Harry Potter 6 - film

poruka: 42
|
čitano: 9.029
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Harry Potter 6 - film

U kinima je u 6. mj.Što mislite kakav će biti?

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 19:13 (GaMeR 04).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Harry Potter 6 - film
GaMeR 04 kaže...

U kinima je u 11. mj. a bit će u dva djela. Što mislite kakav će biti?

 Jesi li ti malo falija?
Harry Potter and the Deathly Hallows (aka 7) će bit sniman u dva dijela, a 6 dolazi  23.06.2009 u kina
15 godina
offline
Harry Potter 6 - film

Pročitao sam knjigu 6. djela i jedna je od najboljih.

Nadam se da će i film biti dobar.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Harry Potter 6 - film
vistma kaže...
GaMeR 04 kaže...

U kinima je u 11. mj. a bit će u dva djela. Što mislite kakav će biti?

  Jesi li ti malo falija?
Harry Potter and the Deathly Hallows (aka 7) će bit sniman u dva dijela, a 6 dolazi  23.06.2009 u kina
  imaš pravo, zamijenio sam ga sa 7. dijelom ali nmvz zanima me što mislite o 6. dijelu.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 19:14 (GaMeR 04).
14 godina
neaktivan
offline
Harry Potter 6 - film

ja dosad imam svih pet dilova,ali peti me razočara....nekako mi nije zanimljiv kako 1,2,3,4... malo mi je moderniji...sad me je strah da ovaj šesti dil ne bude totalno moderniziran

16 godina
neaktivan
offline
Harry Potter 6 - film

Ne volim previše ovog Harry Pottera. Bilo mi je zanimljivo dok sam bio treći razred, onda sam i čitao knjigu i gledao filmove... Sad mi je bezveze. Nisam siguran da li je to zbog glumca, ali jednim dijelom je sigurno. Čitao sam da ima seksualnu vezu s transvestitom i da se slika polugol s konjima. Onda vi to gledajte. FUJ!

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks!
15 godina
neaktivan
offline
Harry Potter 6 - film

Samo jedna ispravka, nije polugol nego potpuno gol.

 

A sto se Harry Potter filma tice, petica mi je bila nevideno uzasna, tako da od ove sestice ne ocekujem nesto puno iako moram priznati da najava izgleda dobro. Sva sreca pa se serijal Harry Potter blizi kraju. Sljedece godine ide prvi dio sedmog dijela, i onda godinu iza te drugi dio sedmog dijela i to je to.

Za sve koji prate (i vole) Prison Break: http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Harry Potter 6 - film
Horagio kaže...

Ne volim previše ovog Harry Pottera. Bilo mi je zanimljivo dok sam bio treći razred, onda sam i čitao knjigu i gledao filmove... Sad mi je bezveze. Nisam siguran da li je to zbog glumca, ali jednim dijelom je sigurno. Čitao sam da ima seksualnu vezu s transvestitom i da se slika polugol s konjima. Onda vi to gledajte. FUJ!

 ufffffff....sad si meni izgadi harry pottera =)...ali inače im je film kako film SUPER

15 godina
neaktivan
offline
Harry Potter 6 - film

Meni su prva 4 dobra, peti mi se zgadia ali od šestog očekujem više.

15 godina
offline
Harry Potter 6 - film

Iako ga nepratim, Moja frndica je pravi ovisnik i "obožavatelj" serijala Harry Pottera, i ona kaže da svaki novi nastavak H.P.(film) je sve lošiji i sve mračniji ida odbija od priče iz knjige, pa nema neka očekivanja od ovoga filma.

Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Harry Potter 6 - film
ivan262 kaže...

Iako ga nepratim, Moja frndica je pravi ovisnik i "obožavatelj" serijala Harry Pottera, i ona kaže da svaki novi nastavak H.P.(film) je sve lošiji i sve mračniji ida odbija od priče iz knjige, pa nema neka očekivanja od ovoga filma.

 knjige nisam pročita,ali mogu vidit da je film sve lošiji i lošiji....ali pogleda san najavu i nije loša....mislim da bi ovo moga bit jako dobar film...ali meni je najbolji 3. dil "zatočenik azkabana"

15 godina
neaktivan
offline
RE: Harry Potter 6 - film
lumbarda kaže...
Horagio kaže...

Ne volim previše ovog Harry Pottera. Bilo mi je zanimljivo dok sam bio treći razred, onda sam i čitao knjigu i gledao filmove... Sad mi je bezveze. Nisam siguran da li je to zbog glumca, ali jednim dijelom je sigurno. Čitao sam da ima seksualnu vezu s transvestitom i da se slika polugol s konjima. Onda vi to gledajte. FUJ!

 ufffffff....sad si meni izgadi harry pottera =)...ali inače im je film kako film SUPER

 A nije ti valjda zgadio Harry Pottera nego glumca koji ga glumi. Valjda će popraviti to što su vama zabrljali u 5 dijelu. Meni je dobar knjige nisam čitao ovo mi je lakše tak da bi mogo biti dobar i ovaj nastavak.

14 godina
protjeran
offline
Harry Potter 6 - film

Meni je najbolji 3. dio a cini mi se da ce mi 6. biti jos bolji.Cool

15 godina
neaktivan
offline
Harry Potter 6 - film

imam svih 5 na DVD-ovima svi su super milslim da će ovaj biti još bolji i mislim da će harry potter 6 i transformers 2 biti hit filmovi ovog ljeta

14 godina
neaktivan
offline
Harry Potter 6 - film

Ovako je sa Harry Potterom. Prvo izađe odlična knjiga(ja osobno volim serijal i sve su mi knjige odlične). Zatim izađe osrednji film. Nakon toga izađe loša igra.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Harry Potter 6 - film
Horagio kaže...

Čitao sam da ima seksualnu vezu s transvestitom i da se slika polugol s konjima. Onda vi to gledajte. FUJ!

Slika se potpuno gol i glumi na pozornici s konjima. To je poznata Broadway-ska predstava Equus koja je napisana 1973 i izvodila se do sada nebrojeno mnogo puta i osvojio dosta prestižnih nagrada. I glumilo je dosta poznatih glumaca u njoj, a da ne govorim da je čak snimljen i film prema predstavi koji je bio nominiran za 3 Oskara.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2009 17:15 (Paolo2612).
15 godina
neaktivan
offline
Harry Potter 6 - film

kad sam bio negdje u drugom razredu ne sjećam se zbog čega točno nisam vježbao na tjelesnome, pa sam umjesto vježbanja čitao hp knjige. došao sam do treće i malo četvrte sam pročitao, ali nešto me jako odbilo pa sam prestao čitati. možda mi je i dosadilo. nakon toga što sam u školu donio knjigu svi su postali ludi pa počeli čitati hp. tako sada imam prijateljicu kojoj sam svaku godinu za rođendan kupio jednu hp knjigu. sada ih ima sve i strastveni je obožavatelj čitanja. kad sam bio mali sam je navukao na čitanje i dan danas se još toga drži, no ja sam prestao nešto na veliko čitati.

 

OT: znam da me film fascinirao kad sam još pohađao niže razrede, no sada otiđem pogledati film radi reda i društva jer svi odlaze to gledati. znači, ništa veliko ne očekujem.

15 godina
protjeran
offline
Harry Potter 6 - film

Taj Harry Potter je bio zanimljiv do trećeg dijela, a onda su ga upropastili lošim idejama redatelja,ali i spisateljici ponestaje također ideja pa plasira informacije o glavnim likovima na uzoru na današnjicu..

16 godina
offline
Harry Potter 6 - film

filmovi su mi dobri, al su mi knjige milijun puta bolje

fuck yeah || ako nema riješenja nema ni problema II Win or lose, on the booze. II i nogom u guzicu je korak naprijed II when i'll be rich, you'll be my bitch II Bolje biti mrtav pijan nego mrtav hlada
15 godina
neaktivan
offline
Harry Potter 6 - film

Ja sam pročital sve knjige i 7 (Darovi Smrti) mi je najbolja.Traženje i uništavanje horkruksa.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Harry Potter 6 - film
Alex55 kaže...

Moji najdraži Harry Potter film je Zatočenik Azkabana zbog redatelja koji je obavio odličan posao (makar ima jedan propust u filmu, tj. grešku!).

 

Šesti dio izlazi u srpnju!

 

Trailer (foršpan, najava) je odličan i napet, a kakv će biti film... Inače, meni je svaki Harry Potter film dobar, ali 3. je najbolji, po men,i zasada.

i meni. također i igra mi je bila najbolja. igrao sam ko budala samo da sve skupim te prođem 100% igru. i uspio sam. bio sam tako sretan.

14 godina
protjeran
offline
Harry Potter 6 - film

dobri den. Su me hitili vun. Sam se povrnul natrag. Ni mi dost. Rada bi se spominal. Sigde sam denes bil. I vu začertju sem dvorca videl i kupoval versači jaknu i đekđons gače. Su mi nudili tom tejlor štunfe. Ni kvaliteta domača. Rajši se meni dopada kad ma majka meni zeštrika fine lepe tople štunfe do kolena. Sem si pojel i jenu kobasicu debrecinku. Su me neki spočitavali da ja nek prestanem pripovedati po domači. Kaj buju ti hromci. Ja NIS dotepenec!

odgovori na moje poruke
15 godina
offline
RE: Harry Potter 6 - film

Meni je najbolji do sad bio Harry Potter and the Goblet of Fire.

AC Milan
14 godina
protjeran
offline
Harry Potter 6 - film

lepi je onaj de mali mika dojde vu hižu

odgovori na moje poruke
16 godina
neaktivan
offline
Harry Potter 6 - film

Meni je Harry Potter jedan od najboljih filmova. Pogledao sam svih pet djelova i jedva čekam šesti dio. Pročitao sam i šest prvih djelova knjige. No iskreno, filmovi su mi puno bolji. Najbolji dio (po meni), koji je do sad izašo je četvrti, peti je malo dosadan, ali je dobar.

Miky
15 godina
neaktivan
offline
Harry Potter 6 - film

vec kada pricamo o filmovima koji su usko povezani s knjigama, postoji li možda matrix knjiga? ova ideja mi je trenutačno sinula.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Harry Potter 6 - film

Ne, ne postoji knjiga Matrix.

Miky
15 godina
neaktivan
offline
RE: Harry Potter 6 - film
Alex55 kaže...

Šteta, ali i onako ne bi baš knjiga dobro prenjela akciju i efekte filma...

imaš pravo. nisam još o tome razmišljao.

 

EDIT: možda bi onda trebali napraviti slikovnicu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2009 7:04 (Raving Rabbid).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Harry Potter 6 - film
Raving Rabbid kaže...
Alex55 kaže...

Šteta, ali i onako ne bi baš knjiga dobro prenjela akciju i efekte filma...

imaš pravo. nisam još o tome razmišljao.

 

EDIT: možda bi onda trebali napraviti slikovnicu.

Pa da, to je odlična ideja. Evo ja se već bacam na posao. Ha ha. Znači: Bio jednom jedan...Namigiva

Miky
15 godina
neaktivan
offline
Harry Potter 6 - film

Sinoć došao u tri ujutro sa premijere u Puli. Šta da kažem nego da je film odličan!

 

Stvarno su super napravili. 6. knjigu još nisam čitao, no kraj su totalno ubrzali, pa se malo teže skopča. Tom Felton je odlično odglumio svoju ulogu i stvarno se vidi da se je poboljšao. Najviše mi se sviđa što je u ovom dijelu prisutna i ljubav i komedija i patnja i žrtva i sve ostalo. Ono u jednom trenutku se smijete, a već u sljedečem tuga vam je na licu. Preporučam svima neka ga pogledaju!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice