawl tko voli takvu tematiku, film zaljepi za ekran od pocetka do kraja, aligatori su po meni jako dobro odrađeni i cijela ta hunting po oluji atmosfera i kuca je bas odlicno napravljena, ocjena 8/10 https://www.imdb.com/title/tt8364368/ 

Dark Waters ostavlja poseban gorak okus u ustima iz razloga - sve se zna, sve se dokaže, sve se prizna i ... teflon se i dalje pravi, koristi, unosi u ljude, jedemo ga, pijemo ga... i, u biti, ništa se ne promijeni u smislu zabrane ili boljitka. Ali, da se i promijeni - došao bi netko drugi sa nečim "novim", pa opet sve od početka... puno je takvih i slučaja i filmova o slučajima

U svakom slučaju - potpisujem dojam o filmu, odlično napravljeno, kao i nedavno spomenuti "The report" sa A. Driverom... 

 

Ja za teflon znam već oko 20 godina da ako je izgreban, da se takva tava ne koristi, jer otpušta štetne tvari. Ako je izgreban gornji sloj. Nedavno sam čitao o više vrsta teflona, te da je ona najštetnija vrsta povučena s tržišta odavno. Danas se koristi neki oblik neštetnog teflona, ili bar manje štetnog.

 

S obzirom da se sve zna, ne razumijem zašto itko od vas i dalje kupuje teflon. Nitko te ne prisiljava da doma, u svojoj kući koristiš teflon. Ja doma nemam teflonskih tava, nego keramika, kamen ili klasika...

 Ne postoji prava keramika na tavama kao ni pravi kamen, sve su to kemijski polimeri plastike sa drugacijim sastavom kiselina. Zato je svima zajednicko neprijanjajuci premaz, kod granita je stvar sto je deblji i cvrsci premaz pa se ne moze lako ograbati.

 

Kod keramickih tava se koriste nano čestice koje su po nekim znanstvenim tvrdnjama jos nezdravije od teflona, prodiru u najsitnije pore organizma i totalno su bio nerazgradive ali studija nije istrazena dovoljno niti medicinski. Za to ce vjerojatno trebati kao i teflonu dosta godina da se pokaze dali je prihvatljivo nezdravo ili jako nezdravo.

 

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tajo1960 kaže...
roby27 kaže...

Pogledao neki dan u kinu Dark Waters i meni je film izvanredan pogotovo jer dobro znam sto su mega kompanije i lobiji kadra napraviti, tako je i u farmaciji jer se zena i ja krecemo u tim vodama, Mark Ruffalo maestralan u filmu, ocjena 9/10 https://www.imdb.com/title/tt9071322/

 

Jos preporuka i za film Crawl tko voli takvu tematiku, film zaljepi za ekran od pocetka do kraja, aligatori su po meni jako dobro odrađeni i cijela ta hunting po oluji atmosfera i kuca je bas odlicno napravljena, ocjena 8/10 https://www.imdb.com/title/tt8364368/ 

Dark Waters ostavlja poseban gorak okus u ustima iz razloga - sve se zna, sve se dokaže, sve se prizna i ... teflon se i dalje pravi, koristi, unosi u ljude, jedemo ga, pijemo ga... i, u biti, ništa se ne promijeni u smislu zabrane ili boljitka. Ali, da se i promijeni - došao bi netko drugi sa nečim "novim", pa opet sve od početka... puno je takvih i slučaja i filmova o slučajima

U svakom slučaju - potpisujem dojam o filmu, odlično napravljeno, kao i nedavno spomenuti "The report" sa A. Driverom... 

 Pa postiglo se to da je od 2015 god PFOA kiselina maknuta iz sastava teflona, naravno previse je tu mocnih interesa i novaca u igri da se totalno odbaci takav izum ali na korisniku je oduvijek sta ce i koliko upotrebljavati, danas su manje vise sve teflon tave od poznatijih brandova PFOA free za koji se pokazalo i dokazalo da je kancerogen kao kiselina, naravno tava bi morala biti oštecena ili zagrijana na vrlo vrlo visoke temp gdje se ispustaju otrovne kemijske pare.

 

Nije ni inox kao inox posteđen nickla kao teskog metala pa neki proizvodaci navode i nickel free posto se moze otpustati u hranu.

 

Ja i zena koristimo od talijanskog Risolia green tave koje su certificirane od danskog tehnoloskog instituta na netoksicnost.

 

 

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
roby27 kaže...
tajo1960 kaže...
roby27 kaže...

Pogledao neki dan u kinu Dark Waters i meni je film izvanredan pogotovo jer dobro znam sto su mega kompanije i lobiji kadra napraviti, tako je i u farmaciji jer se zena i ja krecemo u tim vodama, Mark Ruffalo maestralan u filmu, ocjena 9/10 https://www.imdb.com/title/tt9071322/

 

Jos preporuka i za film Crawl tko voli takvu tematiku, film zaljepi za ekran od pocetka do kraja, aligatori su po meni jako dobro odrađeni i cijela ta hunting po oluji atmosfera i kuca je bas odlicno napravljena, ocjena 8/10 https://www.imdb.com/title/tt8364368/ 

Dark Waters ostavlja poseban gorak okus u ustima iz razloga - sve se zna, sve se dokaže, sve se prizna i ... teflon se i dalje pravi, koristi, unosi u ljude, jedemo ga, pijemo ga... i, u biti, ništa se ne promijeni u smislu zabrane ili boljitka. Ali, da se i promijeni - došao bi netko drugi sa nečim "novim", pa opet sve od početka... puno je takvih i slučaja i filmova o slučajima

U svakom slučaju - potpisujem dojam o filmu, odlično napravljeno, kao i nedavno spomenuti "The report" sa A. Driverom... 

 Pa postiglo se to da je od 2015 god PFOA kiselina maknuta iz sastava teflona, naravno previse je tu mocnih interesa i novaca u igri da se totalno odbaci takav izum ali na korisniku je oduvijek sta ce i koliko upotrebljavati, danas su manje vise sve teflon tave od poznatijih brandova PFOA free za koji se pokazalo i dokazalo da je kancerogen kao kiselina, naravno tava bi morala biti oštecena ili zagrijana na vrlo vrlo visoke temp gdje se ispustaju otrovne kemijske pare.

 

Nije ni inox kao inox posteđen nickla kao teskog metala pa neki proizvodaci navode i nickel free posto se moze otpustati u hranu.

 

Ja i zena koristimo od talijanskog Risolia green tave koje su certificirane od danskog tehnoloskog instituta na netoksicnost.

 

 

 lako mi je za vas, garant cete zivjeti 105 god 

sala mala, odgledao Dark waters, bas mucno, od mene 8 ocjena

11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ima i jako dobar  dokumentarac koji se bavi ovom Dark Waters tematikom, kome se svidio film nek obavezno baci oko i na ovo.

The Devil We Know (2018).

Medju ostalima se pojavljuje i Bucky Bailey (koji je odradio cameo i u filmu), to mi je bio mozda i najtezi dio dokumentarca.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2020 11:21 (geronimo4661).
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Jeli gledao ko mozda Jungle(2017)

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

There will be blood - 9/10

 

Jedna od najboljih drama koje sam gledao već po drugi, treći put. Film je jako surov, iskren, ali i pomalo depresivan.

Daniel Day-Lewisa sa svojom vrhunskom glumom uzdiže ovaj film na visoku razinu i ne mogu zamislit nikog drugog u toj ulozi.

Mislim da prvih 20min tokom pronalaska nafte uopće nitko ne kaže ni riječ. Riječi nisu niti potrebne, sve ti se prenese slikom i neverbalnim govorom. Dosta me podsjeća na Odyssey 2001, barem uvod.

 

 

American History X - 8.5/10

 

Svi su čuli za ovaj film. Samo bih rekao da mi je film super zbog prikazivanja problema rasizma s obje strane, nije samo "Racism is bad" i točka već i obrađuju tu temu i to na jako dobar način.

Stil snimanja mi se isto jako svidio, dosta je artistički i soundtrack ide uz to. Svi flashbackovi su u crno-bijeloj boji.

Glume i dvoje likova iz Star Treka: Avery Brooks, Sisko iz DS9 i Jennifer Lien, Kes iz Voyagera.

 

Happy end - 7/10

 

Ukratko film prikazuje cijelu situaciju kako žena vara muža cijelo vrijeme iako imaju malo dijete zajedno i kako muž postupa kada to otkrije. Vrlo lako se shvati zašto ga i vara. Ona je stvarno đubre, ali ne može si pomoć. Pred kraj ju već počne peći savjest, ali ne može protiv osjećaja...

Ok drama sa netipičnim završetkom, jedan od razloga zašto i volim korejske filmove.

Fortune favours the brave
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
geronimo4661 kaže...

Ima i jako dobar  dokumentarac koji se bavi ovom Dark Waters tematikom, kome se svidio film nek obavezno baci oko i na ovo.

The Devil We Know (2018).

Medju ostalima se pojavljuje i Bucky Bailey (koji je odradio cameo i u filmu), to mi je bio mozda i najtezi dio dokumentarca.

 

 

 Hvala ovo nisam jos pogledao, prosao ispod radara!!!

 

Evo i odlican clanak u jutarnjem o DuPontu

 

"Od svibnja 2019. godine 180 zemalja svijeta sklopilo je dogovor da će proizvodnju i korištenje kemikalije zabraniti, u sklopu Stockholmske konvencije. Svi osim Kine. Tamo se i danas proizvode velike količine PFOA-e, a samo jedna kompanija, proizvođač teflona Dongyue Group, prema posljednjim procjenama godišnje proizvede 63 tone tog spoja." 

 

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/najveci-korporativni-zlocin-u-povijestitrebamo-li-preispitati-svoju-ljubav-prema-teflonu/9951619/

 

Evo tajo ovu tavu kupi ;)

https://www.lonciipoklopci.hr/illa-my-chef-duboka-tava-za-przenje-dupont-teflon-platinum-plus-28-cm/pid/32542

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

1917 - ne znam ekipa meni je film bio ok ali nista vise od toga...ne bih ga ponovo gledao

 

6.5/10 max 

 

Za usporedbu nedavno sam pogledao Tha Last Full Measure koji mi je imao smisla i bio mi je bolji dok imdb kaze da je znatno losiji od gore navedenog...

 

ovaj bi mi imao 7.5/10

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2020 12:33 (toxic).
8 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ja se bacio na Korejce... Train to Busan i Memories of murders... preporuka 

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

OFFTOPIC

 

Gledao sam najavu za film Richard Jewell, i izgleda obečavajuće. Je li itko naišao na titlove (CRO,SRP,BOS) ?

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Pogledao sam Dark Waters.
Obozavam takve filmove I Mark Ruffalo mi je savršen za takve uloge. Spotlight, Otok Shutter, Zodijac i sad ovo. Da ga vi niste spomenuli nebi ga sigurno pogledao. Molim vas ako ima jos koji istraziteljski film s njim recite mi. Ili bilo koji takav. Steta sto sad Ruffala svi pamte kao Hulka no meni je on daleko bolji u ovakvim filmovima.
S druge strane tko zna koliko toga postoji u svijetu a da se zna da je stetno a i dalje se prodaje. Sto reci za cigarete? One uzrokuju rak i zna se za to ali ih ljudi svjesno kupuju i konzumiraju.
Uglavnom meni sjajan film. Takvi filmovi su mi za dušu i razmišljanje i vise ga gledam kao dokumentarac, da bih mu dao ocjenu morao bih znati vise o toj temi oko teflona no nazalost neznam nista niti sam znao za to suđenje.
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gogy7 kaže...
Pogledao sam Dark Waters.
Obozavam takve filmove I Mark Ruffalo mi je savršen za takve uloge. Spotlight, Otok Shutter, Zodijac i sad ovo. Da ga vi niste spomenuli nebi ga sigurno pogledao. Molim vas ako ima jos koji istraziteljski film s njim recite mi. Ili bilo koji takav. Steta sto sad Ruffala svi pamte kao Hulka no meni je on daleko bolji u ovakvim filmovima.
S druge strane tko zna koliko toga postoji u svijetu a da se zna da je stetno a i dalje se prodaje. Sto reci za cigarete? One uzrokuju rak i zna se za to ali ih ljudi svjesno kupuju i konzumiraju.
Uglavnom meni sjajan film. Takvi filmovi su mi za dušu i razmišljanje i vise ga gledam kao dokumentarac, da bih mu dao ocjenu morao bih znati vise o toj temi oko teflona no nazalost neznam nista niti sam znao za to suđenje.

 Kad si već spomenuo cigarete i ovaj tip filmova, preporučam ti The insider.

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Kako traje ova ludnica sa ovim virusom pogledao sam https://www.imdb.com/title/tt0114069/

 

 

Meni osobno zanimljiv film i kako se situacija moze brzo oteti kontroli kad virus mutira i kad je smrtonosan, glumačka postava odlična. 7/10

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
BeLLicus kaže...

Kako traje ova ludnica sa ovim virusom pogledao sam https://www.imdb.com/title/tt0114069/

 

 

Meni osobno zanimljiv film i kako se situacija moze brzo oteti kontroli kad virus mutira i kad je smrtonosan, glumačka postava odlična. 7/10

 

uff ovaj film mi je baš ostao u ružnom pamćenju. gledao sam ga kad sam bio balavac, možda 10-11 godina, sjećam se da sam poslije tog filma baš imao fobiju od bilo kakvih zaraza

11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Sorry We Missed You (2019)

Novi film starog majstora Kena Loacha, standardno kvalitetna socijalna drama, nastavlja u istom istu tonu  kao i njegov prosli  film, takodjer dobar I, Daniel Blake (2016). Preporuka svim ljubiteljima drama.

 

 

The Invisible Man (2020)

Od ovog filma sam ocekivao dosta i planirao sam ga gledati u kinu, al jebiga zbog ove situacije sa virusom kina su zatvorena, a Universal je odlucio prilagoditi se se situaciji i  dosta ranije pustiti film na streaming servise. Mozda nisam dobio sve sto sam ocekivao, ali unatoc  pokojoj mani ovo je bilo zanimljivo  i napeto filmsko iskustvo, tehnicki jako dobar, pogotovo zvuk i bas mi je zao sto ga nisam mogao pogledati u kinu. Imam solidan  zvucni sustav, ali ipak je to daleko od kina i gust bi bio veci.

Sve u svemu pristojan film i dobar nacin za ubit 2 sata vremena.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2020 23:24 (geronimo4661).
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Invisible Man

 

Osim losega izbora glavne glumice (po mome sudu),ovaj film je zaista jako dobar!

Ima odlicnu pricu koja je toliko zanimljiva da nije u niti jednome trenutku dosadna,kraj taman!

Definitivno preporuka svima!

 

8.5/10

Ne vjeruj ženi koja laže!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice