Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.731
|
čitano: 7.943.543
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Gledao netko Hereditary?

Čitam svakakve komentare, da je jedan od strašnijih horora u zadnje vrijeme i to ne na onaj jump scare način.

Ništa ne ostavljam nezavrš
14 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
Jim Carrey kaže...
 o jbt koje smeće na razini AvPR možda i gore 

Iako kroz maglu se sjecam toga filma,mene je AvsP ugodno iznenadio,iako sam mislio da je cisti trash!

 prvi AvP je bio dobar film za pogledati, ali nastavak AVPR: Aliens vs Predator - Requiem je loš https://www.imdb.com/title/tt0758730/

Tallahassee kaže...

 .... ne bulazni.... Predator je bio i ostao jedan od najboljih akcijskih filmova 80tih.... a Shane Black redatelj novog, je ostavio svoj pecat u orginalu... pa se i nadam da bas nece bit za nove generacije jurassic park, mcu balonja... vec old school hard core stuff....

Čitaj za razumijevanjem. Nisam rekao ništa loše kultnog Predatora kojeg pogledam svake godina sa užitkom jer je odlićan film nego sam rekao ako već idu sa reciklažom mogli su uzeti dobar princip koji se koristi sa jurassic park sa elementima sadašnjim mogućnostima, ali da ostane razina kvalitete iste. Dosta je bezveznih akcijskih filmova, ako već rade na tome neka naprave dobar sci-fi horror. 

13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The boy in the striped pajamas

 

Odlicno,napokon film koji je ispunio sva moja ocekivanja!

Definitivno preporuka

8.5/10

 

 

Pitanje za prave znance:Trenutno nadolazeci film Venom po traileru me neodoljivo posjeca na igru Prototype,no ipak mi se cini da nije remake na tu igru,ili grijesim?

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
7 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

 

 

Pitanje za prave znance:Trenutno nadolazeci film Venom po traileru me neodoljivo posjeca na igru Prototype,no ipak mi se cini da nije remake na tu igru,ili grijesim?

 Venom je Marvelov stripovski junak, prvi put se pojavio 1984, nema veze s tom igrom.

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Donnie Brasco

 

7.9/10

 

Preporuka, istinita priča. Stari klasik, napokon  ga pogledao . :)

Chill
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 20:22 (ris).
11 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

...David Beckham Deadpool.... jedini koji ima prodju kaj se mene tice....

dc hejter
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Bomb City

Po meni, najbolji film kojeg je 2018. dala zasad...uvjerljivo.

Istinita priča o pankerima u nekoj teksaškoj zabiti i problemima s kojima se susreću u takvom konzervativnom okruženju.

Kvalitetom i atmosferom naelektrizranih 95 minuta.

8,5/10

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
7 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Film bez esencije ispunjen nasiljem, a kad nasilja nema dosadom. Film će oduševit  one koji misle da Den of Thieves dobar film.

P.S. Zašto si prepisao s IMDB-a kratak sadržaj i podvalio ga nama kao svoj point of view?

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.5.2018 23:59 (moksha).
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

A Quiet Place (2018)

 

Uz dosta jaku konkurenciju, ovo mi je dosad definitivno najgori film koji sam u životu pogledao. Ok, skužio sam po kratkom opisu filma da ne bu bilo puno dijaloga al ovo je očaj. Nisu 10 punih rečenica izgovorilu u filmu. Nikakvog objašnjenja nema, kako, zašto su ovdje, tko su oni ? Uvod, radnja, neki smisleni tok filma ne postoji. Čak ni nisam čuo kako se likovi zovu, kojih ima sve zajedno u filmu oko 6-7. A kraj je tragedija loš. Znači, teški promašaj od filma u svakom smislu riječi. Ja bi s budžetom od 200 kn napravio kvalitetniji, zanimljiviji i raznovrsniji film. Da su bar na kraj filma stavili nešto kao "haha, e a jesmo vas zajebali i uzeli pare" bar bi se pošteno nasmijao kolko je film odvratan ali ovako kad glume neku ozbiljnost nije mi ga teško stavit na sam vrh najgorih filmova ikad. Izvan svake pameti je kad vidim da ovo ima ocjenu 8/10 na imdbu. Užas, užas, užas !!!!

 

0/10

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

https://www.imdb.com/title/tt5304464/?ref_=nv_sr_1

 

Happy End, poslednji Hanekeov film, jako mi se dopao, teska drama porodicne, velika preporuka od mene, Izabel Hupert izdominirala , jasno, Odlican i Matteu Kassovitz

16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Red Sparrow https://www.imdb.com/title/tt2873282/?ref_=nv_sr_2

 

Neuvjeljiv, krivnjom loseg scenarija spijunski triler.Gluma takodjer drvena, tracenje Schoenaertsa, Rampling, Hodga... u sporednim ulogama.Lawrence je da pokazuje kozu, sto je mozda i jedini primamljivi element ovog filma vecini.Edgerton je i inace glumac za akcice, ovdje prilicno neuvjerljiv.Sve u svemu tracenje vremena, slobodno preskok

7 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
luckyluke kaže...

 Izvan svake pameti je kad vidim da ovo ima ocjenu 8/10 na imdbu. Užas, užas, užas !!!!

 

0/10

Čemu čuđenje? Kad se sjetim samo ovogodišnje dodjele Oscar i kandidata za najbolji film, maltene sve trash do trasha, a na IMDB malo koji ispod 7,5-8. 

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 12:20 (moksha).
16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Reflecting Skin https://www.imdb.com/title/tt0100469/?ref_=nv_sr_3

 

Vidjenje ionako mracnog svijeta americke ruralne sredine 50tih nakon WWII kroz oci djecaka koji si dogadjaje oko sebe tumaci kroz oceve lakonotne vampirske price.Atmosferican, tjeskoban, sa dobrom fotografijom, pomalo ''art'' film.U visku vremena slobodno bacite oko

13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ready player one

 

Odlican film,preporuka!

 

8/10

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
11 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

...slutim da ce ovaj mjesec biti jedan od, a vjerojatno i najbolji mjesec u povijesti zarade na kino blagajnama.... infinity war je uzeo puno, sad ce Deadpool 2 uzet jos vise, a na kraju dolazi Solo....

dc hejter
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Game Night (2018)

 

Solidna komedija za ubit nedjeljno popodne. Gluma nije sjajna, ali par puta sam se dobro nasmijao. Najviše mi se svidio policajac u filmu, on je taj x-factor zbog kojeg se isplati pogledati film. Preporuka.

10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Deadpool neće biti ni do koljena infinity waru, što po zaradi što po kvaliteti tj. ocjeni. Infinity war je bio super zabavan film, deadpool će biti trash, gori od prvog dijela.
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Nece ni solo. Episode IX ce pokupit pare naravno, ovi spin-offovi koliko god bili vise star wars od star warsa nece ni blizu doc avengersima po zaradi.
What could possibly go wrong?
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
luka998 kaže...

Game Night (2018)

 

Solidna komedija za ubit nedjeljno popodne. Gluma nije sjajna, ali par puta sam se dobro nasmijao. Najviše mi se svidio policajac u filmu, on je taj x-factor zbog kojeg se isplati pogledati film. Preporuka.

 slazem se, solidan film, nema puno dobrih komedija u zadnje vrijeme, posebno sa takvom akcijom. Recimo da je slican Nice Guys, koji me isto dobro zabavio

7 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

nisan zna di bi posta-o, molim moda da prebaci ako nije misto ovdje

 

Lifes a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Haremzg kaže...
luka998 kaže...

Game Night (2018)

 

Solidna komedija za ubit nedjeljno popodne. Gluma nije sjajna, ali par puta sam se dobro nasmijao. Najviše mi se svidio policajac u filmu, on je taj x-factor zbog kojeg se isplati pogledati film. Preporuka.

 slazem se, solidan film, nema puno dobrih komedija u zadnje vrijeme, posebno sa takvom akcijom. Recimo da je slican Nice Guys, koji me isto dobro zabavio

 The Nice Guys bi bila tako dobra serija. Crowe i Gosling su 2 privatna detektiva i rješavaju slučajeve, od missing girls do što god da im se nađe u rukama. Jednostavna premisa, a bilo bi odlično zbog njihovih performansa. 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Blade Runner 2049

 

Film traje 2 sata i 30 min, a ja se ne bih bunio ni da je trajao još pola sata. Stvarno jako dobar film, meni odgovara kad je radnja malo sporija i kad je težište na scenama i efektima. Nisam gledao prethodni Blade Runner i sad sam tek shvatio o čemu se tu radi i sviđa mi se takav koncept filma. Goslingu baš pristaje to hladno lice, na sličan način je glumio u filmu Drive. Nemam neke zamjerke, možda sam htio malo topliji završetak, ali ovako je realnije. Preporuka za pogledati. 

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Može preporuka nekog mystery ili horora, ali ako je moguće bez puno jump scare gluposti, nego više da je "creepy". Može i horor/komedija.

 

Zadnje što sam gledao je The Witch, Get out i Cabin in the woods. Sve dobri filmovi. Međutim, ipak mi se čini da Get out ne zaslužuje tako visoke ocjene po nekim recenzijama. Nijr loš film, dapače, s guštom sam ga gledao, ali mi se čini malo prenapuhano. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
11 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gogy7 kaže...
Deadpool neće biti ni do koljena infinity waru, što po zaradi što po kvaliteti tj. ocjeni. Infinity war je bio super zabavan film, deadpool će biti trash, gori od prvog dijela.

 

Hornet_93 kaže...
Nece ni solo. Episode IX ce pokupit pare naravno, ovi spin-offovi koliko god bili vise star wars od star warsa nece ni blizu doc avengersima po zaradi.

 ...nisam govorio o kvaliteti pojedinog filma, nit sam vidoviti Milan da znam hoce li ili nece nesto biti tres... ko neki... vec o mjesecnoj zaradi zahvaljujuci ta tri filma... a Deadpool bi mogao iznenaditi zaradom, iz jednostavnog razloga jer zanima i stariju publiku sigurno vise od infinity wara... sta se zarade Star Warsa tice, Force Awakens je prvi vikend zaradio 248 milja, a infinity 258, je vise al nije za provalit "ni blizu", onak iz dupeta na pamet....

dc hejter
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.5.2018 18:00 (Tallahassee).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...
Gogy7 kaže...
Deadpool neće biti ni do koljena infinity waru, što po zaradi što po kvaliteti tj. ocjeni. Infinity war je bio super zabavan film, deadpool će biti trash, gori od prvog dijela.

 

Hornet_93 kaže...
Nece ni solo. Episode IX ce pokupit pare naravno, ovi spin-offovi koliko god bili vise star wars od star warsa nece ni blizu doc avengersima po zaradi.

 ...nisam govorio o kvaliteti pojedinog filma, nit sam vidoviti Milan da znam hoce li ili nece nesto biti tres... ko neki... vec o mjesecnoj zaradi zahvaljujuci ta tri filma... a Deadpool bi mogao iznenaditi zaradom, iz jednostavnog razloga jer zanima i stariju publiku sigurno vise od infinity wara... sta se zarade Star Warsa tice, Force Awakens je prvi vikend zaradio 248 milja, a infinity 258, je vise al nije za provalit "ni blizu", onak iz dupeta na pamet....

 Mislim da je stvar u tome da većina ljudi ne ide toliko često u kino pa će birati tipa idem na Infinity War i Deadpool 2, ali neću na Sola i slično kombinacije. Da su ta tri filma raspoređena u tri različita mjeseca svaki bi zaradio puno više, ovako će se donekle boriti međusobno. S tim da su IW i Solo Disney, dok Deadpool nije. Također Force Awakens je imao takav opening jer je to prvi SW film koji smo bili dobili u 10 godina, također Force Awakens je u jednom prikazivanju u kinima imao najveći box office u povijesti (Avatar i Titanic imaju veći ukupni box office jer su se u više različitih navrata prikazivali u kinima), dok je Infinity War srušio rekord za najbolji prvi vikend jer je to kulminacija 10 godina i 18 filmova građenja MCU te će mu Deadpool i Solo definitivno narušiti pokušaj da sruši box office od Force Awakens. 

 

A sad što se tiče ovog da Deadpool iz nekog razloga privlači stariju publiku puno više od Infinity Wara? Otkud ti to? Zato što je rated R ili? Jer ja ne vidim kako bi trebao privlačiti stariju publiku, poprilično sam siguran da je njihova najvažnija demografska skupina i dalje 18-25 otprilike. Kako je išla ona šala u Honest Traileru za Deadpoola? R Rated film za koji si trebao imati 17 godina da ga vidiš, ali 16 da ga možeš cijeniti u potpunosti. 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
dv14 kaže...

Može preporuka nekog mystery ili horora, ali ako je moguće bez puno jump scare gluposti, nego više da je "creepy". Može i horor/komedija.

 

Zadnje što sam gledao je The Witch, Get out i Cabin in the woods. Sve dobri filmovi. Međutim, ipak mi se čini da Get out ne zaslužuje tako visoke ocjene po nekim recenzijama. Nijr loš film, dapače, s guštom sam ga gledao, ali mi se čini malo prenapuhano. 

 Audition

Don't Look Now

The Poughkeepsie Tapes

They Look Like People

The Gift

The Wailing

Dig Two Graves

Lake Mungo

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.5.2018 19:33 (m77).
11 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Ratohnhake:ton kaže...
 

poprilično sam siguran da je njihova najvažnija demografska skupina i dalje 18-25 otprilike

 ...a za iw i te ostale avengere najvaznija demografska skupina ispod 18... tako da si sam sebi dao odgovor.... mislim da je humor Deadpoola ipak na razini punoljetne osobe za razliku od navedenih koji shit u ulozi nisu izustili.... ne kazem da je to nuzno potrebno kao u filmovima koji to exploatiraju do negledljivosti, ali dead ipak ima odredjenu karizmu koja privlaci i stariju publiku.... puno je "ljudskiji" lik od plasticno ozbiljnih avengera.... moje pare idu deadu, iw necu pogledat nikad, a soloa ovisno o recenzijama sa RT-a.....

dc hejter
7 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

umrla Margot Kidder, Supermanova Louis Lane @ 69

Lifes a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...
Ratohnhake:ton kaže...
 

poprilično sam siguran da je njihova najvažnija demografska skupina i dalje 18-25 otprilike

 ...a za iw i te ostale avengere najvaznija demografska skupina ispod 18... tako da si sam sebi dao odgovor.... mislim da je humor Deadpoola ipak na razini punoljetne osobe za razliku od navedenih koji shit u ulozi nisu izustili.... ne kazem da je to nuzno potrebno kao u filmovima koji to exploatiraju do negledljivosti, ali dead ipak ima odredjenu karizmu koja privlaci i stariju publiku.... puno je "ljudskiji" lik od plasticno ozbiljnih avengera.... moje pare idu deadu, iw necu pogledat nikad, a soloa ovisno o recenzijama sa RT-a.....

 80% humora u prvom dijelu Deadpoola su bile dick jokes i pokoja fart joke, ako je to humor na razini punoljetne osobe...Don't get me wrong, meni je Deadpool bio super, ali reći da je to neki higher tier komedije, ne laprdaj...

Također ako su Avengeri "plasticno ozbiljni" ti stvarno nisi gledao ni Infinity War ni puno filmova prije njega (ponajviše mislim na Guardianse i Taika Waititin Thor Ragnarok). Also, kako mozes znati kakav je IW ako ga nisi ni pogledao? 

 

Jedina razlika je što je Deadpool nastao kao spoof na DC-jevog super ozbiljnog Deathstrokea pa je užasno djetinjast, breaka 4th wall i baca meta fore, dok likovi u MCU su bar donekle ozbiljniji, ali jel, uz prisutnost dosta komedije koja se ne oslanja na dick joke svako malo.

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
7 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

poanta deadpoola jedinice je da su nenametljivo ubacili toilet humor u, ocito, film for the guys...za birtijasku ekipu...meni se svidjeo, no ocekujem da nece biti tako suptilni sa nastavkom i da ce ici u pretjerivanje. Svake minute neki idiotizam, tipa glup i gluplji dva...Antman mi je po pitanju humora bio zesci od deadpoola, makar ga nije bilo u tolikom obimu....no preporucio bih oba...za deadpool dva bumo vidjeli....ako budu imali mjere, mozda bude ok film...

Lifes a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2018 0:24 (Gorstak79).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice