Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.262
|
čitano: 3.065.222
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Penguin

 

Radnjom se nastavlja na onog Batmana iz 2022. Jako dobra prva epizoda, Colin Farrell ubio.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2024 10:36 (geronimo4661).
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
geronimo4661 kaže...

The Penguin

 

Radnjom se nastavlja na onog Batmana iz 2022. Jako dobra prva epizoda, Colin Farrell ubio.

 

ja trenutno dovršavam Sugar sa Farrell-om (isto preporuka iako mi je debil od naših komentatora Emmy-a spoilao "twist" prije nego sam počeo gledat seriju, al nema veze - žena malo popizdila jer joj nisam htio reć :D ), čekam da cijela sezona Penguina završi pa je pogledat u komadu...

 

počela je i 2. sezona The Old Man sa Jeff Bridgesom - https://www.imdb.com/title/tt5645432 - prva sezona je bila vrlo dobra (možda čak i bez potrebe za drugom)

također su krenuli i novi Slow Horses (isto čekam cijelu sezonu)

16 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Pinguin iznenađujuće dobar

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2024 20:23 (Gajotres).
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

FROM  počela 3. sezona

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
digitall kaže...

FROM  počela 3. sezona

Počela na prilično brutalan način. Vidjet ćemo što će biti s onom ženom koja je nekako "utekla" iz Fromville-a, živo me zanima.

 

Od drugih serija, pogledao sam The Leftovers. Ima "samo" tri sezone, ali serija me baš ugodno iznenadila - od premise, glumačke postave, ludih likova, situacija i dijaloga.

U zadnjoj sezoni skreće pomalo u mindfuck teritorij, ali i to su izveli sa stilom. Preporučam.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2024 20:43 (pr0n_addict).
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Kečeri!

 

Ajme. Sjetite se malo...

Ali svaki poduzetnik ovo mora pogledat :D

 

To vam je ovi:

 

 

Edit: https://magazin.hrt.hr/zabava/tko-su-prvi-hrvatski-keceri-880254

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.10.2024 15:14 (KIKI3ooo).
3 godine
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
digitall kaže...

FROM  počela 3. sezona

 Mene više zanima kako će završiti, kako će objasniti neobjašnjivo. 

 

Inače, volim takve serije i pričekat ću kraj, pa onda sve odjednom. 

合氣道
16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Emily in Paris S4

Meni osobno jedan od boljih serijala na Netflixu.
Serija ima svih današnjih "širina", ali dok god nema bljutavosti ko recimo u Elite, toleriram.

A Emily je toliko pozitivan lik da može poslužiti ko neka terapija psihičkim bolestima...
I općenito dignuti raspoloženje.

Ne znam dal bi S5 mogla donijeti nekaj osvježavajuće ili samo pokvariti dojam.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.10.2024 16:20 (Armor).
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ted Lasso 8.5/10

 

Odlična serija. Zanimljiva radnja o nogometu, ali zapravo ona glavnja radnja vrti se  o životu likova izvan tog nogometa. Spoj dobrog humora i odličnih likova. Posebice se ističe glavni lik i njegovo pozitivno gledanje na život. Progutao sam prvu sezonu. 

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mmafan kaže...

Ted Lasso 8.5/10

 

Odlična serija. Zanimljiva radnja o nogometu, ali zapravo ona glavnja radnja vrti se  o životu likova izvan tog nogometa. Spoj dobrog humora i odličnih likova. Posebice se ističe glavni lik i njegovo pozitivno gledanje na život. Progutao sam prvu sezonu. 

 druga losija, treca prepuna woke smeca...

16 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
KIKI3ooo kaže...

Kečeri!

 

Ajme. Sjetite se malo...

Ali svaki poduzetnik ovo mora pogledat :D

 

To vam je ovi:

 

 

Edit: https://magazin.hrt.hr/zabava/tko-su-prvi-hrvatski-keceri-880254

 Baš uživam, odmah sam se pomladio. Taman su krenule satelitske antene. Koliko se sječam upao sam taman prije nWo. 

7 mjeseci
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Fargo Sezona 5 -  uhh, bogami ovo je baš bilo kvalitetno, povratak u snježni setting kao u prve dvije sezone. Brutalna gluma od Jona Hamma i Jennifer Jason Leigh.

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

From je tek sad dobio "uvod".

Šteta kaj nikad ne budemo saznali kaj se uopće događa.

Zapravo, siguran sam da "cijela priča" uopće ni ne postoji.

Ali nema veze, samo da opet ne počnu bubati fillere 90% sezone.

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Kido Butai kaže...

Fargo Sezona 5 -  uhh, bogami ovo je baš bilo kvalitetno, povratak u snježni setting kao u prve dvije sezone. Brutalna gluma od Jona Hamma i Jennifer Jason Leigh.

 I meni je bila odlična sezona 5, sviđa mi se taj zimski setting u Fargo serijalu. 

fer-de-lance kaže...

From je tek sad dobio "uvod".

Šteta kaj nikad ne budemo saznali kaj se uopće događa.

Zapravo, siguran sam da "cijela priča" uopće ni ne postoji.

Ali nema veze, samo da opet ne počnu bubati fillere 90% sezone.

 

 Ja sam od te serije odustao, cijelo vrijeme sam imao osjećaj da ni oni sami nemaju pojma šta se ustvari događa. I onda nepotrebna (ok, njima očito potrebna) razvlačenja, ma daj...pa nemreš mi te fore prodavati.

Ima konkretnijih serija gdje se nešto na kraju i sazna i nema toliko fillera. Bolje potrošim vrijeme na nešto kvalitetnije, makar to gledao i po 3. put nego ovakve poluproizvode.

 

Tigar Krezumica
16 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ne volim superheroje ali zena kaže ajmo The Boys. Top serija. Evo me na S2.
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
fromcelltohell kaže...

 Ja sam od te serije odustao, cijelo vrijeme sam imao osjećaj da ni oni sami nemaju pojma šta se ustvari događa. I onda nepotrebna (ok, njima očito potrebna) razvlačenja, ma daj...pa nemreš mi te fore prodavati.

Ima konkretnijih serija gdje se nešto na kraju i sazna i nema toliko fillera. Bolje potrošim vrijeme na nešto kvalitetnije, makar to gledao i po 3. put nego ovakve poluproizvode.

 

Ja (srećom) nisam odustao, i sad su mi taman dali za razmišljanje - imam pet ili više teorija koje su sve sigurno krive 

Samo ti prokleti filleri, jedino zato i smatram da priče i nema.

Možemo se samo nadat da sam u krivu, i da su filleri bili dok se ne osigura budžet.

Lezbe su uveli u drugoj sezoni, tak da sad za pare ne moraju brinut - MGM ih obasipa novčanicama.

Uglavnom, nemoj ni gledat (borim se sam sa sobom) pa ti krajem 11. mjeseca javim jel vrijedi zaista ili je novi Lost.

 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.10.2024 12:22 (fer-de-lance).
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
fer-de-lance kaže...
fromcelltohell kaže...

 Ja sam od te serije odustao, cijelo vrijeme sam imao osjećaj da ni oni sami nemaju pojma šta se ustvari događa. I onda nepotrebna (ok, njima očito potrebna) razvlačenja, ma daj...pa nemreš mi te fore prodavati.

Ima konkretnijih serija gdje se nešto na kraju i sazna i nema toliko fillera. Bolje potrošim vrijeme na nešto kvalitetnije, makar to gledao i po 3. put nego ovakve poluproizvode.

 

Ja (srećom) nisam odustao, i sad su mi taman dali za razmišljanje - imam pet ili više teorija koje su sve sigurno krive 

Samo ti prokleti filleri, jedino zato i smatram da priče i nema.

Možemo se samo nadat da sam u krivu, i da su filleri bili dok se ne osigura budžet.

Lezbe su uveli u drugoj sezoni, tak da sad za pare ne moraju brinut - MGM ih obasipa novčanicama.

Uglavnom, nemoj ni gledat (borim se sam sa sobom) pa ti krajem 11. mjeseca javim jel vrijedi zaista ili je novi Lost.

 

 

 Možda jednog dana nastavim, ako se dobro sjećam...prestao sam gledati negdje na 4. ili 5. epizodi s02.

Ma i inače što sam stariji to mi se sve više ne da započinjati gledati nešto pa onda čekati opet novu sezonu, taman već i zaboravim kaj je bilo pa me to živcira.

Da ne velim kako je tek sa serijama koje su tek startale pa onda još čekaš po tjedan dana između dvije epizode.

Tigar Krezumica
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

kad već spominjete lost, jednom prilikom sam našao jedan super sažetak oko 2h trajanja (bez komentatora i objašnjavanja), gdje je sve tako fino složeno da je cijela radnja stala u format filma, to više ne pronalazim... netko zna gdje to mogu naći?

ne mislim na ovaj format 

 nego baš kao film

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.10.2024 10:02 (digitall).
16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
geronimo4661 kaže...

The Penguin

 

Radnjom se nastavlja na onog Batmana iz 2022. Jako dobra prva epizoda, Colin Farrell ubio.

 Odlična serija. Baš sam se iznenadio. Očekivao sam nekakvu superhero seriju a dobio nešto što ima vibe Sopranosa (napomena dežurnim kritičarima da ovo nije usporedba sa Sopranos već me Colinova izvedba malo podsjeća na Tonya). :-)

15 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

i ja sam poceo pingvina gledat. nakon 3 epizode jucer sam pogledao opet i tog batmana jer sam vec i zaboravio radnju(gledo ga u kinu kad je izaso) i procito naknadno kako se batman nece pojavljivat u seriji, sto smatram vrlo dobrim. 

farrell je ubio ulogu, da ne pise ime u creditsima nebi nitko znao da je on, sto zasluzuje nagradu. 

15 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

ispricavam se na duplom postu, no mama me vec tjednima ne pusta na miru sa serijom "gorski lijecnik"(der bergdoktor) kojeg je gledala na nasoj tv i onda iz nekog razloga ne moze dalje gledat i ispituje me dal joj mogu to "nabavit" negdje. ja sam prosao sve meni poznate izvore koje inace koristim ali nista, nema je uopce. 

 

zna li netko od vas gdje mogu naci 14., 15. i 16. sezonu ove serije? pomozite ljudi da ja pomognem mami, bolje da gleda to nego one pizdarije na rtlu.

3 godine
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

ispricavam se na duplom postu, no mama me vec tjednima ne pusta na miru sa serijom "gorski lijecnik"(der bergdoktor) kojeg je gledala na nasoj tv i onda iz nekog razloga ne moze dalje gledat i ispituje me dal joj mogu to "nabavit" negdje. ja sam prosao sve meni poznate izvore koje inace koristim ali nista, nema je uopce. 

 

zna li netko od vas gdje mogu naci 14., 15. i 16. sezonu ove serije? pomozite ljudi da ja pomognem mami, bolje da gleda to nego one pizdarije na rtlu.

Pretplatiš se na Prime video i gledaš

合氣道
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2024 1:53 (Zaporožac).
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

ispricavam se na duplom postu, no mama me vec tjednima ne pusta na miru sa serijom "gorski lijecnik"(der bergdoktor) kojeg je gledala na nasoj tv i onda iz nekog razloga ne moze dalje gledat i ispituje me dal joj mogu to "nabavit" negdje. ja sam prosao sve meni poznate izvore koje inace koristim ali nista, nema je uopce. 

 

zna li netko od vas gdje mogu naci 14., 15. i 16. sezonu ove serije? pomozite ljudi da ja pomognem mami, bolje da gleda to nego one pizdarije na rtlu.

 Ako je u Hrvatskoj, samo prati kolegine upute.

https://forum.bug.hr/forum/topic/televizori/uputa-stremiorealdebridtorrentio-streaming/302474.aspx?jumpto=6791119&sort=asc&view=flat

Real debrid joj ne moraš kupovat, samo stavi stremio, torrentio i Aio subtitle.

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Warrior (S1)

Trenutno sam na još na prvoj sezoni, koju sam pogledal kad je izašla, ali sad gledam "kak Bog zapovijeda", na Netflixu.
Nije mi uopće problem ponovo je gledati jer je vrhunska.
Nadam se da jednako dobar posao napravili i sa sljedeće dvije sezone.
7 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Zaporožac kaže...
digitall kaže...

FROM  počela 3. sezona

 Mene više zanima kako će završiti, kako će objasniti neobjašnjivo. 

 

Inače, volim takve serije i pričekat ću kraj, pa onda sve odjednom. 

 Meni je From super serija. Volim takve mistične Steven King type serije, trenutno sam na drugoj sezoni. Svakom epizodom se misterij povećava i postavljaju se dodatna pitanja. S druge strane, premalo odgovora. 

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Armor kaže...
Warrior (S1)

Trenutno sam na još na prvoj sezoni, koju sam pogledal kad je izašla, ali sad gledam "kak Bog zapovijeda", na Netflixu.
Nije mi uopće problem ponovo je gledati jer je vrhunska.
Nadam se da jednako dobar posao napravili i sa sljedeće dvije sezone.

 Super je cijela serija, samo su nakon prve sezone ukinuli golotinju. Al borbe su odlicne stalno i sve ih je vise.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Zaporožac kaže...
mar123 kaže...

ispricavam se na duplom postu, no mama me vec tjednima ne pusta na miru sa serijom "gorski lijecnik"(der bergdoktor) kojeg je gledala na nasoj tv i onda iz nekog razloga ne moze dalje gledat i ispituje me dal joj mogu to "nabavit" negdje. ja sam prosao sve meni poznate izvore koje inace koristim ali nista, nema je uopce. 

 

zna li netko od vas gdje mogu naci 14., 15. i 16. sezonu ove serije? pomozite ljudi da ja pomognem mami, bolje da gleda to nego one pizdarije na rtlu.

Pretplatiš se na Prime video i gledaš

pise mi da video nije dostupan u mojoj regiji.

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

ispricavam se na duplom postu, no mama me vec tjednima ne pusta na miru sa serijom "gorski lijecnik"(der bergdoktor) kojeg je gledala na nasoj tv i onda iz nekog razloga ne moze dalje gledat i ispituje me dal joj mogu to "nabavit" negdje. ja sam prosao sve meni poznate izvore koje inace koristim ali nista, nema je uopce. 

 

zna li netko od vas gdje mogu naci 14., 15. i 16. sezonu ove serije? pomozite ljudi da ja pomognem mami, bolje da gleda to nego one pizdarije na rtlu.

 Jesi li probao ovdje, imaš i na Doma Tv, serija se emitira ponovo (danas je bila 1.Ep Se1).

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2024 18:09 (HOME123456).
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Nobody wants this - ugodno iznenadila, bingao jucer, feel good and funny serija, preporuka!

 

https://www.imdb.com/title/tt26933824/

16 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

Dovršio sam napokon Rings of power S2. Ne znam jel za smijanje ili plakanje. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice