Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.777
|
čitano: 7.970.744
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
gjurki kaže...

jel valja šta ovaj davinčijev kod? danas je na novoj...

ja sam ga pogledo i preporučujem ti ga zanimljiv je

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
gjurki kaže...

jel valja šta ovaj davinčijev kod? danas je na novoj...

Meni je film dobar. Vridi ga pogledat.

Do what you want cause a pirate is free.
14 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

hvala:D

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

  Harry Potter and the Deathly Hallows prvi dio u full hd rezoluciji-postaje dosadnjikav i zamoran nakon 35 minuta "akcije"

:)
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2011 18:52 (alexspalato).
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Trebao bih preporuku filma ovakve ili slične radnje:

- Glavni lik ili grupa ljudi bude se nakon dugoročnog sna/kome/zamrznutosti/...

- Nalaz se u malo drugačijem svijetu/vremenu/okružju/dimenziji/... nego što su očekivali.

- Lik/likovi nastoje otkriti što se dogodilo, kako, gdje, kada, gdje su, pronaći druge ljude, ...

- Po mogućnosti SF, fantasy ili nešto slično

Samo mi nemojte sad tu neki 28 days later, 28 weeks later, Pandorum, Idiocracy, ... - to gledah.

Više nešto kao recimo Anime naslov King of Thorn.

SteelSeries nagradna igra - osvojite fantasticnu periferiju po izboru: http://steelseries.com/10?code=9FAXJR39
16 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
alexspalato kaže...

  Harry Potter and the Deathly Hallows prvi dio u full hd rezoluciji-postaje dosadnjikav i zamoran nakon 35 minuta "akcije"

Pa gdje si ga našo?

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
191x7 kaže...

Trebao bih preporuku filma ovakve ili slične radnje:

- Glavni lik ili grupa ljudi bude se nakon dugoročnog sna/kome/zamrznutosti/...

- Nalaz se u malo drugačijem svijetu/vremenu/okružju/dimenziji/... nego što su očekivali.

- Lik/likovi nastoje otkriti što se dogodilo, kako, gdje, kada, gdje su, pronaći druge ljude, ...

- Po mogućnosti SF, fantasy ili nešto slično

Samo mi nemojte sad tu neki 28 days later, 28 weeks later, Pandorum, Idiocracy, ... - to gledah.

Više nešto kao recimo Anime naslov King of Thorn.

Predators 2010 {#}

16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
fakEEE kaže...
191x7 kaže...

Trebao bih preporuku filma ovakve ili slične radnje:

...

Više nešto kao recimo Anime naslov King of Thorn.

Predators 2010 {#}

Gledao, no eto zaboravio sam navesti.

SteelSeries nagradna igra - osvojite fantasticnu periferiju po izboru: http://steelseries.com/10?code=9FAXJR39
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
191x7 kaže...

Trebao bih preporuku filma ovakve ili slične radnje:

- Glavni lik ili grupa ljudi bude se nakon dugoročnog sna/kome/zamrznutosti/...

- Nalaz se u malo drugačijem svijetu/vremenu/okružju/dimenziji/... nego što su očekivali.

- Lik/likovi nastoje otkriti što se dogodilo, kako, gdje, kada, gdje su, pronaći druge ljude, ...

- Po mogućnosti SF, fantasy ili nešto slično

Samo mi nemojte sad tu neki 28 days later, 28 weeks later, Pandorum, Idiocracy, ... - to gledah.

Više nešto kao recimo Anime naslov King of Thorn.

Forever Young -  Film je malo stariji ali je dobar. Mel Gibson glumi testnog pilota koji je zamrznut za vrijeme WWII i budi se u moderno vrijeme. Nije Fantasy i SF.

 

 

GMAN

Molio bih preporuku nekog filma, akcijskog sa dosta ludorija ako je moguce, nesto tipa xXx.

 

- The A - Team {#},  Babylon A.D. - glumi Vin Diesel, ima vratolomija kao u xXx ali je osrednji film.

Digni se iz pepela, kao sto put do sada, sad s' mirisom ljiljana, ljubavi moja!!! Zemljo mojih djedova, dok je tvojih sinova, ti ćeš biti prkosna, slobodna i ponosna!
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
boxer kaže...

Forever Young -  Film je malo stariji ali je dobar. Mel Gibson glumi testnog pilota koji je zamrznut za vrijeme WWII i budi se u moderno vrijeme. Nije Fantasy i SF.

Isto gledao. To je dost star film. Gledao sam i onaj s likom što je odrastao u podzemnom skloništu pa izašao na površinu, a odgojen kao iz pedesetih..

SteelSeries nagradna igra - osvojite fantasticnu periferiju po izboru: http://steelseries.com/10?code=9FAXJR39
13 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
16 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
The Blues: The Soul of a Man - drugi od 7 dijelova dokumentaraca o bluesu čiji je producent Martin Scorsese... Mogu samo reći da sam oduševljen s ovim dokumentarcima za sada... Preporuke 10/10
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
16 godina
moderator
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Hyperion kaže...
Black Swan HD - zbunjujuć film, teške halucinacije ima glavna junakinja. No kraj mi je super.

Poznavao sam jednu balerinu, a i u zadnje vrijeme ima dosta tih halucinacijskih motiva u filmovima, pa mi ovaj film nije bio nimalo zbunjujuć i zapravo mi je vrlo brzo bilo jasno o čemu se tu radi. Film ima svoje kvalitete, iako zapravo gotovo cijeli počiva na Natalie Portman. A ona je zbilja jako dobro odglumila svoju ulogu (mada je bilo i nekih malčice neuvjerljivih karakternih trenutaka, odnosno nije baš savršeno odglumila neke osjećaje, izraze lica). Cijenim taj film, no ne mogu reći da mi se svidio. Bio mi je težak i neugodan za gledanje - što, naravno, ne znači da će i drugima biti takav. Definitivno nije za gledanje kad nisi u dobrom raspoloženju.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2011 0:08 (mbaksa).
14 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

evo pogledao jackass 3 , mozete vi govorit sta ocete ali dobro sam se nasmijao hahah!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
athlon64 kaže...

evo pogledao jackass 3 , mozete vi govorit sta ocete ali dobro sam se nasmijao hahah!

  Tko je sto rekao? ja sam umirao od smijeha :D

16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Season of the Witch (2011.), Nicolas Cage i Ron Perlman moraju odvesti djevojku Claire Foy za koju se sumnja da je vještica na suđenje kako bi odlučili što će s njom. Redatelj filma je Dominic Sena a radnja se odvija negdje u 14-tom stoljeću. Film mi je odličan, možda sličan Solomon Kane-u ali bolji. Nema previše pretjerivanja sa specijalnim efektima, taman kad treba. Inače, pogledao sam nedavno film Drive Angry koji mi se isto svidio, Cage-u baš pašu ovakve uloge u kojima spašava nekoga. Jedino nisam gledao Ghost Rider jer mi se čini nekako naivan ali morat ću ga jednom pogledati. U 'Lovu na vještice' mi se sviđa što su odabrali baš Claire Foy jer zna glumiti ali nije poznata široj publici jer većinom glumi u dramskim mini-serijama koje su pretežno britanske produkcije pa će ovako biti malo poznatija.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2011 23:57 (davorsite).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
davorsite kaže...

Season of the Witch  (2011.), Nicolas Cage  i Ron Perlman  moraju odvesti djevojku Claire Foy  za koju se sumnja da je vještica na suđenje kako bi odlučili što će s njom. Redatelj filma je Dominic Sena  a radnja se odvija negdje u 14-tom stoljeću. Film mi je odličan, možda sličan Solomon Kane-u ali bolji. Nema previše pretjerivanja sa specijalnim efektima, taman kad treba. Inače, pogledao sam nedavno film Drive Angry  koji mi se isto svidio, Cage-u baš pašu ovakve uloge u kojima spašava nekoga. Jedino nisam gledao Ghost Rider  jer mi se čini nekako naivan ali morat ću ga jednom pogledati. U 'Lovu na vještice' mi se sviđa što su odabrali bašClaire Foy  jer zna glumiti ali nije poznata široj publici jer većinom glumi u dramskim mini-serijama koje su pretežno britanske produkcije pa će ovako biti malo poznatija.

  Preporuka za Ghost Rider-a.. :)

13 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

dobro, ovo je malo stara škola, ali ovo je zadnji film koji sam gledao ..naslov filma je "Detroit Rock City", ovaj film je smiješno hahaha ja ne znam koliko puta sam ga gledao, ali znam da je ovo jedan od najboljih filmova ikad...{#}

http://www.fast-debrid.com --> Sam otkrio mjesto gdje možete skinuti u 50 file hosting usluge poput megaupload, file servera megavideo, hotfile, rapidshare...
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Rite - ok filmić baziran na egzorcizmu. Slažem se sa ocjenom 6/10 na imdb-u, jer mi film baš nije nešto dobar, a kamoli inovativan, ali nije ni za bacit.

 

Osobno mislim da sam bacio te 33 kune u vjetar + 28 kuna za nacho classic ffs 60kn ošlo{#}. Moram smanjit odlaske u cinestar, odsad samo filmovi s efektima tipa "Battle: Los Angeles" tamo jedino kino i dođe do izražaja.

 

6/10

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2011 2:17 (Hyperion).
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Sinoc na Novoj TV pogledao :

 

The Da Vinci Code(2006)

 

Za mene je film, onako stvarno *eben. Koja radnja, odnosno koji raspleti radnje. Tema filma mi je opcenito zanimljiva, film je totalno napet, drzi te pred ekranom stalno ocekujes sljedeci pokret, iako se koji put dalo pretpostavit kad ce tko izletiti.

 

Jos jedan u nizu filmova u kojima se ne slazem sa ocjenom na IMDb-u.

 

Citat :

 

Nazalost, od pustog uzbudjenja nisam nijedan upamtio.

 

Moja ocjena :

 

9/10

Turbo is my heart, nos is my blood and cars are my life! .. That's Low Life !
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.3.2011 9:03 (Gman).
13 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Kraljev govor.. Predobar..

http://www.magazinvjencanja.hr
14 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Life as we know it 4/10

 

Iako simpatican film sa ponekom smijesnom scenom, ipak ne dovoljno originalan i zanimljiv. Nazalost svaka uloga Katherine Heigl u romanticnim komedijama je jednako neoriginalna i nezanimljiva.

 

Sorry bila sam fan zbog Uvoda u anatomiju, ali nazalost vise nisam.{#}

16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

True Grit - odličan, prepoznatljivo "coenovski"... Jedino mi je bilo čudno što sve izgleda nekako bljedunjavo i nezasićeno - je li to stvarno tako snimljeno, ili nešto ne valja sa Cinestarovom kopijom?

 

14 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Memento- film mi se nije nikako svidio...za sat vremena sam ga zgasio kako mi je dosadan bio..neznam odkud mu takva ocjena..valjda zbog onog čudnog načina radnje naopačke...neznam koja je caka da je film dobio ocjenu 8.7??..

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
gjurki kaže...

Memento- film mi se nije nikako svidio...za sat vremena sam ga zgasio kako mi je dosadan bio..neznam odkud mu takva ocjena..valjda zbog onog čudnog načina radnje naopačke...neznam koja je caka da je film dobio ocjenu 8.7??..

a jbga sta si ocekiva od mindfucka, ugl ovom filmu

ces dat tu ocjenu ako volis ovakav zanr, ja sam

ga gleda prosle god u domu i zanimljivo je kad

gledas s par ljudi i svak ima svoju verziju kraja..

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gman kaže...

Sinoc na Novoj TV pogledao :

 

The Da Vinci Code(2006)

 

Za mene je film, onako stvarno *eben. Koja radnja, odnosno koji raspleti radnje.

Tema filma mi je opcenito zanimljiva, film je totalno napet, drzi te pred ekranom

stalno ocekujes sljedeci pokret, iako se koji put dalo pretpostavit kad ce tko

izletiti.

 

Jos jedan u nizu filmova u kojima se ne slazem sa ocjenom na IMDb-u.

 

Moja ocjena :

 

9/10

Inace ne volim filmove u kojima je glumčev pogled zaslužan za kretanje priče.

Horatio Caine

Nicholas Cage u Nacionalnom blagu

Tom Hanks u Anđelima i Demonima.

 

Ozbiljan, misaoni pogled, gledatelj s nestrpljenjem očekuje što li je to glavni glumac smislio.

Pa tako do slijedeće zagonetke.

Iako je Tom Hanks odličan glumac, u ta dva filma mu fali šarma i karizme, nešto što je pokretalo Indianu Jonesa.

I House je takav, ali njega je spašavao "witty" scenarij, no i on je postao na momente repetitivan.

Makić kaže...
gjurki kaže...

Memento-

 

 

 svak ima svoju verziju kraja..

Misliš početka?

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Da, moja greska, upravo pogleda s cimerom

SNatch stvarno vrhunski film, cinjenica je da

obozavam rad Guy Ritchie-a, toliko preokreta,

posebno humora, naglasak i gluma Brad Pitta,

jedina stvar koju nisam navika, a to je da Jason

Statam nije stemer u ovom filmu...hhh

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
GigaGirl kaže...

Life as we know it 4/10

 

Iako simpatican film sa ponekom smijesnom scenom, ipak ne dovoljno originalan i zanimljiv. Nazalost svaka uloga Katherine Heigl u romanticnim komedijama je jednako neoriginalna i nezanimljiva.

Sorry bila sam fan zbog Uvoda u anatomiju, ali nazalost vise nisam.{#}

Meni jedna od najlošijih glumica današnjice.

Čak je i u Roswellu bila ispod ostalih.

Dovoljno govori da je ona možda jedina glumica koju Judd Appatow nije ponovo uzeo za ulogu u svojim komedijama.

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
14 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ja obožavam mindfuck filmove al ovaj mi jednostavno nije sjeo :)
19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Dazed and Confused

 

Oldschool komedija 8/10

A life? Cool! Where do I download one of those?
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.3.2011 14:18 (leo_819).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice